İndometasin fitilleri etkili bir anti-inflamatuar ve analjesik ilaçtır

İndometasin fitilleri etkili bir anti-inflamatuar ve analjesik ilaçtır


İndometasin fitilleri etkili bir anti-inflamatuar ve analjesik ilaçtır 47 19.02.2019, 01:03

İndometasin fitilleri etkili bir anti-inflamatuar ve analjesik ilaçtır

"Indometazin" ilacı bir ilaçtıranaljezik ve antipiretik etki gösteren eşsiz bir anti-inflamatuar etkiye sahip bir vasıtadır. Çok çeşitli eylemler nedeniyle çeşitli hastalıklarda kullanılır. "İndometasin" eklem hastalıkları, omurganın ağrısı, nevraljik bulgular, miyalji, yumuşak doku ve eklem yaralanmaları, romatizma, sistit için endikedir. Biçim bırakma: tabletler, merhemler, jeller, ampuller, süpozituvarlar.

Tabletlerde "Indometasin" ilacınevralji, doku travması, eklemler,gut, yaygın hastalık, spondilit, omurga spesifik ağrıları, sistit, prostatit. Ek olarak, "Indometazin" tabletleri, solunum organlarının, işitme yetilerinin, KBB hastalıklarının tedavisinde yardımcı bir araç olarak kullanılabilir.

İlaç "Indometasin" (merhemler ve jeller)inflamatuar profilaksi için öngörülmüştüromurganın, miyaljinin, nevraljinin, artrit romatoidindeki ağrıların yanı sıra bazı yumuşak doku yaralanmalarıyla birlikte vücudun çeşitli yerlerinde ağrıların giderilmesine yönelik bir fenomen.

"İndometasin" ile Ampullerkas içi enjeksiyon için akut durumlarda veya kronik prosedürün alevlenmesinin hafifletilmesi için kullanılır.

Mum formundaki "Indometasin" ilacı

Enflamasyon hızla gidermek veya vücut ısısını düşürmek için indometasin fitilleri kullanılır. İlaç aktif maddeleri derhal harekete geçer.

Indometasin fitilleri sadece kullanılmalıdırBir doktor atanarak. Bazı ilaçlarda aktif maddenin dozajının aynı olmadığına dikkat edilmelidir. Indometatsinovye mumları kullanarak, dikkatle ilâve açıklamasına ekli okumak gerekir. İlaç kesinlikle bir doktor atanması ile uyumlu olmalıdır.

Indometasinli mumların temel avantajıdoğrudan (karaciğer geçmeden) enjeksiyon alanındaki eylemidir. Çoğu zaman, cinsel organların iltihaplanma süreçleri (adezyonlar, endometriozis, uterusun fibroidleri, fallop tüplerinin tıkanması) ile doktor endometasin fitillerini öngörür. Kullanım talimatları, preparatın farmakolojik özellikleri ile ilgili gerekli tüm bilgileri içerir.

Özel Öneriler

Indemethacin içeren mumlar tavsiye edilmezhepsi hasta. İlaç rektumdan kanama, 14 yaşından küçük çocuklar, emziren anneler, hamile kadınlar için kontrendikedir. Mumlar rektal olarak alınır (günde iki kez bir fitil).

Tedavi sırasında, baş dönmesi, bulantı, kusma, kas zayıflığı, kabızlık, rektal mukozanın tahrişi şeklinde olumsuz olgular olabilir.

Gebelikte İndometazin mumlar

Kullanım talimatları,Hamilelik sırasında indometasin ile mumlar kontrendikedir. Ancak, bazı uzmanlar hala ilacı reçete. Özellikle acil durumlarda, gebeliğin I veya II trimesterinde fitiller alımı belirtilir. Randevu, ilacı kullanmanın yararları, fetüse verilen zararı önemli ölçüde aşarsa yapılır. Bu ilacın III. Trimesterde en tehlikeli kullanımı, çünkü indometasin plasentaya nüfuz edebilir.ve fetusun büyümesini ve gelişimini olumsuz yönde etkiler. Jinekolojideki indometasin fitillerin kullanımı sadece doktorun gözetiminde mümkündür.

Bu ücretsiz satış rağmeneczane ağında ilaç, kendinize bir ilaç reçete olmamalıdır. Uzmanın kendisi, hastanın bireysel özelliklerine ve hastalığın derecesine bağlı olarak, bu ya da bu ilaç lehine karar verecektir.

İndometasin fitilleri etkili bir anti-inflamatuar ve analjesik ilaçtır

İndometasin fitilleri etkili bir anti-inflamatuar ve analjesik ilaçtır

Related news

 • Ayşenin İğne Oyası Örneği Yapılışı Videolu Açıklamalı
 • Krokanlı Pasta Tarifi
 • Çok İzlenen Videolar
 • Önemli arkadaşlardan VKontakte kullanıcısından nasıl çıkarılır: her yönden
 • Aromatik buddlea: dikim ve bakım

 • İndometasin fitilleri etkili bir anti-inflamatuar ve analjesik ilaçtır 62

  İndometasin fitilleri etkili bir anti-inflamatuar ve analjesik ilaçtır


  İndometasin fitilleri etkili bir anti-inflamatuar ve analjesik ilaçtır 89

  İndometasin fitilleri etkili bir anti-inflamatuar ve analjesik ilaçtır 11

  İndometasin fitilleri etkili bir anti-inflamatuar ve analjesik ilaçtır 47

  İndometasin fitilleri etkili bir anti-inflamatuar ve analjesik ilaçtır 54

  İndometasin fitilleri etkili bir anti-inflamatuar ve analjesik ilaçtır 27

  İndometasin fitilleri etkili bir anti-inflamatuar ve analjesik ilaçtır 29

  İndometasin fitilleri etkili bir anti-inflamatuar ve analjesik ilaçtır 67

  İndometasin fitilleri etkili bir anti-inflamatuar ve analjesik ilaçtır 17

  İndometasin fitilleri etkili bir anti-inflamatuar ve analjesik ilaçtır 65

  İndometasin fitilleri etkili bir anti-inflamatuar ve analjesik ilaçtır 68

  İndometasin fitilleri etkili bir anti-inflamatuar ve analjesik ilaçtır 42

  İndometasin fitilleri etkili bir anti-inflamatuar ve analjesik ilaçtır 41