Gezginci-kamışı: derece (fotoğraf). En iyi bebek arabası nasıl seçilir 2019

Gezginci-kamışı: derece (fotoğraf). En iyi bebek arabası nasıl seçilir 2019
20.08.2019

Gezginci-kamışı: derece (fotoğraf). En iyi bebek arabası nasıl seçilir 57

Gezginci-kamışı: derece (fotoğraf). En iyi bebek arabası nasıl seçilir?

Ailenin bir çocuğun görünüşü sadece bir olay değil.neşeli, ama aynı zamanda oldukça zahmetli. Bu özellikle ilk çocuk için geçerlidir, deneyimsiz ebeveynler mağazalarda sunulan oyuncak, giysi, mobilya ve diğer aksesuarların tüm çeşitlerinden kafalarını kaybederler.

Çocuğun ilk aracı pratik olarakdoğumdan bebek arabası oldu. Çocuk doktorları, iki hafta boyunca bebekle yürümeye başlaması tavsiye edilir, bu yüzden önceden gerekli olan bir şeyi satın almanın yararı vardır.bebek arabası kamışı

Hayatın ilk yılı boyunca anne için en uygun veBebek, geleneksel bir bebek beşiği olacak. Birkaç işlevi (beşik, yürüyüş ve araba koltuğu) birleştirmeniz gerekmiyorsa, büyük bir bebek arabası için para ayırmayın.

İçeride, yeterli alan olmalıKış aylarında çocuğun sıcak tulumu kolayca sepete yerleştirildi. Başlığa dikkat edin ve sırtlığı yükseltme olasılığını artırın - bebek büyüdüğünde, etrafındaki dünyayı gözlemlemesi ilginç olacaktır. Bu durumda, ebeveynler en iyi olarak kabul edilen "kamışı", bebek arabası reytingi çılgınca bir hızda çalışmak zorunda kalmayacaklar.

bebek arabası

7 aya yaklaştıkça, çocuklar oturmayı öğrenirler. Bu yaştaki bebekler sandalyesinin yüksekliğinden etrafa bakmak isterler - değişme zamanı ve bebek arabası. Çocuğunuz pratik olarak yürüyüşlerde uyumuyor, bu da salıncaklar ve kum havuzları ile daha fazla vakit geçirmeniz anlamına geliyor.

Hemen hemen tüm anneler bilinçaltında bir bebek istiyorhızla olgunlaştı. Ebeveynler için forumlarda değerlendirmesi yapılabilen bebek arabası çubuklarıyla ilgilenmeye başlıyorlar. Seçimle ilgili tavsiyeler, en iyi üreticiler, fiyatlar - bunlar yaygın olarak tartışılan konulardır. Arabası maliyetinin oldukça yüksek olduğu ve birçoğu para kaybetmek istemediğine dikkat edilmelidir.

Buggy'ler

Bir bebek arabası satın almayı önemsemeden önce (derecelendirme, internette yaygın olarak sunulan yorumlar) bu aracın gerçek işlevlerini düşünün.

İlk ve tek sebep rahatlıktır. Bebek arabası tam anlamıyla birkaç saniye katlanır, bu yüzden çok ağır olamaz. Kural olarak, bu tür araçların ağırlığı on kilogramı geçmez.

Bastonun önemli bir avantajı manevra kabiliyetidir. Çerçevede, modele bağlı olarak, kilitleme veya sabitlemeyle 360 ​​derece döndürülebilen dört çift tekerlek sabitlenmiştir. Seçim yaparken, koltukların genişliğine dikkat edin, çünkü ebeveynler anaokulu yaşına geldiğinde bile bu aracı terk etmeyebilirler.

Yani, bebeğin bir bebek arabasına ihtiyacı olduğuna çoktan karar verdin mi? Dünyanın çocuk marka üreticilerinin değerlendirmesi kesinlikle kullanışlı olacaktır.

Maclaren - deneyimli annelerin seçimi

Dünyaca ünlü Maclaren markası yoklüks arabalarla ilgisi yok. İngiliz şirketinin geçmişi 1965 yılında, uçak tasarımcısı Owen McLaren'in ilk mobil bebek arabasını oluşturduğu zamandan kaynaklanıyor.

Maclaren ürünleri yüksek kalite ile ayırt edilir vetanınmış tasarımcıları içeren, yaratılışta inanılmaz bir renk seçimi. Annelerin kalplerindeki ilk yer, bebek arabasıdır ve bunların en iyisinin şimdiki notunu vermemizdir.

English Techno XLR Favori

Techno XLR modelizengin paket. Buna ek olarak, küçük yolculara kış aylarında kullanılabilecek bir ayak kavraması, yağmurluk, iki taraflı bir yatak, bir cibinlik ve çıkarılabilir baş desteği verilir.

