Gezegenlerin geçit töreni insanları nasıl etkiler Araştırma, sonuçGezegenlerin geçit töreni insanları nasıl etkiler Araştırma, sonuç
Gezegenlerin geçit töreni insanları nasıl etkiler Araştırma, sonuç

Gezegenlerin geçit töreni insanları nasıl etkiler? Araştırma, sonuç

Sadece başlangıçta daha sonra bilim tarafından kanıtlanmış ve değil sürprizler, sık sık karşımıza değildir Astroloji herkesin hayatında inanılmaz derecede önemli bir rol oynamaya başladı.

Bu fenomen nedir?

Bir geçit gezegeni 3, 6 veyaGüneş sistemindeki daha fazla gezegen, her biri yıldızın bir tarafında güneş yörüngesinde yan yana durmaktadır. Bu zamanda, gezegenler geçit töreninde olduğu gibi eşit bir çizgi oluştururlar. Küçük ve büyük bir gezegen geçitleri ayırt edilir. Küçük geçitte 4 gezegen vardır: Venüs, Mars, Merkür, Satürn. Büyük geçit, yeryüzündeki 6 gök cismi: Dünya, Venüs, Mars, Uranüs ve Jüpiter. Geçit törenine katılan daha az gök cismi, bu fenomen daha sık görülür, örneğin 3 ya da 4 gezegenin küçük bir geçit töreni yılda 2 kez tekrarlanabilir ve altı gezegenden - 20 yılda bir. Güneş sisteminin tüm gezegenleri iki yüzyılda bir çizgi oluşturur. Son kez böyle bir geçit 1982 yılında gözlendi ve bir sonraki 2161 yılında görülecektir.

Gezegenlerin geçit töreni insanları nasıl etkiler?

Insanlar üzerindeki etkileri

Geçit töreninin nasıl etkilediğini kesin olarak söylemek zorinsanlar üzerinde gezegenler. Bilim adamları tarafından böyle bir göksel cisim ve davranış yapısı arasında doğrudan bir ilişkiye dair çalışma, insanın aklının durumu yerine getirilmemiştir. Geçit töreninde, insan durumu üzerindeki etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış olan Ay ve Güneş'in manyetik radyasyon ve tutulmaları yoktur, ancak hassas bir sinir sistemi olan kişiler ruh hallerinde ve refahta değişikliklere kesinlikle dikkat ederler. Bir gezegen geçitinin bir kişiyi etkileyip etkilemediği, aynı zamanda büyük ya da küçük bir geçidin bu zamanda gözlenip gözlemlenmediğine de bağlıdır. Daha detaylı çalışmalara dönelim.

Tıbbi astroloji kavramı

Gezegenlerin geçit töreninin insan sağlığını nasıl etkilediği

Gezegenlerin geçit töreni insan sağlığını nasıl etkiler?Tıbbi astroloji doktrini ile tanışarak bir sebep olabilir. Bir hastalık kurtulmak insan durumuna gezegenlerin etkisi ile ilişkili bilim dalıdır. Sistemin insan, hastalık, gök cisimlerinin konumunu ve aktivitesini değiştirerek bağışıklık azalan dönemleri anatomisini inceler. tıbbi astroloji temel kavram - bu insan vücudu ve organlarının parçaları arasında dağıtılacak burçlara dairenin belirtileri etkisidir. Her bir gök gövdenin öğretisine göre yeni bir kimlik doğum zamanında gezegen pozisyonuna bağlı olarak, bir organ etkiler. Buna göre, bu aynı zamanda gezegenlerin geçit töreninin insanları nasıl etkilediğini de anlatıyor. Örneğin, güneş kalp ve dolaşım üzerinde bir etkisi vardır, Mars - beyin, Venüs böbrek için sorumludur ve Jüpiter - karaciğer için, Ay mideyi etkiler ve Satürn - omurilik ve dalak üzerinde ve Merkür - akciğerler. Organların geri kalanı tüm gezegenler arasında azar azar dağılmış. Hastalık cosmogram gösterildiği olsun veya olmasın teyit tıbbi burç, yapabilmek Astroloji.

Zodyak çemberinin işaretlerine göre gezegenlerin ve sağlığın konumu

Gezegenlerin geçit töreninin bir kişinin refahını nasıl etkilediği

Her bir işaret buna bir yatkınlık gösterir.veya başka bir hastalık. Zodyak burcunun hangi cisimle bağlandığını, hangi organın işaretin en savunmasız olduğu, tıbbi astrolojinin yardımıyla hastalıkların önlenmesi ve önlenmesi sırasında mümkün olabileceğini bilmek. Bu nedenle, gezegenlerin geçit töreninin bir kişinin refahını nasıl etkilediğine dair sonuca varabiliriz. Tam uykular döneminde ve gezegenlerin geçit töreninde insanlar yüksek tansiyon, genel sağlık durumu kötüleşebilir, uyku bozuk veya kaybolur, sıcaklık artar. Ancak bu, aşırı duyarlılığı olan kişiler için geçerlidir ve çoğu sadece onları fark edemez. Bu, gezegenlerin geçit töreninin insanları nasıl etkilediğine dair fikir verir. Çocukların, gezegensel aktivitenin etkisine yetişkinlere göre daha eğilimli oldukları, çünkü daha hassas bir sinir sistemine sahip oldukları dikkate alınmalıdır. Bu süre zarfında ya da diğer günlerde vazgeçilmez olan burçlar, astrologların çeşitli önerilerinden yararlanır.

