İlaç Lopyrel. Kullanım talimatları 57 05.02.2019, 23:25

İlaç "Lopyrel". Kullanım talimatları

İlaç "Lopirel" anti-agregasyon etkisi olan ilaç kategorisini ifade eder. Aktif bileşen klopidogler hidrojen sülfattır.

tanıklıklopirel kullanım kılavuzu

"Lopyrel" aracı (kullanım talimatıateromtrombozun önlenmesi için reçete olduğunu gösterir. İlaç, iskemik inme, miyokard enfarktüsü veya tanısı konmuş periferik arter hastalığı olan hastalara önerilir. İlaç ST segmentinde bir artış olmaksızın akut koroner sendromu olan hastalar için reçete edilir (ECG'de Q-dalgası bulunmayan stabil olmayan anjina veya enfarktüs ile). Bu durumda, ilaç asetilsalisilik asit ile birlikte alınır.

İlaç "Lopyrel". Kullanım talimatları Kontrendikasyonlar

Ile ilaç almayınhemorajik sendromu, intrakranial kanama ve aşırı duyarlılık onun meydana predispoze koşullar. Kontrendikasyonlar duodenal ülser, akut aşaması, mide ülserli lezyonlar, tüberküloz, ülseratif kolit, spesifik olmayan doğası hiperfibrinolizis, akciğer tümörü yer alır. (Talimatlar bu bilgiyi içeren uygulamaya göre) "Lopirel" terimi karaciğer yetmezliği endike değildir. laktoz içeren ilacı oluşturmak için, kontrendikasyonlar laktaz eksikliği, galaktoz intoleransı, kötü emilim sendromu dahil etmek.

lopyrel preparatı

Aracı "Lopyrel". Kullanım talimatları Yan etkileri

Terapi temelinde, muhtemelen ortaya çıkmasıkonjunktivit, nevralji, katarakt, yorgunluk veya baş dönmesi. İlaç baş ağrısı, yorgunluk, bacaklarda, kasılmalar, hipertansiyon, periferik ödem, nötropeni, agranülositoz parestezi neden olabilir. Tedavi sırasında, eklem, genelleştirilmiş ödem, kalp çarpıntısı, hemoptizi, gastrointestinal kanama, purpura kanama olabilir. İlaç "Lopirel" hepatit, hemorajik gastrite artrit, ağrısı, sırt ağrısı, eklem ağrısı, sinüzit, pnömoni, üst solunum yolu, bronşit, egzama, hırıltı, öksürük, deri döküntüsü infeksiyonlara neden olabilen (burada kullanım için kullanıcı bilgileri gibi içeren). tedavinin temelinde bazen idrar yollarında enfeksiyon, göğüs ağrısı, menoraji, döküntü, grip benzeri semptomlar gelişimini gözlemledi. Nadiren görünüm üremik (hemolitik) sendromu, anafilaktik reaksiyonlar ve membranöz nefropati görülmektedir.

kullanım için lopyre talimatları

Dozaj rejimi

Dahili olarak alınan araçlar. İlaç, periferik arterlerde, günde bir kez 75 mg, inme, enfarktüs, oklüzyon için reçete edilir. İlaç yemeklerden bağımsız olarak tüketilir. Terapi, bir kalp krizinden birkaç gün ila 35 gün sonra ve bir inmeden bir hafta ile altı ay arasında başlar. Akut seyreden koroner sendromda tedavi, bir kez 300 mg'lık bir yükleme dozu alarak başlar. Daha sonra, ilaç miktarı günde bir kez 75 mg'a düşürülür. Kombinasyon tedavisi, semptomların başlangıcından itibaren mümkün olan en kısa sürede başlar ve en az dört hafta sürer.

Aracı "Lopyrel". Kullanım talimatları fiyat

İlaç maliyeti beş yüz ruble arasında değişir.

İlaç Lopyrel. Kullanım talimatlarıFotograf resim

Related news

 • Kapşonlu Çocuk Yeleği
 • Gelendzhikteki kafe ve yemek odaları: açıklamalar, yorumlar, fiyatlar
 • Kontrol paneli nedir: önemli bilgiler

 • İlaç Lopyrel. Kullanım talimatları 21

  İlaç Lopyrel. Kullanım talimatları


  İlaç Lopyrel. Kullanım talimatları 77

  İlaç Lopyrel. Kullanım talimatları 42

  İlaç Lopyrel. Kullanım talimatları 61

  İlaç Lopyrel. Kullanım talimatları 73

  İlaç Lopyrel. Kullanım talimatları 30

  İlaç Lopyrel. Kullanım talimatları 67