Kısa tırnaklarda manikür pastel 2019

Kısa tırnaklarda manikür pastel 2019 Kısa tırnaklarda manikür pastel

Kısa tırnaklarda manikür pastel

"Pastel veya parlak manikür?. "- Ne yapmalı .. aydınlık ile - yani Dahası, moda Bazı tasarımcılar nyudovymi çivi parçası modellerini sundu gösterir iki uç şu anda hemen hemen tüm kızlar iki varyant kabul edilebilir bu sezon olduğunu hatırlamak önemlidir meselesi. biz, sadece ölümlüler?

Pastel manikür: çok renk, aynı etki

Pastel manikür oluşturmak için hangi rengi seçerseniz seçin, sulu ve parlak renklerin susturulmuş çeşitleri kullanılsa bile her zaman dengeli ve zarif görüneceğini unutmayın.

manikür pastel

Mükemmel manikür yapmak içinpastel, mat kaplama kullanmanız gerekir. Bu, usta belirli bir beceri ve beceri gerektirir. Gerçek şu ki, mat dokular çivinin tüm düzensizliklerini ve dezavantajlarını vurgulamakta ve onlarla çalışmak oldukça zordur. Bu nedenle, ustayı tam olarak ne istediğinizi hemen uyarmak daha iyidir.

Nüanslar ve incelikler

 • Tırnaklarda herhangi bir pastel verniğin görünümübirçok faktör. Pastel tonlarının çoğu mattır ve çivi doğal yapısını vurgular. Tırnak plağı kötü durumda ise, temel bir kaplama olmadan vazgeçilmezdir. Usta ayrıca, müşteriyi, hazırlıksız tırnaklarda böyle bir manikürün dağınık görüneceği konusunda uyarma hakkına sahiptir. Başka bir deyişle, kaplamanın mükemmel görünmesi için ilk koşul, tırnakların iyi durumudur. Günümüzde çivi için çivi üssü birçok üs olmasına rağmen, bunların hiçbiri düzensizlikleri ve diğer kusurları tamamen örtemez.
 • İkinci nüans, kaplamanın kendisidir. Mat vernik durumunda, kalitesi hemen fark edilir. Malzemenin son kullanma tarihi geçtiyse, ilk önce delamine olmaya başlayan mat kaplamadır.kısa tırnaklarda pastel manikürNe olursa olsun, çivi üzerine düz uzanmaktan vazgeçer.baz bir substrat olarak uygulanmamıştır. Buna ek olarak, kitle pazar segmentinden gelen vernik çoğu zaman şeritlerle kaplanır ve usta güzel bir etki elde etmek için onu katmanlaştırmak zorundadır. Manikür buna bağlı. Pastel renkleri parlak renklerden farklıdır, çünkü birçok durumda uygulamadan sonra bile ağırlıksız bir kaplama verirler. Bu nedenle, uzun tırnaklarda bazen tırnak çivisinin sarı olduğu duygusu vardır. Üstatlar bunu biliyor ve ya ağartıyor ya da tırnakların daha kısa olmasını tavsiye ediyorlar.

Bir manikür ustasını doğru bir şekilde seçin

Mat kaplamalar, uygulamalarının birtakım problemleri içermesi bakımından da farklıdır.

pastel renkler manikür

Örneğin, daha az homojen bir kapsama verirlerParıltı ve inci ile doku daha. İkinci olarak, daha fazla yayıldı. Bu yalnızca yetkili usta güzel bir manikür yapmak anlamına gelir. manikür pastel boyalar payetler, parıltı, payetler ve diğer öğeleri ile takviye bu özellikle doğrudur. parlak vernik kaplama durumunda hızlı bir şekilde mat dokulu halinde düzeltilmiştir ve doğru kusurları edilebilirse tamamen çivi kaplamayı uzaklaştırmak için gereklidir.

Kısa tırnaklarda pastel manikür

Hepsinden iyisi, bu manikür kısa görünüyorkare şeklinin tırnakları. Çivi deliğinin çoğu durumda, hafif saydam bir mat kaplama altında kirli görünen sarımsı bir tonu vardır. İstisna - tırnak plağını yoğun olarak tutan opak vernikler. Uzun tırnaklar yapamayan bazı kızlar, manikürün onlar için olmadığına inanırlar. Ama bu durumdan uzak. Pastel renkler kısa tırnaklarda harika görünür. Düzgün bir şekilde yapılmış olan tırnak sanatının, tırnak plağını görsel olarak uzatacağı ve görüntüye iyi bir katkı sağlayacağı düşünülmektedir.

Aksan ile pastel

Pastel manikürünün hem çıkıp hem de günlük kullanım için kendiliğinden yeterli bir seçenek olmasına rağmen, salonlardaki müşteriler her zaman orijinal bir şey ister.

pastel vernikler ile manikür

Neyse ki, bastırılmış tonlardaaksanı çok basit yapmak. Tırnak plağının kendisi göze çarpmadığı için, herhangi bir dekoratif eleman buna inanılmaz bir şekilde bakacaktır. Rhinestones ve payetler eklemeye ek olarak, dekorasyon için başka seçenekler de vardır. Onları hemen aşağıda ele alalım.

Degrade pastel

Alışılmadık ve güzel tırnaklarda bir degrade görünüyor. Her çivi için bir renkten diğerine geçişi yapmak hiç de gerekli değildir. Bu seçenek çok güzel ve etkilidir, ancak önemli ölçüde zaman ve çaba gerektirir. Buna ek olarak, bu neredeyse her efendinin gücünün ötesinde bir kuyumcu işidir. Yatay gradyan yapmak çok daha kolay ve hızlıdır. Başka bir deyişle, böyle bir manikürde, renk gölgesi küçük parmağından baş parmağa değişir. Bu versiyonda, farklı bir yoğunlukta tek bir renk kullanılır.

Rhinestones, payetler ve folyo

Kaplamanın kısıtlanması sayesinde, olabilirherhangi bir rhinestones ve payetler ile tamamlar. Ana şey aşırıya kaçmamak. Manikürde minimalizm şimdi modada ve pastel kaplamalarda iyi bir usta işi için vazgeçilmez bir koşul haline geliyor.

Kısa tırnaklarda manikür pastel 2019

Kısa tırnaklarda manikür pastel 2019

Related news

 • Hollandez Sos Tarifi Videosu
 • Çocuk pedikür. Bunu nasıl doğru yapabilirim
 • Codterpine öksürük için kodein preparasyonu: talimat. Codterpin: imalar, öneriler
 • Peynirli Karnıyarık Poğaça Tarifi
 • Kral Süleymanın Mühürleri: tarih ve gerçeklik

 • Kısa tırnaklarda manikür pastel

  Kısa tırnaklarda manikür pastel


  Kısa tırnaklarda manikür pastel

  Kısa tırnaklarda manikür pastel

  Kısa tırnaklarda manikür pastel

  Kısa tırnaklarda manikür pastel

  Kısa tırnaklarda manikür pastel

  Kısa tırnaklarda manikür pastel

  Kısa tırnaklarda manikür pastel

  Kısa tırnaklarda manikür pastel

  Kısa tırnaklarda manikür pastel

  Kısa tırnaklarda manikür pastel

  Kısa tırnaklarda manikür pastel

  Kısa tırnaklarda manikür pastel