Kara Ekmek Çıkışta 2019

Kara Ekmek Çıkışta 2019


Kara Ekmek Çıkışta 72 28.01.2019, 03:59

Tüm Haberler

Kara Ekmek Çıkışta! Medcezir ve Bana Baba Dedi Nasıl Sonuçlar Aldı?

Medcezir  Cuma akşamlarının, zirveyi kimselere bırakmayan dizisi "Karagül"ün aldığı reyting hakkında çok bir şey söylemeye gerek yok, malum. Elbette artık üçüncü sezonunda ve 80. bölümündeki dizi biraz reyting kaybı yaşamaya başladı ama hâlâ rakiplerinden uzak ara önde.
TOTAL'in müzmin ikincisi "Arka Sokaklar" da son haftalarda biraz reyting kaybı yaşasa da günü bu grupta ikinci olarak tamamlamayı başardı. 'Başardı' diyoruz çünkü hemen alt sıradaki "Kara Ekmek" çok zorlu bir rakip olmaya başladı. Birkaç hafta öncesine kadar "Medcezir"le dördüncülük-beşincilik yarışında olduğunu söylediğimiz dizi, her hafta reytingini artırarak listede yavaş yavaş yükseliyor ve artık ikincilik için rekabet ediyor. ATV'de 13. bölümü yayınlanan dizinin bu hafta, üçüncü olduğu TOTAL'de aldığı reyting 4.41.
AB grubunda da her hafta reytingini yükseltiyor olsa da, bu grupta "Medcezir"in başarısına bağlı olarak daha alt basamaklarda yer alıyor. "Kara Ekmek" bu hafta AB'de 4.53 reytingle beşinci sırada. Dizinin en iyi durumda ve en başarılı olduğu grupsa ABC1.
Kara Ekmek Çıkışta 2019

Kara Ekmek Çıkışta 2019

Related news

 • Kievde aşırılıkçılar, Sberbank ofisi önünde süresiz eylem başlattı
 • Kömür santrallerinin kapatılması Almanyaya pahalıya mal olacak
 • Konyada uyuşturucu operasyonu: 5 Suriyeli gözaltında
 • Zeytinyağlı Lahana Sarması Videosu

 • Kara Ekmek Çıkışta 45

  Kara Ekmek Çıkışta


  Kara Ekmek Çıkışta 96

  Kara Ekmek Çıkışta 73

  Kara Ekmek Çıkışta 49

  Kara Ekmek Çıkışta 72

  Kara Ekmek Çıkışta 2

  Kara Ekmek Çıkışta 47