İkimizin Yerine 47. Bölüm Özeti 24 Ekim Evlilik Yıl Dönümü 2019

İkimizin Yerine 47. Bölüm Özeti 24 Ekim Evlilik Yıl Dönümü 2019 İkimizin Yerine 47. Bölüm Özeti 24 Ekim Evlilik Yıl Dönümü

İkimizin Yerine 47. Bölüm Özeti 24 Ekim Evlilik Yıl Dönümü

İkimizin yerine dizisi 47 bölümde bir seneyi devirdi; zira İkimizin Yerine  dizisinin 24 Ekim çarşamba günü yayınlanacak bölümünde. Anandi ve Jagdiş‘in evlilik yıl dönümleri kutlanacak. 

İkimizin Yerine 47. Bölüm Özeti

Badi, Sugna’ya haber vermesi için Dadisa‘yı gönderir. Dadisa Sugna’nın odasına gelir ve kitapların attıdığını görür. Sugna bir köşede düşünüyor. Dadisa’yı görür ve tüm suç benim, bu olaylardan kimse sorumlu değil der. Dadisa‘nın onu affetmesini ister. Dadisa, her şey yolunda merak etme, senin okumana izin verdim der. Sugna sevinir. Ona teşekkür eder ve sarılır. Dadisa, okula giderken dul gibi davranmayı öğrenmesini söyler.

Sabah Basant, bahar festivalinin geldiğini hatırlar. Sugna, herkese Jagdiş‘in evlilik yıldönümü, festival günüydü der. Badi hemen bunu kutlayalım der. Dadisa, Pratap’ın ölümünün senesi dolmadan kutlama yapamayız der. Badi, bunu anlar ve üstelemez. Sugna Dadisa’ya, Jagdiş ve Anandi için güzel bir şey yapmalıyız, çünkü onlar bana çok değer veriyor der. Dadisa sonunda küçük bir parti vermeyi kabul eder.

Badi Bairon‘a, dünürleri, Gehna’nın ailesini, aile arkadaşlarını ve Madan Sing‘i davet etmesini söyler. Ayrıca herkesin bunu Jagdiş ve Anandi’den saklamasını söyler. Ardından Niranjan ders için eve gelir. Phuli’nin annesi kocasına, ablasının Phuli için bir talip bulduğunu söyler.

Çocuk da bir dul ve teklifi kabul ettim der. Phuli‘nin babası (Jagan) bundan hoşlanmaz ve kızının okumasını ister. Annesi Phuli’nin geleceği için doğru olan bu diye onu ikna eder. Düğün festivalde olacak. Jagan, düğün için Bairon’dan borç almayı düşünür. Ama Bairon, Phuli’nin okulu bırakıp evlenmesini istemez diye kararsız kalır. Annesi, Bairon‘a düğünden bahsetme, sadece borç al der. Jagan isteksizce kabul eder.

Bairon iştedir. Jagan gelir ve ondan 10000 rupi borç ister. Başka bir borcumu ödeyeceğim der. Bairon kabul eder ve onu bankaya götürür. Gece, Bairon ve Sumitra parti için konuk listesini planlar. Sugna gelir ve Anandi‘ye makyaj seti almak için para ister. Bairon, yarın seni pazara götürürüm der.

Sabah, Phuli’nin ailesi düğün için eşya almaya başlar. Phuli okula gidiyorken annesi onu durdurur. Artık okumana gerek yok, senin evleneceksin der. Phuli ben okumak istiyorum der. Annesi, hayatının daha iyi olmasının tek yolu evlenmen der. Phuli dinlemeyince annesi kızar.

Phuli’yi odaya kilitler ve sadece düğün gününde odadan çıkacaksın der. Phuli ağlar ve annesine yalvarır. Badi, Sugna ve Bairon pazara gitmeye hazırlar. Dadisa dâhil herkes çocuklara gülümser. Çocuklar şaşkın. Sugna bir sürü şeyle pazardan döner. Anandi aldıklarını ona göstermesini ister. Sugna bahaneyle göstermez.

Herkes mutlu mesut evi süsler. Bu arada, Phuli hala odasında kilitli ve ağlıyor. Anandi’nin bir şekilde onu kurtarmasını umuyor. Sabah, Sumitra ve Sugna Anandi ve Jagdiş‘i gözleri bağlı salona getirirler. Çocuklar gözlerini açtıklarında, evin süslendiğini görür. Herkes mutlu yıldönümleri diler. Çocuklar mutludur.

