Japon tatami yatakları: müşteri yorumları 2019

Japon tatami yatakları: müşteri yorumları 2019 Japon tatami yatakları: müşteri yorumları

Japon tatami yatakları: müşteri yorumları

Bildiğiniz gibi, birinin hayatının üçte biri bir kişi tarafından harcanıyorBir rüyada, yani yatakta, yani yatak odasındaki mobilya seçimi tüm sorumluluklarla ele alınmalıdır. Tatami yatakları orada bir rahatlık, pasifikleşme yaratacak ve Japon cazibesinin bir iç kısmını yaratacaktır.

Genel bilgi

Doğu bilgeliğinin temeli: Hayat veren enerjiyi biriktirmek ve yaymak için tüm nesneler gereklidir. Doğal malzemeler tercih edilir. Şekillerin sadeliği, pürüzsüz, yüzey dışı yüzeyler, sınırlandırılmış renkler - Japonların geleneksel olarak seçtiği şey budur.tatami yatak

Tatami yatakları sert yaysız şiltelerdirveya düşük standlarda bulunan paspaslar. Bu yatak omurga sorunları olan kişiler için tavsiye edilir. Doğal dolgu, özel teknoloji ile kaplanmış pirinç samanından oluşur. Dikenli malzeme bir pamuklu kılıf ile güvenli bir şekilde yalıtılmıştır. Emprenye, bakteri birikmesine, parazitlerin nüfuzuna karşı koruma sağlar. Sıcak yatak basılı değildir ve uzun yıllar boyunca şeklini mükemmel tutar.

Kaldırma mekanizmalı tatami içeren yataklar

Kural olarak, bu tür mobilyaların sırt dayanağı yoktur. Ana dekorasyon, her model için ayrı ayrı akıllı bir başlıktır. Uygun yapı özel bir kaldırma sistemi kullanılarak kaldırılır ve çamaşırlar geniş bir kutuda saklanır.

Son zamanlarda alıcılar gibiKopyalar yüksek talep görüyor. Bu neden oluyor? Her zamanki yatağın altında sürekli olarak bir şeyler yuvarlanmak, atılmak, sürünmek ya da gizlenmek (bu, küçük çocukları veya hayvanları olan aileler için geçerlidir). Ayrıca, küçük dairelerde her zaman boş alan eksikliği vardır. Bir mobilya yığını, bir depoya benzeyen küçük bir oda yapar. Keten kutuları bu sorunu çözmeye yardımcı oldu.

Kaldırma mekanizması ile tatami yatak

Kaldırma mekanizmaları farklı tiplerde:

 • iki çelik yaydan oluşan metal bir çerçeve temelinde yatak (en ucuz seçenek);
 • Tüm kapak tabanının ağırlığını telafi eden bir gaz kaldırma ile yatay veya dikey açılma olasılığı olan seçenekler.

Yükseltilmiş uyku yüzeyi sahiptirMekanizmanın seçimine bağlı olduğu belirli bir ağırlık. Üreticilere göre, kaliteli yatak 50 tur yükseltme ve indirme için tasarlanmıştır. Aynı zamanda, kaldırma mekanizması, çamaşır bölmesine sorunsuz erişim sağlar.

Deri başlıklı tatami yataklar

Doğal ve yapay kullanımDöşemeye yönelik malzemeler, ürünün "akıllı" bir görünüme sahip olmasa da, bir akıllıya sahip olmasına katkıda bulunur. Bu yüzden birçok insan tatami ile deri yatakları tercih ediyor. Her iç mekana saygılı bir bakış atıyorlar.

Masif başlıkları cildin içine sıkılır, bu da yatakların büyük kanepeler gibi görünmesini sağlar. Döşemelik için bu malzemenin kullanımı iki önemli avantajı vardır:

 • herhangi bir leke sabunlu suya batırılmış bir bezle çıkarılabilir;
 • Döşemenin ortalama ömrü on yıldır.

Japon tatami yatak

dizayn

Piyasada farklı varyasyonlarda Japon tatami yatakları var - doğusundan doğuya parlak ve olağanüstü füzyon.

Krom elemanları ile yüksek teknoloji ürünü örneklerin iç kısımları mükemmel bir şekilde uyuyor ve lüks şekillerdeki oynak modeller barok tarzına uyacak.

