Hotel Volga (Ulyanovsk) - klasik tarzda modern otel 2019

Hotel Volga (Ulyanovsk) - klasik tarzda modern otel 2019
19.08.2019

Hotel Volga (Ulyanovsk) - klasik tarzda modern otel 43

Hotel "Volga" (Ulyanovsk) - klasik tarzda modern otel

Hotel "Volga" (Ulyanovsk) konumunda bulunuyor.Şehrin tarihi ve kültürel kısmı. Goncharova Caddesi üzerinde bulunan otelin odalarının çoğu penceresi, aynı adı taşıyan nehre bakmaktadır. Otel çok elverişli bir rahatlıkla iş günlük hayatı yürütmek ve şehrin kültür hayatına katılma yaşayan, olan misafirler için yer almaktadır. Ayrıca, Volga hotel (Ulyanovsk) havaalanına ve tren istasyonuna yeterince yakındır.

Otel Sovyetler Birliği zamanında inşa edilmiş olup, iş ya da kültürel niyetleri ile Ulyanovsk'a gelen şehrin konuklarının klasik bir konaklama şeklini temsil etmektedir.

Hotel "Volga" (Ulyanovsk)

Hotel "Volga" (Moskova) Ulyanovsk), kafeler, hediyelik eşya mağazaları, çeşitli bankaların ATM'leri, kuaför, konferans salonu, tren istasyonu ve havalimanlarının bilet ofisi, sauna gibi gelişmiş bir altyapıya sahiptir. Wi-Fi erişimi otel genelinde ücretsizdir.

Oda sayısı

Otel "Volga" (Ulyanovsk) odalarının sayısı, her zevke ve bütçeye göre çeşitli kategorilerdeki odalar tarafından temsil edilmektedir: lüks odalardan standart kategorinin mütevazı odalarına:

 • Daire üç odadan oluşmaktadır: mutfak, oturma odası ve yatak odası. Oturma odası, konuklar tarafından da bir çalışma olarak kullanılabilir. döşemeli mobilya seti, mobilya ve ev aletleri (buzdolabı, mikrodalga fırın, elektrikli su ısıtıcısı), klima, telefon, TV mutfak alanı, belge ve değerli saklamak için güvenli: oda, konforlu bir konaklama için gereken her şeye sahiptir. Banyoda jakuzili küvet ve saç kurutma makinesi vardır. Her konuk banyo ve duş için kişisel hijyen ürünleri ile donatılmıştır. Bu numara konuk başına 4990 rubleye mal olacak.
 • Süit iki odadan oluşmaktadır: yatak odası ve oturma odası. Yatak odası görsel olarak uyku ve çalışma alanına ayrılmıştır. Oda rahat ve modern mobilyalar, klima, TV, gerekli mutfak eşyaları, su ısıtıcısı ve buzdolabı ile donatılmıştır. Odada ayrıca telefon, ücretsiz internet erişimi ve kasa bulunmaktadır. Banyoda saç kurutma makinesi ve hijyen ürünleri bulunmaktadır. Odanın fiyatı günde 3600 ruble.
 • Junior Süit - rahat ve konforlu oda,İki odadan: bir yatak odası ve bir çalışma ile birleştirilmiş bir oturma odası. Oda, ev konforu hissi ile yaşamak için gerekli olan her şeyle donatılmıştır: modern fonksiyonel mobilyalar, ev aletleri (buzdolabı, saç kurutma makinesi, su ısıtıcısı, televizyon, klima). Bu kategorinin her odasında bir telefon ve internete ücretsiz erişim vardır. Banyo hijyen ürünleri ile donatılmıştır. Odanın fiyatı günde 3200 ruble.

Hotel "Volga" (Ulyanovsk) adresi

 • Odalar standart şarkı, ikiz ve çift kişilik tek kişiliktir.Seçilen oda kategorisine göre bir alandan oluşur. Bu kategorilerin odalarında, tek ve çift kişilik kullanım mümkündür. Tüm odalarda rahat yataklar, gerekli mobilyalara sahip bir çalışma alanı vardır. Odalar klima, su ısıtıcı, televizyon, saç kurutma makinesi, telefon ile donatılmıştır. Tüm odalarda ücretsiz internet erişimi vardır. Konaklama ücreti 1900 yılından başlayarak günde 2100 ruble geliyor.

Makalede görülebilen bir fotoğraf olan Hotel "Volga" (Ulyanovsk), her türlü sofistike bir turist tarafından şaşıracak olan çok rahat odalara sahiptir.

Otelde yemek servisi

Otel "Volga" (Ulyanovsk) misafirleri için yemekmisafirlerine keyifli ve özenli bir hizmetle, Avrupa mutfağının çok çeşitli yemekleriyle sürpriz yapacak olan "servis edilen yemek için" rahat bir kafede yapılır.

