Güney Koreli dorama Mirasçılar: aktörler ve roller, arsa 2019

Güney Koreli dorama Mirasçılar: aktörler ve roller, arsa 2019
15.09.2019

Güney Koreli dorama Mirasçılar: aktörler ve roller, arsa 93

Güney Koreli dorama "Mirasçılar": aktörler ve roller, arsa

Modern Cinderella'nın tarihi, arasındaki ilişkizengin adam ve zavallı kız - film ve TV şovları çok popüler bir konu. Bu aynı zamanda mirasçıların "mirasçıları" nın hikayesidir. Diziye katılan aktörler, hikayesi - tüm bunlar makalemizde açıklanacaktır.

doorma mirasçılar aktörler

Kim Tan

Neden bu kadar popüler dorama "Mirasçılar"? Oyuncular seyircilerle oyunlarını çok etkiledi. Kahramanı, müreffeh şirket Empire Group'un başkanının gayri meşru oğlu olan on sekiz yaşındaki Kim Tang'tır. Anne Kim Tan, başkanın metresi olsa da, evinde yaşıyor. Yasal eşi, aileden uzaktır. Kim Tan'ın üvey babası Kim Won.

Kim Tan'ın rolü ünlü bir Koreli aktör tarafından yapıldı,şarkıcı ve model Lee Min-ho. Çocukken, Min Ho profesyonel futbol oynamayı hayal etti, ama travma yüzünden hayallerinin gerçekleşmesi hedeflenmedi. O hala ciddi futbol düşkün.

Kariyer adamı okul yıllarında çalışmaya başladı.çeşitli dergiler için model. Lisede oyunculukla ilgilenmeye başladım. Ana aktörlerin ajanslarından birinde eğitim aldıktan sonra, seçmelere katılmaya başladı ve dramalarda birkaç küçük rol aldı. Li Ming eğitimini üniversitede "Sinema" konusunda uzmanlaştı. Aktör şimdi 28 yaşında ama genç görünüyor ve hem yetişkin erkekler hem de gençler oynuyor. "Dutdan sonra çiçekler" ve "City Hunter" gibi doramlar için ünlüdür.

2013 yılında müzik kariyerine başladı. 2015 yılında, tam uzunlukta "Gangnam-blues" önemli bir rol oynadı. Ünlü markaların erkek kıyafetlerini tanıtır.

lastikler paketi o

Cha нn San

Cha n San bir lise öğrencisi, müdürkahraman. Fakir bir ailede büyüdü. Annesi konuşamaz, ama zengin Kim ailesinde (Kim Tan'ın babası ve annesi) bir hizmetçi olarak çalışır. Bir çocukluk arkadaşı Yong Chang Yong. Ablası Eun Sung.

Cha нn San rolü Pak Shin He, Korece tarafından oynanırşarkıcı ve oyuncu. Mi Nam'ın dramadaki rolünden dolayı popüler oldu "Sen harikasın!" Pak Shin Hye, ailenin en küçük çocuğu. Seul Üniversitesinin bir öğrencisi, şarkıcı ve aktris olarak bir kariyer kuruyor, müzik videolarını ve reklamları çekmeye katılıyor. En ünlü eserleri "Sen Güzelsin!" Ve "Ruhun Dizeleri" nin rolleri. Her iki dizide de eşi Chon Young-hwa idi, ancak birkaç kahramanı sadece ikinci sıradaydı.

Bilinen ilk oyuncu Doram'ı getirdi"Cennete Merdiveni". Bunu "Cennet Ağacı", "Kız arkadaşım - Kumicho", "Saray S", "Pinokyo Sendromu" izledi. Gelecekteki ünlünün kariyer basamaklarında ilk adımları okulda yapmaya başladı. Kız ilk sözleşmesini altıncı sınıfta bir şarkıcı olarak imzaladı.

İlk şarkısı "Cennet Ağacı" için kaydedildi, ancak seri için müziğin resmi koleksiyonuna dahil edilmedi. Şarkının sesi, "Sen Güzelsin!" Ve "Ruhların Dizeleri" dizisindeki ses kayıtlarında duyulabilir.

Kız talep modelindedir. Nike ve Lacoste markalarının yüzü.

kim u bin

Chhwe Yong Do

Choi Yong Do büyük bir mirasçı mirasçısıkonglamerata. Üvey Kardeş Rachel Ryu. Young Yong Do, Jan Hyong-mo'yu canlandırdı. Bu yükselen Güney Koreli bir yıldız. Yetişkin karakterin rolü, bir reklam modeli ve bir aktör olan Kim Wu Bin (Kim Woo Bin) tarafından çalındı.

