İlişkide duraklamalara ne yol açabilir

İlişkide duraklamalara ne yol açabilir?

Karşı cinsi anlamak çok zor. Ortak istek, dürüstlük, karşılıklı anlayış olmadan çözülemeyen komplikasyonlar var. Tüm girişimlerin boş gibi gözüktüğü görülür. İlişkideki bir duraklamanın kırık bir aşkı geri kazandırabilecek bir iyileştirme aracı olduğunu söyleyebilir miyiz?

Teşvik eksikliği

Uzaklaşmaya gerek yok isedaha iyi değil. Prensip olarak, problemlerden kaçmak zayıf bir tabiatın belirtisidir. Ya da ortakların birlikte olma arzusu o kadar küçük ki, ortaya çıkan çelişkileri çözmek istemiyorlar.

ilişkide duraklatmakBir ilişkide duraklama bir sinyal olabilirinsanlar sadece onlar üzerinde çalışmak için teşvik görmüyorum. Kural olarak, ilk başta her şey çok ilginçtir, ortaklar ideal görüntüler oluşturur, birbirlerini aktif olarak keşfederler, tutku ve arzuları tecrübe ederler, ancak ilk tuzaklarla birçok çift birbirinden ayrı ikiye ayrılır. Yine ikinci yarısı araştırmaya giriyorlar, hazır bir ideal bulmak istiyorlar ve ortak mutluluk üzerinde çalışmak istemiyorlar.

Ilişki her ikisi de çalışmalıdır

Gençlerde sık sık hissedeceğimiz söylenir.Aşk, buluştuğumuzda, her şey doğal olarak gerçekleşecek. Ve biz buna dutifulce inanıyoruz, ikinci yarımızı beklemek, saate bakmak ve kader sormak: "Belki zamanı? Neden hala yalnızım? Benim neyim var? "

Gerçek şu ki, cinsiyetler arasındaetkileşim en az bir parti faiz, aktivite ve inisiyatif almak zorundadır oluşur. Ama bu sinik çağda çoğu şeyi böylece bir ortak Noel ağacı ve diğer insanların hayranlık ışığında ihtişamıyla diğer şenlik yakın hem diğer etrafında daireler çeker dans açar gidiyor.

Ilişkide bir duraklama zaman ortaya çıkabilirBir sevgili daha çok partner, kendi haysiyetini yerden kaldıracak, arkanı dönecek ve onu daha çok takdir edecek birini aramaya başlayacak. Onun için aslında, tüm ilişkiler sürekli bir duraklama ve harcanan zaman idi.

bir ilişkide nasıl davranılacağını duraklat

Hedefe ulaşıldığında

Aşık kızların dikkatine açıklamak gerekir kiçalkantılı bir tutku döneminden sonra ilişkide bir duraklama anlamına gelir. Örneğin, bir ay boyunca adil seks temsilcisi genç bir erkeğe baktı. Dahası, tüm tutku ve arzu ile. Ve karşılıklı coşkuya ulaştığında, ufuktan kaybolur, sadece bir yerlerde kaybolur. Her ne kadar her şey çok güzeldi.

Doğal olarak, her şey kız için iyiydi, sonuçtaGerekli, istenen, hatta bazen çok fazla hissettim. Kafamda, sorular hemen ortaya çıkıyor: "Neyi yanlış yaptım?", "Belki başka biri var mı?" Veya belki de iyi sebepler vardır.

Ama bir şekilde önce, hiçbir engele müdahale etmediSamimiyet için olmasa bile, en azından sıradan bir toplantı için bütün şehre koştu. Bir ortak henüz yeni başlıyor. Bu açıdan kadınlar, erkekler olarak öldürmek için çok hızlı değildir. Bakmak için çok uzun zaman alabilirler, ancak kalbin içinde ısınmak, genç bir adamın aniden kaybolması onları en derin ahlaki düzene sürükledi.

ilişkilerde duraklama ne demektir?

Çözüm nedir?

Bunun sadece ilişkide bir duraklama olduğuna inanmak istiyorum. Onu bitirmek ve aynı hoş rejime geri getirmek için ne yapabilirim?

Kural olarak, bir erkeği kazanmaya veya geri dönmeye çalışır.Bu başarısızlık içinde acıma duygusu duygular ve itirazlar. Genel olarak, çok az erkek kendilerinden başka biri için sempati hissetmektedir. Bu yüzden onu ilgilendirmenin tek yolu, kızın, genel olarak ve onsuz, kötü olmadığını göstermektir. Tabii ki, aynı zamanda iyi, ama dünyadaki iletişim dışında, daha ilginç şeyler var. Sadece bu durumda, adam kendisinin hoşuna giden bir şeyi özlediğini ve yükünü hafifletmeyeceğini düşünür, ki bu da ona yük olur.

vicdan muhasebesi

Birçoğu kişisel çıkarların uç noktalarına düşer.ilişkide bir duraklama var. Nasıl davranılır savaşın yarısıdır. Tamamen farklı bir hikaye, aklınızdaki sorunun sizin içinizde olmadığını anlamaktır. Ayrılmış aşkın hüzünlü düşünceleri sayesinde, güzel bir ayet ya da melodi doğmaz, ama ruh için, özellikle bir kişi cehalet ve acılardan muzdarip olduğunda çok acı verir. Ne de olsa, küçümsendi, geri döndü ve nedeni belli değil.