Elemanların etkileri

Herkes, işaretinden bahsettiği dört elementten hangisini bilmeli ve bunu akıllıca hastalıkla kullanmalıdır.

 • Ateş belirtileri, gezegenlerin etkisinin aktif solunum uygulamaları ve yiyeceklerdeki ılımlılıktan etkilenmesini sağlar.
 • Yeryüzünün işaretleri bir diyete bağlı kalmalı, boşaltma günlerinde, bitkisel çayları kullanmalıdır.
 • Su tüketimini artırırsanız, tentürler ve bitkisel çaylar kullanırsanız, hava belirtileri daha iyi hissedecektir.
 • Suyun belirtileri tüketilen gıdaların tazeliğine dikkat etmeli, doğal şekerin tüketimini artırmalıdır.

Gezegenlerin geçit töreni insanın kaderini nasıl etkiler?

Gezegenlerin geçit töreni insanın kaderini nasıl etkiler? etkileri

Gezegenlerin karakteri, hayatı etkilediği bilinmektedir veher bireyin kaderini bireysel olarak. Gezegenlerin geçit töreni insanların davranışlarını etkilediği için, bazı insanlar geçit töreninde huzursuz, hatta saldırgan olurken yargılanır, diğerleri ise depresif durumlara duyarsızdır. Karakter üzerindeki etki, her gezegenin insanın doğuşunda, gezegenlerin bulunduğu yere göre konumlarına bağlıdır. Gezegenlerin geçit töreninin de tüm kaderlere etkisi olduğu şaşırtıcı değildir. Bu fenomen sırasında insanların dünyaya geldiği, bazı karakter özelliklerinin daha büyük veya daha az derecede ifade edildiği görülür. Bu nedenle, Evren'in bir kişinin hayatını nasıl etkilediğini ve karakterin bu yönlerini daha yararlı hale getirdiğini düşünen bir görüş vardır. İnsanların kaderine olan etkisinin türüne göre göksel bedenlerin bir sınıflandırması vardır. Gezegenlerin geçit töreninde, her birinin etkisi güçlendirilebilir. Bunu bilerek, gezegenlerin geçit töreninin insanları nasıl etkilediğini anlayabilirsiniz.

Gezegenlerin geçit töreni bir kişiyi etkileyip etkilemediği

Karakterlerin gezegenlerin konumuna bağlılığı

 • Güneş canlılığı ve enerjiyi etkilerkişi. Yıldız, zihnin temsilcisi olarak hareket eder. Bir kişinin doğumu sırasında Güneş'in başarılı konumu, onu akılla ödüllendirir, sertlik, dayanıklılık, ruhun sertliğini verir. Bu zamanda doğan insanlar iradeye sahipler, güçlü liderlik niteliklerine sahipler, ayrıca samimi ve cömertler.
 • Ay, ilgili süreçleri etkilerBu nedenle, kadın burçlar üzerinde önemli bir etkisi vardır. Aşamalarında, bir kişinin ne kadar hassas olduğu, ne kadar savunmasız olduğu hakkında spekülasyon yapılabilir. Belirgin Ay duygu, duygusallık, mükemmel bellek, hayal gücü, müzik için bir eğilim, çevreyi olumlu etkileme fırsatı verir.
 • Mars duygulardan, hırslardan sorumludur. Şiddetle ifade edilen Mars, bağımsızlık, hüner, ayırt etme, cesaret gibi özellikler ile karakter olarak nitelenir.
 • Merkür öğrenme, yeni bilgilerin algılanmasından sorumludur. Ifade Mercury insanlara zekice, zeka verir.
 • Jüpiter, bir kişiye kolay temper, adalet, sosyallik gibi nitelikler verebilir.
 • Venüs'ün konumu, bir kişinin sanatla ilgili tutkusunu anlatıyor. Canlı olarak ifade edilen Venüs, soyluları, sevecenliği, mükemmel mizah duygusunu, iyi tadı etkiler.
 • Satürn. Bu gezegenin başarılı konumu, bir kişiye sağduyulu, doğruluk, detaylara dikkat, disiplin, sağlamlık ve bazen dayanılmazlık verir.

Astrolojik fenomenler ve sanat

Gezegenlerin geçit töreni insanların davranışlarını nasıl etkiler?