Kariyerine gerçek ismi Kim Hyun Joon altında başladı, ancak 2011'de takma adıyla değiştirdi. "Mirasçılar" dramasında çalıştıktan sonra izleyicilerin ve popülerliğin sevgisini aldım.

Kariyer Kim Wu Bin bir model olarak başladı,2009'da ilk kez podyuma çıkmıştı. Aktörün becerisi, reklamlarında oyununu geliştirmek için çalışmaya başladı. Bunu beğendi ve kısa bir süre sonra genç adam kablo kanalındaki ve mistik dramadaki sitcom'un çekimlerine katıldı. 2012 yılında komedinin "Bir Beyefendinin Onurları" nda küçük bir rol oynama fırsatı buldum. 2013 yılında Kim U Bin için başarılı oldu. Popüler drama okulu "School 2013" ün kadrosuna katıldı ve "Mirasçılar" da destekleyici bir rol oynadı.

Başarılı bir oyunculuk kariyeri sayesinde, adam bugün bir model olarak talep var. Ayrıca, Kim Wu Bin bir müzik şovu açtı ve çeşitli uzun metrajlı filmlerde rol aldı.

kristal chon

Rachel Ryu

Rachel Ryu, büyük bir otel ağının mirasçısı veKim Tang'ın gelini. Kız nişanlısına aşık ama karşılıksız. Annesi otel zincirine sahip bir şirketin başıdır. Annem hesaplama yaparak evlenecek. Bu evliliğin üvey kardeşi Choi Yong Do.

Rachel Ryu'nun rolü, Güney Kore'nin başında oynadışarkıcı ve oyuncu Kim Ji Won. Bir aktris, kariyerine 2011'de "Komşunu sev." Filminde başladı. 2012 yılında, kız Japonya'ya taşındı ve şarkıcı olarak çalışmaya başladı. Kim Ji Won sonsuza kadar orada kalacaktı, ama "Her renkte senin için" dramada rol aldı ve kız anavatanına döndü. 2016 yılında "Güneşin Torunları" dramasının çekimlerine katıldı.

kim chih kazandı

Kim Won

Kim Vaughn - kahramanın üvey kardeşiEmpire Grubu'nun genel müdürü. Annesi, şirketin başkanının ilk karısıydı, ama çoktan öldü. Kim Won, şirketle birlikte okulda bir öğretmen olan Chon Hyun Ju'ye aşık.

"Mirasçılar" dorama çok popüler oldu. Bu dizide oynadı aktörler, yaygın olarak biliniyordu. Choi Jin Hyok, Kim Won rolünü oynayan bir şarkıcı ve aktördür. Kariyerine yetenekli bir gerçeklik gösterisi kazanarak başladı. İlk büyük rol dramada oynanmıştır "Herşey.kei, kızı. " Komedi filmlerinde rol aldı "Bayan Panda ve Bay Hedgehog", "Ben romantizm istiyorum", "Seni sevmekten mahkum oldum."

"Aile Kitabı Gu" dizisindeki rolün ardından aktörün popülaritesi artmaya başladı. Kariyerindeki bir atılım "Mirasçılar" ve "Tanrı'nın hilesi" filminde ikincil roller oldu.

Li Bo Na

Li Bo Na - tempolu ve kaprisli kız Yun Chang Yong. Kim Than ile çıkmazdım. Birkaç banka varisi.

Li Po Na'nın rolü, Kristal Chon'u (John) gerçekleştirir,aktris katılımcı kız grubu F (X). 2002 yılında müzik videoları ve reklamlarda görünmeye başladı. Kız ABD'de doğdu. Kore Kristal Chon ve kız kardeşi Jessica bir gezi sırasında üreticilere görülmüşler. 2007 yılında, Jessica bant Kız üyesi oldu "Üretimi. Kristal çok küçüktü ve veliler onu sahnede gitmek izin vermez. 2009 yılında F (X) onu yaptı.

Kız birkaç dramalarda ortaya çıktı: "Mirasçılar", "Benim Adil Kızım", "Patates şeklinde yıldız". 2014 yılında, kız kardeşi ile birlikte günlük hayatlarına adanmış bir reality şovuna katıldı.

kan min hake

Yong Chang Yong

Yun Chang Yong, Cha Yun-san'ın kahramanının arkadaşı olan Empire Group'un baş sekreterinin oğlu. Li Po Na ile tanıştı. Rachel Ryu'nun annesi ve babası sevgililer.

