Kızım Öykü’nün Annesi Asu Kimdir Yaşıyor mu 2019

Kızım Öykü’nün Annesi Asu Kimdir Yaşıyor mu 2019


Kızım Öykü’nün Annesi Asu Kimdir Yaşıyor mu 46 13.02.2019, 09:04

Kızım Öykü’nün Annesi Asu Kimdir? Yaşıyor mu?

Güncelleme 25 Ocak:

Kızım dizisi kadrosundan Selin Şekeci ayrıldı. Selin Şekerci Kızım dizisi kadrosundan senaryo gereği ayrıldı. Asu senaryo gereği yurt dışına gitti ve diziden ayrılmış oldu. 

Kızım dizisi yapımcısı Faruk Turgut sonunda Kızım dizisinde Öykü’yü iki aylıkken bırakıp giden annesine hayat verecek oyuncuyu buldu. Aldığımız duyumlara göre Selin Şekerci Kızım dizisi Öykü’nün annesi olarak izleyicisi karşısında olacak. Öykü’nün annesi Asu Karahan hayatında hep yapmak istedikleri şeyi yapmıştır. 

Yetiştirme yurdundan arkadaşları Demir ile de Cemal ile de yatmıştır; ama Öykü’nün babası Demir’dir. Asu Öykü’nün annesidir. Demir ve Celal ile aynı yetiştirme yurdunda kalmıştır. Demir’e aşık olup olmadığından emin değildir ama ona sahip olmak istediği kesindir. Sevmeyi beceremeyen bir yapısı olan Asu aslında çok güçlü de bir kişiliktir. Her türlü zorlukla tek başına savaşabilecek bir yapısı vardır. Hayatta her zaman yapması gerekenleri değil yapmak istediklerini yapmıştır. En çok korktuğu şey ise terk edilmektir; bu nedenle de herkesi o terk etmiştir. 

Selin Şekerci Kimdir?

Selin Şekerci 30 yaşında olan Türkiye’nin ünlü dizi ve sinema oyuncularından biridir. İzmir de devlet tiyatrosu tebiyesi ve eğitimi almıştır. Son olarak Rengarenk dizisinde sevgilisi ile yer almış ama dizi tutmamıştır. Tanındığı dizi ise Kaçak Gelinler olmuştur. 

Kızım dizisinde Öykü’nün annesi yaşıyor mu öldü mü soruları çokça sorulmaya başlandı; bu soruya hemen cevap verelim; Kızım dizisinde Öykü’yü büyüten teyzesi Fatma’nın gerçek adı Zeynep Kaya’dır. Zeynep kaçak yaşayan bir insandır. Öykü’nün annesi Zeynep’e daha küçükken Öykü’yü emanet edip gitmiştir. Zeynep’te kendisini atma diye Öykü’ye tanıtmış ve ona teyzesi olduğunu belirtmiştir; ancak gerçekte  Öykü’nün annesi ile Zeynep’in akrabalıkları yoktur.

Zeynep tam İstanbul’dan kaçmaya çalışırken Demir tarafından yakalanacak ve gerçekleri Demir’e anlatacaktır. Demir gecelik ilişki yaşadığı Öykü’nün annesinin ölmediği yaşadığını öğrenecektir. Öykü’nün isteği üzerine de Öykü’nün annesi araştırılacak ancak kısa sürede bulunamayacaktır. 

Öykü’nün annesi My Fair Lady isimli Kore dizisinde yani Kızım dizisinin orijinal versiyonunda ilerleyen bölümlerde kendiliğinden çıkıp gelecek ve Öykü’nün hatalığının ağırlaştığı dönemlerde yanında olacaktır. Kızım dizisi biterken hem Demir ve Leyla elenmiş olacak hemde Öykü’nün gerçek annesi sevdiği adam ile evlenip mutlu olacak. Öykü kendine geldiği ve her şeyi hatırladığı dönemlerde annesine de adeta ders verecek ve onun hayatına da mutluluk katacak ve mutlu olması için ona doğru yolu gösterecektir.

Yani Kızım dizisi oyuncu kadrosuna ilerleyen bölümlerde yeni bir kadın başrol oyuncusu dahil olacak. Tabi Kızım dizisi senaristleri Öykü’nün iyi olduğu bölümleri ne kadar uzatır bilemiyorum; ama My Fair Lady isimli Kore dizisinde Öykü’nün uzun süre kendine gelemediği zamanlarda annesi yanına geliyor. Bu durumda daha Öykü’nün annesinin gelmesine çok var.

Şuanda Kızım dizisinde Öykü’nün annesini kimin canlandıracağı belli değil; Öykü’nün annesi umursamaz bir karakter olarak karşımıza çıkacak; bu nedenle de dizinin reytinglerinde olumlu bir etkisi olacak bir yıldızın dizinin kadrosuna dahil edilmesi önemli.

Kızım Öykü’nün Annesi Asu Kimdir Yaşıyor mu 2019

Kızım Öykü’nün Annesi Asu Kimdir Yaşıyor mu 2019

Related news

 • PENYE İP İLE ÖRGÜ SEPET
 • Armut Uralochka çeşitliliği: açıklama, dikim ve bakım
 • O Hayat Benim 82.Bölüm Fragmanı izle
 • Zeytinyağlı Taze Fasulye (Çiğden)

 • Kızım Öykü’nün Annesi Asu Kimdir Yaşıyor mu 14

  Kızım Öykü’nün Annesi Asu Kimdir Yaşıyor mu


  Kızım Öykü’nün Annesi Asu Kimdir Yaşıyor mu 91

  Kızım Öykü’nün Annesi Asu Kimdir Yaşıyor mu 48

  Kızım Öykü’nün Annesi Asu Kimdir Yaşıyor mu 22

  Kızım Öykü’nün Annesi Asu Kimdir Yaşıyor mu 29

  Kızım Öykü’nün Annesi Asu Kimdir Yaşıyor mu 62

  Kızım Öykü’nün Annesi Asu Kimdir Yaşıyor mu 59

  Kızım Öykü’nün Annesi Asu Kimdir Yaşıyor mu 68