Kendi elleriyle çiçeklerle hacimsel kart: varyantlar ve adım adım talimat 2019

Kendi elleriyle çiçeklerle hacimsel kart: varyantlar ve adım adım talimat 2019

Kendi elleriyle çiçeklerle hacimsel kart: varyantlar ve adım adım talimat 49 30.01.2019, 17:43

Kendi elleriyle çiçeklerle hacimsel kart: varyantlar ve adım adım talimat

Şimdi satışa büyük çeşitlilik varhacimli kağıtlar da dahil olmak üzere çiçeklerle basılı kartpostallar. Ancak el yapımı el sanatları severler, kutlamaya sevdikleri veya sevilen birini kendi elleriyle çiçeklerle dolu hacimli bir kartla hediye etme zevkinden vazgeçmezler.

Ruhun bir parçası işe konduğunda, ürüntamamen farklı bir değer elde eder. Sonuçta, bir kişi onun için çaba gösterdiklerini ikiden de memnun edecektir. Makalede, kendi ellerimizle çiçeklerle hacimsel tebrik kartları üretmenin çeşitli biçimlerini sunuyoruz.

Gül ile vazo

Böyle bir kartpostal yapmak için kağıt gerekeceküç renk - koyu pembe, açık pembe, pembe. Ayrıca, arka plan için bir kontrast rengi seçmeniz gerekiyor. Bu durumda mavi bir tane var. Yaprakları yapmak için, ince yeşil bir saten kurdele satın almanız gerekir. Her çiçek, beş adet yapraklı çiçeği temsil eden dört farklı boyutta ayrıntıdan yapılır. Gerekli şablonları bir karton kağıda ayrı ayrı çizin. Üstelik, vazodaki renk sayısına göre tüm ayrıntıları kesmişler.

çiçeklerle üç boyutlu çiçek kartı

Ayrı ayrı, vazo ve masanın boşlukları,buna değer. Kartpostalın alt kısımlarından yapışmaya başlayın. Bu pembe renkte bir tablo - bir yarım daire. Vazoya yapıştırılmıştır. Kalıntılar renkler üzerinde çalışır. Her bir öğe için farklı boyutlarda iş almanız gerekir. Çiçek, en genişten en küçüğüne, yaprakları bir kaydırmayla, kademesiz sırayla yapıştırır. Birbirleriyle çakışmamalıdırlar. Dört parçanın hepsi yapıştırıldığında, yaprakları kenarlar hafifçe bükülür, böylece hacimlidir. Saten kurdeleden yarım bükülmüş yaprakların bulunduğu bu yerlerde, ilk önce tabaka tutturulur ve üstünde çiçek sıkışır. Çiçeklerle dolu çok yönlü bir tebrik kartı kendi elleriyle tamamlandı. İsteklerinizi imzalamak için kalır.

Killing tekniğindeki kartpostal

Birçok vasıflı işçi yeni teknolojiden hoşnutŞeritten yapılmış el sanatları - kuyruk üretimi. Elemanlar, ince kağıt şeritlerini döndürerek yapılır. El işlerine yönelik kütükler birçok işyerinde satılmaktadır. Renk aralıkları çeşitlidir, farklı genişlikte şeritler vardır. İşyerinde rahatlık sağlamak için, aynı boyutta aynı parçaların bazılarını, örneğin "Kağıt Hacimsel çiçeği" kartpostal için yaprakları kendi ellerinizle yapmanıza yardımcı olan bir kağıt kancası, şablon satın almanız gerekir.

çiçekler içinde kendi ellerinizle olan üç boyutlu kartpostal

Bu nergis üretmek için, beyaz, turuncu, sarı, yeşil ve açık yeşil çizgiler satın almalısınız. Bir PVA tutkal ve ince bir fırça bile alacaktır.

Kendi ellerindeki kartpostaldaki hacimsel çiçekler - adım adım

1. İlk çiçek çekirdek yapmak. Bunu yapmak için, sıkı yeşil bir şerit rüzgara başlarız. Sonunda sarı yapıştıracağız ve sarma devam ediyor. Son katman turuncu, şeridin sonu son bobine yapıştırılmıştır.

2. Dairenin içini parmağınızla bastırın ve çiçeğin içbükey orta kısmını elde edin. Onları keyfi bir sıraya koyarız, ama birbirinden uzak bir mesafede, PVA'ya yapışırız.

3. Şimdi, quilling için seçilen şablondaki beyaz çubukları quilling için döndürmeye başlayın. Tüm yaprakları hazırladıktan ve kenarı yapıştırdıktan sonra, doğru şekli vermek için biraz sıkın.

4. PVA yapıştırıcısını petalın uç kısmına bir fırça ile yayarak ortadaki yaprakları yapıştırın.

5. Ardından yaprakları yapın. Alternatif açık yeşil ve koyu yeşil renkler, yaprakları serbestçe bükürüz. Sonra elde edilen çemberi sıkıp uzun özdeş yapraklar elde ederiz. Ortadan yanlara bir fan şeklinde yapıştırılırlar.

