24.06.2019

Igor Nikolayev kaç yaşında Birlikte buluyoruz 36

Igor Nikolayev kaç yaşında Birlikte buluyoruz

Birçok kişi şarkıcının ve besteci Yuri Nikolayev'i biliyor. 90'lı yıllarda ünlü sanatçılar için şarkılar hazırladı. Bu bağlamda, oldukça genç görünüyorsa, Nikolayev'in kaç yaşında olduğu sorusu ortaya çıkıyor.

Bestecinin biyografisi

Nikolay kaç yaşında

Nikolaev, Kholmsk şehrinde Sakhalin'de doğdu. Bu önemli olay 17 Ocak 1960'da gerçekleşti. Bu nedenle, bugün maestro'nun 54 yaşında olduğunu hesaplamak hiç de zor değil. Dediği gibi, bir erkek için yaş değildir. Igor Nikolaev ile kaç yıl geçirdim bunu. Yıllarına kadar çok şey kazandı. Öyle görünüyor ki, Igor için sanat dünyasındaki meslek yukarıdan özetlendi. Sonuçta, bir şairin ailesinde doğdu. Babası Yuri Ivanovich, SSCB Yazarlar Birliği üyesi. Anne - Svetlana Mitrofanovna - muhasebeci.

Mykolayiv Jr 1974'te kemanda Sakhalin Müzik Okulu'ndan mezun oldu. Daha sonra yetenekli bir genç Conservatory'a kabul edildi. Çaykovski, Moskova şehrinde.

Çok geçmeden kişisel ayarlamaya başladı.hayat Igor Nikolaev. 1978'de sanatçının biyografisi önemli bir olayla dolduruldu - kızı Julia doğdu. 18 yılda böyle Igor bir baba olur.

Müzik kariyeri

Igor Nikolaev biyografisi

20 yaşındayken Nikolayev "Rezital" topluluğunda,Alla Pugacheva ile birlikte çalıştı. Igor Nikolaev'in tarihi toplantıları ne kadar sürdü. Yetenekli insanların yolları geçmezse, dünya Diva'nın "Buzdağı" (1983), "Kuşlara Mektup" (1983), "Feribot Adam" (1985) şarkılarını duymamıştır. Aynı yıl 1985 yılında besteci Igor Sklyar tarafından parlak bir şekilde gerçekleştirilen hit "Komarovo" yı yazdı.

1986'da, Igor Yurievich kendini bir sanatçı olarak denemeye başladı. Ve şarkıcı olarak ilk albümü bir başarıydı. "Mill" şarkısı dinleyicilerle çok popülerdi.

1987'de Nikolayev halihazırda bir albüm çıkardıAynı yıl Alla Pugacheva ile birlikte Japonya'ya gitti ve orada "One Hundred Friends" adlı şarkısını Japonca seslendirdi. Toplamda bu besteci ve sanatçı şimdiden 27 yaşına geldi. Igor Nikolaev sadece SSCB'de tanınırken ne kadar yerine getirildi, aynı zamanda Japonya'da da.

1985'te maestro'nun şarkısı "Yılın Şarkısı" yarışmasını kazandı ve o tarihten bu yana sadece diğer müzik yarışmalarında da adını duyurdu.

Kişisel hayat

Igor Nikolayev, kaç yıl?

Igor Nikolaev yüz hitten fazla yazdı. Pugachev, Sklyar, Allegrova, Leontiev ve diğer ünlü şarkıcılar tarafından söylenildi ve söylenildi. Sözcüğün tam anlamıyla "hayat bileti" ve Natasha Koroleva verdi. On altı yaşındaki kız "Sarı Laleler", "Yunus ve Denizkızı" ve diğerlerini seslendirdi. Bundan sonra aniden ünlendi. Natalia 18 yaşındayken çift birlikte yaşamaya başladı. O zaman 31 yaşında Igor yaşındaydı.

Koroleva'ya göre, bir güzeldeMutlu olup olmadığını merak etti. Ve kendisinin cevaplamadığını söyledi. Şarkıcı boşanmanın başlıca nedenlerinden birinin Nikolaev'in cinsel enerji eksikliğidir. Ayrıldıktan sonra maestro uzun süre yalnız yaşadı. Igor, gelinini seçtiği TV şovuna katıldı, ancak hayatını o kızlardan hiçbiriyle ilişkilendirmedi.

Ancak, kader besteciye gülümsedi ve oYulia Proskuryakova ile tanıştı. 50 yaşındayken Igor Nikolayev üçüncü evliliğe girdi. Çift, birlikte kaç yıl yaşayacak - kimse bilmiyor. Ama bu evliliğin uzun ve kalıcı olmasını istiyorum.Related news

 • Meyveli Pasta Nasıl Yapılır Videosu
 • Enrique Iglesias Şarkıları
 • Makarna Salatası Tarifi 1 – Salata Tarifleri
 • 5 Aylık Bebek Kaç Saatte Bir Ve Ne Kadar Emer
 • Kilo vermenin önündeki engeller

 • Igor Nikolayev kaç yaşında Birlikte buluyoruz 50

  Igor Nikolayev kaç yaşında Birlikte buluyoruz


  Igor Nikolayev kaç yaşında Birlikte buluyoruz 98

  Igor Nikolayev kaç yaşında Birlikte buluyoruz 93

  Igor Nikolayev kaç yaşında Birlikte buluyoruz 15

  Igor Nikolayev kaç yaşında Birlikte buluyoruz 65

  Igor Nikolayev kaç yaşında Birlikte buluyoruz 14

  Igor Nikolayev kaç yaşında Birlikte buluyoruz 67

  Igor Nikolayev kaç yaşında Birlikte buluyoruz 96

  Igor Nikolayev kaç yaşında Birlikte buluyoruz 43

  Igor Nikolayev kaç yaşında Birlikte buluyoruz 37

  Igor Nikolayev kaç yaşında Birlikte buluyoruz 83

  Igor Nikolayev kaç yaşında Birlikte buluyoruz 56