Sıklıkla bir ilişkideki duraklamanın sebep olurhayranlık duygusu için daha büyük bir duygu. Sonuçta, bir kişi kaldıysa, o bizden daha iyidir. Ve bu durumda ona tutunmak için ona değer vermeye değer. Her ne kadar büyük olasılıkla birbirinizde çok iyi olmasanız da, pozitif kaliteleriniz görülmez veya dikkate alınmaz, hayranlık sadece kendi egonuzun büyümesi için bir gübre olarak kullanılırdı, duygularınız öğrenmek ve paylaşmak istemiyordu.

ilişkideki duraklama ne kadar sürüyor

Ne yapayım?

Mantıken böyle bir durumda buna değer olurdusizden uzaklaşan bir adamı kovalamanın hiçbir anlamı olmadığını düşünmek. Fakat aşık olma zamanı boyunca, zihnin üzerinde hisler hakim olur, bir adam, rasyonel olan herşeyin basitçe takla attığı bir tutku ve içgüdü tarafından ele geçirilir.

Belki ortağına söyleyeceğin bir şey var.kendisi çok ayrı ve gizli. Bunu söylemek istemezsen kim olduğunu nasıl bilebilir? Kalbinde bir yük taşımamak için, tüm düşüncelerinizi sakin bir şekilde ifade etmek daha iyidir.

Ortağın ihmalkar kelimesinin çok önemli olmaması son derece önemlidir.Kendinden çıkmışsın ve planlanmış olandan daha net bir şey ortaya çıkarmamışsın. Daha sonra duraklama ilişkinin sonuna dönecektir. Genellikle insanlar etrafa dönerler ve koşullara sokulduklarında, çerçevelerde kilitlendiklerinde, özgürlüğü kısıtladıklarında ayrılırlar. Birlikte yaşadığımız tüm keyifli anlara rağmen, çoğu kendi seçim hakkını tercih edecektir.

ilişkide duraklatmak ne yapmalı

Ya işe yaramazsa?

Ruhu rahatlatırsan, sakinceİlgilendiğiniz tüm soruları sormak ve düşüncelerinizi dile getirmek, istenen etki elde edilmeyecek ve aşık olan çiftin mutlu bir birleşimi olmayacak, sadece kabul edilmesi gerekiyor.

İlişkide bir mola vermeye karar vermek, bir ortakona ihtiyacın olmadığını, sensiz o iyi olduğunu ve onun için sessizliğin sesinden çok daha iyi olduğunu gösterir. Tek umut, karşılıklı anlayışın ortadan kaldırılacağı bir eksikliktir.

Cehaletten kurtulmak, deneyimlemekten çok daha zorbiraz utanç, ama aynı zamanda seni ilgilendiren her şeyi öğren. Ve biz gerçekten sevdiklerimizden titriyoruz, yanlış kelimeyi söylemekten korkuyoruz, korkutmak için. Fakat bir insanla iletişim kurmak için manevra yapmak ve sarsmak zorunda kalıyorsanız, sanki Çin ile bir bankta tekerlekli patenle seyahat ediyormuşsunuz gibi, kendinizi rahatlatabilir ve bu ilişkilerde neşe duyabilir misiniz?

Umutlar ve mutlu bir geleceğin imajı,insanlar beklemekten, bir ortak kurduktan aylar geçirirler ve görünüşe göre, bazı şartlar tarafından engellendiğine inanırlar. İlişkiyi duraklatma arzusu, sizi seven ve saygı duyan biri olarak görünmeyecektir.

ilişkiyi duraklat

Dikkatlice harekete değer

En önemli şey, sizin için mümkün olan herşeyi yapmaktır ve eğer cevap takip etmezse, sadece onu kabul etmeniz ve karşılıksız bir sevgi ile kendinizi eziyet etmeniz gerekmez. Aşıklar sıklıkla iki aşırılığa düşer:

 • Aşırı gizlilik, korku ve kendi hisleriniz hakkında söylenecek sözler;

 • zaten güç ve duyguların sınırına ulaşmadığınız zaman, tam anlamıyla bir yanardağ patlaması olur - dışa doğru akan lav akıntıları patlar ve en ufak bir uzlaşma şansı da dahil olmak üzere yolunda her şeyi yakar.

Bu iki kötülüğün her ikisine de dikkat edin, altın ortalamayı arayın, kendiniz olun, çünkü maske takmak ve iyi olmak, hiç umursamadığınızı hissetmek, başarılı olmayacaktır.