İkimizin Yerine 24 Ekim Özeti Devam Ediyor

Sugna Anandi‘nin sevdiği gibi bir makyaj seti hediye eder. Bairon ve Sumitra, Jagdiş‘e bilgisayar verir ve Anandi ve Sugna‘ya bilgisayar kullanmayı öğretmesini söyler. Dadisa herkese mabede gitmek için hazır olun der. Phuli ve annesi, kadınlarla birlikte mabede kutsanmaya gelir. Phuli hiç mutlu değil. Anandi ve ailesi de mabede gelir. Ama Phuli ile karşılaşmazlar. Akşam evde aşırı neşe ve şenlik var. Herkes çocukları bekliyor.

Sugna Anandi’yi giydirir. Anandi’nin ailesi kutlama için eve gelir. Anandi onları göreceği için çok mutlu. Jagdiş saçlarını farklı tarzlarda tarıyor ve nasıl görünüyorum diye arkadaşlarını gıcık ediyor. Arkadaşları sıkılır ve oradan uzaklaşır. Anandi Jagdiş‘e gelir. Çocuklar birbirlerini kızdırır ve tartışırlar.

İkisi de herkesi selamlamak için aşağı iner. Phuli’nin evinde, annesi onu giydirir. Phuli ben evlenmek istemiyorum okumak istiyorum der. Annesi, sen büyüdüğün zaman bizi anlayacaksın der.

Evdeki kutlamalar devam eder. Madan Singh ve karısı gelir ve çocukları tebrik eder. Herkes Bahambari’nin nerede olduğunu merak ediyor. O ise, bir at arabasıyla yoldadır. Jipte damat gibi giyinen bir adamı tanır. Ufak bir soruşturmayla adamın Phuli‘yle evleneceğini öğrenir. Bahambari şok olur.

Damat Phuli’den daha yaşlıdır. Bahambari, Gehna’nın onun yüzünden nasıl acı çektiğini ve sonraki pişmanlığını hatırlar. Aceleyle eve gelir. Evde, Anandi ve Jagdiş dansçılar ile dans eder. Bahambari çok geçmeden herkese Phuli’nin gizli düğününü haber verir. Damadın Phuli‘den 3 kat büyük olduğunu da ekler. Basant bunu duyunca rahatsız olur. Sumitra, Bairon’dan bir şeyler yapmasını ister. Dadisa Sumitra‘yı azarlar.

Herkese bu insanlar fırsatçılar, durumları kötüyken Bairon‘u kullandılar. Ama Anandi Phuli‘nin en iyi arkadaşı olduğu halde Bairon‘u düğüne davet etmediler der. Anandi ağlar ve Bairon‘a Phuli’ye gidelim diye yalvarır. Phuli okumak istiyordu, muhtemelen onu zorlamışlar der. Bairon düğünü durdurmaya karar verir.

Dadisa şok olur ve bir dul evlendiği için mutlu olmalıdır der. Bairon, bu güzel bir şey olsa da, Phuli daha çocuk der. Basant’a benimle gel der. Dadisa ona gitme diye işaret eder ama Basant gider. Kazan, Bago, Bahambari, çocuklar ve Basant yola çıkar. Dadisa üzgün. Phuli’nin evinde düğün var. Bairon gelip düğünü durdurur. Anandi koşarak Phuli‘ye sarılır ve ağlarlar.

İkimizin Yerine 47. Bölüm Özeti 24 Ekim Evlilik Yıl Dönümü 2019

İkimizin Yerine 47. Bölüm Özeti 24 Ekim Evlilik Yıl Dönümü 2019

Related news

 • Saç Dökülmesinin Sebepleri
 • Kedinize Laf Edenlere Verebileceğiniz Alternatif Cevaplar
 • Endüstriyel buzdolapları: genel bakış, açıklama, tipler, özellikler ve yorumlar
 • Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Yiyecekler Bitkiler, Bitkisel Çözümler ve Meyveler
 • Elif

 • İkimizin Yerine 47. Bölüm Özeti 24 Ekim Evlilik Yıl Dönümü

  İkimizin Yerine 47. Bölüm Özeti 24 Ekim Evlilik Yıl Dönümü


  İkimizin Yerine 47. Bölüm Özeti 24 Ekim Evlilik Yıl Dönümü

  İkimizin Yerine 47. Bölüm Özeti 24 Ekim Evlilik Yıl Dönümü

  İkimizin Yerine 47. Bölüm Özeti 24 Ekim Evlilik Yıl Dönümü

  İkimizin Yerine 47. Bölüm Özeti 24 Ekim Evlilik Yıl Dönümü

  İkimizin Yerine 47. Bölüm Özeti 24 Ekim Evlilik Yıl Dönümü

  İkimizin Yerine 47. Bölüm Özeti 24 Ekim Evlilik Yıl Dönümü

  İkimizin Yerine 47. Bölüm Özeti 24 Ekim Evlilik Yıl Dönümü

  İkimizin Yerine 47. Bölüm Özeti 24 Ekim Evlilik Yıl Dönümü