Kısır evlilik 2019

Kısır evlilik 2019 Kısır evlilik

Kısır evlilik

İnfertil evlilik en zorlardan biri olarak kabul edilirtıbbi ve sosyal doğanın önemli sorunları. Dünya Sağlık Örgütü'ne göre, bu tür ailelerde, her iki eşin de doğurganlık çağında olması koşuluyla, gebelik kontraseptif kullanımı olmaksızın düzenli cinsel ilişkiyle on iki ay içinde ortaya çıkmaz.

Rusya topraklarında infertil evlilik bir fenomendir.oldukça yaygın. Bu ailelerin payı yüzde 8-17,5 civarındadır. Bununla birlikte, sayıları azalmaya eğilimlidir. İnfertil evliliklerin sayısının yüzde on beşi aşması durumunda sorunun devlet ölçeğine dönüştüğü düşünülmektedir. Bunun nedeni, bu sorunun yalnızca bireyleri değil, tüm toplumu da etkilemesi ve bu nüfus grubunun mesleki ve sosyal faaliyetlerini azaltmasıdır. Bu nedenle kısır evlilik bugün birçok tıbbi problemde lider bir yer tutmaktadır. Üreme sağlığı rehabilitasyonu ve korunması, ulusal öneme sahip önemli bir tıbbi görev haline gelir. Bu karar, gen havuzunu ve türlerin çoğalmasını koruma olasılığını oluşturur.

Teşhis bugün kullanılarak yürütülmektedirmodern ultrasonik, hormonal, endoskopik yöntemler. Elde edilen sonuçlara dayanarak, oldukça kısa sürede optimal tedavi yöntemini seçmek mümkün hale gelir. Günümüzde oldukça bilgilendirici teşhis teknikleri kullanılmaktadır.

İnfertil evliliğin, hem bir hem de her iki ortakta da üreme bozukluklarının bir sonucu olabileceğine dikkat edilmelidir.

Kadınlar genellikle modern merkezlerdedaha büyük yaş Bu hastalar, kural olarak uzun bir süre boyunca ve gerekli ekipmanla yeterince donatılmamış olan tıbbi merkezlerde başarısız bir şekilde tedaviye tabi tutuldular. Birçok uzman üreme sağlığı alanında modern ekipman ve ileri teknolojilerin kullanımından yüksek verim olduğunu belirtmektedir.

Son zamanlarda, özel önem kazanıldıerkek infertilitesi. Üreme işlevinin bozukluklarının nedenleri çok çeşitlidir. En yaygın olarak bulaşıcı iltihaplı doğa hastalıkları, çevrenin etkisi, kontrolsüz ve sık ilaç kullanımıdır. Üreme sisteminin organlarının gelişiminde anormalliğin yaygınlığı daha az önemsizdir.

Pek çok verimsizliğin olduğu söylenmelidir.yardımlı üreme (örneğin, eko yumurta bağışı, vs.), düşük yapma çeşitli biçimleri (kendiliğinden düşük, Gecikmiş düşük) yöntemleri kullanılarak tedavi yöntemleri ve özellikle "erkek" faktörü kullanıma uygun hale getirilebilir.

Eşlikte üreme fonksiyon bozukluğuÇok sık bozulmuş açıklık vaz yolu veya spermatozoa (spermatogenez) oluşumunu tahrik. Erkeklerde kısırlık olgularının yaklaşık yarısı sperm yapısında nitelik veya miktar azalma eşlik eder. yetenekli oldukça zor provoke birçok faktör arasında en yaygın belirlemek için. Bu faktörler farklı nitelikte olabilir. Böylece, hastalıkları (maruziyet farklı toksik bileşikler, ilaç ve benzeri), Biyolojik (iç organlarda patolojisi, enfeksiyonlar, cinsel ilişki sırasında bulaşan) fiziksel etki (düşük veya yüksek sıcaklıkların etkisi, radyoaktif ve diğer radyasyon), kimyasal kaynaklanabilir, sosyal etki (stresli durumlar). (Örneğin, sperm) üretimi, kendi hücrelere bir organizma antikorlarda - kısırlık nedeni endokrin doğası, otoimmün hastalıkların kalıtsal anormalliklerin gelişimi ile ilişkili olabilir.

Kısır evlilik 2019

Kısır evlilik 2019

Related news

 • Çikolatalı Milföy Yapılışı Videosu
 • Günde 10 Dakika Ayırın ve 10 Yaş Gençleşin
 • Köfteli Lahana Çorbası
 • Komisyon - Aktif insanların kazançları
 • Çikolatalı Muzlu Kup Tarifi

 • Kısır evlilik

  Kısır evlilik


  Kısır evlilik

  Kısır evlilik

  Kısır evlilik

  Kısır evlilik

  Kısır evlilik

  Kısır evlilik

  Kısır evlilik

  Kısır evlilik

  Kısır evlilik

  Kısır evlilik

  Kısır evlilik

  Kısır evlilik

  Kısır evlilik

  Kısır evlilik

  Kısır evlilik

  Kısır evlilik

  Kısır evlilik