18.06.2019

Kendi ellerimizle kestane ve meşe palamuzundan el işleri yapıyoruz 11

Kendi ellerimizle kestane ve meşe palamuzundan el işleri yapıyoruz.

Kendi elleriyle kestane ve meşe palamudu el sanatlarıOnlar çok orijinal, gerçek oyuncaklardan daha iyidir. Diğer, tam olarak aynı, bulmak imkansız olacak. Kendiniz bir mucize yaratmak her zaman çok heyecan verici. Çocuk hayal gücünü gösterir, bir oyuncakla gelir, ellerinin motor becerilerini geliştirir. Meşe palamudu veya kestane hesaplayarak okula giden çocukla tekrarlayabilirsiniz. Doğa ile iletişimden, bir masal, biyoloji dünyasına bir gezi için heyecan verici bir yolculuk yapabilirsiniz. Yaratıcı bir atmosfer yaratmak için, yaratılan karakterin katıldığı şiir ve masalları olan çocuğu beslemeniz veya aramanız gerekir.

kirpi

Kendi elleriyle kestane ve meşe palamudu el sanatları

Güzel bir dikenli kirpi yapabilirsin. Bunu yapmak için kestane soyulmamalıdır. Dikenleri var, o yüzden bir kirpi olacak. Saflaştırılmış kestane dikenli bir kabuk altında saklanmalıdır, bu bir kirpi gövdesidir. Hayal gücünüzü açığa vurma zamanı: küçük pençeleri kalıplamak ve baldırları birleştirmek, kâğıttan gözleri kesmek, ağzı ve ağzı hazırlamak. Kirpi dikenli ve kötülüğe dönüşebilir. Ve belki hoş bir gülümseme.

Ördek ve Ayıcık

Kirpi bir kız arkadaşı bulmalı, izin verÖrdek. Bunun için boyut olarak farklı iki kestane almanız gerekiyor. Ve onları bağlamak için bir eşleşme gerekir. Ördekin kafasına pamuklu yünü pamuklu yünden yapıştırıyoruz ve kanatlar - kül tohumu gövdeye yapışıyor. Hamuru kırmızıdan yapılmış gagaları unutma. Ve kâğıttan gözlerini ayırın.

Kendi elleriyle yaratılan kestane ve meşe palamutlarından yapılmış el işleri masalı devam ettirmeye yardımcı olacak.

Ayı yavrusu gerçek bir ormana benziyordu.ama oldukça cesurca. Kulakları, alt pençeleri ve burnu meşe palamutlarından yapılmış. Yeşil yosunların temizlenmesi üzerine koyabilirsiniz. Bir kez ziyarete geldiğinde, onun yanındaki çitle çitlensin. Ayı gövdesi ve başı kestanelerdir. Her şey eşleşmeler aracılığıyla bağlanır. Kafanın üstünde beyaz plastikten gözler görünmeli ve namlu da palamuttan bir şapka.

kendi el kreşleri ile kestane ve meşe palamudu el sanatları

salyangoz

Kestane ve meşe palamutlarından yapılmış el işi yapmakkendi ellerinizle, uzun düşünmek zorunda değilsiniz. Çocuğa fikir verecek, bu tür zanaatlar için malzeme ararken Doğa Ana tarafından bir şeyler fark edilecek ve Rus halk masalları kitabında bir şeyler görülebilir. Ve böyle bir seçenek olarak: bir salyangoz sürünerek tarandı, tarandı, uzun süre tarandı ve bir tırtıl gördü. Konuşma aralarında başladı. Konuşmanın sonunda, her iki gobenin de yan tarafta yaşadığı ortaya çıktı. Ve neden daha önce tanışmadılar? Ve bunlardan biri çok yavaş ürüyor. Ve bu salyangozun gerçek olmadığı önemli değil, hala bir güzellik. Hamuru kalıptan vücut ve baş boynuzları ile. Kestaneyi ekle - bu salyangozun evi olacak. Gözlerini korumak için kalıyor.

Çocuklar için kendi elleriyle kestane ve meşe palamudu el sanatları

tırtıl

Ve şimdi takas tırtılında olma zamanı. Ağaç, hamuru, kibrit meyveleri - her şey yerinde. Yaratıcılık süreci başlıyor. Bunları kil ile birleştirmek için yaklaşık olarak aynı boyutta birkaç kestane almak gerekir. Ondan göz, burun ve ağız yapmalısınız. Büyük bir kestane başıdır. Göveye bağlı ve maçların boynuzları böyle bir eşyayı tamamlıyor.

Örümcek ve baykuş

Salyangoz ve tırtıl, barışçıl bir şekilde konuştu ve anidenörümcek ağında küçük bir örümcek vardı. Ayrıca sohbet etmek istedi. Bunu yapmak ve peri masalına devam etmek için, tüm el sanatları, süper yapıştırıcı ve kürdanların bir büyük kestane, hamuru - çimento almanız gerekir. Kestane, kürdan gelen ayakların takıldığı bir örümcek gövdesidir. Sekiz parçaya ihtiyaçları olacak. Her kürdan ortada hafifçe kırılmalıdır. Tutkal yardımı ile kürdanlar kestaneye tutturulur, böylece örümcek örümceği gibi görünür. Kestaneye tutturulmuş olan plastik gözler, kahramanın anlatıdaki rolünü oynamaya devam etmesini sağlayacaktır.

