İlaç Iberogast: ucuz bir analog, kullanım endikasyonları ve değerlendirmeleri için talimatlar 2019

İlaç Iberogast: ucuz bir analog, kullanım endikasyonları ve değerlendirmeleri için talimatlar 2019

İlaç Iberogast: ucuz bir analog, kullanım endikasyonları ve değerlendirmeleri için talimatlar 45 07.02.2019, 09:09

İlaç "Iberogast": ucuz bir analog, kullanım endikasyonları ve değerlendirmeleri için talimatlar

Birçok insan hastalıkların semptomlarına aşinadırgastrointestinal sistem. Bu sadece ağrı değil, aynı zamanda rahatsızlıktır. Ciddi komplikasyonların gelişmesini önlemek için, düzenli olarak önleme yapmak, bağırsakları toksinlerden temizlemek gereklidir. Büyük önemi de doğru beslenme.

Tedavi için popüler ilaçlardan biribağırsak "Iberogast" olarak kabul edilir. Bu ilacın ucuz bir analogu olan Allohol tabletleri de tıp pratiğinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Aşağıda aracın uygulamasının özellikleri.

Ilaç Allochol etkisi

Ilacın bir cholagogue etkisi vardırbağırsakta çürüme ve fermantasyon işlemlerine direnç. Tabletler "Allochol" karaciğerin salgı aktivitesini arttırır, gastrointestinal sistemin organlarının refleks ve sekretuar aktivitesini arttırır. Aynı eylem hastanın vücudunda "Iberogast" hazırlanması vardır. Öğretim, eczanelerde fiyat, analoglar - tüm bunlar tedaviye başlamadan önce çalışmaya değer.

Endikasyonlar ve kontrendikasyonlar

Allohol tabletler kronik için reçete edilirkolesistit ve kolanjit gibi reaktif hepatit formu. İyi diskinezi safra yolu ve atopik kabızlık için ilaca yardımcı olur.

Iberogast ucuz analog Kontrendikasyonlar calculouskolesistit, akut hepatit, sarılık, maddeye aşırı duyarlılık. Pankreatit, mide ülserleri ve karaciğer ve böbrek yetmezliğinin akut bir döneminde alevlenme sırasında bir çare reçete edemezsiniz. Aynı öneri "Iberogast" aracına sahiptir.

"Allochol" un Dozu

Çoğu durumda, ilaç bir kerede reçete edilirya da iki tablet günde üç kez. Tedavi süresi bir aydır. İşlem çok ihmal edilirse, 8 haftaya uzatılabilir. Her üç ayda bir profilaksi tavsiye edilir.

Iberogast analogları daha ucuz yorumlar Aslında yan görünümüne yol açmazBu ilaç fenomeni. Nadir durumlarda, alerjik bir reaksiyon gelişebilir. Hoş olmayan belirtiler ciltte kızarıklık ve kaşıntı gibi görünür. Benzer belirtilerin gelişimine yol açabilir ve "Iberogast" anlamına gelir. Uzmanların analogları (daha ucuz) değerlendirmeleri benzerdir - alerjik reaksiyonlar hala nadiren gelişmektedir.

İlaç "Iberogast"

İlaç bir grup uyuşturucuyu ifade eder.Sindirim bozukluklarını tedavi etmek için kullanılır. Alkol tentürü şeklinde üretilmiştir. Ilaç bileşimi acı Iberis, angelica kökü, papatya yaprakları, kimyon, limon melisa, süt devedikeni, nane, kırlangıçotu, meyan kökü özü içerir. Kesinlikle güvenli "Iberogast" anlamına gelir. İlacın öğretimi ve analogları - makaleden her şeyi öğrenebileceksiniz.

etki

Ilaç belirginanti-inflamatuar etki. Bağırsakların düz kaslarının tonunu geri getirir. Spazmı ortadan kaldırır ve normal peristalsis'i etkilemez. Azaltılmış tonda, ilaç rahatlatıcı ve uyarıcı bir etkiye sahiptir.

Iberogast talimatı Aktif madde bakteri bastırırHelikobakter pilori, mide ülserine neden olur. İlaç hidroklorik asit üretimini azaltır, mide duvarlarını erozyona karşı korur. Gerçek bir kurtarıcı ilaç Iberogast olabilir. Bir doktorun tavsiyesi üzerine ucuz bir analog da kullanılabilir.

Endikasyonlar ve kontrendikasyonlar

İlaç tüm tedavi etmek için kullanılırMide ve bağırsakların fonksiyonel bozuklukları. Ağrı, şişkinlik, mide bulantısı, spazmlar ile kendini gösteren irritabl bağırsak sendromu için reçete edilebilir. Ayrıca, mide ve duodenal ülserlerin karmaşık tedavisinde çare kullanılır.

Eczaneler analoglarında Iberolog talimat fiyatı Kontrendikasyonlar 18 yaşın altındadır,calculous kolesistit, karaciğer hastalığı, alkolizm. Ayrıca dikkatle, ilaca bileşenlere daha fazla duyarlılık ile içmelisiniz. Sadece bir uzman "Iberogast" aracı atayabilir. Öğretim, uygulama, fiyatlar, analogları - bir doktordan bir poliklinik veya eczaneden eczaneden herşeyi öğrenebilirsiniz. Makalede temel bilgiler sunulmuştur.

dozaj

İlaç ağızdan alınan 20 damla 3 kezgün. Biraz su iç. İlaç yemeklerden önce veya yemek sırasında içilmelidir. Tedavi süresi bir aydır. Doktorun tavsiyesi üzerine, bu durumun tam olarak iyileşmesine kadar kurs uzatılabilir.

