Jinekolojide Vishnevsky merhem 2019

Jinekolojide Vishnevsky merhem 2019
19.08.2019

Jinekolojide Vishnevsky merhem 33

Jinekolojide Vishnevsky merhem

Çok iyi bilinen tedavilerbugün alakalı kalır. Bunun bir örneği, 100 yıldan uzun bir süre önce oluşturulan Vishnevsky merhemi. Sonra alışılmadık geniş bir uygulama vardı, ama şimdi birçok kadına tehlikeli ve çok ciddi jinekolojik hastalıklardan yardım getiriyor. Etkileri bakımından benzersiz olan bu merhem şu anda, insan vücudunun zararsızlığı ve değişmeyen etkinliği nedeniyle, tıpta modern gelişmelerle birlikte kullanılmaktadır.

Vishnevsky'nin merheminin en geniş dağılımıbasit, ama aynı zamanda dahice kompozisyon nedeniyle. Hint yağı, kserobe ve katrandan oluşur. Bu basit bileşenler birçok olumlu özelliğe sahiptir. Dezenfeksiyon, etkili yumuşatma, kurutma, sinir uçlarının uyarılması - tüm bu özellikler Vishnevsky merhem vardır. Kullanımı için endikasyonlar yanıklar, donma, kaynar ve çok daha fazlasıdır.

Ama şimdi Vishnevsky merhem jinekolojide nasıl uygulanacağından bahsedeceğiz.

Doktorlar bu tedaviyi sıklıkla tedavi için kullanıyorpelvik organları oluşan enflamasyon, özellikle yumurtalık. iyi bir kadın vücudunda şiddetli iltihabı tetikleyen aktif mikroorganizmaların çeşitli patojenler karşı, iyi tanımlanmış şema jinekolog için kullanılmalıdır, bu madde bezlerden, emprenye edilir.

Jinekoloji tanınmış Vishnevsky merhem veİnfertilite tedavisini olumlu yönde etkileyen iyileştirici özellikleri sayesinde. Genellikle kronik endometritin arka planında ortaya çıkan tubal infertilite vakalarında kullanılan karmaşık tedavinin önemli bir bileşenidir. Bu merhem kullanımı cerrahi cerrahi müdahalenin önüne geçerek, fallop tüplerini temizleyerek başarılı bir şekilde ortaya çıkması için gerekli koşulları yaratır ve bu da istenen bir hamileliğin başlangıcı için gereklidir. Ameliyattan sonra jinekolog yine bu ilacı tedavi eder, bu da erken iyileşmeyi dezenfekte eder ve iyileştirir. İkinci gün ameliyattan sonra, vajina içine 6 gece boyunca enjekte edilen merhemle emdirilmiş tamponlar, diğer ilaçlar kullanılır.

Jinekoloji merhem Vishnevsky mükemmel kombinediğer tıbbi preparasyonlar ile: papatya uterin yıkamalar için infüzyon ve vajina iç yüzeyi ile bağlantılı olarak. merhem Bu tür bir kullanım, genital organların bütün iç yüzeyi dezenfekte ve sağlıklı mikroflorası geri, bir anti-bakteriyel etki sağlar. Vishnevsky merhem, genellikle antibiyotiklerin kullanımı ile birleştirilir. Ama seçim de tedavi yöntemi yaklaşık bir hafta sürer olarak sadece, jinekolog katılıyor olabilir yapmak.

Jinekologlar, özellikle eski okullar, çokjinekolojik inflamasyonların tedavisinde Vishnevsky merhem ile tamponların kullanımı ile pozitif ilişkilidir. Bu gerçeğin, tahriş ve hoş olmayan yerel tepkilerin eksiksiz bir eksikliği olabileceğini açıklayın.

Tabii ki, bu kanıtlanmış iltihap tedavisiyöntem, kadın vücuduna anlık maruz kalma yöntemi olarak adlandırılamaz. Bir merhem ile emprenye edilmiş Vishnevskogo tamponları bir hafta veya on gün girmesi tavsiye edilir ve bu durumda kullanılan ilacın miktarı yaklaşık 15 g olmalıdır. Yöntem, hızlı olmamakla birlikte son derece etkilidir. Vishnevsky'nin jinekolojideki merheminin, enflamasyonda muazzam sonuçlar veren, kadın cinsel küresinin mantar hastalıklarını tedavi etmek için kullanılmadığı unutulmamalıdır.

Belki bazı modern jinekologlarBu ilacı dikkate almayın, yeni ilaçları tercih edin, ancak deneyimli bir doktor, Vishnevsky'nin jinekolojideki merhemini, enflamasyon ve infertilite için çok geniş kullanım alanı nedeniyle çok beğenir. 100 yılı aşkın bir süre önce, merhem, en basit kompozisyonu ve etkinliği sayesinde, hem bağımsız bir araç hem de diğer tedavi yöntemlerine ek olarak yaygın olarak kullanılmaktadır. Vishnevsky merhem de doktor reçetesine göre hamilelik sırasında kullanılır. Bu nedenle, eski araçların etkisiz kalmasını göz önünde bulundurmayın çünkü çoğu zaman büyük bir verimliliğin yanı sıra kesinlikle zararsızdırlar.

Jinekolojide Vishnevsky merhem 2019

Jinekolojide Vishnevsky merhem 2019

Related news

 • Kremalı Badem Çorbası
 • Kadayıflı Kremalı Tatlı
 • Hobi Fikirleri Yaratıcı El İşi Örnekleri
 • Basura iyi Gelen Yemekler Besinler Yiyecekler ve Gıdalar
 • VİDEOLU TÜRKÇE HAVLU KENARI ÖRGÜSÜ İZLE

 • Jinekolojide Vishnevsky merhem 68

  Jinekolojide Vishnevsky merhem


  Jinekolojide Vishnevsky merhem 88

  Jinekolojide Vishnevsky merhem 5

  Jinekolojide Vishnevsky merhem 23

  Jinekolojide Vishnevsky merhem 16

  Jinekolojide Vishnevsky merhem 44

  Jinekolojide Vishnevsky merhem 74

  Jinekolojide Vishnevsky merhem 38

  Jinekolojide Vishnevsky merhem 22

  Jinekolojide Vishnevsky merhem 13

  Jinekolojide Vishnevsky merhem 98

  Jinekolojide Vishnevsky merhem 61

  Jinekolojide Vishnevsky merhem 98

  Jinekolojide Vishnevsky merhem 76