Hepatik Kek Reçetesi 2019

Hepatik Kek Reçetesi 2019 Hepatik Kek Reçetesi

Hepatik Kek Reçetesi

Her hostes hangi yemekleri seçeceğine karar verir,kutlama söz konusu olduğunda. Standart bir şey olabilir: Bir kürk kat, mimoza veya alışılmadık bir şey altında ringa balığı: dorado, fricassee ya da bir yürüyen merdiven - ocağın bekçisinin fantezilerinin sınırları yoktur. Bu nedenle konukları şaşırtmak isteyen herhangi bir metres, mutfak lezzetini pişirmeyi deniyor. Bu mutfak şaheserlerinden biri karaciğer keki olabilir. Bu özgün lezzetli yemek herhangi bir masanın süsü haline gelecektir.

Karaciğer kek tarifi oldukça basittir. Bir pasta yapmak için tavuk karaciğeri, hindi, sığır eti ve tadına bakmak zorunda kalacağınız başka herhangi bir şey kullanabilirsiniz. Pastanın yapısı, karaciğer türüne bağlı olarak farklılık gösterebilir: daha homojen veya daha az homojen, ancak lezzet dikkat çekici olacaktır. Karaciğer pastası reçetesi, yarım kilo karaciğer, iki veya üç yumurta, yaklaşık 100 gram süt, 200 gr un, soğan, birkaç salatalık, yeşillik, baharat ve mayonez içerir. Karaciğer pastası tarifi, tadı tercihlerine göre değişiklik gösterebilir, bu yüzden kompozisyonu kendi bileşenini güvenle ekleyebilir. İyice yıkanmış ve saflaştınlmış karaciğer, et değirmeni içine kaydırılır veya blender ile öğütülür. Daha sonra yumurta nihai kanşıma ilave edilir ve düzgün bir kitle oluşana kadar karıştırılır. Sıcak süt döktü ve sürekli karıştırılarak un döktü.

Sonra kızartma tavasını önceden ısıtınince bir tabaka tereyle bulaştırın ve kıyılmış etten krep biçimine kadar karışımı koyun. Fry uzun olmamalıdır, böylece kek sertleşmez. Yağ fazlalığını gidermek için kızarmış kekler peçete üzerine yayılır.

Saflaştırılmış sarımsak, mayonez ile iyice karıştırılır.dilimlenmiş otlar ve baharatlar. Hıyar rendelenir veya küçük saman kesilir. Tüm malzemeler, kalın, düzgün kitle oluşana kadar hafifçe karıştırılır.

Bir pastayı "bir araya getirmek" için, ilk kekbir çanağa serin, merkezden kenarlara salatalık ve mayonez karışımı ile dikkatlice köreltilir. İkinci kek üstüne yerleştirilir ve hafifçe bastırılır. Benzer şekilde, ikinci kek bulaştırılır ve son kek ile örtülür. Pastayı yeşil, rendelenmiş peynir, sarısı süsleyin - bir karaciğer pastası tarifi hostesin fantezisini sınırlamaz. Pastayı hafifçe soğutmaya bıraktıktan sonra, parçalar kesilir ve masaya servis edilir.

Tablonun orijinal dekorasyonu olabilir vehepatik tığ işi. Karaciğer rulet tarifi aşağıdaki maddeleri içerir: yaklaşık bir kilogram karaciğer, iki büyük ampul, üç orta boy havuç, iki paket tereyağı, bir bardak süt, şeker, tuz ve baharat kaşığı.

Yıkanmış karaciğer küçük küpler halinde kesilir.bir tavada biraz kızartın ve bir tencereye koyun. Karaciğere havuç ekleyin ve kısık ateşte pişirin. Bütün su kaynatıldığında, süt karaciğere dökülür ve tam hazırlığa yol açar. Kaslı karaciğer soğutulur.

Sonra ince doğranmış soğan kremalı kızartılıryağ. Tereyağı, ruletin birbirine yapışmasına yardımcı olabilir. Kızartma sırasında, soğan bir çay kaşığı şeker serpilir. Soğan kıyma, soğutulmuş kıyma eklenir ve kıyma makinesi ile öğütülür. Karışımda üç yemek kaşığı tereyağı ekleyin ve homojen bir kütle oluşana kadar karıştırın.

Elde edilen kütle fırın kağıdına yayılır ve tereyağı ile yağlanarak bir dikdörtgen oluşturulur. Sonra silindiri dikkatlice katlayın ve dondurmak için soğuyana kadar yerleştirin. Tablo soğuk servis edilir.

Ruloda, tadı damağınıza da ekleyebilirsiniz: patates, haşlanmış petrol ya da pirinç ve yumurta karışımı.

Karaciğer kek tarifi ve karaciğer için bir reçeterulolar hostes fantezisini sınırlamaz, bu yüzden çeşitli malzemeler ekleyerek, herhangi bir kadın herhangi bir tablonun bir süs olacak bir özgün tadı ile özgün bir yemek oluşturabilir.

Hepatik Kek Reçetesi 2019

Hepatik Kek Reçetesi 2019

Related news

 • Közlenmiş Kırmızı Biber Salatası Tarifi Videosu
 • Valor ne der Modern toplumda değer mi veriyorsunuz
 • Neden yüzünde pigment lekeleri var: En olası nedenler
 • Yüz Sarkmalarına Doğal Maskeler: Yüz Sarkması İçin Maskeler
 • Tığ işi çanta son moda gözetleme vardır

 • Hepatik Kek Reçetesi

  Hepatik Kek Reçetesi


  Hepatik Kek Reçetesi

  Hepatik Kek Reçetesi

  Hepatik Kek Reçetesi

  Hepatik Kek Reçetesi

  Hepatik Kek Reçetesi

  Hepatik Kek Reçetesi

  Hepatik Kek Reçetesi

  Hepatik Kek Reçetesi

  Hepatik Kek Reçetesi

  Hepatik Kek Reçetesi

  Hepatik Kek Reçetesi

  Hepatik Kek Reçetesi

  Hepatik Kek Reçetesi