çam kozalakları ellerinden kendi elleriyle meşe palamudu

Baykuş olmadan ne tür bir orman yapabilir?Biraz kafa? Bir kestane, bir parça keçe malzeme, tutkal, meşe palamutundan şapkalar, keçeli bir kalem, hamuru almanız gerekir. Keçeden kanatlar, pençeler ve bir kuş gagası yapmak. Kesildikten sonra, bir kerede iki şapka ile kestane yapıştırılabilir. Baykuş büyük gözleri var. Meşe palamutları onların oluşturulması için kullanılacaktır. Eğer kil çoktan sıkılmışsa, göz kalemlerini şapkaların içine çekebilirsiniz.

Kestane ve meşe palamutlarından elde edilen el sanatları, kendi elleriyle çocuk yuvaları ile birlikte yetişkinlerle birlikte gerçekleştirilecektir.

boncuk

Boncukların yapılması çok kolaydır. Çocuklar için kendi elleriyle yaratılan kestane ve meşe palamutlarından yapılmış el yapımı ürünler kızları ilgiyle çekecek. Bir zincir doğal materyalleri mutlu bir şekilde toplayacak ve onları gerçek boncuklarla değiştirecekler. Bu durumda, ihtiyarların yardımına ihtiyacın olacak, çünkü sen de seninle çalışman gerekecek.

Mücevher ya da küçük hayvanlar, kestane ve meşe palamutlarından yapılmış el sanatları yapmak ne kadar zor olursa olsun, çocuklarınız için her zaman çocuğunuzla birlikte yapmalısınız.

Kendi elleriyle cockleshells kestane meşe palamutları El Sanatları

"Tanrı'nın gözü"

Orijinal hatıra denir"Tanrı'nın gözü." Kestanede altı delik açın, şiş ekleyin. Sonra superglue ile sabitlenmeleri gerekiyor. İplik, takılı dalları etrafına sarmaya ve bir altıgen yapmak için ipliği birinden diğerine çekmeye başlamalıdır. İplik renkleri değiştirilebilir.

Başka hangi el sanatları sadece istemiyorbir çocuğu düşün! Yeni yılın sonunda her yıl tüm hayvan karakterlerini Doğu burçlarında yapmak ve doğdukları yıla bağlı olarak arkadaşlarına ve akrabalarına vermek mümkün. Bu, bebeğin dikkat çekici bir işareti olacaktır. El ile yapılmış koniler, meşe palamutları, kestaneler, el sanatları yapılmış, uzun bir süre için orijinal bak.

Orijinalin başka bir versiyonunu sunabilirsinizkestane, meşe palamudu, kabukları yapılmış el sanatları. İşini yapmak için kendi elleriyle değil. Herhangi bir malzeme kullanılacaktır. Ancak deniz kabuklarının dekoratif çerçeveler için kullanılması arzu edilir. Kestane ve kestane ile mükemmel, mükemmel görünüyor. Asıl önemli olan tüm ölçülerde gözlemlemek ve bunu çocuklara öğretmektir. Seçim çocuk ve kıdemli asistanları içindir. Kestane ve meşe palamudu hangi el sanatları kendi elleriyle yapmaya başlayacak - onları çözmek için. Ancak, her biri için onaylama, zaman içinde yardım, en yakın yerliden gerekli tavsiyeler gibi yaratıcı bir süreçte önemlidir.Related news

 • Mart 2019 yerel seçimleri
 • MEKİK OYASI ANLATIMLI KÜPE YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU
 • Hindistan cevizli morina balığı tarifi
 • Operatörler, akıllı telefonları kiraya verecek
 • Türk sineması Pariste yarışıyor

 • Kendi ellerimizle kestane ve meşe palamuzundan el işleri yapıyoruz 98

  Kendi ellerimizle kestane ve meşe palamuzundan el işleri yapıyoruz


  Kendi ellerimizle kestane ve meşe palamuzundan el işleri yapıyoruz 74

  Kendi ellerimizle kestane ve meşe palamuzundan el işleri yapıyoruz 97

  Kendi ellerimizle kestane ve meşe palamuzundan el işleri yapıyoruz 75

  Kendi ellerimizle kestane ve meşe palamuzundan el işleri yapıyoruz 96

  Kendi ellerimizle kestane ve meşe palamuzundan el işleri yapıyoruz 11

  Kendi ellerimizle kestane ve meşe palamuzundan el işleri yapıyoruz 6

  Kendi ellerimizle kestane ve meşe palamuzundan el işleri yapıyoruz 26

  Kendi ellerimizle kestane ve meşe palamuzundan el işleri yapıyoruz 7

  Kendi ellerimizle kestane ve meşe palamuzundan el işleri yapıyoruz 7

  Kendi ellerimizle kestane ve meşe palamuzundan el işleri yapıyoruz 84