Onunla doğu cazibesini sevmiyorsunkısalık? Önemli değil! Sadece yuvarlak temelli tüm sıra dışı ürünlerin hayranları için üretilir (klasik tatami olarak - basit bir dikdörtgen). Renk şemasına gelince, sadece tercihinize göre değişir.

yatak tatami yorumlar

Tatami yatak: yorumlar

Bugün, bu tür yatakların işletilmesi konusunda çok fazla geri bildirim bulabilirsiniz.

Bazı alıcılar gibi, mobilya notŞimdi satın alındı ​​çünkü şimdi moda. Sert yatak hakkında, insanlar sadece mallar eve geldiğinde fark etti. Cehennem ile karşılaştırıldığında bir kaç hafta uyum, ("Bezelye Prenses" masalı hatırlıyorum). Aynı zamanda, birçok tatami sahipleri, Japon asketizmine alışmış olduklarını iddia ediyorlar, şimdi de Spartan yataklarını lüks bir yumuşak yatak için değiştirmeyi asla kabul etmeyecekler.

Olumsuz yorumlara dikkat edin: Bunlar genellikle üreticinin standart altı malzemeleri kullanan profesyonellik eksikliğiyle ilişkilidir. Ucuz döşemeler, kötü tutturucular, başarısız kaldırma mekanizması olabilir. Bu arada, kalite arızası da dolaylı da olsa tüketiciye aittir: kabul etmelisiniz çünkü yaylarda kullanılmış bir yatağın fiyatı için mükemmel bir model kaydedemezsiniz.

tatami yatak fotoğraf

Özel ilgi göstermeye değer ne

Dolayısıyla, bir satın alma kararı alırsanız, aşağıdaki hususları dikkate almanız gerekir:

 • Katalogda gördüğünüz tatami yatak, iç mekanınıza hiç uymayabilir. Odanın birkaç fotoğrafını çekin, tasarımcıyı gösterin. Belki de en iyi seçeneği önerecektir.
 • Ne istediğine karar ver: Bir kaldırma mekanizmasına sahip mobilya ya da onsuz? Bu durumda, yapı tiplerine dikkat edin, danışmanlara güvenilirliklerini ve fabrika garantilerini sorun.
 • Çamaşır bölmesi daha az önemli değil. Düşün, buna ihtiyacın var mı? Büyük yatak odalarının sahipleri bu küçük cihazın tüm avantajlarını takdir etmeyebilir.
 • Yatak hakkında unutma. Doğal dolguya tercih vermek en iyisidir. Ucuz bir analog, alerjik reaksiyona neden olabilir, ortopedik özelliklere sahip değildir ve hızla şekil kaybedebilir.

Tatami yatakları, vücudun derin bir rahatlamasını garanti eder.uyku zamanı. Ortopedik mat, servikal vertebraları rahatlatmaktan sorumludur. Ve odanızdaki bu tür mobilyaların varlığı, onu zor bir oryantal lezzet verecek ve mekanın yanılsamasını yaratacaktır.

Japon tatami yatakları: müşteri yorumları 2019

Japon tatami yatakları: müşteri yorumları 2019

Related news

 • Tuğlalar Lego: eleştiriler, kompozisyon. Tuğla imalatı Lego
 • Bilgisayarı açtıktan sonra monitör açılmazsa ne yapılması gerekir
 • Kabul için 9. sınıf mezunu için özellikler: örnek, özellikler
 • Intel Core i3 işlemci - 4340. Teknik özellikler, seçenekler ve incelemeler
 • Bebeğin yemini ne zaman ve nasıl tanıtacağım

 • Japon tatami yatakları: müşteri yorumları

  Japon tatami yatakları: müşteri yorumları


  Japon tatami yatakları: müşteri yorumları

  Japon tatami yatakları: müşteri yorumları

  Japon tatami yatakları: müşteri yorumları

  Japon tatami yatakları: müşteri yorumları

  Japon tatami yatakları: müşteri yorumları

  Japon tatami yatakları: müşteri yorumları

  Japon tatami yatakları: müşteri yorumları

  Japon tatami yatakları: müşteri yorumları

  Japon tatami yatakları: müşteri yorumları

  Japon tatami yatakları: müşteri yorumları

  Japon tatami yatakları: müşteri yorumları