Hamilelikte Euphyllinum - makul bakım 2019

Hamilelikte Euphyllinum - makul bakım 2019

Hamilelikte Euphyllinum - makul bakım 69 18.01.2019, 14:25

Hamilelikte Euphyllinum - makul bakım

Birçok yaygın tıbbi ürünün kabulüÇocukları beklerken uyuşturucu bir sürü soruya neden olur. Çoğu ilaçlar ve diyet takviyeleri ve hatta otlar bu ilaçlar doktorunuz tarafından tavsiye edilen rağmen gelecek anne karıştırabilir hamilelik kontrendikasyonlar vardır. Hamilelik sırasında eufillin olarak özellikle, örneğin bir ilaç olarakçok sık reçete edilir, ancak herkes ne tür bir ilacın olduğunu ve ne kadar güvenli olduğunu bilmez.

Euphyllin bir teofilin türevidir. Başlangıçta, bu ilaç solunum hastalıklarının tedavisi için tasarlanmıştır. Bronşların kaslarının tonunu ve kan damarlarının tonunu azaltır, bronşların spazmını hafifletir, iç organların, özellikle de böbreklerin kan akışını iyileştirir ve zayıf bir diüretik etkiye sahiptir. Ödem tedavisi için sıklıkla reçeteli ilaç olarak euphyllin yapan ikinci özelliktir. Ancak, bazı koşullardaki tartışmasız faydalarına rağmen, bu ilacın bir dizi yan etkilerini ve olası hoşgörüsüzlüğünü hatırlamalıdır.

Euphyllin, yan etkileri için tehlikeli olabilir nehangi bunu reçete için doktora açıklamak gerekir? nöbetlerin - Her şeyden önce, ilaç büyük ölçüde nadir durumlarda kalp hızını artırmak ve basıncında azalmaya yol, bulantı ve baş dönmesine neden olabilir unutulmamalıdır. Hasta kardiyak aritmi, hipotansiyon, hem de intoleransı kafeine muzdarip Buna göre, gebelik sırasında aminofilin kontrendikedir.

Ancak, bu kanıtlanmış ve etkili ilaçiç ve bebeğin ve annenin sağlığını ciddi şekilde tehdit eden şiddetli şişmeye karşı mücadelede paha biçilemez yarar sağlar. Tedavi sürecinde, vücutta tutulan sıvı ile birlikte, birikmiş sodyum ve klor bileşikleri de ayrılır. Tipik olarak, hamilelik sırasında eufillin sadece birkaç gündür ve hastanın durumunu ve bazı molaları değerlendirdikten sonra ikinci bir kurs yapılabilir.

Yani, hamilelik sırasında euphyllin reçete edilmiştir. Kullanım talimatı, gebelik ve emzirme dönemi dahil olmak üzere, resepsiyona kontraendikasyonlar içerir. Bu durumda ödemin şiddeti ve olası yan etkiler göz önüne alındığında, eufilinin hastane ortamında uygulanması tercih edilir. Doktor bu ilacı tablet şeklinde kendi kendine uygulama için reçete ettiyse, şunlardan emin olun:

 • Daha önce sana başka yollardan tavsiye etmiştidüşük tuzlu diyet, ödem kullanılan sıvı üzerinde kontrol (tamamen sınırlama olmadan) ve diüretik bitkisel decoctions gibi, ödemenin kaldırılması, dikkatli bir şekilde onun tavsiyelerini takip etti, ancak durum önemli ölçüde iyileşmedi;
 • Euphyllin almak için ciddi bir kontraendikasyonunuz yoktur (yukarıya bakınız);
 • Sizde ilaçlara ve aldığınız diğer ilaçlara karşı alerjiniz hakkında doktorunuza söylediniz;
 • olası tüm yan etkileri biliyor ve sağlığınızı izliyorsunuz;
 • Doktordan zaman, ilaç süresi ve dozu tam olarak soruldu.

Gebelikte Efillin sadeceDiğer tüm, daha dikkat çekici, ödemli kurtulma yöntemlerinin verimsizliği (herhangi bir diyet takviyeleri ve otlar sadece bir uzmana danıştıktan sonra da kullanıldığını unutmayın). Doktora soru sormaktan ve alternatifi sormaktan çekinmeyin. Ve tabii ki, uyuşturucu tedavisi için nesnel bir ihtiyaç varsa, sürecin kendi rotasını yönetmesine izin vermemelisiniz. Doktorlar, euphyllin'in tedavisinde uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir ve bunu mümkün olduğunca güvenli hale getirmeyi bilirler. Doktorunuza güvenin, talimatları okuyun ve aldığınız herhangi bir ilaç hakkındaki bilgileri kontrol edin ve bebeğin beklentisini sevinç içinde olsun.

Hamilelikte Euphyllinum - makul bakım 2019

Hamilelikte Euphyllinum - makul bakım 2019

Related news

 • Çok İzlenen Videolar
 • Tuvalet Kağıdı Rulosundan Örümcek Yapımı
 • Fırında Soslu Karışık Kızartma Tarifi Videosu
 • Domates Salçası Tarifi Videosu

 • Hamilelikte Euphyllinum - makul bakım 78

  Hamilelikte Euphyllinum - makul bakım


  Hamilelikte Euphyllinum - makul bakım 62

  Hamilelikte Euphyllinum - makul bakım 80

  Hamilelikte Euphyllinum - makul bakım 41

  Hamilelikte Euphyllinum - makul bakım 53

  Hamilelikte Euphyllinum - makul bakım 48

  Hamilelikte Euphyllinum - makul bakım 45