Kabak ile pişmiş lahana - basit evrensel tarifi 2019

Kabak ile pişmiş lahana - basit evrensel tarifi 2019
25.08.2019

Kabak ile pişmiş lahana - basit evrensel tarifi 15

Kabak ile pişmiş lahana - basit evrensel tarifi

Genellikle lahana et / sosisle haşlanır veyamantar. Ama neden benimsenen dogmalardan geri adım atmıyoruz ve bu yemeği kabakla pişirmiyoruz? Basit ve hızlı bir şekilde yapılır - yarım saat içinde yeni başlayanlar bile lezzetli bir hafif sebze yahnisi alırlar. Kabakları ile haşlanmış lahana- Evrensel bir yemek. Yaz aylarında ve kış aylarında genç yeşil bir kafa olarak hazırlanabilir. Taze ve lahana turşusu olarak uygundur. Evet ve güveç eşit derecede lezzetli ve sıcak ve soğuk. Ve hazırlık yollarını bulmak için değil. Sadece bazılarında yaşayalım.Kabakları ile haşlanmış lahana

Kabak ve domates ile haşlanmış lahana

Bir ortalama kafashinkuem, iki havuç bir rende öğütmek,ampul yarım halkalar halinde kesilmiş. Büyük bir kabaktan taş çıkarırız, eğer eskiyse sert bir deriden temizleriz. Et, büyük küpler halinde kesilir. Üç domates soyulmuş, soyulmuş. Domatesleri lobules ile kestik. Kabaktan üç kat daha fazla olması gereken lahanada, biraz su dökün ve on dakika boyunca kapağın altında küçük bir ateş koyun. Bu arada, havuç ile altın soğan kadar ayçiçeği yağı kızartın. Sebzeleri lahana ile kombine ediyoruz, yaklaşık 10 dakika pişmeye devam ediyoruz. Uykuya daldık kabak. Meyve suyuna başlayacaklar ve bu iyi - yemeği güveçte pişirecek bir şeyler olacak. Güveçte bir on dakika daha kavurun, sonra domates, defne yaprağı, baharat ve tuz ekleyin. Başka bir on dakika olsun. Kabakları ile haşlanmış lahanatadı tam açıklama için biraz olmalıdır.

Kış tarifi

Kabak tarifi ile kızarmış lahanaBu yemek için lahana turşusu kullanabilirsinizlahana. Sadece çok "dinç" ise, soğuk suda biraz tutmanız gerekir. İki payet veya kabak küçük payet ile kesilir. Cildi çıkaramazsınız. Sarımsak kürdanı bir harç içinde öğütülür veya bir presin altında preslenir. Derin bir tavada kabak yerleştirerek, biraz tuz. Isınmaya başladık. Ayaktaki meyve suyu, yağ ilavesi olmadan söndürmemizi sağlar, böylece yemek daha diyetli olur. Sarımsak ekleyin, kapağın altında pişirmeye devam edin. Yıkanmış lahanaları bir tavaya koyduk. Bir saatin bir çeyreğinde kapağın altında tutuyoruz. Şiddetli kaynama ve yanmalara izin vermeyin. Kabakları ile haşlanmış lahanaSebzeler yumuşadığında hazır sayılır. Kendi suyunda domates gibi ev yapımı bir ürününüz varsa, iyi: birkaç parça dökün, kesin, tavaya ekleyin. Değilse, ketçap veya domates salçası kullanabilirsiniz. Sonunda bir kaşık ekleyebilirsin, iki ekşi krema.

Kabak ile haşlanmış lahana: tarifi "acele"

Kabaklı haşlanmış karnabaharPasseruem yayı, doğranmış ekleyinkabak küpleri, tuz, mevsim. Kapağın altından beş dakika bekletin. Havuç üç, kafa shinkem ve ellerim. Yani lahana daha hızlı pişiriyor. Sebzeleri kabaklara yayarız, yaklaşık on beş dakika boyunca kapağın altında pişmeye devam ederiz. Hopps-suneli serpin ve iki kaşık mayonez dökün. Yani beş dakika daha kapağın altında duruyoruz.

Kabaklı haşlanmış karnabahar

Havuçları dilimlere bölüyoruz,kalın dipli ve yüksek taraflı bir tavada bitkisel yağ. Lahana, çiçek salkımına, havuçlara, beş dakika kızartın. Kabak küpleri kesilmiş, bir tavada koydu, kızamık, kimyon, zerdeçal, karabiber serpin. Yirmi dakika kadar biraz su ekleyerek karıştırın ve yahni. Yığın bileşenleri yumuşak hale geldiğinde, yemeği doğranmış taze otlarla serpin ve ateşi beş dakika daha bekletin.

Kabak ile pişmiş lahana - basit evrensel tarifi 2019

Kabak ile pişmiş lahana - basit evrensel tarifi 2019

Related news

 • Karbon monoksit. Açıklama. Belirtileri ve zehirlenmenin sonuçları
 • Acı, mübarek olanıdır. Acıyı Hıristiyan yorumu
 • Çeyizlik Mor Yıldız Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
 • BMden Suriye Anayasasını yazacak komitenin tekrar gözden geçirilmesi talebi
 • 2019 İlkbahar-Yaz Düğünü için Saç Modelleri

 • Kabak ile pişmiş lahana - basit evrensel tarifi 30

  Kabak ile pişmiş lahana - basit evrensel tarifi


  Kabak ile pişmiş lahana - basit evrensel tarifi 29

  Kabak ile pişmiş lahana - basit evrensel tarifi 69

  Kabak ile pişmiş lahana - basit evrensel tarifi 54

  Kabak ile pişmiş lahana - basit evrensel tarifi 45

  Kabak ile pişmiş lahana - basit evrensel tarifi 83

  Kabak ile pişmiş lahana - basit evrensel tarifi 25

  Kabak ile pişmiş lahana - basit evrensel tarifi 71

  Kabak ile pişmiş lahana - basit evrensel tarifi 43

  Kabak ile pişmiş lahana - basit evrensel tarifi 48

  Kabak ile pişmiş lahana - basit evrensel tarifi 69

  Kabak ile pişmiş lahana - basit evrensel tarifi 19

  Kabak ile pişmiş lahana - basit evrensel tarifi 54

  Kabak ile pişmiş lahana - basit evrensel tarifi 5

  Kabak ile pişmiş lahana - basit evrensel tarifi 80