Günlük gezileriniz için bebek arabası bakım ünitesi Şehir Stili 83 27.01.2019, 13:51

Günlük gezileriniz için bebek arabası bakım ünitesi Şehir Stili

Gezginci ne olmalı? Güvenli, konforlu, çok işlevli, kolay ve kullanışlı. Bebeğinizin bakımını yapacak olan Kent Stili gibi, böyle bir durumu düşünmenizi öneririz. Bu model kamış türüdür. Katlanmış tekerlekli sandalye az yer kaplıyor ve arabanın bagajına veya toplu taşıma araçlarına yerleştirmek için uygun olduğundan, bu seçenekler genellikle seyahat eden aileler için en uygun seçenektir.bebek arabası bakım stiliAyrıca, annelerin düşük ağırlıkları nedeniyleAsansör olmadan bir bebek arabasını bağımsız olarak kaldırın. Bu makalede göreceğiniz fotoğraf olan puset, dikkati çeken güzel bir tasarıma sahiptir. Şimdi, elbette, çocuk için bu aracın özelliklerine geçelim.

Önce tekerlekleri düşünelim. Bu modelde çift ve kayan. Ön tekerlekler, özel bir kilit nedeniyle yalnızca ileri konumda kolayca sabitlenir. Dingil mesafesinin genişliği ve uzunluğu sırasıyla 48 cm ve 68 cm'dir. Bu tür tekerlekler, virajlı yollarda veya şehir kaldırımlarında kolay manevra yapmalarını sağlar.

Bebek Bakımı Şehir Stili Gezginci çok hafif ve hepsiBunun nedeni, çerçevenin hafif alüminyum alaşımından yapıldığı gerçeğidir. Arka tekerleklerin park freni vardır, bu da çok kullanışlı bir özelliktir. Tekerleklerde, çocuğunuzun yolun pürüzlerini hissetmeyeceği anlamına gelen bir bahar amortisman sistemi vardır. Yürüyüş sırasında uykuya dalarsa, sırtın eğimini ses olmadan kolayca değiştirebilir ve bebek rahatça uyuyabilir.puset arabası fotoğrafıSırtın sıkı olması nedeniyle, yapmamalısınızÇocuğun omurganın durumuyla ilgili endişe edin. Ayak dayamasını ayarlamak da mümkündür, bu nedenle ayak tabanını önemli ölçüde artırabilirsiniz. Bebek Bakımı Kent Stili, annelerin sadece en olumlu görüşleri üzerine sırtın 5 farklı pozisyonunu alabilir.

Çocuğunuzu ziyaret etmeyi planlıyorsanızmağazalar, daha sonra geniş bir alışveriş sepetinin alt kısmında bulunan herhalde ihtiyacınız. Soğuk tutuş olması durumunda, çocuğunuz bacaklar üzerinde özel bir kapağı ısıtacaktır. En aktif çocuğun dahi dışarı düşmesini önlemek için, tekerlekli sandalyede kolaylıkla açılabilen yumuşak bir tampon var. Beş noktalı emniyet kemeri çocuğu sıkıca sabitler ve yumuşak astar onu korur. aniden yürümeye yağmur başladı ederken Bir tekerlekli sandalye yağmurluk olmadığı için, o zaman, endişe gerek yok. Davlumbaza gelince, tampona indirilebilir. Bu durumda, çocuğunuz kötü hava koşullarından korkmaz. Çocuğu aynı anda gözlemleyebilmeniz için kaputta özel bir görüntüleme penceresi bulunur. Pusetin toplam ağırlığı sadece 6.2 kg'dır.bebek bakımı şehir stili yorumlarBebek Bakımı Şehir Stili Arabasıgeniş renk spektrumu, her şey tamamen sizin zevkinize bağlıdır. Çok az yer kaplaması ve çok az yer kaplaması çok önemlidir ve bu nedenle ulaşımında herhangi bir sorun olmayacaktır.

Bu makaleyi okuduktan sonra düşünüyorum.Bu bebek arabası satın almak isteyeceksiniz. Böyle bir araçla, park yollarından ve kentin dengesiz kaldırımlarından korkmayacaksınız. Gezginci Bebek Bakımı Şehir Tarzı - seyahat için mükemmel bir çözüm.

Günlük gezileriniz için bebek arabası bakım ünitesi Şehir Stilifotograflar resim Fotograf Goruntuler galeriler

Related news

 • Adana Mutabakatı
 • Trump dondurucu soğuğa iyi tarafından baktı: Belki de bu güzelim küresel ısınmanın birazını kullanabiliriz
 • Provence tarzında duvar kağıdı - evinizde rustik bir konfor

 • Günlük gezileriniz için bebek arabası bakım ünitesi Şehir Stili 26

  Günlük gezileriniz için bebek arabası bakım ünitesi Şehir Stili


  Günlük gezileriniz için bebek arabası bakım ünitesi Şehir Stili 9

  Günlük gezileriniz için bebek arabası bakım ünitesi Şehir Stili 84

  Günlük gezileriniz için bebek arabası bakım ünitesi Şehir Stili 9

  Günlük gezileriniz için bebek arabası bakım ünitesi Şehir Stili 60

  Günlük gezileriniz için bebek arabası bakım ünitesi Şehir Stili 76

  Günlük gezileriniz için bebek arabası bakım ünitesi Şehir Stili 23