İnceleme: Canon PowerShot SX400 IS. Dijital kamera 2019

İnceleme: Canon PowerShot SX400 IS. Dijital kamera 2019 İnceleme: Canon PowerShot SX400 IS. Dijital kamera

İnceleme: Canon PowerShot SX400 IS. Dijital kamera

Eviniz için ucuz bir kamera seçimiBütçe sınıfında kullanmak, göründüğü kadar basit değildir. Sonuçta, farklı markalar altında hemen hemen aynı ürünlerle dolu, alıcının seçileceği bir seçim yapmak için uygun fiyatlı segmenttir. Bu gibi durumlarda, profesyoneller, kamerayı test etmek için zamana sahip olan dijital cihaz sahiplerinin incelemelerine, avantajlarını ve dezavantajlarını tanımlayarak, medyayı uygun yanıtta bırakarak incelemeye güvenmenizi önerir. Canon PowerShot SX400 IS, hem iç pazardaki satışlarda hem de kullanıcılardan gelen yanıtlarda lider konumda yer alıyor, bu nedenle bu makale bu konuya ayrılmıştır.

Canon PowerShot SX400 IS incelemesi

Ünlü marka

Canon ürünleri boyunca bilinirDünyada müşterileri hiç şikayet etmedi. Bu markanın herhangi bir dijital fotoğraf makinesi satın alarak, kullanıcı, yüksek işlevselliği, konfor ve yüksek kalite ile birlikte diğer birçok yararlı eklemeler alacaktır. İlk olarak, tüm dijital ekipman için resmi iki yıllık garantinin sağlanmasından söz ediyoruz. Fotoğraf makinesi tamiri Canon, çoğu durumda şirketin herhangi bir servis merkezinde ücretsizdir.

Cihaz sahibi ile ilgili sorun yaşamayacakekipmanın onarımı veya modernizasyonu için yedek parçalar. Resmi bir garanti belgesine sahip olan kullanıcı, şehirdeki bir Canon temsilcisi aracılığıyla gerekli parçaları satın alabilir. Resmi üreticinin web sitesinde dijital aygıtın sahibi, her zaman için gerekli yazılımı ve kendi aygıtı için güncelleştirilmiş ürün yazılımını bulabilir.

Ilk tanışma

Dijital fotoğraf makinesi Canon PowerShot SX400 ISev ve yaratıcılık için tasarlanmış bütçe sınıfı cihazların bir temsilcisidir. Dışa doğru olsa da, sahiplerinin sayısız yorumlarına bakarak, daha çok bir ayna kamera gibi görünüyor. Birçok potansiyel alıcının dikkatini çeken bu özellik. Dijital cihaz tam bir tutuş ile donatılmıştır ve bu sayede fotoğrafçının sağ tarafında çok uygun bir şekilde bulunur.

kamera tamir

Montaj ve plastik malzemenin kalitesi sadeceolumlu duygular. Bu durum operasyon sırasında cızırdamaz, kameranın bileşenlerinin oynaması söz konusu değildir, tüm mekanizmalar etkilidir ve herhangi bir rahatsızlığa neden olmaz. Doğru, birçok yorum sahiplerinin plastik plastik kasa hakkında şikayet - hızla toz ve parmak izleri toplar.

Mükemmelliğin göstergesi

Standart ekipman üreticileriBirçok rakiplerin gıpta: Kamera Canon PowerShot SX400, Lens kapağı ve taşıma için askısı ile tamamlanmaktadır pil ve şarj cihazı IS. Kutuda ayrıca kullanıcı çok sayıda kağıt dokümantasyonu bulacaktır: talimatlar, öneriler, broşürler ve kalite belgeleri. Şikayet edecek hiçbir şey yok gibi görünüyor, ancak talep eden alıcılar bir dizi küçük kusur bulmuştu:

 • Kompakt bir dijital cihazı kişisel bir bilgisayara bağlamak için USB arabirim kablosu yoktur, çünkü bir şekilde görüntüleri aktarmanız gerekir;
 • TV ekranında fotoğrafları izlemek için video kablosu da yoktur;
 • bazı kullanıcılar sette yedek bir batarya görmek isterler, ancak bu açıkça aşırı bir miktardır.

Düğmeleri kontrol etme zorluğu

Sahip olmak isteyen birçok potansiyel alıcıSLR fotoğraf makinesine benzeyen dijital cihaz, gadget'ı yönetirken sorunlarla karşılaşıyor. Tüm hata, kameranın mükemmel işlevselliği sağlayan, cihazın gövdesindeki kontrol düğmelerinin bolluğu. Teslimat paketinde bulunan Canon PowerShot SX400 IS dijital kameranın talimatını anlamanıza yardımcı olacaktır.

dijital fotoğraf makinesi Canon PowerShot SX400 IS

Olumsuz geribildirim sadece yokluğunu hak ediyorKompakt bir fotoğraf makinesinde dokunmatik ekran. Birçok kullanıcının dört yönlü oyun çubuğunu kullanarak menü ayarlarını yönetin son derece sakıncalı. Özellikle, sadece cihazın ana menüsünden kontrol edilen ve düğmelere bağlanmayan büyük bir fonksiyon setini düşündüğünüzde. Bununla birlikte, pahalı ayna ekipmanında uygulanan böyle bir fonksiyoneldir. Ancak sağ elin işaret parmağı altındaki cıvatanın serbest bırakılması, bu kameranın tüm sahiplerinin beğenisine sunulmaktı.

