Isıtıcılar Megador: yorumlar ve talimatlar 2019

Isıtıcılar Megador: yorumlar ve talimatlar 2019
22.08.2019

Isıtıcılar Megador: yorumlar ve talimatlar 2

Isıtıcılar Megador: yorumlar ve talimatlar

Isıtıcılar "Megador", hakkında değerlendirmeleriBu makalede okunabilir, konut binaları, endüstriyel binalar ve ticari binalar için enerji tasarrufu sağlayan ekipmanlardır.

Üretici hakkında

Üretici, 10 yıl boyunca ürünlerin yüksek kaliteli çalışmasını garanti ederken, aynı zamanda artırılmış güvenlik gibi agresif dış etkilere karşı da dayanabilirsiniz.

ısıtıcılar megadores yorumlar

Firma tarafından sahnede üretilen ısıtıcılarüretim testleri, testler ve sadece bu kitle satışından sonra gelir. Bu nedenle üretici her konvektörün kalitesinden sorumludur.

Şirketin "Megador" şirketinin ana özelliklerine ilişkin müşteri geri bildirimleri

Isıtıcılar "Megador", hakkında değerlendirmegenellikle sadece olumlu, fazla yer kaplamamak ve aynı zamanda elektrikten tasarruf etmek. Tüketicilere göre, ekipman hayvanlar ve çocuklar olan bir ev ortamında çalışmak için tamamen güvenlidir. Cihazlar, küf ve rutubete karşı iyi korunur ve ayrıca mikroorganizmaların bina içinde dışlanmasına izin verir.

Tüketicilere göre, cihazlar benziyormodern, bu yüzden hemen hemen her iç mekana sığabilecekler. Bugün bu üreticinin konvektörleri, işletmeler ve özel gayrimenkul sahipleri ile popülerlik kazanıyor. Bilindiği gibi, şirket 2011 yılında konvektörler üretmeye başladı. Bu süre zarfında, muhtemelen okuma ilginizi çekecek bir süpürge ısıtıcı "Megador" dahil olmak üzere çok sayıda ürün piyasaya sürdü.

Bu şirketin ısıtıcılar çağrılabilirYenilikçi kalkınma, birçok icat atölye ve laboratuarların duvarlarını terk etmiyor, bu yüzden sadece eşsiz bir üretim değil, aynı zamanda başarılı bir satış da kurmak mümkün oldu. Tüketiciler, Megador'u sadece günlük hayatta değil, aynı zamanda endüstriyel ölçekte de kullanabilecekleri en büyük enerji tasarruflu ısıtıcı üreticilerinden biri olarak görüyorlar.

Kullanım Kapsamı

Isıtıcılar "Megador", hangi izin verecek hakkında yorumEğer doğru seçim, bu son gelişmeler meyvesidir ucuz ve benzersiz bir ürün, olduğundan emin olun. Bu nedenle, satış giderek kullanımı ve spesifik amaçlı binanın farklı koşullar için yeni modeller bulunmaktadır.

süpürgelik

Mağazayı ziyaret ettiğinizde, sizin için uygun olan konvektörü bulabileceksiniz.

Cihazları yükleyebilirsiniz:

 • yazlıkta;
 • ofiste;
 • serada;
 • evde;
 • üretim tesislerinde;
 • eğitim ve spor kurumları;
 • tarımsal tesisler.

Isıtıcılar "Megador", hakkında değerlendirmeleriÜrünü satın almadan önce okunmalıdır, pencerenin altındaki duvara daha yakın yerleştirilmesi tavsiye edilir. Yerden tasarruf etmek ve cihazı daha verimli kullanmak için, işlenmemiş köşe sorununu ortadan kaldıran köşe aygıtlarını tercih edebilirsiniz. Tasarım, ısıtıcının monte edildiği ayaklara sahiptir. Süpürme konvektörlerini kullanarak, bunları gövdede bulunan özel bağlantı elemanları kullanarak duvara monte edebilirsiniz. Gücü iki şekilde, yani manuel olarak veya bir termostat yardımıyla ayarlayabilirsiniz. Isıtıcı ikincisine bağlanmıştır. Enerji tasarrufu için çalışma modunu ayarlayabilir, böylece odada rahat bir mikro klima oluşturabilirsiniz.

