Çiçek tarhlarının dekorasyonu - yarat ve hayran ol 2019

Çiçek tarhlarının dekorasyonu - yarat ve hayran ol 2019
21.09.2019

Çiçek tarhlarının dekorasyonu - yarat ve hayran ol 43

Çiçek tarhlarının dekorasyonu - yarat ve hayran ol

Çiçek yataklarında dekorasyonun son aşamasıdır.banliyö alanının bahçe işleri. Toprağın kompozisyonu, çiçek yataklarının düzenlenmesinden sonra bitmiş görünüyor. Aynı zamanda en zahmetli bahçe türüdür.çiçek tarhları tasarımı

Doğru seçim

Bir ürün yelpazesine karar vermeden öncebitkiler ve çiçek dekorasyonu türü için, bu, bitki seçimi etkileyen ana faktör olduğundan, sitede aydınlatma tahmin etmek gereklidir. Evin yakınındaki çiçek bahçeleri, bitkiler sürekli sezon boyunca çiçek açacak şekilde yapılmalıdır.

Erken çiçekli çok yıllık ve soğanlı çiçekler, inçoğunlukla ilkbaharda. Yazın ilk yarısında iki yılda bir (papatya, unut beni değil, viyola) ve uzun ömürlü (iris, şakayık, akilya vb.) Çiçekler açılıyor. Yazın ikinci yarısı yıllık (petunia, alissum, marigolds) ve uzun ömürlü (delphinium, güller) ile süslüdür ve sonbaharda iç bölgelerde güller, asterler ve gelenler çiçek açar.

evin yakınındaki çiçek yataklanKompozisyonlar oluştururken, yüksekliği hesaba katmanız gerekirbitkiler: yüksek arka planda yerleştirilir ve bitki örtüsünün kenarına daha yakındır. Böylece çiçekler birbirlerini kapatmazlar. Bitkilerin rengini doğru bir şekilde seçmek insanlar için rahatsız edici bir etkisinin olmaması önemlidir.

Çiçek bahçelerinin önceden kayıt edilmesi planlanmaktadır. Düzenli kompozisyonlar çiçek tarhları, rabatki, şerit ve bordürlerdir. Peyzaj tasarımcısı mixborders, diziler, gruplar, taşlık alanlar sunacak.

Iniş çeşitleri

Solitaire tek bir dikim sayılırsüs yaprak döken ve çiçek türü ya da tek renk gamutu yaratan çalılıklar. Arka plan çim, kozalaklar ya da yaprak döken çalıdır.

Grup inişine yakın iniş adı verilirBir halı üzerine çeşitli bitkiler veya yer örtücü bitkiler çim. Çimleri süslüyor, yazlık veya evin girişinde, bahçenin bir köşesinde, yolun dönüşünü vurguluyorlar.

Çiçek yataklarının dekorasyonu anakaya kullanılarak yapılır.uzun dikdörtgen bir yapı biçimindedir. Tek taraflı veya iki taraflıdırlar ve genellikle birkaç bitki türü kullanılır. Düşük yetiştirilmiş olanlar ön planda dikilir ve uzun olanlar arkadadır. Rabatki kaldırım ile güzelce birleşti.

Çiçek yatağını süslerken, doğru geometrik şekil korunur, merkeze doğru yükselir ve her taraftan bakılır. Çiçek yatağında yıllık ve çok yıllık bitkiler ekilir.peyzaj tasarımcısı

Bir kayalık kayalık bahçe denir. Tepenin içinde minyatür bir bahçeye oturtulmuş bir tepe veya bir duvar, yatay bir bölümdür.

Kayalık bir tepe şeklinde çiçek tarhlarının dekorasyonuYakınlarda bir gölet veya havuz varsa etkilidir. Bitkiler aynı zamanda kısa ve kompakt - uzun ömürlü, kozalaklı ağaçlar, cüce ağaçlarını veya alçak çalıları seçer.

Rockeries yapımında uygulanabilirDoğal kireçtaşı, kumtaşları, dolomit kayaları, ancak uygun olmayan nehir yuvarlak taşlar. Granit ve taşların keskin kenarlarla kullanılması istenmez. Kayalar bir çeşit seçmek için önemlidir. Taşların yerleştirilmesi en sorumlu olanlardan biridir ve işin iyi tatını gerektirir, çünkü bunlar gelecekteki çiçek yatağının temeli olurlar. Evin yakınındaki kaya bahçeleri çiçek yatakları biçiminde oluşturulan, gerçek bir dekorasyon alanıdır.

Çiçek tarhlarının dekorasyonu - yarat ve hayran ol 2019

Çiçek tarhlarının dekorasyonu - yarat ve hayran ol 2019

Related news

 • Mide kanserinin belirtileri nelerdir
 • ŞİRİNCE ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI VİDEOLU TARİFİ
 • 1901 Obukhov Savunması
 • Bahar Çorbası Tarifi
 • Rüya yorumu: hangi rüya markasını hayal ediyorsunuz

 • Çiçek tarhlarının dekorasyonu - yarat ve hayran ol 46

  Çiçek tarhlarının dekorasyonu - yarat ve hayran ol


  Çiçek tarhlarının dekorasyonu - yarat ve hayran ol 73

  Çiçek tarhlarının dekorasyonu - yarat ve hayran ol 34

  Çiçek tarhlarının dekorasyonu - yarat ve hayran ol 37

  Çiçek tarhlarının dekorasyonu - yarat ve hayran ol 58

  Çiçek tarhlarının dekorasyonu - yarat ve hayran ol 34

  Çiçek tarhlarının dekorasyonu - yarat ve hayran ol 98

  Çiçek tarhlarının dekorasyonu - yarat ve hayran ol 38

  Çiçek tarhlarının dekorasyonu - yarat ve hayran ol 24

  Çiçek tarhlarının dekorasyonu - yarat ve hayran ol 6

  Çiçek tarhlarının dekorasyonu - yarat ve hayran ol 79

  Çiçek tarhlarının dekorasyonu - yarat ve hayran ol 68

  Çiçek tarhlarının dekorasyonu - yarat ve hayran ol 3

  Çiçek tarhlarının dekorasyonu - yarat ve hayran ol 2

  Çiçek tarhlarının dekorasyonu - yarat ve hayran ol 74