Tam otomasyon

Dijital cihazın aksesuarı hakkındaUcuz bir segment, genellikle bir kamera ile donatılan işlevselliği konuşur. Kompakt Canon PowerShot SX400 IS tamamen otomatik ve kullanıcıya pozlamayı etkileme fırsatı vermiyor. Evet, sahibi resmin parlaklığını artırabilir, gürültüyü çıkarabilir veya geceleri çekim kalitesini artırabilir, ancak ana bileşenlerin kontrolü (obtüratör hızı ve diyafram) onun için mevcut değildir.

Canon PowerShot SX400 kompakt fotoğraf makinesi

Ancak bu, kompakt bir dijital anlamına gelmezkamera daha az işlevsel hale geldi, aksine, akıllı bir sistem tarafından kontrol edilen ve kullanıcının sadece deklanşöre basması gereken yüksek kaliteli bir fotoğraf elde edilmesi. Bu konuda hem olumlu hem de olumsuz bir çok gözden geçirme var. Birçok profesyonel bile enstantane hızının ve diyaframın kontrolünün kamera yeteneklerini artırdığını düşünüyor - bunlar olmadan Canon'un ürünü daha az çekici.

Büyük bir aldatma

Fiyatı için Canon PowerShot SX400 ISiç piyasa 8-10 bin ruble arasında değişiyor, pahalı bir ayna cihazının temsilcilerinin dışına çok benziyor ve üretici 16 megapiksellik sensörle elde edilebilecek yüksek kalitede fotoğraflar talep ediyor. Birlikte tüm bu avantajlar, dijital cihazlara müşteri akışını çekebilir, ancak dijital teknolojide yetersiz derecede deneyim kazanan yeni başlayanların kafalarını karıştırır.

Canon PowerShot SX400 IS kullanım kılavuzu

Ve biz sahip matrisin boyutu, bahsediyoruzucuz "sabun kutuları" içinde kurulanlardan hiçbir fark yoktur. Ne de olsa, megapiksel yarışlar dönemi sona erdi ve tüm alıcılar matrisin ne kadar küçük olduğunu, görüntü kalitesinin kötü olduğunu biliyorlar. Potansiyel bir alıcının sadece bir gözden geçirmeyi durdurabileceği ortaya çıkıyor: Canon PowerShot SX400 IS, güzel bir pakette sıradan bir kompakt sabun kutusu.

Layık optik

Ancak, ucuz cihazlardan farklı olarakbütçe sınıfı, geleceğin sahiplerine gadget'ın yaratıcı özelliklerinde ipuçları veren büyük bir objektifle donatılmış kompakt bir kamera. Ve sonra üretici gurur duyulacak bir şey var:

 • Objektif, hareket halinde fotoğraf çekmenizi sağlayan donanım görüntü sabitleme özelliğine sahiptir;
 • ZoomPlus piksel fonksiyonu sayesinde 60x'e varan bir dijital zoom ile desteklenen bir optik 30x zoom var;
 • Objektifin odak uzunluğu 24-720 mm'dir (35 mm eşdeğerde);
 • 9 noktalı ölçüm ve yüz algılama ile odaklanan TTL kullanılır.

Otomatik odaklama kontrolü menüsü bileen zorlu kullanıcı. İşte kompakt Canon PowerShot SX400 IS sınırlı değil. Çekim sırasında kameranın sahibi otomatik odaklamayı izleyebilir, istenen pozlamayı seçebilir, odağın kendisini değiştirebilir, ölçüm noktalarını kontrol edebilir ve nesnelerin mesafeyi ve yakınlaştırmayı doğrudan pozlama sürecini belirleyebilir.

Bir başka popüler gösterge

Kolaylığı belirleyen önemli bir faktörkamera kontrolü performanstır. Dijital cihaz Canon PowerShot SX400 IS performans özellikleri iyi. Cihaz, yüksek çözünürlükle çalışan birçok sistem kamerasıyla tamamlanan çok güçlü bir işlemci ile donatılmıştır. Anında fotoğrafçılık, dijital kamerayı açtıktan sonra birkaç saniye içinde başlayan aynı hızlı video ile tamamlanır.

kompakt Canon PowerShot SX400 IS

Yanıtlarında birçok kullanıcı dikkat çekiyorBu kompakt dijital cihazla daha kolay hale eşsiz çekim kaldırmak için - cihazda düğmesine bastı ve hemen işe koyulalım. Güçlü işlemci çok fazla güç gerektirir, çünkü bir kamera ve bir güç tasarruf fonksiyonu ile donatılmış. birçok sahipleri istiyoruz Ancak, pil tasarrufu için üretici tarafından sunulan «ECO» modu, kamera kadar hızlı çalışmıyor.

