Kek Curly Pinscher: bir fotoğrağı olan bir tarifi 2019

Kek Curly Pinscher: bir fotoğrağı olan bir tarifi 2019
20.08.2019

Kek Curly Pinscher: bir fotoğrağı olan bir tarifi 70

Kek "Curly Pinscher": bir fotoğrağı olan bir tarifi

"Kıvırcık Pinscher", tarifi dikkate alacağız.Ayrıca, çok lezzetli ve orijinal bir pasta. Hazırlamak çok para ve zaman gerektirmez. O kadar çok güzellikler vardır yolu böyle bir ev yaratmak için olduğunu belirtmek gerekir. Şenlikli bir tablo hazırlamak için hangi seçeneği seçeceksiniz, size kalmıştır.kıvırcın pinscher tarifi

Kek "Curly Pinscher" in yemek tarifi adım adım

Bu tatlıyı yapmanın klasik yoluSovyetler Birliği zamanlarına geri dönüyor. O yıllarda mağazaların raflarında boştu ve lezzetli bir pastanın satın alınması büyük bir başarıydı. Bu yüzden büyükannelerimiz ve annelerimiz bu başyapıtları kendileri pişirmeyi öğrendi.

Pasta yapmak için hangi malzemeleri gereklidir "Curly Pinscher"? Yoğunlaştırılmış sütlü reçete, baz için aşağıdaki ürünlerin kullanılmasını sağlar:

 • un elenmiş - 1,5 yüzlü gözlük;
 • yumurta - 2 parça;
 • orta yağ içerikli ekşi krema - yaklaşık 200 gr;
 • şeker - büyük bir kaşık;
 • yoğun süt - 1 kavanoz;
 • soda kantininde - tatlı kaşığı (sirke veya limon suyuyla soğutulur);
 • kakao (toz) - 2 çorba kaşığı.

Yüzey karışımı

Pasta "Kıvırcık Pinscher" için sunulan reçetepişirme için çok zaman ve içerik gereklidir. Bu açıdan özellikle tatlı dişlerde popülerdir. Ve pişirmeden önce iyice karıştırmanız gerekir. Bunu yapmak için, birlikte taze yumurta çırpma ekşi krema ve toz şekeri, ve sonra yoğunlaştırılmış süt kutu ekleyebilir kabartma tozu yemek kaşığı limon suyu veya sirke söndürmek ve un ekleyin. Sonunda, bir karıştırıcıyla kolayca kesilebilen çok kalın olmayan bir hamur elde etmelisiniz. Gelecekte ondan iki şeref ayrılmalı ve bunlardan birinde kakao karıştırılmalıdır.

adım kek kıvırcık çimdik için reçete

Bisküvi fırını

"Kıvırcık Pinscher", bunun tarifiYoğuşturulmuş süt kullanılmasını sağlar, sadece bisküvi piştikten ve tamamen soğutulduktan sonra oluşturulmalıdır. Böylelikle, tabanın beyaz kısmı derin yağda yağlanarak yağlanmış fırında koyulmalıdır.

Bisküviyi bir saat pişirin. Sonra, çikolatalı bisküvi pişirmeye başlamanız gerekiyor. Hamur herhangi bir biçimde yerleştirilmeli ve altmış dakika boyunca fırında pişirilmelidir.

Her iki pastayı da soğutduktan sonra, bunları işlemeye başlayabilirsiniz. Işık ikiye bölünmeli (iki kek) ve karanlık - küçük parçalara öğütülmelidir.

Dolum için gerekli ürünler

Nasıl lezzetli bir pasta "Kıvırcık Pinscher" yapmak için? Bu pişirme için reçete, aşağıdaki ürünlerin dolgu için kullanılmasını içerir:

 • kurutulmuş kuru erik - yaklaşık 200 g;
 • kuru kayısı - yaklaşık 200 g;
 • ceviz - 200 g.

Dolum hazırlığı

Kek "Curly Pinscher" için sunulan tarifiSadece çok doyurucu ve yüksek kalorili bir tatlı hazırlamaya karar verirseniz kullanılmalıdır. Bunu yapmak için, kurutulmuş meyveler ve sert kabuklar dikkatlice ılık suda yıkanmalı, kaynar su dökülmeli ve yaklaşık on beş dakika bekletilmelidir. Ayrıca, tüm bileşenler bir kez daha yıkanmalı, tüm nemden yok olmalı ve daha sonra bir bıçakla veya bir karıştırıcıyla doğranmış olmalıdır.

tarifi kek kıvırcık pinscher

Krem Malzemesi

"Kıvırcık Pinscher", tarif ettiğimiz tarifi, sadece ekşi krema üzerinde kremin kullanımını gerektirir. Bunun için ihtiyacımız var:

 • şeker - yaklaşık 250 g;
 • % 20 yağ içeriği ekşi krema - yaklaşık 800 g.

Hazırlama metodu

Bu krem ​​oldukça kolay yapılır. Süt ürünü, blender kasesine konur, şekerle kaplanır ve yüksek hızda çırpılır. Sonuç olarak, hemen amaçlanan kullanım için kullanılmalıdır, gür ve havadar bir kitle olsun.

Şekillendirme tatlısı

Böyle bir muamele oluşturmak için ihtiyacınız vartartonitsnitsu (büyük) alın, üzerine bir hafif pasta koyun ve ekşi krema ile ıslatın. Ayrıca, doldurma ve kapağın yarısını ikinci bir hafif bisküvi ile yerleştirmek gerekir. Onunla aynı eylemleri gerçekleştirmesi gerekiyor.