Şu anda bilinen bir semptom yokaşırı dozda ilaç. Bazı durumlarda bir alerji gelişebilir. Hamilelikte ve beslenmede bu ajanın alınmasından kaçınmak daha iyidir. Nadir durumlarda, hasta yan etkiler yaşayabilir. Bulantı, kusma, ishal, iştahsızlık. Çoğu zaman, "Iberogast" çare, hastalar tarafından iyi tolere edilir. Ucuz analog "Allochol" da iyi değerlendirmeleri vardır.

Hilak Forte

Aracı "Iberogast" yerine başka ne var? Ucuz bir analog bir doktoru alabilecek. İlaç "Hilak Forte" popülerdir. Bağırsakların işlerini normalleştirir ve mikroflorayı geri yükler. Damla şeklinde kullanılabilir. İlacın bileşimi farklı grupların metabolizmasının substratlarını içerir. Antibiyotiklerle uzun süreli tedaviden kaynaklanan dysbacteriosis tedavisi için bir ilaç kullanılır. Mide ameliyatlarından sonra, diyetin değiştirilmesinin yanı sıra, damlalar da kullanılabilir.

Iberogast talimatı ve hazırlık analogları Yetişkinler 30 ila 60 damla üç kez reçete edilirgünlük Çocuk dozu 20 ila 40 damla arasındadır ve bebekler - 15 ila 20 günde üç kez düşer. Madde su ile seyreltilmeli ve tercihen yemeklerden önce alınmalıdır. İlaç iyi tolere edilir ve yan etkilere neden olmaz. Ayrıca, aşırı dozda ilaç belirtileri daha önce belgelenmemiştir. Hamilelik ve emzirme döneminde, ilaç tavsiye edilmez.

yorumlar

Çoğu doktor hastalara tavsiye ederilaç "Iberogast" ve onun ucuz analogları alın. Bütün bu ilaçların doğal bir temeli vardır ve vücut üzerinde zararlı bir etkisi yoktur. Kısa sürede hastalar mide ve bağırsakların işlerini ayarlamayı başarabilirler. Mikroflorayı tamamen restore eder.

Yukarıdaki araçlar bağımlılık yapmaz veyenidoğanların tedavisi için bile kullanılabilir. Eczanede "Iberogast" maliyeti 300 ruble. İlaç "Allochol" için 90 ruble ödemek zorunda kalacaksınız. "Hilak Forte" damla fiyatı 120-150 ruble.

İlaç Iberogast: ucuz bir analog, kullanım endikasyonları ve değerlendirmeleri için talimatlar 2019

İlaç Iberogast: ucuz bir analog, kullanım endikasyonları ve değerlendirmeleri için talimatlar 2019

Related news

 • Oyatsky manastırı kadın tanıtıldı
 • 40 mahalleye Boğaziçi imar barışı piyangosu
 • Biz Onlara, Onlar Bu Filmlere Hayran Yabancı Ünlülerin İzlemekten En Çok Keyif Aldığı 15 Film
 • Mehmet Aurelio: Başakşehir böyle devam ederse şampiyon olacaktır
 • Sıra Dışı Bir Öncü İhtişamlı Yaşamı ve Muhteşem Hikâyesi ile Pablo Picasso
 • Etimoloji ve istatistik istatistiklerinde Amerikalı erkek isimleri

 • İlaç Iberogast: ucuz bir analog, kullanım endikasyonları ve değerlendirmeleri için talimatlar 20

  İlaç Iberogast: ucuz bir analog, kullanım endikasyonları ve değerlendirmeleri için talimatlar


  İlaç Iberogast: ucuz bir analog, kullanım endikasyonları ve değerlendirmeleri için talimatlar 20

  İlaç Iberogast: ucuz bir analog, kullanım endikasyonları ve değerlendirmeleri için talimatlar 7

  İlaç Iberogast: ucuz bir analog, kullanım endikasyonları ve değerlendirmeleri için talimatlar 95

  İlaç Iberogast: ucuz bir analog, kullanım endikasyonları ve değerlendirmeleri için talimatlar 57

  İlaç Iberogast: ucuz bir analog, kullanım endikasyonları ve değerlendirmeleri için talimatlar 55

  İlaç Iberogast: ucuz bir analog, kullanım endikasyonları ve değerlendirmeleri için talimatlar 58

  İlaç Iberogast: ucuz bir analog, kullanım endikasyonları ve değerlendirmeleri için talimatlar 64

  İlaç Iberogast: ucuz bir analog, kullanım endikasyonları ve değerlendirmeleri için talimatlar 64

  İlaç Iberogast: ucuz bir analog, kullanım endikasyonları ve değerlendirmeleri için talimatlar 18

  İlaç Iberogast: ucuz bir analog, kullanım endikasyonları ve değerlendirmeleri için talimatlar 59

  İlaç Iberogast: ucuz bir analog, kullanım endikasyonları ve değerlendirmeleri için talimatlar 42

  İlaç Iberogast: ucuz bir analog, kullanım endikasyonları ve değerlendirmeleri için talimatlar 43

  İlaç Iberogast: ucuz bir analog, kullanım endikasyonları ve değerlendirmeleri için talimatlar 94

  İlaç Iberogast: ucuz bir analog, kullanım endikasyonları ve değerlendirmeleri için talimatlar 91

  İlaç Iberogast: ucuz bir analog, kullanım endikasyonları ve değerlendirmeleri için talimatlar 72