Hollywood aktörü Oliver Hudson: Kısa bir biyografi ve filmografisi 64 07.02.2019, 07:25

Hollywood aktörü Oliver Hudson: Kısa bir biyografi ve filmografisi

Oliver ve Kate Hudson tanınmış çocukların çocuklarıdır.Onun ilk evliliğinden Hollywood aktris Goldie Hawn. Kardeşi ve kız kardeşi annesinin ayak izlerini takip etti ve kendileri için bir aktörün yolunu seçti. Ancak Oliver, halkına, yıldız kardeşinden daha az bilinir. Sanatçıyı hangi filmlerde görebiliyorsunuz?

Kısa biyografi

Oliver Hudson 1976'da doğdu. Oyuncu doğum gününü 7 Eylül'de kutluyor. Hudson'ın memleketi Los Angeles. Sanatçının babası, 1980 yılında Goldie Hawn'dan boşanmış olan müzisyen Bill Hudson'dı. Goldie Hawn, ABD'deki en tanınmış komedi oyuncularından biridir. Filmografisinde, “Telin Üzerinde Kuş”, “Yüzüne Ölüm”, “Overboard” ve “Cactus Flower” gibi resimler çok popülerdir.

Oliver Hudson

Ebeveynlerinin boşandıktan sonra, Oliver hayatta kaldıAnnesi ve üvey babasıyla birlikte - Kurt Russell ("The Ghoulish Eight"). Okuldan mezun olduktan sonra, Hudson oyunculuğa gitmek dışında başka seçenekleri görmemişti, bu yüzden Colorado'daki Boulder Üniversitesi'nden aktörlerin derslerini bitirdi ve Hollywood'u fethetmeye gitti.

Filmde erken çalışma

Kariyerinin başında Oliver Hudson kesildiSerideki epizodik roller. Yıldızların ebeveynlerinin başarılarına ulaşmak için yavrularına yardım etmedikleri açıktır, bu yüzden oyuncu kendi yolunu yapmak zorundaydı. 1999'da Oliver, "Bir Adamı Öldür" filminde bir devrimci rol oynadı. Aynı yıl komedi "Comes" de epizodik bir rol aldı. Bu, Hudson'ın annesi Goldie Hawn ile birlikte çerçevede göründüğü tek zamandı. Resimde ayrıca komedyenler Steve Martin ("Otpetye scammers") ve John Cleese ("The Book of the Jungle") yer aldı.

oliver hudson filmleri

Filmlerde ikincil rollerden sonra "Sinyalroket "," Kötü kızlar "ve" Öğrenci dumanları "nihayet sonunda Oliver'da gülümsedi -" Dawson's Bay "projesine girdi. Seri inanılmaz popülerliğe sahip oldu ve Katie Holmes ve Michelle Williams'ın kariyerlerine başarılı bir başlangıç ​​yaptı. Hudson filmin 16 bölümünde Eddie Dolling oynadı. Ardından TV dizisi "Dağ" da çekimi takip etti. 2006 yılında oyuncu ilk büyük rolünü aldı.

Oliver Hudson: aktörün rol oynadığı filmler

2006 yılında yönetmen Nicolas Mastandrea başladı"Swara" denen bir korku filmi çekmek. Resmin taslağı dinlenmeye ve bir grup kana susamış köpek tarafından saldırıya uğrayan ve saldırıya uğrayan bir grup genç insanı anlatıyor. Hayatta kalmak mümkün değildir, çünkü kahramanlar adadadır ve tehdidi hemen fark etmez. Oliver Hudson resimde John'un rolünü aldı - turist şirketindeki katılımcılardan biri. Setteki partneri daha sonra "Hızlı ve Öfkeli" serisinde filme alınmasıyla ünlenen Michelle Rodriguez'di.

Oliver ve Kate Hudson

Bir sonraki ana rol oyuncuya gitti.2007'de Hudson'ı tanınabilirlik ile donattı: genç adam "Life of together birlikte" sitemine girdi. Televizyon dizisi, yedi yıl boyunca CBS kanalında yayınlanan Adam Sandler ve Tom Hertz tarafından yapıldı. Oliver ekranlarda somutlaşan Adam Rodos'un görüntüsünü - damat kahramanı Bianchi Kailich. Hudson'ın karakteri, dizinin 100 bölümünün tamamında ortaya çıkıyor.

Hudson'un filmdeki yeni çalışması

gösterinin "Rules of Engagement" nin çekimlerine tamamladıktan sonra Oliver Hudson birlikte oynadığı döndü.

 • 2008 yılında, Steve Zahn ("Haydutlar") tarafından oynanan ana rol olan "Snow Man" adlı komedide rol aldı.
 • 2013 yılında Adam Sandler aktörü geri çekmeye davet etti"Sınıf arkadaşları" resminin devamında. Oliver başarılı bir şekilde dökümden geçti ve küçük bir destek rolü aldı. Sette büyüleyici Salma Hayek ile çalıştığı için şanslıydı ("Dusk Till Dawn" dan).
 • 2014 yılında Hudson, “Air in Blonde” adlı komedide rol aldı ve 2015'te “Screaming Queen” adlı televizyon programında düzenli bir katılımcı oldu.

Mesleğindeki mütevazi başarılara rağmen, Oliver'ın kişisel yaşamında tam bir düzeni var: 2006'dan beri Erinne Bartlett ile evlendi ve üç çocuğu büyüttü.Related news

 • Oyunun bilgisayarınızdan nasıl tamamen kaldırılacağıyla ilgili ayrıntılar
 • Ali Nazik Kebabı Nasıl Yapılır Denenmiş Tarifi
 • Bayan ile Etiketlenen Konular
 • Applea FaceTime davası
 • Danca, alfabe ve telaffuz

 • Hollywood aktörü Oliver Hudson: Kısa bir biyografi ve filmografisi 77

  Hollywood aktörü Oliver Hudson: Kısa bir biyografi ve filmografisi


  Hollywood aktörü Oliver Hudson: Kısa bir biyografi ve filmografisi 2

  Hollywood aktörü Oliver Hudson: Kısa bir biyografi ve filmografisi 62

  Hollywood aktörü Oliver Hudson: Kısa bir biyografi ve filmografisi 45

  Hollywood aktörü Oliver Hudson: Kısa bir biyografi ve filmografisi 31

  Hollywood aktörü Oliver Hudson: Kısa bir biyografi ve filmografisi 63

  Hollywood aktörü Oliver Hudson: Kısa bir biyografi ve filmografisi 39

  Hollywood aktörü Oliver Hudson: Kısa bir biyografi ve filmografisi 53

  Hollywood aktörü Oliver Hudson: Kısa bir biyografi ve filmografisi 19

  Hollywood aktörü Oliver Hudson: Kısa bir biyografi ve filmografisi 32

  Hollywood aktörü Oliver Hudson: Kısa bir biyografi ve filmografisi 21

  Hollywood aktörü Oliver Hudson: Kısa bir biyografi ve filmografisi 22