İnsanlar neden All-Russia Sergi Merkezinde bir düğün sarayı seçiyor 2019

İnsanlar neden All-Russia Sergi Merkezinde bir düğün sarayı seçiyor 2019
21.09.2019

İnsanlar neden All-Russia Sergi Merkezinde bir düğün sarayı seçiyor 72

İnsanlar neden All-Russia Sergi Merkezi'nde bir düğün sarayı seçiyor?

Moskova'nın Mimari Sokağı'nda SarayTüm Rusya Sergi Merkezi'nde evlilikler. II. Dünya Savaşı döneminde, bina amaç değiştirdi, o zaman gözlemciler burada ülkeyi korumak için eğitiliyordu. Daha sonra Saray yine tamamen barışçıl görevlerde bulunmaya başladı.Tüm Rusya Sergi Merkezi'nde düğün sarayı

bilgi

Bu binanın tarihi 1939'da başladı,tarım sergisinin mimari toplulukları, yapının baş mimarı olan Chernyshev'in elleri tarafından yaratılmıştı. Ana bina dahil olmak üzere, bölgede farklı uzmanlığa sahip 250 bina bulunmaktadır. Rekreasyon alanları ve yeni fikirlerin test edildiği deneyler için alanlar bulunmaktadır. Tüm bunlar 136 hektarlık bir arazide bulunmaktadır. VVC sadece şehir ziyaretçileri tarafından değil aynı zamanda sakinleri tarafından da sevilir, çünkü burada gününüzü geçirmek, güzel yerler arasında gezinmek ve ilginç binaları ziyaret etmek her zaman keyif vericidir.

Neden yeni evliler Düğün Sarayı'nı tam olarak seçer

Hatırlanacak harika bir kutlama içinsonsuza kadar burada açık büfe bir masa hazırlanıyor. Düğün fotoğrafları da çok güzel olacak, çünkü yeni evliler gölgeli sokaklarda, meydanlarda dolaşacak ve ünlü çeşmeler ve heykeller aile resmi için mükemmel bir arka plan olacaktır. Tüm misafirler geniş bir salonda (100 sq. M.) oturabilir. Böyle büyük bir odada, tüm ziyaretçiler yerlerini bulacaklar. Salonun yaklaşık kapasitesi - yeni evlilere davet edecek olan 20 kişi. Binanın içinde dışarıdan göz kamaştırıcı görünüyor. Dolayısıyla evlilik günleri yalnızca yeni evliler tarafından değil konuklar tarafından da hatırlanacaktır.VVC adresindeki düğün sarayı

Yeni doğan için hizmetler

Yeni oluşan toplum hücresi,unutulmaz duygular, çünkü sevenler günlerinin ustaları olacaklar. VVC incelemelerinde evlilik sarayı çok iyi, çünkü her şey burada insanlar için yapılır. Birçok yeni evlilikler olumlu duygularla doluydu ve geçmiş olaydan memnun kaldılar.

Aşıklar ayrıca bir kiralık koçu da rezerve edebilirBir antika araba ya da düğün treni! Bir limuzinin bölgeye gelişi, fotoğraf çekme, video çekimi, ek müzik desteği - tüm bu hizmetler ödenir, işçilerin detaylı bilgileri bir yere verilir. Ayrıca, tüm VDNKh manzaralarının zeminine doğru açılardan tutulacak özel bir fotoğraf oturumu siparişi verebilirsiniz. All-Russian Fuar Merkezi'ndeki Düğün Sarayı güzel bir arka plan olacak, düğünden gelen fotoğraflar sadece çarpıcı bir şekilde ortaya çıkıyor. Eylem planı, evlilik kaydı başvurusu ile aynı gün Ekonomik Başarılar Sergisi'nin idaresi ile onaylanmıştır. Salı, çarşamba ve perşembe günleri fiyatları 4500 ve üstü, cumartesi ve cuma günleri - 8000 ve üstü.

Moskova, Mira Caddesi, ev sahipliği 119, bina 421, VDNH, sevenler için bekleyen adresi All-Russia Fuar Merkezi'nde düğün sarayı.All-Russian Exhibition Center'da evlilik sarayı yorumlar

Evlilik Sarayı başka ne var

Medeni durumun kayıtlarının tesciliSarayın ana faaliyeti. Burada, kayıtların kayıtlarında değişiklikler ve düzeltmeler yapılır ve kayıp belgeler verilir. Düğün sarayı 2014 yılında All-Russian Sergi Merkezi'nde açıldı, daha önce bu amaçla kullanılmadı.

