Havalandırma için metal ve plastik borular birbirlerini tamamlayabilir 2019

Havalandırma için metal ve plastik borular birbirlerini tamamlayabilir 2019
19.08.2019

Havalandırma için metal ve plastik borular birbirlerini tamamlayabilir 66

Havalandırma için metal ve plastik borular birbirlerini tamamlayabilir

Standart sıhhi ve hijyenik standartlar gerektirirYeni havanın sürekli olarak evlere girişi ve zaten bitkin hava çekilmesi. Ev ya da daire gazlı ısıtma ile donatılmışsa, besleme ve egzoz havalandırmasının varlığı zorunludur. Havayı yönlendiren cihazlar banyolar, mutfaklar, şömine odaları, saunalar ve benzeri tesislerle donatılmıştır. Küçük tek katlı evler, doğal hava dolaşımı sağlayan sistemler ile donatılmıştır. Bununla birlikte, hava değişim yöntemine bakılmaksızın, tüm sistemler çoğunlukla havalandırma boruları veya hava kanalları kullanılan kanal tipindedir.
Havalandırma borularBunlar oldukça hacimli bir türe sahiptir.mühendislik iletişimi, böylece bir bina inşası sırasında üretilen bir havalandırma sistemi oluştururken, iç kanalların bütünlüğünü koruyan hava kanalları duvara döşenir. Bina zaten yapılmışsa ve modern bir havalandırma sistemine duyulan gereksinim bittiğinde, dış havalandırma boruları kullanmak gerekiyor.
Her oda için kendiayrı kanal Hepsine tek bir kanal ile bağlıyız. Tesisler birbirinden çok uzaktaysa (örneğin, bir kır kulübesinde) başka bir kablo sistemi olabilir. Her halükarda, bina yönetmeliklerine göre, havalandırma boruları gaz, su ve kanalizasyon iletişimi geçmemelidir. Kanalizasyon boru hattı döşenmesi için hava kanallarını kullanmak da yasaktır.
Havalandırma için hangi boruGeçmişte, kanallar tuğlalarla döşendi,Bu çok zahmetli idi. Daha sonra, sistemi kurarken, galvanizli çelik veya alüminyum haddelenmiş çelikten havalandırma boruları kullanıldı. Ancak son zamanlarda, inşaat aktif bunların metal öncülleri değiştirilmesi, plastik ürünler de dahil olmak üzere, çeşitli polimer ürünleri, teşvik edilmektedir.
Havalandırma için hangi boruyu bulmadan önceücretsiz gürültü seviyesi için normunu aşmayan bir taslak hava akımı hesaplanan akışlı, kesinlikle su geçirmez olması, ısı yalıtımı ve yangın dayanımı vardır ve ek olarak maksimum: En iyi - - plastik veya metal bunlardan ikisi havalandırma kanalları için genel gereksinimleri karşılaması gerekir unutulmamalıdır binanın tasarımıyla eşleşecek.
Flanşlı bağlantılar, hem demetal borudan ve herhangi bir karmaşıklık seviyesinde PVC ürünleri sisteminden. Bununla birlikte, çatı yapıları alanında, metal boruların PVC'nin gerekli olmadığı zorunlu bir yalıtım gerektirir.
Dış havalandırma borularıSistemin düzeninden bahsediyor olsaydıkTehlikeli üretim ile ilişkili hava değişimi, yanmaz galvaniz boruların varlığı vazgeçilmezdir. Ancak, standart çalışma koşullarına sahip bir mahfazada, rahatsız edici bir görünüm ve türbülansla artan gürültü seviyesi, metale ağır bir çarpma sokar. Bununla birlikte, egzoz borusunu bacaya yakın yerleştirmek gerekiyorsa, polimer ürün yetersiz yangın direnci nedeniyle reddedilir.
Şimdi sert esnek tüpler ile birlikte uygulanırHer hangi bir açıda bükülebilen, çoğunlukla plastik olan havalandırma için, çünkü çelik ve alüminyumdan farklı olarak, ek aerodinamik direncin etkisini yaratmazlar. Tesisatçıların, evler ve kır evlerinde havalandırma sistemlerinin kurulumunu tercih ettikleri oluklu plastik ürünlerdir: nispeten kısa bir çalışma süresi sağlayan minimum bağlantı ve bağlantıya ihtiyaç duyarlar.
Bu nedenle, monte edildiğinde havalandırma sistemlerinin metal ve PVC boruları, hem sıhhi hem de inşaat standartlarına uygunluğu sağlayarak birbirlerini avantajlı bir şekilde tamamlayabilirler.

Havalandırma için metal ve plastik borular birbirlerini tamamlayabilir 2019

Havalandırma için metal ve plastik borular birbirlerini tamamlayabilir 2019

Related news

 • Derya Baykal Bebek Hırka Modelleri Anlatımlı
 • Çilek Bebek Patiği Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu
 • Bayan Deri Yelek Modelleri
 • Regaip kandili mesajları güzel
 • İngiliz Sesleri: Alfabe Tarihi ve Okuma Kuralları

 • Havalandırma için metal ve plastik borular birbirlerini tamamlayabilir 28

  Havalandırma için metal ve plastik borular birbirlerini tamamlayabilir


  Havalandırma için metal ve plastik borular birbirlerini tamamlayabilir 95

  Havalandırma için metal ve plastik borular birbirlerini tamamlayabilir 32

  Havalandırma için metal ve plastik borular birbirlerini tamamlayabilir 14

  Havalandırma için metal ve plastik borular birbirlerini tamamlayabilir 37

  Havalandırma için metal ve plastik borular birbirlerini tamamlayabilir 31

  Havalandırma için metal ve plastik borular birbirlerini tamamlayabilir 91

  Havalandırma için metal ve plastik borular birbirlerini tamamlayabilir 79

  Havalandırma için metal ve plastik borular birbirlerini tamamlayabilir 76

  Havalandırma için metal ve plastik borular birbirlerini tamamlayabilir 74

  Havalandırma için metal ve plastik borular birbirlerini tamamlayabilir 68

  Havalandırma için metal ve plastik borular birbirlerini tamamlayabilir 2

  Havalandırma için metal ve plastik borular birbirlerini tamamlayabilir 10

  Havalandırma için metal ve plastik borular birbirlerini tamamlayabilir 1

  Havalandırma için metal ve plastik borular birbirlerini tamamlayabilir 65