Üretici sırtlığın dört pozisyonunu sağladı. Çocuğunuz henüz bir yaşında değilse ve zaten daha hafif bir bebek arabası için "değiştirmek" istiyorsanız, sokakta uyumaya karar verilmemelidir.

Maclaren güvenlik ve tüm ürünler ile ilgilenirÇocuğu güvenli bir şekilde sabitleyen ve uyku sırasında bile müdahale etmeyen beş noktalı kemer ile donatılmıştır. Ayrıca, XLR modeli reflektif elemanlar, güvenilir bir fren ve sapların kaymayı önleyici kaplamasını sağlar.pusetler köpekler reyting

Techno renk serisi beş seçenekle temsil edilir. Tekerlekli sandalyeye ek olarak aksesuarları da alabilirsiniz: bir çanta, bir tampon ve tutacaklar üzerinde komik kapaklar.

Seyahat için Peg-Perego

En iyi bebek arabası bir baston (derecelendirme dayanmaktadırPeg-Perego Pliko Mini - seyahat için Peg-Perego marka alıcıların görüşünü. Sırtın üç konumu, 87 cm'lik bir yatak ve beş noktalı kemer - yeni bir ulaşım aracı kesinlikle bebeği memnun edecektir.

Küçük kamışı kolayca katlanmışArabanın bagajına yerleştirilir ve 5,7 kilo ağırlığındadır. Döner ön tekerlekler manevra kabiliyetinden sorumludur ve en hassas anneler bile kolayca Pliko Mini ile hareket edecektir. Yurtdışında bir gezi için, bebek arabası sadece vazgeçilmez olacaktır. Değerlendirme, Peg-Perego modelinin en yüksek talepte olduğunu göstermektedir. On dört parlak renkler - burada bir seçeneğiniz var, sadece acı çekmeniz gerekecek.reyting bebek arabası kamışı

İtalyan üreticinin resmi bayilerindeEk aksesuarlar da satın alabilirsiniz. Küçük çocuklar için, oyuncaklara bağlı olduğu için bir tampon gerekli ve özel bir kapak bir uçak için gereksiz olmayacaktır.

Peg-Perego için Tasarımcıları

Rusya'da notu oldukça yüksek olan İtalyan bebek arabası sopaları altı aydan beri çocuklar için uygundur. İdeal seçenek Martinelli tasarım hattındaki modeldir.

Sırtlık dahil olmak üzere üç pozisyonda ayarlanabilirsayı ve yatay. Bastonun çerçevesine bir araba koltuğu monte etmek mümkündür. Bu model daha kapsamlı ve 10,5 kilo ağırlığındadır. Ebeveynlerin rahatlığı için, tutamağın yüksekliği de değişebilir.

en iyi arabası puset

Pliko P3'ün komple seti üzerinde büyük bir pelerin bulunurbacaklar, bir alışveriş ağı ve yağmurluk. Rus kış aksesuarı için vazgeçilmez olan - geleneksel bir gezginci için uygun olan sıcak eldivenler ve bebek arabası kamışı gibi modeller için, bunların en iyisi de web'de gösterilmektedir.

Chicco'dan 3 in 1

Kamış mekanizmalı arabaları transformatörlersadece birkaç üretici ve onlardan biri - İtalyan markası Chicco üretecek. Genç ebeveynler rahatlıktan dolayı bu seçenekleri tercih ediyorlar: bir keresinde ilk kez bir beşik, bir araba için bir koltuk ve bir yürüyen versiyon. Küçük bir çocukla sık yolculuklar kaçınılmazsa, Trio Living Smart modeli en iyi yardımcı olacaktır.

Diğer taraftan, bu bebek arabasında enİşlevsel yürüme birimidir, çünkü diğer ikisinde çok fazla yer bulunmadığından, büyük bir bebek ve bir kış mevsiminde çalışma süresi birkaç aydır. Hala Chicco arabası ile ilgileniyor musunuz? Değerlendirme ve uzman tavsiyesi, artıları ve eksileri tartmaya yardımcı olacaktır.

bebek arabası kamışı değerlendirmesi yorumlar

Living Smart'ın şüphesiz avantajıKoltuğu çevirme olasılığı. Çocukla her zaman görsel iletişim kurmayı tercih ederseniz, bu konuda bir pozisyon değişikliği olacaktır. Bebek arabası, çeşitli manevralarda küçük bir yolcunun güvenliğini garanti eden Avrupa standartlarına göre yapılır. İtalyan trafosuna yağmurluk ve markalı çanta dahildir.

Makul bir fiyata baston

Bizim zamanımızda, bebek arabası-kamışı (en iyionlarca yıldır yapılmışlar) artık bir lüks olarak görülmemektedir. Birçok anne, böyle uygun ve manevra kabiliyetli ulaşım araçlarının üreticilerin talep ettiği paraya değdiğini anlamaktadır.