Dijital cihaz için bakım

Medyada çok fazla medya varKullanıcıları kameraları tamir eden servis merkezlerinin çalışmaları hakkında olumlu geribildirim. Tümü, istisnasız dijital cihazların sahipleri en kısa sürede şirketin temsilcileri lens yerleştirilmesi veya yeni şablon montaj dahil kullanıcılarının tüm sorunlarını çözeceği iddia ediyorlar. Bu taraftan üreticiye tek bir soru yok.

Başka bir gerçeğin kafası karıştı - kompakt bir dijital fotoğraf makinesiçok kırılgan ve düşerken ya da güçlü bir darbe olduğunda başarısız olur. Ucuz "soapbox'lar" ve pahalı ayna cihazlarında böyle problemler yoktur. Profesyoneller incelemelerinde, cihazın içine yerleştirilmiş elektronik dolum ile uyuşmayan cihazın boyutuyla ilgili olduğunu söylüyorlar. Vücutta boşluğun varlığı ve bileşenlerin etkisinin basitçe değişmesine yol açar.

Sonucu almak için düğmeye tıklayın.

Söz konusu entelektüel işlem sistemiGörüntüler aslında tüm olumlu geri bildirim sahiplerini hak eden tüm kamerayı kontrol ediyor. Canon PowerShot SX400 IS dijital SLR modelinin tüm fonksiyonlarını teorik olarak kopyalamaktadır. Tek fark, bütçe aracının sahibinin çekim sürecine müdahale etme hakkının olmamasıdır.

Canon PowerShot SX400 IS özellikleri

Dijital efektler özel ilgiyi hak eder,gadget'ta donanım düzeyinde uygulanan: bir balıkgözü, bir oyuncak kamera, bir minyatür, bir poster ve diğer birçok kullanışlı işlev. Son zamanlarda, bu etkiler yeniden popülerlik kazanıyor, bu yüzden üretici, ürününü gerekli tüm işlevlerle sağlamaya çalıştı.

Sonuç olarak

Piyasadaki "fiyat-kalite" oranına göreKompakt dijital teknolojinin olumsuz geribildirim bulması zordur. Canon PowerShot SX400 IS, en iddiasız alıcıların ihtiyaçlarını karşılıyor. Medyada sürekli olarak belirtilen harici bir flaş takmak için bir "ayakkabı" sağlamaz. Ancak dahili flaşın bütçe cihazları arasında bir benzetimi yoktur - 7 metrelik bir sayı ve 1/1600 saniyelik bir hız.

Video çekimi hakkında konuşuyorsakFullHD desteğinin eksikliğinden dolayı birçok alıcıda olumsuzluklara maruz kalıyorsa, kısmen fizikte okuyan herhangi bir kişi, Canon'un video kalitesinin bir bütçe cihazının herhangi bir temsilcisi için birkaç kat daha iyi olacağını hemen fark edecektir. Sonuçta, video çekimleri için, objektifin kalitesi son sırada değildir. Dijital cihazların avantajlarından vazgeçme isteğine sahip olmak, ancak negatifleri ortadan kaldırmak için Canon PowerShot SX400 IS'nin sahiplerinin sahip olduğu bilgiye ihtiyacınız olacaktır.

İnceleme: Canon PowerShot SX400 IS. Dijital kamera 2019

İnceleme: Canon PowerShot SX400 IS. Dijital kamera 2019

Related news

 • Bahar Diyeti ile Sağlıklı Zayıflayın
 • Mayokini Nedir
 • İbrahim Saraçoğlu Keten Tohumu Yağı Faydaları Ve Kullanımı
 • Göğüs Çatlakları Nasıl Geçer
 • Fırında Pastırmalı Kuru Fasulye Videosu

 • İnceleme: Canon PowerShot SX400 IS. Dijital kamera

  İnceleme: Canon PowerShot SX400 IS. Dijital kamera


  İnceleme: Canon PowerShot SX400 IS. Dijital kamera

  İnceleme: Canon PowerShot SX400 IS. Dijital kamera

  İnceleme: Canon PowerShot SX400 IS. Dijital kamera

  İnceleme: Canon PowerShot SX400 IS. Dijital kamera

  İnceleme: Canon PowerShot SX400 IS. Dijital kamera

  İnceleme: Canon PowerShot SX400 IS. Dijital kamera

  İnceleme: Canon PowerShot SX400 IS. Dijital kamera

  İnceleme: Canon PowerShot SX400 IS. Dijital kamera

  İnceleme: Canon PowerShot SX400 IS. Dijital kamera

  İnceleme: Canon PowerShot SX400 IS. Dijital kamera

  İnceleme: Canon PowerShot SX400 IS. Dijital kamera

  İnceleme: Canon PowerShot SX400 IS. Dijital kamera

  İnceleme: Canon PowerShot SX400 IS. Dijital kamera

  İnceleme: Canon PowerShot SX400 IS. Dijital kamera

  İnceleme: Canon PowerShot SX400 IS. Dijital kamera

  İnceleme: Canon PowerShot SX400 IS. Dijital kamera