ILK YARI UYUDU iKiNCi YARI VURDU 2019

ILK YARI UYUDU iKiNCi YARI VURDU 2019

ILK YARI UYUDU iKiNCi YARI VURDU 54 13.02.2019, 19:43

iLK YARI UYUDU iKiNCi YARI VURDU

Antalyaspor 20 dakika boyunca baskı kurdu” dedik ama “Kaç tane net gol pozisyonu var” diye soracak olursanız, yanıt: Sıfır. Bu süre zarfında, Trabzon’u ileriye taşıyacak olanOlcayveOnaziuyudu.

Bir tekYusuf Yazıcıçok iştahlıydı. Trabzonspor ilk yarıda orta sahayı istediği gibi kullanamazken, takımda yardımlaşmadan eser bile yoktu. Böyle oluncaN’DoyeveHugo Rodallegada çok etkisiz kaldı. Trabzon ilk yarıyı bir iki cılız atakla kapattı. Beşiktaş maçında hayran hayran seyrettiğimiz, bayıldığımız o Trabzon’un yerinde yeller esiyordu.

Trabzonspor ikinci yarıya ise daha istekli ve hırslı başladı. 51. dakikada da harika bir gol izledik.Yusuf’un milimetrik pasında usta golcüRodallegakaleciyi çok rahat avladı. 55’te ise Antalyaspor defansı adeta uykuya dalmışken,Uğur Demirokuyanıklığını göstererek farkı ikiye çıkardı.

BiRiNDE ŞOK, DiĞERiNDE ŞOV

class='cf'>

Antalya’da şok devam ederken, Trabzonspor’da da şov sürüyordu. İlk yarıda uyuyan Trabzonspor, ikinci devrede şahlanmış gibiydi. İlerleyen dakikalarda dengesi ve oyun planı bozulan Antalyaspor şuursuzca saldırırken, Trabzon daha dengeli ve dikkatliydi.

Karşılaşmanın 65. dakikasında bir kez daha sahneyeHugo Rodallegaçıktı. Onun ikinci golü, maçı da Antalyaspor’un umutlarını da bitiriverdi. Trabzonspor’un Avrupa yürüyüşü koşar adım devam ediyor. Antalyaspor’da ise ihtiyar delikanlıEto’odışında göze batan bir şey seyredemedik.

ILK YARI UYUDU iKiNCi YARI VURDU 2019

ILK YARI UYUDU iKiNCi YARI VURDU 2019

Related news

 • Soğuk Çorba Tarifi
 • Patrick Özdemiroğlu
 • Avare Kurabiye Tarifi
 • 23- 29 Nisan haftalık burç yorumları

 • ILK YARI UYUDU iKiNCi YARI VURDU 71

  ILK YARI UYUDU iKiNCi YARI VURDU


  ILK YARI UYUDU iKiNCi YARI VURDU 3

  ILK YARI UYUDU iKiNCi YARI VURDU 92

  ILK YARI UYUDU iKiNCi YARI VURDU 42

  ILK YARI UYUDU iKiNCi YARI VURDU 97

  ILK YARI UYUDU iKiNCi YARI VURDU 57

  ILK YARI UYUDU iKiNCi YARI VURDU 93

  ILK YARI UYUDU iKiNCi YARI VURDU 55