Bir kalite kamışı birkaç yıl sürecek veBir erkek veya kız kardeşin mirasında kalacaktır. Ama böyle bir bebek arabası satın alırken biraz tasarruf etmek için kesin bir yol var. Yeniliklerden sonra kovalamayın, ancak mağazalardaki eski koleksiyonların kalıntılarına dikkat edin. Online çocuk butiklerinin bu tür örnekleri büyük indirimlerle satılmaktadır.

sonsuzluk

Son yıllarda, bir bebek arabası seçerken"Infiniti" derecelendirme tüm kayıtları yener. Demokratik fiyatları ile birlikte tekerlekli sandalyelerin mükemmel kalitesi çoğu annenin onayını almaya devam ediyor. Yukarıda belirtilen üreticilere kıyasla, Infinity ürünleri yaklaşık beş bin daha ucuza mal olacak.

Klasik model Triumph övünebilirsağlam yapı ve büyük bir bebek koltuğu. Dört sırt konumu, izleme penceresi olan bir kukuleta, rahat kolçaklara ve bir tampona - böyle bir bebek arabası içinde her türlü hava koşulunda rahat olacak. Baston, ultraviyole, bacak ve bir yağmurluk için bir pelerinden oluşan bir filtreyle tamamlanır.

Ikizler için

Ailenizde çifte mutluluğunuz varsa, manevra arabasının hayallerine katılmak için acele etmeyin. Size uygun bastonlar olacağından şüpheniz var mı? Oylama fotoğraf tam tersini söylüyor.

Birçok üretici ikizler için köpekler üretiyorama palmiye ağacı deneyimli Maclaren markasına ait. Twin Techno XT modelinin tek klasik “yürüyüş” lerden sadece iki kilogram daha ağır olması ilginçtir. Kırılgan bir kadın bile böyle bir bebek arabasıyla rahat edecektir.bebek arabası köpekler derecelendirme infiniti

İki yarının sırt ve footboardları ayarlanabilirayrı ayrı, özellikle çocukların modları birbirinden biraz farklı ise önemlidir. Çocuk markasının uzmanları, sırtın beş pozisyonu sayesinde, bebek arabasını yaşamın ilk günlerinden itibaren kullanmaları tavsiye edilir. Bu durumda, sıcak zarflara dikkat etmek gerekir.

İkizler için model de çizgide temsil edilirİtalyan markası Inglesina. Twin Swift ortada ek bir kulp ile donatılmıştır, bu sayede bebek arabasını çalıştırmak daha da kolaylaşır. 6 aylıktan itibaren çocuklar için uygundur. Anne-babaların sömürü sürecinde sevmedikleri tek şey bir demet.strollers köpekler reyting fotoğraflarıBaston ile birlikte sadece üretici sunuyoralışverişler için sepet, soğuk aylarda, ayaklar ve yağmurluklar üzerinde pelerinler sadece yeri doldurulamaz. Ancak, bu kusur, bir çift bebek arabası için yeterli değildir, 18 bin ruble kadar maliyetle telafi edilir.

Gezginci-kamışı: derece (fotoğraf). En iyi bebek arabası nasıl seçilir 2019

Gezginci-kamışı: derece (fotoğraf). En iyi bebek arabası nasıl seçilir 2019

Related news

 • Yaprak Sarma
 • Paris saldırıları
 • En Yeni Anlatımlı Resimli Örgü Şal Modeli
 • Türkmen Kalkınma Partisi
 • TÜRKÇE ÖRNEK TARİFLİ HAROŞA ZİKZAK ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI

 • Gezginci-kamışı: derece (fotoğraf). En iyi bebek arabası nasıl seçilir 43

  Gezginci-kamışı: derece (fotoğraf). En iyi bebek arabası nasıl seçilir


  Gezginci-kamışı: derece (fotoğraf). En iyi bebek arabası nasıl seçilir 23

  Gezginci-kamışı: derece (fotoğraf). En iyi bebek arabası nasıl seçilir 94

  Gezginci-kamışı: derece (fotoğraf). En iyi bebek arabası nasıl seçilir 71

  Gezginci-kamışı: derece (fotoğraf). En iyi bebek arabası nasıl seçilir 87

  Gezginci-kamışı: derece (fotoğraf). En iyi bebek arabası nasıl seçilir 24

  Gezginci-kamışı: derece (fotoğraf). En iyi bebek arabası nasıl seçilir 79

  Gezginci-kamışı: derece (fotoğraf). En iyi bebek arabası nasıl seçilir 88

  Gezginci-kamışı: derece (fotoğraf). En iyi bebek arabası nasıl seçilir 68

  Gezginci-kamışı: derece (fotoğraf). En iyi bebek arabası nasıl seçilir 92

  Gezginci-kamışı: derece (fotoğraf). En iyi bebek arabası nasıl seçilir 86

  Gezginci-kamışı: derece (fotoğraf). En iyi bebek arabası nasıl seçilir 47

  Gezginci-kamışı: derece (fotoğraf). En iyi bebek arabası nasıl seçilir 49