Hangi pompa püskürtücüyü kullanmalıyım yorumlarHangi pompa püskürtücüyü kullanmalıyım yorumlar

24.05.2019

Hangi pompa püskürtücüyü kullanmalıyım yorumlar 32

Hangi pompa püskürtücüyü kullanmalıyım? yorumlar

Bitkilerin bakımı sürecinde yönetimi zorözel teknik ekipman olmadan. Bahçe aletleri üreticileri sulama ve yağmurlama amaçlı özel görevler sunmaktadır. Sıvı rezervuar ve tasarımda bir pompalı bir sapa sahip olan bu cihazlar, uygun ve verimli bir püskürtme sağlar. Aynı zamanda, bahçe pülverizatörü el pompası farklı özelliklere, işlevsel ilavelere ve genel çalışma kalitesine sahiptir. Farklı üreticilerin modellerinden gelen geri bildirimler ve ana seçim kriterleri, bu ürünlerin geniş bir yelpazesinde yer almanıza yardımcı olacaktır.

Temel Seçim Parametreleri

el pompası püskürtücü

Seçim planlanan hacmine göre yapılmalıdır.iş - başlangıçta, bir püskürtücü ile donatılmış olması gereken tankın hacmini hesaplamak gerekir. Ortalama kapasite 1 ila 5 litre arasında değişir. Büyük bir kapasiteye sahip modeller var, ancak kullanımları artan kütle nedeniyle zor olacak. Karşılaştırma için, 5 litrelik model 1,5 kg'dan daha ağır olamazken, 8 litrelik üniteler 3 kg'a ulaşmaktadır. Daha sonra, el pompası pompasının yapıldığı malzemeyi belirlemelisiniz. Tank için malzeme açısından hangi seçeneği seçmeniz gerekir - bu soru net bir yanıtı varsayar. Koruyucu kaplamalarla plastik tercih edilir. İlk olarak, bakımda hafif ve pratiktir ve ikincisi, modern plastikler çevre dostu ve dayanıklıdır. Yapının geri kalanında, metal elemanlar da kullanılabilir - ana şey, bir antikorozyon kaplamasına sahip olmalarıdır. Artık farklı markaların ürünleri hakkında sahiplerinin görüşlerini dikkate almaya değer.

Model Yorumlar Shtil

Alman üretici Shtil doğrultusunda geniş çaptaEv ihtiyaçları için modeller sunulmuştur. Kullanıcıların dikkat çektiği gibi, bu tür cihazlar, suyun doğru şekilde dağıtılması ve bitkilere çeşitli çözümler için idealdir. El pompası pompasının imal edildiği malzemelerin kalitesi hakkında da olumlu görüşler vardır. İncelemeler, özellikle, dolaşımdaki plastik tank ve hermetik sabitleme sistemindeki kolay ve rahat övgüleri de beraberinde getiriyor. Aynı zamanda 1.6 litre rezervuarlı model en popüler olanıdır. Bu versiyon ilk seviye püskürtücü olarak konumlandırılsa da, ekipmanı otomatik bir güvenlik valfi içerir.

Model Yorumları Gardena

bahçe püskürtücü el pompası

Küçük hacimli çözümler ile çalışmak içinKonfor çizgisinden uygun ve model Gardena. Küçük bir kütleye ve 1,25 litrelik kapasiteye sahip olan bu markanın pompa püskürtücüsü, bitkileri kolayca idare etmenizi sağlar. Cihazın ergonomisi uzatılmış nozullar tarafından desteklenir, bu sayede bahçıvan sadece sulu ortamı değil aynı zamanda besin solüsyonlarını da kolayca kullanabilir.

Sahipler aynı zamandaTıkanmayı önleyen özel bir meme filtresi. Ucun tasarımı, kullanıcının jet başlığını ayarlayabileceği şekilde tasarlanmıştır. Bir püskürtücü el pompası Gardena ile donatılmış dikkat ve kullanışlı kolu, layık. Sıvı, sapın amortisörünün hareket ettiği, tetikleyicinin hafifçe bastırılmasıyla sağlanır ve operatörün çabasını azaltır.