Kek için temel hazırlandıktan sonra,Karanlık bisküviler almalı, kremalı (ekşi krema) batırmalı ve daha açık bir kek üzerine koymalısınız. Süt ürününün geri kalanı da tatlı için dökülebilir. Bu formda birkaç saat buzdolabında durmanız tavsiye edilir.kiraz ile kıvırcık pincher tarifi

Sır için ürünler

Daha lezzetli ve güzel bir ev yapımı kek almak istiyorsanız, mutlaka koyu sırlıdır. Bunu yapmak için, aşağıdakilere ihtiyacınız var:

 • kakao - dört yemek kaşığı;
 • tereyağı - 75 g;
 • süt - 100 ml;
 • şeker - yaklaşık beş yemek kaşığı.

Pişirme süreci

Yukarıdaki bileşenlerin tümü karıştırılmalıdır.bir kasede, sonra yavaş ateş veya su banyosu koyun. Malzemeyi düzenli olarak karıştırırken, biraz soğutulması gereken muntazam bir çikolata kütlesi almalısınız.

Son aşama

Şimdi nasıl pasta yapacağını biliyorsun "CurlyPinscher ". Ekşi krema ve yoğunlaştırılmış süt ile reçete, bir tatil için hazırlarken kullanmak iyidir. Çikolatalı buzlanma hazırlandıktan sonra tatlıyı buzdolabından çıkarmak ve ince bir damlacık içine dökmek gerekir. Gelecekte, yerel inceliğin yine soğukta muhafaza edilmesi tavsiye edilir. Siyah ve sıcak çay ile masaya servis yapın. Afiyet olsun!

Kek "Kıvırcık Pinscher": kiraz ile tarifi

Yukarıda söylediğimiz gibi, böyle bir tatlıyı farklı şekillerde yapabilirsiniz. Bu ekşi kremada ve kekin prensibi daima değişmeden kalır.yoğunlaştırılmış süt ile kıvırcık pinscher tarifi

Klasik bir bisküvi hamuru veya kiraz kullanarak böyle bir muamele için nasıl bir temel oluşturacağınıza birlikte bakalım.

Yani, bize ihtiyacımız var:

 • un elenmiş beyaz - bir bardak;
 • yumurta - 3 parça;
 • şeker - büyük bir fincan;
 • dondurulmuş veya taze çekirdeksiz kiraz - yaklaşık bir bardak;
 • soda kantininde - tatlı kaşığı (sirke veya limon suyuyla soğutulur);
 • kakao tozu - iki yemek kaşığı.

Üssü yoğurduk

Böyle bir pasta için temel kolay ve basit yapılır. Taze yumurtalar köpük görünene kadar dövülür ve daha sonra şekerle karıştırılır ve bir süre kenara bırakılır. Tatlı ürün eridikten sonra, yuvarlanmış soda ve elenmiş un yumurta kütlesine eklenir. Seyrek bisküvi hamurunu aldıktan sonra, iki parçaya bölünmeli ve ardından bunlardan birini kakao ile karıştırılmalıdır.

Şekillendirme ve pişirme süreci

Tabanın (çikolata ve ışık) hazırlanmasından sonraİki farklı derin ve yağlı formda ortaya konmak gerekir. Yarı bitmiş ürünün yanında, dondurulmuş veya taze bir kiraz yatırmanız gerekir. Bu durumda, berry sıvı testinde boğulmalıdır. Bu formda, kap fırına konulmalı ve 60-65 dakika pişirilmelidir. Bu süre zarfında bisküviler yükselmeli ve tamamen pişirilmelidir.

Tatlı nasıl yapılır?

Doğrulukta bir pasta "Kıvırcık Pinscher" kurduyukarıda açıklandığı gibi. Beyaz bisküvi kek üzerine konur ve ekşi krema ile bulaşır. Daha sonra aynı süt ürünü içine batırılmış koyu kek parçaları ortaya konur. Sonunda, tüm incelik çikolatalı buzlanma ile kaplıdır.ekşi krema ile kıvırcık pinscher tarifi

Kirazların keklere eklenmesi nedeniyle, kesilen kek farklı bir renk alır ve aynı zamanda hafif bir asitliği ve meyvenin belirgin aromasını taşır.

Kek Curly Pinscher: bir fotoğrağı olan bir tarifi 2019

Kek Curly Pinscher: bir fotoğrağı olan bir tarifi 2019

Related news

 • Rusça dilinde kaç ünlü ses var - Büyük ve Mightyyi inceliyoruz
 • Bir multivarkta lezzetli kanatlar nasıl pişirilir
 • Çikolatalı Islak Kek Tarifi, Nasıl Yapılır
 • İlkbahar 2019 Erkek Modası Trendleri
 • Gamze Aksu Kimdir Kaç Yaşında, Boyu, Vikipedi, Biyografisi

 • Kek Curly Pinscher: bir fotoğrağı olan bir tarifi 73

  Kek Curly Pinscher: bir fotoğrağı olan bir tarifi


  Kek Curly Pinscher: bir fotoğrağı olan bir tarifi 23

  Kek Curly Pinscher: bir fotoğrağı olan bir tarifi 31

  Kek Curly Pinscher: bir fotoğrağı olan bir tarifi 38

  Kek Curly Pinscher: bir fotoğrağı olan bir tarifi 12

  Kek Curly Pinscher: bir fotoğrağı olan bir tarifi 45

  Kek Curly Pinscher: bir fotoğrağı olan bir tarifi 63

  Kek Curly Pinscher: bir fotoğrağı olan bir tarifi 65

  Kek Curly Pinscher: bir fotoğrağı olan bir tarifi 23

  Kek Curly Pinscher: bir fotoğrağı olan bir tarifi 69

  Kek Curly Pinscher: bir fotoğrağı olan bir tarifi 36

  Kek Curly Pinscher: bir fotoğrağı olan bir tarifi 93