VDNH'nin yanı sıra 30'ların sonunda inşa edildi. projede o kadar fazla satır o zaman anımsatır, sonra gücün klasik tarzını yansıtmak için gerekliydi. Her şey öz biçimde, simetrik çizgileri bakar ve titizlik portiklerle ve sıva madalyonlar sayesinde birçok projede bile daha iyi görünüyor. Bu ayrıntılar mükemmel başlangıçta müşterileri tasarlandı tarzı, tamamlayıcı, bu yüzden Chernyshev, Sergi Merkezi'nin mimarı şan çalıştı.

Tüm Rusya Sergi Merkezi

Görüneceği gibi, cömertliği birleştirmenin nasıl mümkün olduğuve tek bir yerde sadelik? Sonuçta, bu iki özellik birbiriyle yan yana gelir. Ancak, All-Russia Sergi Merkezi'nde Düğün Sarayı'na giderseniz, hemen anlaşılacak - burada sorulan sorunun cevabı.

Bu binanın saray tarzı çok oldukutlama, herhangi bir karmaşık tasarım kararı gerektirmediğinde altın ortalamadır. Ama aynı zamanda, iç mekanda görülecek bir şey var: kendilerine dikkat çeken büyük dantel avizeler, hafif bir gölgenin cilalı bir zemini, çiçek sepetleri, halılar, fırçalarla bol dökümlü. Birçok insan özellikle avizeleri birbirinden ayırır, çünkü bunlar masif ve görkemli görünürler ve antika bakırın rengi bu kadar yüksek tavanlarda bile hissedilen boyutların etkisini yumuşatır.

Duvarlar sıcak renklerdedir, hepsi sıcaktır.onların beğenisine olacak. Böylece her şey bina içinde organik görünüyordu, halılar ve yer karoları halıya yakın renktedir. Tüm bu nedenlerden dolayı, Saray ve popülerdir, çünkü herkes iç mekânı sever, içeride yer alacak törenden kendisiyle ilgilenmeye çalışmaz.

All-Russian Sergi Merkezi'nde Düğün Sarayı

Doğrudan görevine ek olarak, SarayAll-Russia Sergi Merkezi'ndeki evlilik, medeni durum kayıtlarının restorasyonunu veya değiştirilmesini gerçekleştirir. Belgeler kaybolursa, arşivdeki saklanan orijinalleri kullanarak bunları geri yükleyebileceklerdir.

İnsanlar neden All-Russia Sergi Merkezinde bir düğün sarayı seçiyor 2019

İnsanlar neden All-Russia Sergi Merkezinde bir düğün sarayı seçiyor 2019

Related news

 • Limonlu Vanilyalı Parfe
 • Çok İzlenen Videolar
 • DYO, Doğa Etkinliğinde Çocuklarla Buluştu
 • Bulaşık Makinası Temizliği Nasıl Yapılır
 • Meme kanseri için öyle bir şey icat etti ki

 • İnsanlar neden All-Russia Sergi Merkezinde bir düğün sarayı seçiyor 16

  İnsanlar neden All-Russia Sergi Merkezinde bir düğün sarayı seçiyor


  İnsanlar neden All-Russia Sergi Merkezinde bir düğün sarayı seçiyor 35

  İnsanlar neden All-Russia Sergi Merkezinde bir düğün sarayı seçiyor 87

  İnsanlar neden All-Russia Sergi Merkezinde bir düğün sarayı seçiyor 43

  İnsanlar neden All-Russia Sergi Merkezinde bir düğün sarayı seçiyor 24

  İnsanlar neden All-Russia Sergi Merkezinde bir düğün sarayı seçiyor 54

  İnsanlar neden All-Russia Sergi Merkezinde bir düğün sarayı seçiyor 52

  İnsanlar neden All-Russia Sergi Merkezinde bir düğün sarayı seçiyor 84

  İnsanlar neden All-Russia Sergi Merkezinde bir düğün sarayı seçiyor 83

  İnsanlar neden All-Russia Sergi Merkezinde bir düğün sarayı seçiyor 14

  İnsanlar neden All-Russia Sergi Merkezinde bir düğün sarayı seçiyor 35