"Megador" şirketinden "Standard" ısıtıcıları hakkında yorumlar

Isıtıcı tipi süpürge "Megador" çalışırduvarın ısıtılması prensibi ile. Bu, yüzeyden ısı kaybını azaltmaya izin verir. Bu tip cihazlar neredeyse her oda için satın alınabilir, endüstriyel, ekonomik veya evsel bina olabilir. Kullanıcılara göre, "Standard" serisinin ısıtıcıları yüksek derecede yangın güvenliği sağlıyor, bu yüzden de saatlerce kullanılabilecekleri anlamına geliyor. Oda çözülmemiş, ancak ısıtıcının enerji verimliliği bir yükseklikte kalıyor.

etek ısıtıcı megador yorumlar

Müşterilerin dikkat çektiği gibi, bu ısıtıcılar içindeyanmalara izin vermeyen ve cihazla temas halindeyken insan güvenliğini sağlayan düşük sıcaklıklı bir ısıtıcı monte edilmiştir. Ünitenin çalışması sırasında toz ısınmaz ve yanmaz, odalarda mikro iklimlendirme ihlal edilmez ve oksijen yanmaz. Süpürge ısıtıcı "Standart", doğru seçimi yapmanıza yardımcı olacak incelemeler, çok düşük. Ancak evcil hayvanlar için bile, bu agregalar tamamen güvenlidir. Bunun gibi kullanıcılar bu modeller kahverengi veya beyaz bir kasada satın alınabilir ve çıkış girişi sağda veya solda olabilir.

Şirket "Megador" ısıtıcı "Işık" hakkında Yorumlar

Süpürgelikler, elektrik MegadorOnlar da "Işık" serisinde sunulur. Bu sürüm en ucuz ve basit, ancak bir güç regülatörü yoksundur. Isıtıcılar% 50 ve% 100 sabit bir ayar var. MF100 ve MF150'nin modifikasyonlarından bahsediyorsak, onlar için sınırlama gücü 400 W'a ulaşır. Eğer daha güçlü bir model satın almak istiyorsanız, o zaman MF200'ü tercih etmelisiniz, söz konusu bu göstergede belirtilen gösterge 600 W'a ulaşır.

süpürgelik elektrikli ısıtıcılar

Bunun gibi kullanıcılar konutta veri varCihazlar su ve yabancı cisimlerin girişine karşı güvenilir bir şekilde korunur. Isıtıcılar bir sigortaya sahiptir ve gerilim dalgalanmasından ve aynı zamanda farklılıklarından korkmazlar. Bu nedenle, bu ekipmanın kullanımı, müşterilere göre, bir kır evinde veya bahçede mümkündür. Tüketiciler bu cihazların 170 V voltajda çalıştığını ve bir dengeleyiciye ihtiyaç duymadıklarını vurgulamaktadır.

Ne seçilir: "Megador" şirketinden bir kızılötesi ısıtıcı veya konvektör

Çoğu zaman tüketiciler konvektörleri karşılaştırıyorve kızılötesi ısıtıcılar. "Megador", birçok açıdan IR cihazlarını aşan ilk satışı sunuyor. Böylece, kızılötesi ısıtıcının işi kayıpları içerir, ancak konvektör çalışırken, çalışma prensibi ile en aza indirgenir. Konvektör kuru havanın olumsuz etkilerine neden olamaz ve çalışmasına hoş olmayan kokular eşlik etmez. Cihazların bir diğer avantajı olarak, tüm bu üniteler kızıl ötesi olanlardan daha ucuz olduklarından, düşük maliyet tahsis etmek mümkündür.

kızılötesi ısıtıcılar

Kullanım kılavuzu

Isıtıcı "Megador", talimatCihazın çalışmasına başlamadan önce çalışması kimin tarafından okunması gerektiği, çalışma sırasında kapatılmamalıdır. Malzemelerin, kumaşların ve giysilerin kurulamamalıdır. Bu, aşırı ısınmaya neden olabilir, bu da ekipman arızasına neden olur ve bir kişi veya mülke önemli zararlar verir.