Rezervasyon ücreti, lezzetli ve çeşitli kahvaltılar içerir. Öğle yemeği ve akşam yemeği, konukların talebi üzerine ek ücret karşılığında mevcuttur.

İş adamları için hizmetler

Ulyanovsk ziyaretinin amacı bir iş gezisi ise, otel konferans salonu hizmetleri sunmak için hazırdır. 20 koltuk kapasiteli salon, "Volga" (Ulyanovsk) otel binasında yer almaktadır. Adres:Str. Goncharova, 3/38. Salonun kiralanması şu şekilde verilebilirOtel misafirleri ve dış müşterilere. Konferans salonu, seminerler, yuvarlak masalar, mini konferanslar ve diğer kolektif etkinlikler düzenlemek için gerekli her şeyle donatılmıştır. Ayrıca otel, en fazla 8 kişilik bir şirket için tasarlanan müzakereler için bir oda sunmaktan mutluluk duyar.

Hotel "Volga" (Ulyanovsk)

Müşterinin talebi üzerine otel personeli, eksiksiz hizmet ve ilginç bir açık büfe menü ile kolektif etkinlik katılımcıları için kahve molaları veya mini-ziyafetler düzenlemektedir.

Hotel "Volga" (Ulyanovsk) fotoğraf

Diğer hizmetler

Otel konuklara bir teslimat sunmaktan mutluluk duyarHavaalanından veya tren istasyonundan (transfer) ve uygun bir zamanda rahat bir araba ile geri. Servis, ön talep üzerine günün her saatinde kullanılabilir.

Otel arazisinde misafirler için de kullanılabilir"Volga" (Ulyanovsk), şehrin ve çevresinin ilgi çekici yerlerine geziler düzenleyerek ilginç turlar sunan bir tur masasına sahiptir.

Promosyonlar ve özel teklifler

Hotel "Volga" (Ulyanovsk) müşterilerine farklı kategoriler için geniş bir sistem indirimi sunmaktadır:

 • Yeni evli çiftlere, 10'dan fazla kişiyi barındıran gruplara ve 10 günden fazla bir süre için herhangi bir sayıda insan yerleştirildiğinde;
 • % 20 indirim orta ve yüksek eğitim Ulyanovsk kurumlarının yanı sıra Büyük Vatanseverlik Savaşı, Çernobil nükleer santralinin, özürlü grubun 1 sonuçlarını ortadan kaldırmak katılımcıları içinde girenler verilir.
 • 21.00 - 09.00 saatleri arasında% 50 indirim ile özel gece fiyatı.

Adresi zaten size bildirilen Hotel "Volga" (Ulyanovsk), misafirlerine her zaman memnun ve ev konforu ve samimi resepsiyon ile şaşırtmaya hazır.

Hotel Volga (Ulyanovsk) - klasik tarzda modern otel 2019

Hotel Volga (Ulyanovsk) - klasik tarzda modern otel 2019

Related news

 • Borcamda Islak Kek
 • Uzerli kanunları çiğnedi Yaptırım uygulanabilir
 • Epilepsi İçin Bitkisel Tedavi Yolları
 • Sorularınız İçin: Prof. Dr. Bülent Tıraş
 • Asbestli borular - kullanamazsınız

 • Hotel Volga (Ulyanovsk) - klasik tarzda modern otel 75

  Hotel Volga (Ulyanovsk) - klasik tarzda modern otel


  Hotel Volga (Ulyanovsk) - klasik tarzda modern otel 38

  Hotel Volga (Ulyanovsk) - klasik tarzda modern otel 50

  Hotel Volga (Ulyanovsk) - klasik tarzda modern otel 83

  Hotel Volga (Ulyanovsk) - klasik tarzda modern otel 4

  Hotel Volga (Ulyanovsk) - klasik tarzda modern otel 1

  Hotel Volga (Ulyanovsk) - klasik tarzda modern otel 91

  Hotel Volga (Ulyanovsk) - klasik tarzda modern otel 64

  Hotel Volga (Ulyanovsk) - klasik tarzda modern otel 81

  Hotel Volga (Ulyanovsk) - klasik tarzda modern otel 35

  Hotel Volga (Ulyanovsk) - klasik tarzda modern otel 96

  Hotel Volga (Ulyanovsk) - klasik tarzda modern otel 60

  Hotel Volga (Ulyanovsk) - klasik tarzda modern otel 63

  Hotel Volga (Ulyanovsk) - klasik tarzda modern otel 56

  Hotel Volga (Ulyanovsk) - klasik tarzda modern otel 58

  Hotel Volga (Ulyanovsk) - klasik tarzda modern otel 22