Gazete için kartpostal: kendi elleriyle bir hediye yaratıyoruz 2019

Gazete için kartpostal: kendi elleriyle bir hediye yaratıyoruz 2019
25.08.2019

Gazete için kartpostal: kendi elleriyle bir hediye yaratıyoruz 26

Gazete için kartpostal: kendi elleriyle bir hediye yaratıyoruz

Bugün çok az insan kalmıştır,Büyük Vatanseverlik Savaşı sırasında bizi faşistlerden koruyan. İşte bu yüzden hepsini şaşırtmayı deneyebilir, kendi yarattığınız hediye kartlarını oluşturarak ve elden geçirerek onları keyifli hale getirebilirsiniz.

kendi elleriyle emektar için kartpostal

Ne lazım

Bir savaş gazisi için kartpostal ne olabilir? Çok fazla seçenek var. Ancak, bu bayramın diğerlerinden ayırt edilmesine yardımcı olacak belirli bir sembolizm olduğunu hatırlamakta fayda var. Her şeyden önce, bunlar çiçekler, yani kırmızı karanfiller. Bizim kurtarıcılarımıza verdikleri onların gelenekleridir, bu yüzden bu çiçek kartpostalda mevcut olabilir. Aynı zamanda St. George'un geleneksel bir cesaret sembolü olduğu siyah-turuncu kurdele de uygun. Mutlaka, Zafer işareti olarak kartta kırmızı beş köşeli bir yıldız olmalı. Yine de faşist Almanya'ya karşı Zafer Günü'ne eşlik eden bir selam çekmek mümkün. Zafer Günü tarihini de belirtebilirsiniz - 9 Mayıs 1945. Kartın kendisi için, sıradan bir dikdörtgen, açılma veya sadece iki taraflı olabilir. Harika bir fikir - bir gazinin bir kartpostal, bir üçgen şeklinde kesilmiş. Bu aynı zamanda savaş zamanının özel bir işaretidir, çünkü öndekilerden gelen mektuplar, pullar ve zarflar olmadan bir üçgene katlanmışlardır.

Yöntem 1: Standart

Tek başına oluşturduğu bir gazinin kartpostalı,normal standart türden olmak, yani sadece iki taraflı. Bir yandan, sadece bir çizim olacak, diğer tarafta - yazılı bir kutlama. Yani, bir karanfil buketi çizebilir, beş köşeli kırmızı bir yıldız çizebilir ve yazabilirsiniz: "Mutlu Zafer Bayramı!" Veya "Zafer için teşekkür ederiz!" Arka plan ayrıca ağırlıklı olarak kırmızı olacaktır, ancak aynı zamanda turuncu da olabilir. Ayrıca turuncu ve siyah çizgiler arasında değişecek bir St. George şeridi çizebilirsiniz.

savaş gazisi için kartpostal

Yöntem 2: Quilling

Kağıttan tebrik kartları yapabilirsinaçıklayıcı bir kitap şeklinde kendi elleriyle; iki sayfadan oluşur. Kapatma tekniğini quilling (masum kâğıt sarma) tekniğinde dekore etmeye çalışabilirsiniz, bu oldukça yeni ama ilginç bir fikir. Dolayısıyla kartpostal, bu teknikte tamamen yapılabilir, ki bu da işi kısmen veya kısmen karmaşıklaştıracaktır. Sadece bir demet çiçek tutabilirsin, ve her şeyden vazgeçmek ya da aplike formunda yapmak. Kartpostaldaki çiçeklere ek olarak daha sembolik olması gerektiğini hatırlayın, ki bu önemli ve sevgili için değerlidir.

Kendi ellerinizle emektarlara kartpostal yapın

Yöntem 3: Uygulamalar

Kartpostal başka ne için bir gazete olabilir? Kendi ellerinizle uygulama tekniğinde yaratabilirsiniz. Oluklu kağıt, düz renkli kağıt, makas ve yapıştırıcıya ihtiyacınız olacaktır. Oluklu kağıdın bir karanfil buketi yapması gerekecek. Sadece dar bir kâğıt şeridi (yaklaşık 10 cm uzunluğunda ve 3-4 genişliğinde) almak, bir tomurcuk gibi güzelce katlamak ve kenarları hafifçe bükmek yeterlidir. Daha sonra, makasın kağıdın üstünü kesmesi için kağıdın üstünü kesmesi gerekiyor. Bir buket için 3-5 renk yapmalısınız. Daha sonra, sıradan kağıttan, bir bacak ve çiçek yaprakları yapmalısınız. Ayrıca "Mutlu Zafer Bayramı!" Yazıtını kesin ve köşe çubuğunda küçük kırmızı bir beş köşeli yıldız.