Üreticinin hatırlanması gerekirolmayan bir garanti vaka olarak başarısızlık bu tür düşünmektedir. elektrikli cihazdan mesafe çocuklardır varsa, o zaman gözetimsiz bırakılmamalıdır. Üniteyi sökmeye ve uzun vadeli depolama için bir paket koymak planlıyorsanız, konut ve ısıtma elemanı tamamen soğuduktan olduğundan emin olmak için gereklidir.

Isıtıcı süpürgelik tipi megador yorumlar

"Megador" tipi süpürgelik süpürme, hakkında değerlendirmeYukarıda okuyabileceğiniz, kolayca deforme olabilen nesnelerden ve yanıcı nesnelerden uzakta bulunmalıdır. Ekipmanı, binaların dışındaki açık alanlarda kullanmayın. Temizlemek ya da tamir etseniz bile, cihazı kendiniz sökmeyiniz. Ünite kullanılmadığında, elektrik şebekesinden ayrılmalıdır, bu aynı zamanda muhafazanın ıslak bir şekilde temizlenmesini planladığınızda da geçerlidir.

Bakım talimatları

Üretici için özel tavsiyeler vermezDikkatli olun, ancak konvektörü servis etmeden önce, elektrik şebekesinden kapatmanız gerekir. Zaman zaman, muhafazanın yüzeyi nemli bir bezle silinmeli, deterjan ve aşındırıcıların yanı sıra çözücüler kullanılmamalıdır.

Duvara monte cihaz arkasındaAlanı temizlemek için oldukça basit. Bunu yapmak için, ısıtıcının arkasındaki iki mandala basın ve cihazı ileri doğru çekin. Bunu çıkarabildiğiniz anda, ünitenin monte edildiği duvarı yıkayabilirsiniz. Temizleme tamamlandıktan sonra cihaz çalışma konumuna geri getirilebilir.

ısıtıcı megador talimatları

Bir odada konvektörler çalışırkenbelli bir sıcaklık ve nem korunur. İlk durumda, aralık -25 ila +30 ° C arasında değişirken, ikinci durumda% 40 ila 90 arasında değişmektedir. Konvektörü depolarken, sıcaklık aralığı artar ve -20 ila +80 ° C arasında değişir ve nem aynı seviyede tutulmalıdır.

Sonuç

"Megador Light" ı seçebilirsiniz, ısıtıcılarBu tip hemen hemen her türlü amaç için uygundur. Ancak ameliyattan önce onu ondan örneğin ne hataları vardır ve bunların nasıl ortadan kaldırılabilir, öğrenebilirsiniz, talimatları okumak önemlidir.

İlk çalıştırmada, yanmış toz kokusu, cihazın yanlış çalışmasını belirten bir işaret olarak kabul edilemez. Konvektörün birkaç dakikasından sonra koku kaybolur.

Isıtıcılar Megador: yorumlar ve talimatlar 2019

Isıtıcılar Megador: yorumlar ve talimatlar 2019

Related news

 • Etiket: kristal taşlar
 • Troxerutin ilacı. Kullanım talimatları
 • Limon Pelteli Sütlü Tatlı Tarifi
 • Siyah Duvar Kağıdı Dekorasyonu Nasıl Yapılır
 • Işbirliği anlaşması

 • Isıtıcılar Megador: yorumlar ve talimatlar 45

  Isıtıcılar Megador: yorumlar ve talimatlar


  Isıtıcılar Megador: yorumlar ve talimatlar 41

  Isıtıcılar Megador: yorumlar ve talimatlar 49

  Isıtıcılar Megador: yorumlar ve talimatlar 60

  Isıtıcılar Megador: yorumlar ve talimatlar 22

  Isıtıcılar Megador: yorumlar ve talimatlar 79

  Isıtıcılar Megador: yorumlar ve talimatlar 82

  Isıtıcılar Megador: yorumlar ve talimatlar 22

  Isıtıcılar Megador: yorumlar ve talimatlar 62

  Isıtıcılar Megador: yorumlar ve talimatlar 96

  Isıtıcılar Megador: yorumlar ve talimatlar 57

  Isıtıcılar Megador: yorumlar ve talimatlar 67

  Isıtıcılar Megador: yorumlar ve talimatlar 69