18.06.2019

Herhangi bir araba için mükemmel bir ek - athermal cam 72

Herhangi bir araba için mükemmel bir ek - athermal cam

Zamanımızda, çoğu vatandaşın tadını çıkararabalar. Ve bu şaşırtıcı değil. Bir zamanlar, makine hızlı hareket için basit bir araç haline geldi. Birçok otomobil üreticisi var. Ülkemizde yabancı arabalara tercih edilir. Bu hiç kimse için haber değil. Ne yazık ki, yerli otomobil endüstrisi dünya devleri ile rekabet edemez. Ama şimdi bununla ilgili değil. Bu yazıda şu konuya dikkat çekmek istiyorum: athermal gözlük. Sonuçta, bir araba sadece bir motor ve bir çerçeve değildir. Tam resim için cam eklemeniz gerekir. Şimdi bu malzemenin birçok çeşidi var.

Pazarın yeniliği hakkında konuşmak istiyorum. Evet, bizim geniş expanses'larımızda nispeten yakın zamanda ortaya çıkmış olan sıradan gözlüklerdi. Her araba meraklısı neyin tehlikede olduğunu bilmiyor. Asgari bilgi her zaman bir çok imkansız versiyon üretir. Ancak bu otomobil camı pek çok avantajla öne çıkıyor. Ancak, birçok araba sahipleri hileci yanıltıcıdır, sahte ürünler satmaktadır. Bu soruya ışık tutalım. Aslında, normal camların önemli bir avantajı vardır - ısı yalıtımı.

Kaplama ultraviyole dayanmaktadırfiltreleri, yardımı ile güneşin aracın iç kısmındaki olumsuz etkisini önlemek mümkün. Sıradan bir cama benziyor, ama tepede göze çarpmayan bir renk çubuğu var. Genellikle üreticiler yeşil veya kahverengi renk kullanırlar. Üretim sırasında malzemeye çeşitli tonlar veren özel reaktifler cama eklenir.

Ana görev kızılötesi veultraviyole radyasyon. Ne yazık ki, ülkemizde ısı koruma camı üreten fabrikaların sayısı bir elin parmaklarında sayılabilir. Ve bu bilgi her sürücü tarafından kabul edilmelidir. İşte bu yüzden, renkli camı vurmaya çalışıyoruz, onu ateist için veriyoruz. Dolandırıcılar ellerinde yıllarca ısınıyorlar. Isı koruyucu analog için yapıştırılmış renkli bir şerit ile geleneksel renkli pencereler.

Anladığınız kadarıyla fiyat çok daha yüksek olacaksıradan cam. Bu yüzden bu malzemeyi alırken uyanık olmanız gerekir. Bu tür otomotiv camlarının üretiminin modern ekipman ve profesyonellik gerektireceğini unutmayın. Satın alırken işaretlemeye bakmak en iyisidir. Az bilinen bir şirket belirtirseniz, büyük olasılıkla, eşit bir yerde "aldatmaya" çalışıyorsunuz. Ayrıca, ısı koruma camının tipi işaretlemede belirtilmelidir: TINTED veya OVERTINTED. Burada asmal camın gerçekliğini gösteren ana referans noktasıdır.

İlk tip işaretleme, ürünün anlamıHafif yeşilimsi renk ve ısı emilim özelliğine sahiptir. Aynı zamanda ışığı% 81'e kadar iletir. İkinci tip, artan ısı yalıtımı ile bir bardak doymuş yeşil renktir. Daha ileri gidiyoruz. İşin doğruluğuna dikkat edin. Deneyimli bir üretici, her şeyi açıkça ve yetkin bir şekilde yapar. Camın kenarlarının düzensiz işlenmesi durumunda, filmin kalıntıları vardır, bu da bu malzemenin üretilmesi için zanaat yöntemini gösterir. Böylece renk ne kadar renkli olursa olsun, tanım gereği ısıya karşı koruyucu olamaz.

Renk tonu, hangi athermal varCam, malzemenin demir oksit veya gümüş iyonlarıyla işlenmesinin sonuçlarıdır. Bu katkı maddeleri nedeniyle, materyal güneşten yayılan kızılötesi ışığı kısmen emebilir. Ayrıca, normal hava camı ultraviyole radyasyona dayanıklıdır. Yukarıda sıralanan avantajlar, aracın iç kısmını tükenmişlikten kurtarmaya yardımcı olur. Dahası, pahalı gözlük sistemlerinde para harcamanıza gerek yoktur, çünkü normal gözlükler gezilerinize rahatlık verir. Bu malzemenin popülerliğinin kanıtı dünya istatistikleridir: otomobillerin% 80'inden fazlası ısı koruma gözlükleriyle donatılmıştır.Related news

 • Yeni İcat Yüzdeki SivilceyiYağı Sıkma Aleti
 • Putin G20 zirvesi için Arjantinde: Yeni yerli limuzini Aurus’la gezecek
 • Lokanta Usulü Süzme Mercimek Çorbası Tarifi Videosu
 • Büyüleyici Minecraft Dünyaları
 • Labneli Kafes Kek

 • Herhangi bir araba için mükemmel bir ek - athermal cam 61

  Herhangi bir araba için mükemmel bir ek - athermal cam


  Herhangi bir araba için mükemmel bir ek - athermal cam 63

  Herhangi bir araba için mükemmel bir ek - athermal cam 54

  Herhangi bir araba için mükemmel bir ek - athermal cam 64

  Herhangi bir araba için mükemmel bir ek - athermal cam 9

  Herhangi bir araba için mükemmel bir ek - athermal cam 4

  Herhangi bir araba için mükemmel bir ek - athermal cam 59

  Herhangi bir araba için mükemmel bir ek - athermal cam 16

  Herhangi bir araba için mükemmel bir ek - athermal cam 15

  Herhangi bir araba için mükemmel bir ek - athermal cam 6

  Herhangi bir araba için mükemmel bir ek - athermal cam 56

  Herhangi bir araba için mükemmel bir ek - athermal cam 68

  Herhangi bir araba için mükemmel bir ek - athermal cam 55

  Herhangi bir araba için mükemmel bir ek - athermal cam 82

  Herhangi bir araba için mükemmel bir ek - athermal cam 43