Gezegenlerin geçit töreni insanları nasıl etkiler?Bu, senaryo yazarları, gişe rekorları kıran yönetmenler ve felaket filmlerinden kendi muğlak yanıtı var. Onların vizyonu, geçit töreninde gezegenlerin muhteşem inşasıyla belirlenir. Bu dönem boyunca gezegenlerin konumu, filmin çeşitli sahnelerinin kozmosun büyüleyici görünümlerini, göksel cisimlerin konumunu ön plana koymalarını ve felaketlerin başlangıcını, filmin planını bağlamalarını beyan etmemizi sağlar. Aslında, senaryoların gezegenlerin geçit törenini bir insanı nasıl etkilediğiyle, gerçekte fanteziye dayanan gerçek bir bağlantısı yoktur. Bir dizi resimdeki gezegenlerin geçit töreni, dünyanın sonu ve her türlü mistik fenomen, fantastik yaratıkların ortaya çıkması için bir katalizördür.

Sinemada gezegenlerin geçit töreni

Bu zarif tema, böyle bir başyapıtın ortaya çıkmasına yardımcı oldu:

 • "2012". Geçit töreninin güneşteki etkisi, felaketlere yol açıyor.
 • "Mumya. Mısır Prensi. " Göksel bedenlerin inşası, mumyanın yeniden dirilişinin sebebidir.
 • "Transformers". Gezegenlerin bu konumu, felaketlere yol açan trafoyu yeniden canlandırır.
 • "Gezegenlerin geçit töreni." Film-parable, gezegenlerin insanları nasıl etkilediğini anlatıyor. Bu fenomen, ana karakterlerin ruhlarında ruhsal arınmaya ve daha yüksek uyuma yol açar.
 • Karikatür "Herkül". Gezegenlerin geçit töreni, yeraltı dünyasının tanrısına, Titanların gücünü ele geçirmek için Titanların serbest kalmasına yardım ediyor.

Gezegenlerin geçit töreni insanları nasıl etkiler?

Sonuç

Soruya bilimsel olarak kanıtlanmış tek bir cevapGezegenlerin geçit töreninin insanın doğası ve sağlığı üzerindeki etkisi değildir. Ancak, gezegenlerin geçit töreninde, uzayda meydana gelen diğer süreçler gibi, insan ve insanlık üzerindeki etkisinin hala bir bütün olarak var olduğuna inanmak için bir sebep vardır.

Gezegenlerin geçit töreni insanları nasıl etkiler Araştırma, sonuçGezegenlerin geçit töreni insanları nasıl etkiler Araştırma, sonuç

Related news

 • Ev tarhanası nasıl yapılır
 • IPUÇLARI ile Etiketlenen Konular
 • Sıradan Vole: türlerin, habitatların ve ilginç gerçeklerin tanımı
 • Öğretmenler Günü Hediyesi Yapımı Fikirleri 2019
 • Akupunktur nedir ile Etiketlenen Konular

 • Gezegenlerin geçit töreni insanları nasıl etkiler Araştırma, sonuç

  Gezegenlerin geçit töreni insanları nasıl etkiler Araştırma, sonuç


  Gezegenlerin geçit töreni insanları nasıl etkiler Araştırma, sonuç

  Gezegenlerin geçit töreni insanları nasıl etkiler Araştırma, sonuç

  Gezegenlerin geçit töreni insanları nasıl etkiler Araştırma, sonuç

  Gezegenlerin geçit töreni insanları nasıl etkiler Araştırma, sonuç

  Gezegenlerin geçit töreni insanları nasıl etkiler Araştırma, sonuç

  Gezegenlerin geçit töreni insanları nasıl etkiler Araştırma, sonuç

  Gezegenlerin geçit töreni insanları nasıl etkiler Araştırma, sonuç

  Gezegenlerin geçit töreni insanları nasıl etkiler Araştırma, sonuç

  Gezegenlerin geçit töreni insanları nasıl etkiler Araştırma, sonuç

  Gezegenlerin geçit töreni insanları nasıl etkiler Araştırma, sonuç

  Gezegenlerin geçit töreni insanları nasıl etkiler Araştırma, sonuç

  Gezegenlerin geçit töreni insanları nasıl etkiler Araştırma, sonuç

  Gezegenlerin geçit töreni insanları nasıl etkiler Araştırma, sonuç

  Gezegenlerin geçit töreni insanları nasıl etkiler Araştırma, sonuç

  Gezegenlerin geçit töreni insanları nasıl etkiler Araştırma, sonuç

  Gezegenlerin geçit töreni insanları nasıl etkiler Araştırma, sonuç

  Gezegenlerin geçit töreni insanları nasıl etkiler Araştırma, sonuç

  Gezegenlerin geçit töreni insanları nasıl etkiler Araştırma, sonuç

  Gezegenlerin geçit töreni insanları nasıl etkiler Araştırma, sonuç

  Gezegenlerin geçit töreni insanları nasıl etkiler Araştırma, sonuç

  Gezegenlerin geçit töreni insanları nasıl etkiler Araştırma, sonuç

  Gezegenlerin geçit töreni insanları nasıl etkiler Araştırma, sonuç

  Gezegenlerin geçit töreni insanları nasıl etkiler Araştırma, sonuç