Yöntem 4: İlginç

veteran çizim için kartpostal

Bir şekilde standart olmayan bir yol yapmak mümkündürkendi elleriyle emektar için bir kartpostal. Bunu yapmak için, gereksiz bir bilgisayar diski, kırmızı oluklu kağıt, düz renkli kağıt ve superglue gerekir. Bu sürümdeki disk, her şeyin düzeltileceği temel olacaktır. Başlık sayfasında, dönen bir St. George şeridi şeklinde yapılan şekil 9 yerleştirilecektir. Renkli kağıttan kesebilir ya da sıradan beyaz kağıtla renkli beyaz kalemleri boyayabilir ve dokuz şeklinde sarabilirsiniz. Oluklu kâğıttan, bir büyük karanfil, üçüncü yöntemde tarif edildiği gibi yapılmalıdır (ancak bir çiçek için bir kağıdın genişliğinin ve uzunluğunun çok daha büyük olabileceği ve çiçek boyutunun etkileyici olduğu ortaya çıkacaktır). Sağa, dokuzun kendisinin biraz altında. Renkli kağıttan, karanfilin kenarlarına tutturulmuş iki yaprak yapabilirsiniz. Tüm bunların, temelde farklı temelleri mükemmel bir şekilde kavrayacak olan süper yapıştırıcı yardımıyla diske konması gerekiyor. Bir kutlama yazmak ve hafifçe birbirine yapışmak için sadece turuncu kağıt dairesinde (diskin büyüklüğünde) kalır. Hepsi bu, kendi elleriyle hazır, deneyimli, emektar için orijinal ve çok güzel kartpostal.

kendi elleriyle kağıt kartpostallar

metin

Dikkat edilmesi gereken başka ne var? Emektar için harika bir kartpostal yapmak için başka ne gerekiyor? Çizim elbette önemlidir, fakat belli bir kişiye yazılacak ve ele alınacak kelimeler daha ciddi bir anlam ve güce sahiptir. Hediyeyi oluşturan kişi kartın kim tarafından bağışlanacağını tam olarak bilmiyorsa, yani. Önde gelen askerin adını bilmiyor, bu durumda daha evrensel olarak ele alabiliyorsunuz, örneğin, "Sevgili gazimiz!" Dahası, vatanımızın topraklarında adalete ve barışa yardım etmeye yardım ettiği için kişiye teşekkür etmek gerekir. Bunu, farklı kelimeler ve sayıları kullanarak farklı şekillerde yapabilirsiniz. Ayrıca bu kişiye birkaç dilek kelimesi yazmak çok önemlidir. Gaziler olgun yaştaki insanlardır, her zaman sağlık, mutluluk isterler, barış dileyin, bu insanlar bu kelimenin değerini bilirler. Her şey söylendiğinde, bir kartpostalda askeri bir tema üzerinde küçük bir şiir veya bir şarkı yazabilirsiniz, bu ön cephedeki asker için çok güzel olacak. Eh, sonunda abone olmanız gerekiyor. Adınızı ve soyadınızı yazabilirsiniz, ancak tüm takım, sınıf ve hatta şehirden şükranlarınızı ifade edebilirsiniz.

Gazete için kartpostal: kendi elleriyle bir hediye yaratıyoruz 2019

Gazete için kartpostal: kendi elleriyle bir hediye yaratıyoruz 2019

Related news

 • Zahide Yetişin bebeğinin cinsiyeti belli oldu Zahide Yetiş ve eşi Cem Arısoy kimdir
 • Fondöten Seçimi ve Kullanımı
 • Kuyucak Haberleri: Kuyucakta uyuşturucu ticaretine tutuklama
 • Çilek Marmelatı Tarifi
 • Nikolai Nikolayevich Nosov: Bir çocuk yazarın biyografisi

 • Gazete için kartpostal: kendi elleriyle bir hediye yaratıyoruz 79

  Gazete için kartpostal: kendi elleriyle bir hediye yaratıyoruz


  Gazete için kartpostal: kendi elleriyle bir hediye yaratıyoruz 37

  Gazete için kartpostal: kendi elleriyle bir hediye yaratıyoruz 58

  Gazete için kartpostal: kendi elleriyle bir hediye yaratıyoruz 37

  Gazete için kartpostal: kendi elleriyle bir hediye yaratıyoruz 38

  Gazete için kartpostal: kendi elleriyle bir hediye yaratıyoruz 99

  Gazete için kartpostal: kendi elleriyle bir hediye yaratıyoruz 59

  Gazete için kartpostal: kendi elleriyle bir hediye yaratıyoruz 8

  Gazete için kartpostal: kendi elleriyle bir hediye yaratıyoruz 30

  Gazete için kartpostal: kendi elleriyle bir hediye yaratıyoruz 52

  Gazete için kartpostal: kendi elleriyle bir hediye yaratıyoruz 52

  Gazete için kartpostal: kendi elleriyle bir hediye yaratıyoruz 96

  Gazete için kartpostal: kendi elleriyle bir hediye yaratıyoruz 25

  Gazete için kartpostal: kendi elleriyle bir hediye yaratıyoruz 6

  Gazete için kartpostal: kendi elleriyle bir hediye yaratıyoruz 98

  Gazete için kartpostal: kendi elleriyle bir hediye yaratıyoruz 57