Keçe çiçekleri

Çiçekler kendi elleriyle böyle bir volumetrik kartıkeçe kullanılarak yapılabilir. Genellikle ustalar tarafından çiçek yapmak için kullanılan yumuşak ve rahat bir malzemedir. Aşağıdaki kartpostal Tüm Severler Günü'ne ayrılmıştır, bu nedenle keçe çiçekleri kalp şeklinde yapılır. Çizilmiş şablonda keskin makasla kesiyorlar.

kendi elleriyle bir kağıttan kartpostal üç boyutlu çiçek

Kartpostalın hantal görünmesini sağlamak için yapınçok tabakalı. Bunu yapmak için oldukça zor bir iş yapmanız gerekecek. Kalın kağıdın üst kısmında, önce dalların kıvrımlarını yapraklar ile çizmeniz ve ardından tahta bir tahta üzerine koymanız, keskin bir bıçak veya keski ile dikkatlice kesmeniz gerekir.

Hazırlanan kağıdın altında yeşil renkli kağıdı koyup birbirine yapıştırın. Sonunda, keçe kalplerini yapıştırın ve istekleri imzalayın.

Volumetrik bir kart nasıl yapılır?

Kendi elleriyle çiçek sadece üzerinde değil, aynı zamanda yapılabilirKartpostalın üstü, ama içeride. Bu tür ürünleri etkili bir şekilde görün, ancak yapılması çok kolay. Beyaz ağır kağıda, yeşil ince ve pastel tebeşir lazım. İç kıvrımda, beyaz kağıttan kesilmiş birkaç özdeş renk yerleştiriyoruz. Kağıtları birkaç kez katlayın. Bir taç yaprağı kesin, sonra tabakayı açın. Kıvrımlar ile birkaç özdeş yaprakları elde edilir. Bu çiçeklere bir hacim verir. Ortadaki serbest bırakarak, bir tarafta bir çember içine yapıştırın. Sonunda, son çiçeği orta kısma yapıştırmanız gerekir. Yukarı çıkıntı yapan yaprakların kenarları, ortada bulunan çiçeğe yapıştırılır.

 hacimsel bir tebrik kartı nasıl çiçeklenir

İstenirse, her çiçeğin ortası boyanır. Daha sonra yeşil yapraklar, çiçek aranjmanı etrafında rastgele sırayla yapıştırılır.

buket

İçinde çiçekler ile böyle üç boyutlu kartpostaleller basitçe yapılır. Katlanmış formda, kesilmiş parçaları bükerek, kart üzerinde iki çentik yapılır. Bir buket zarfı çıkıyor. Bu iki üçgen istendiğinde herhangi bir renkte yapıştırılır. Aşağıdaki fotoğrafta olduğu gibi, şeridin dar bir bölümünü veya bir tutkayı yapıştırabilirsiniz.

kendi elleriyle kartpostaldaki volumetrik çiçekler adım adım eller

Her çiçeği ayrı ayrı yapmak için kalır.Zarfın içindeki tüm parçaları yapıştırın. Çiçekler desenlere göre kesilir. Aynı parçalardan oluşuyor, sadece farklı boyutlarda. Sapları sıkı bir karton alır, böylece çiçekleri eğilmez.

Önemli! Bir virajda, hiçbir şey sıkışmış olamaz!

Makale, üç boyutlu renkler içeren kartpostalların çeşitli varyantlarını ele almıştır. Bu bilgiyi işinizde kullanabilirsiniz ve hayal edip kendi kendinize gelebilirsiniz.

Kendi elleriyle çiçeklerle hacimsel kart: varyantlar ve adım adım talimat 2019

Kendi elleriyle çiçeklerle hacimsel kart: varyantlar ve adım adım talimat 2019

Related news

 • Aşk Yeniden 56.Bölüm izle
 • ÖRGÜ SEHER YILDIZI YAPILIŞI
 • Çok İzlenen Videolar

 • Kendi elleriyle çiçeklerle hacimsel kart: varyantlar ve adım adım talimat 94

  Kendi elleriyle çiçeklerle hacimsel kart: varyantlar ve adım adım talimat


  Kendi elleriyle çiçeklerle hacimsel kart: varyantlar ve adım adım talimat 22

  Kendi elleriyle çiçeklerle hacimsel kart: varyantlar ve adım adım talimat 19

  Kendi elleriyle çiçeklerle hacimsel kart: varyantlar ve adım adım talimat 82

  Kendi elleriyle çiçeklerle hacimsel kart: varyantlar ve adım adım talimat 30

  Kendi elleriyle çiçeklerle hacimsel kart: varyantlar ve adım adım talimat 43

  Kendi elleriyle çiçeklerle hacimsel kart: varyantlar ve adım adım talimat 66

  Kendi elleriyle çiçeklerle hacimsel kart: varyantlar ve adım adım talimat 88