Raco modelleri için yorumlar

püskürtücü bahçe el pompası pompası yorumlar

Alman firması Raco da kalite üretiyorve ev için kullanımı kolay püskürtücüler. Özellikle popüler olan 1,18 litre kapasiteli bir model. Bu seçenek iyidir çünkü yapının toplam ağırlığı sadece 300 gramdır. Buna göre, kullanıcılar tek elle sulama olasılığını göstermektedir. Ayrıca model hattında daha etkileyici cihazlar da var. Örneğin, Expert serisinden elle çalıştırılan pompa püskürtücüsünün 6 litrelik bir deposu vardır. Bu durumda bahçıvanlar, pompanın etkili bir şekilde çalıştığını, sulama ve sulama için yeterli basınç sağladığını belirtiyorlar. Model farklıdır ve tetikte özel bir kilit şeklinde yapıcı bir ekleme. Bu ek yardımıyla, operatör sıvıyı sürekli olarak püskürtebilir. Ayrıca, 15 santimetre hortum sağlayan dikkat çeken ekipmanlara dikkat edin. Bu ek, zor koşullarda nokta sulama yapmanızı sağlar.

püskürtücü manuel pompa yorumlar

Zhuk modelleri hakkında yorumlar

Rus bahçıvanlar arasında talep var veSeri "Beetle" şirket "Döngüsü" ürünleri. Bu tür cihazlar ucuzdur, ancak aynı zamanda performans ve işlevsellik açısından farklılık gösterirler. Böylece, 8 litrelik cihaz kapasitesi sadece 900 ruble için satın alınabilir. Bu püskürtücü, incelemeleri ve yüksek performans kalitesi olan bir bahçe el pompasıdır. Kullanıcılara göre, model performans özellikleri açısından yabancı analoglara karşılık gelmektedir. Tasarımın teleskobik bir çubuk ve korozif ortama dayanıklı özel bir plastik kullandığını söylemek yeterlidir. Kullanım kolaylığı için, omuz kolları tepki verir, bu sayede geniş alanları işlemek için lastik kullanamazsınız.

Sonuç

püskürtücü el pompası

Bahçe makineleri pazarı karlılıkla doyurulduözel yönetim ve profesyonel kullanım için öneriler. Bu, pompa tipi manuel püskürtücünün farklı modifikasyonlarda sunulduğu segment tarafından onaylanır. Üreticiler ayrıca, kapalı bitkilerin spot bakımı için 2 litreye kadar küçük tanklara ve tüm seraların tutulmasında yararlı olabilecek 6-8 litrelik kapasiteye sahip püskürtücüler üretiyorlar. En uygun seçimin belirlenmesi kolaydır - belirli bir modelin özellikleriyle sulama gereksinimlerini karşılaştırmak yeterlidir. Operasyonda işlevsellik ve kolaylık açısından, geliştiriciler bile bütçe tasarımlarını geliştirmeye çalışıyorlar. Aynı zamanda, basit ve hafif bir püskürtücü kavramı, cihazın sadece bir pompa ve ergonomik bir tutamak içeren bir tankı da içermesiyle alakalı kalır.

Hangi pompa püskürtücüyü kullanmalıyım yorumlarHangi pompa püskürtücüyü kullanmalıyım yorumlar

Related news

 • Domatesli Katya Ekmeği Tarifi
 • Nükleer şirketi Areva Fransız dev EDF’ye satılıyor
 • Yangın güvenlik önlemleri hakkında talimat - mülkiyet ve insanların hayatlarının güvenliğini garanti etme
 • 2013-bayan-bady-modelleri
 • 3 Şiş ile Örülen Altıgen Puf (Hexipuff) Yapımı

 • Hangi pompa püskürtücüyü kullanmalıyım yorumlar 84

  Hangi pompa püskürtücüyü kullanmalıyım yorumlar


  Hangi pompa püskürtücüyü kullanmalıyım yorumlar 92

  Hangi pompa püskürtücüyü kullanmalıyım yorumlar 94

  Hangi pompa püskürtücüyü kullanmalıyım yorumlar 68

  Hangi pompa püskürtücüyü kullanmalıyım yorumlar 58

  Hangi pompa püskürtücüyü kullanmalıyım yorumlar 43

  Hangi pompa püskürtücüyü kullanmalıyım yorumlar 16

  Hangi pompa püskürtücüyü kullanmalıyım yorumlar 85

  Hangi pompa püskürtücüyü kullanmalıyım yorumlar 36

  Hangi pompa püskürtücüyü kullanmalıyım yorumlar 47

  Hangi pompa püskürtücüyü kullanmalıyım yorumlar 29