Gazprom - rüyalar gerçek oluyor Ancak bu şüphe içindeki insanlar 2019

Gazprom - rüyalar gerçek oluyor Ancak bu şüphe içindeki insanlar 2019

Gazprom - rüyalar gerçek oluyor Ancak bu şüphe içindeki insanlar 77 25.01.2019, 11:57

"Gazprom - rüyalar gerçek oluyor!" Ancak bu şüphe içindeki insanlar

"Gazprom - rüyalar gerçek oldu!Tabii ki, şirketin kendisi gibi, Gazprom, Rusya'da ve ötesinde jeolojik keşifler yapan, özütleyen, nakledilen, petrol ve doğal gaz ve doğal gaz üreten ve satan dünyadaki en büyük gaz şirketidir. kondens.

gasprom rüyalar gerçek oldu

"Gazprom" sahipliğinde en zenginDünya doğal gaz rezervleri (dünya stoğunun payı -% 16,9, Rusya'da -% 60). UGSS'ye (Birleştirilmiş Gaz Tedarik Sistemi) entegre edilen ana gaz boru hatları Gazprom'a aittir. Dört yüz bin kişi tutarında şirketin yararına çalışmak.

Diğer şeylerin yanı sıra GazpromEn büyük anonim şirket olan hissedar sayısı beş yüz binden fazla kişidir. Bunların en çok sayıları devlet. Şirket başkanının başı olarak, yani bir zamanlar Viktor Chernomyrdin'in yerini alan Alexey Miller. "Gazprom - rüyalar gerçekleşiyor!" Bu slogan, birçok işçiye göre ona ait.

gasprom rüyalar gerçek komik geliyor

Şirketin bu yetenekli ifadesine gelince, o zamanYaratılış çok yetkin bir şekilde geldi ve neredeyse herkesin Gazprom'un varlığı hakkında ve hatta onu hatırlamak için uzun bir süre bile olsa öğrenmeye zorladı. Slogan, reklamı yapılan şirketi diğerlerinin arasında ayırmalı ve bu koşul başarılı bir şekilde yerine getirilmelidir. Slogan ne kadar iyi olursa, öne geçme şansınız artar. Bu cümle, anlam ve dilbilgisiyle (okul programından hatırladığımız gibi) birbirine bağlı bir kelimedir, ürünün tanıtımı için önemli bir faktördür.

Diğer şeylerin yanı sıra sloganıolumlu bir şeyle ilişki kurmak. Şu sözleri dinle: "Gazprom - rüyalar gerçekleşiyor!" Peki, hayallerinin gerçekleşmesini kim istemiyor? Tabii ki herkesi istiyorum! Ancak, aynı potansiyel alıcılar, gerçek olacak olan hayallerinin şüpheye düştüğünden şüphe ediyorlar. Prensip olarak, her yerde, "Gazprom - rüyalar gerçekleşir!" Ifadesini anlatan ifadeleri okuyabilir veya duyabilirsiniz. - sıradan insanlarla ilgili değil ve bu hayallerin sadece Gazprom'un liderlerinden gerçekleştiğini. Ancak, olumsuz bir görüş - bu aynı zamanda bir fikir ve onunla birlikte, bu şirket de dahil olmak üzere ilerliyor.

gasprom rüyalar gerçek fotoğraf gelBirçok şaka varsloganının yaratılması "Gazprom - rüyalar gerçekleşiyor!" Bu bir şaka, bir fıkra veya bir karikatür - tüm bu basit ve benzer tanıdık şeyler, şirkete, sayısız reklam ve diğer benzer icatlardan daha fazla zafer katıyor. Bu skordaki ayetler bile kara mizahın yakınına. Kuşkusuz pek çoğu, enformel hareketin temsilcisinin boru üzerinde nasıl durduğunu ve patlama nedeniyle, bu grubun içindeki insanların hayalini kurduğu kısa yaşamını sonlandırdı: “Emo kızı boru üzerinde oturuyor”, vb. Ve finallerde: "Gazprom - rüyalar gerçekleşiyor!" Bu konudaki fotoğraflar da özgünlüklerinde geri kalmıyor. Görünüşe göre, bir şeytandan diğerine servis edilen "ateşli" kılığında da hayalet bir yarışçı var. Bu konuda birçok indirgeyici var. Örneğin, elinde büyük bir şişe votka ve Gazprom'dan bir tişört olan bir çocuk. Ya da Gazprom'dan insanlara "inanılmaz derecede büyük yardım" gösteren resimleri görebilirsiniz. Genel olarak, her zevke yönelik espriler ve şakalar. Sadece düşünün, sadece bir cümle var, ama çok uzun bir süre için unutulmuyor. Ya şirket gerçekten bir tür rüyanın var ya da slogan ve gerçeklik arasındaki boşluk çok büyük.

Gazprom - rüyalar gerçek oluyor Ancak bu şüphe içindeki insanlar 2019

Gazprom - rüyalar gerçek oluyor Ancak bu şüphe içindeki insanlar 2019

Related news

 • Yerli Dizi Haber, Yorum, AraÅtÄrma
 • Bebek Arabası Bebek Jogger City Elite
 • Yeni Tasarım Çeyizlik Gelin Patik Modeli Yapımı Videolu
 • Rio de Janeiro gözde mekanları: Ne görmek istiyorsun
 • Arda Turan, zaferi Aslıhanla kutladı
 • Ankara Haberleri: 7’den 77’yeKızak Şenliği

 • Gazprom - rüyalar gerçek oluyor Ancak bu şüphe içindeki insanlar 66

  Gazprom - rüyalar gerçek oluyor Ancak bu şüphe içindeki insanlar


  Gazprom - rüyalar gerçek oluyor Ancak bu şüphe içindeki insanlar 90

  Gazprom - rüyalar gerçek oluyor Ancak bu şüphe içindeki insanlar 70

  Gazprom - rüyalar gerçek oluyor Ancak bu şüphe içindeki insanlar 59

  Gazprom - rüyalar gerçek oluyor Ancak bu şüphe içindeki insanlar 79

  Gazprom - rüyalar gerçek oluyor Ancak bu şüphe içindeki insanlar 20

  Gazprom - rüyalar gerçek oluyor Ancak bu şüphe içindeki insanlar 29

  Gazprom - rüyalar gerçek oluyor Ancak bu şüphe içindeki insanlar 37

  Gazprom - rüyalar gerçek oluyor Ancak bu şüphe içindeki insanlar 51

  Gazprom - rüyalar gerçek oluyor Ancak bu şüphe içindeki insanlar 5

  Gazprom - rüyalar gerçek oluyor Ancak bu şüphe içindeki insanlar 68

  Gazprom - rüyalar gerçek oluyor Ancak bu şüphe içindeki insanlar 91