Şans her zaman

Her şey bu kadar umutsuz mu? Sonuçta, çiftler tekrar birleşiyor. Tabii ki, böyle durumlarda olması gereken bir yer var. Ancak bu, her iki tarafın da bir isteğini gerektirir. Hiç şüphe yok ki kimse mükemmel değil.

En az bir yıldır biriyle tanışmak son derece zordur.ve hata yapmamak. Aramızda hiç aziz yoktur ve tek bir bulutsuz mavi gökyüzü gibi ideal ilişkiler sadece kitap sayfalarında mevcuttur. Geçici ara vermenin başlatıcısı durumu yeniden düşünecek ve davranış biçimini değiştirecek olursa, her şeyin oluşma şansı olacaktır. Sıklıkla bir ilişkide bir duraklamadan sonra yeni bir duygu turunun başladığı görülür.

Amerikalı yönetmen tarafından harika bir film var.Jerry Rees "Evlenmenin alışkanlığı." Hikayesine göre, Kim Basinger ve Alec Baldwin tarafından oynanan karakterler, sunaktan beş defa önce ortaya çıktı. Onların geçmişi, elbette komplikasyon olmaksızın yapmasa da, tutku ve canlı duygular ile doludur. Ancak, ortaklar, bir şekilde ya da diğerinin, birbirlerinin kollarına döndü. Kişisel yaşamlarının daha da gelişmesi hakkında derin düşünenler, bu romantik komedi izlemek için zaman ayırmak için son derece yararlı olacaktır.

ilişkide ara vermek

Kendinize ve eşinize saygı gösterin

Asla "Asla" demeyin! İlişkideki duraklamanın ne kadar sürdüğünü söylemek zor. Her bir çift farklıdır. İnsanların yıllarca görmedikleri ve daha sonra aralarında yeni bir duygu ortaya çıktığı görülür.

Her durumda, bir aşk ilişkisi içinden akmalıdıriyi niyet ve kelepçelenmiş evlilik yüzünden değil. Sıklıkla, ikinci yarınıza alışmaya başlıyoruz, bunu kabul ediyoruz, takdir etmiyoruz, ama bir süre ayrıldıktan sonra, kendi kuyusundan su içmek isteyen çölde bir gezgin gibi oluyoruz.

İyi bilinen bir ifade var: "Aşk - bırak gidelim. Senin - geri dönecek. Aksi halde, hiç olmadı. " Bu yüzden partnerinizin onunla ilgilendiğinizi olabildiğince açık bir şekilde göstermesi en iyisidir. Gitmek istiyorsa onun hakkı, geri dönmek istiyor - her zaman bekler.

Bu durumda, nerede hissedeceğiniz- let ... Burada mesele ortağın hayranlığı değil, aynı zamanda kendiniz için Sevgin değil sadece seviyorsanız "Ben (a) Hayatımın en güzel yıllarını verdi:" plakaları ve bağırarak çökertilmesi ile bir skandal eğer daha iyi. Benlik saygısı, kontrolsüz hormon oyunlarını bozmaması gereken kişiliğin özüdür. Ve ortaya çıkan tüm anlaşmazlıklar her iki tarafın rızasıyla çözülecek.Related news

 • White River - Ufa yerleşim kompleksi: açıklamalar, incelemeler
 • Kereviz Kürü İle 5 Kilo Ver
 • Bir çocuğun ne tür bir köpeği var
 • Makyaj Malzemelerini Temizleme Yöntemleri
 • Yağ Yaktıran Bitkisel Çay – Yağlarınız Su Gibi Akıp Gidecek

 • İlişkide duraklamalara ne yol açabilir

  İlişkide duraklamalara ne yol açabilir


  İlişkide duraklamalara ne yol açabilir

  İlişkide duraklamalara ne yol açabilir

  İlişkide duraklamalara ne yol açabilir

  İlişkide duraklamalara ne yol açabilir

  İlişkide duraklamalara ne yol açabilir

  İlişkide duraklamalara ne yol açabilir

  İlişkide duraklamalara ne yol açabilir

  İlişkide duraklamalara ne yol açabilir

  İlişkide duraklamalara ne yol açabilir

  İlişkide duraklamalara ne yol açabilir

  İlişkide duraklamalara ne yol açabilir

  İlişkide duraklamalara ne yol açabilir

  İlişkide duraklamalara ne yol açabilir

  İlişkide duraklamalara ne yol açabilir

  İlişkide duraklamalara ne yol açabilir

  İlişkide duraklamalara ne yol açabilir

  İlişkide duraklamalara ne yol açabilir

  İlişkide duraklamalara ne yol açabilir

  İlişkide duraklamalara ne yol açabilir

  İlişkide duraklamalara ne yol açabilir

  İlişkide duraklamalara ne yol açabilir

  İlişkide duraklamalara ne yol açabilir

  İlişkide duraklamalara ne yol açabilir

  İlişkide duraklamalara ne yol açabilir

  İlişkide duraklamalara ne yol açabilir