İkiz-kadın aşık

İkiz-kadın aşık

İkiz-kadın değişebilir, herkes gibibu işaretin temsilcileri. Oldukça zeki ve çoğu zaman bir edebi armağan var. O büyüleyici, hafif, flört seviyor. Karakterinden dolayı hem kariyerinde hem de kişisel yaşamında kolayca kazanır.

Bir yandan, akıl, mükemmel bir karakter veSosyallik bazen profesyonel anlamda önemli boyutlara ulaşmaya yardımcı olabilir, ancak aynı zamanda bu nitelikler eşsiz ve eşsiz bir insanı bulmak için vermezler. İkizler-bir kadın erkekler hakkında oldukça titizdir, zihin duyguların üzerindedir ve idealine göre yüksek taleplerde bulunur. Bu adamlar çok nadirdir. Hayatında çok az rastlantısal bağlantı var ve sonra sadece fiziksel tatmin ve cinsiyet uğruna gerçekleşiyorlar.

Bu kadınlar terk edilmez, sevilmemek imkansızdır. Kendilerini, gereksiz sahneler ve konuşmalar olmadan sessizce terk ediyorlar ve böyle bir şekilde, partnerin sadık ve özverili bir dost olarak kalmasını ve bu kadına karşı hiçbir saygı ve olumsuz duygudan başka bir şeyleri olmadığını anlıyorlar.

Geliştirilen zihne yüksek eklemek mümkünduyarlılık ve duygusallık. İkizler, ikizlerin gözlerinde gözyaşları olan melodramları seyrederken, bazen en ufak bir şaşkınlık bile gözyaşlarına ve ruh halini bozabilir. Bazen tutarsızlar, aynı anda birkaç şey için, sonunda bir değil.

Hayat her zaman karakter olarak kaygısız değildirİkizler. Siyah ve beyaz bantların değişmesi, şanssızlık ve hatta oldukça uzun bir zaman dilimi. Onlar mutlular, sonra mutsuzlar. Zengin ve lüks yaşamak isteyenler, daha sonra aşırı yoksulluğa çöker. İkizler-kadınlar başarısızlıktan korkarlar, eğer bir şey hayatında yanlış giderse, ellerini sıkar ve akışla sürüklenerek mücadele etmeye son verir. Ancak tekrar kendinizi bir araya getirmeyi başardığınızda, şans yüzünüzü döndürür, ve gayret ve azim eski yüksekliklere ulaşmak için yardımcı olur.

Onu sevmek kolay ve keyifli. Aşık bir ikiz kadın oldukça iddiasızdır, ama onun ideal erkeğinin yanında olması şartıyla.

Bir partner ilişkilerini zorlaştırdığında sevmezgereksiz yere dramatize etmek, eksiklikleri aramak, bir şeyi değiştirmeye çalışmak. Kadın kendini herşeye sakince davranır, aile sorunlarına odaklanmaz. Sessiz kalmak ve unutmak, durumu analiz etmeye başlamaktan daha kolaydır, çünkü o zaman ilişki, takdir ettiği kolaylığını kaybeder.

O, ithalat ve hoşgörüyü hoşgörmez,Özellikle romantizm tezahürleri hakkında coşkulu. Var, tamam, hayır - hiçbir şey de yok. Twins-bir kadın çok farklı niteliklere değer verir. İdeal arkadaşı, çok çeşitli konularda konuşarak zaman geçirebileceğiniz iyi bir arkadaştır. Genelde bir kadın konuşmaktan hoşlanır, bir bluz seçtiği veya işteki sorunları paylaşmaya başlayacağı zaman konuşmaya başladığında dalga kılamayacak bir adama ihtiyacı vardır. Yani, partnerin zekası ve dinleme yeteneği, bir şişman cüzdandan, güzel bir yüzden ve şekerli övgülerden çok daha fazla takdir görüyor.

Her durumda ikiz aşkerkeğini destekleyecek. Bu, kocalarının Sibirya'da sıkı emek için gitmesi için hazır olan kadınların cinsidir. O içtenlikle seviyor, bunun için yaratılmış görünüyor. Duygusal, çekici, zeki, romantik. Harika kombinasyon!

Tek şey, her zaman onu kontrol etmezDuygular ve duygudurum değişikliklerine tabidir, ancak bu diğer niteliklere göre önemsizdir. Cinsel bir burç düşünürseniz, Twins, bir kadın sekse takıntılı değildir. Eğer sevgili uzak bir yerdeyse, o olmadan uzun bir süre kolayca kurtulacaktır. Eğer yalnızsa, bir gece için ilişkiler hiçbir yükümlülük olmaksızın kabul edilebilir.Related news

 • Tatlandırıcıların Faydaları Var Mıdır
 • Kaynana Öremez Gelin Giyemez Bayan Yeleği
 • Kahveli Çikolata Topları
 • Güzellik Uykusu
 • 80li yılların en ünlü yabancı dizileri

 • İkiz-kadın aşık

  İkiz-kadın aşık


  İkiz-kadın aşık

  İkiz-kadın aşık

  İkiz-kadın aşık

  İkiz-kadın aşık

  İkiz-kadın aşık

  İkiz-kadın aşık

  İkiz-kadın aşık

  İkiz-kadın aşık

  İkiz-kadın aşık

  İkiz-kadın aşık

  İkiz-kadın aşık

  İkiz-kadın aşık

  İkiz-kadın aşık

  İkiz-kadın aşık

  İkiz-kadın aşık

  İkiz-kadın aşık

  İkiz-kadın aşık

  İkiz-kadın aşık

  İkiz-kadın aşık

  İkiz-kadın aşık