Yun Chang Young, aktör ve şarkıcı Kang Ming Heck tarafından oynanır. Bu genç adam bir aktör olarak değil, CNBLUE grubunun bir şarkıcısı ve davulcusu olarak bilinir. Kang Ming Heck flüt çalabilir, sporu, özellikle futbolu ve basketbolu sever.

"Ruhların Dizeleri", "Kocamın Ailesi", "Tüm Hakkında" filmlerinde çekildi.kei, kızı "ve tam uzunlukta bir film" Akustik. Fırına saldır. "

Li Hye Shin

Oyuncuları kazandı Doram "The Heirs"seyirci aşkı, parlak ikincil karakterler tarafından hatırlandı. Bunlardan biri, Empire Hocası Okulunda bir öğrenci olan Lee Hye Shin. O, Kim Vaughn'un tanıştığı ile aynı olan öğretmene aşıktır.

Bu rol Kang Ha Nyl tarafından canlandırıldı. Bu aktör, 2007'de "Supermama" doramağında ekrana çıktı. 2011'de "Sen benim evcil hayvanımsın" ve "Pyongyang'ın eski kalesi" filmleri izledi. Hyun Zhe rolünün ardından "Her renkte sana" dramadan sonra aktöre gerçek bir popülerlik geldi. 2013 yılında, aktörün katılımıyla iki proje geldi - "Mirasçılar" ve "Canavar". Kang Ha Nyl genellikle tiyatroda oynuyor.

Han Ki A

Khan Ki A, kahramanın annesi Kim Tan'dır. O, "genç hanımefendi", yani İmparatorluk Grubu Başkanı ve evinin metresi. Bu rol oyuncu Kim Song Ryong tarafından canlandırıldı. Kariyerine 1991'de "ejderhanın pençelerini kim gördü?" Filminde başladı. Aktif olarak dramalarda, hesabında 30'dan fazla dizi yayınlandı.

Sesin Dorama mirasçıları

Arsa

Kim Tang - büyük bir şirketin başının en küçük oğlu. Adam ABD'de yaşıyor ve çalışıyor, ama iyi bir eğitim için değil. Basitçe evden uzakta sürülmüştü, böylece ağabeyinin babasının işinde kararlı bir yer alabiliyordu.

Cha нn San, fakir bir aileden gelen bir kız. Ablası ABD'de çalışıyor ve annesi varlıklı insanların evinde bir hizmetçi olarak çalışıyor. Şiddetli stresden sonra, bir kadın konuşma ve konuşma yoluyla not alma yeteneğini kaybetti. Cha Un-san iyi çalışmayı ve yoksulluktan kurtulmak için çeşitli işlerde çalışıyor. Hayatı sonsuza dek Kore'den ayrılmaktır.

Cha нn San, genç insanlar yüz yüzeKardeşini ziyarete gelir. Bu ablası onun başarılı hayatı hakkında yalan ve aldatma annenize geçen parayı sokulmuş olduğu ortaya çıktı. Bu para ile Cha Eun San zarf uzak alır ve kaybolur. Bu kavga Kim Tan görür. O kız evine davet yardımcı olur.

Kim Tan, nişanlısı Rachel Ryu veevinde başka bir kızı bulur. Zengin kadın Cha n'ı terk ediyor. Ama yine de Kim Tan ve Cha Eun tekrar buluşacak. Eve dönünce kız, annenin ayrı bir daire için artık ödeme yapamayacağını ve sahiplerinin evine taşınması gerektiğini öğrenir.

Böylece, Ch'ai Eun ve Kim Tang tekrar çıkmaya başladı.tek çatı altında ve aynı okula gitmeye başlıyor. Cha Un, gün boyunca varlıklı ebeveynlerin kızı gibi davranmaya zorlanırken, akşamları annesine yardım etmek ve hizmetçi yerine içki servisi yapmak zorunda kalır.

Gençlerin ilişkileri nasıl gelişecek? Sonuçta, aynı evde yaşasalar da, farklı dünyalarda varlar. Ebeveynler, birbirleriyle kamuoyuyla konuşmalarını bile yasaklar.

Ergenlerin, okulun öğrencileri için zenginler arasındaki ilişki oldukça kafa karıştırıcıdır. Aynı derecede karmaşık, ebeveynlerinin ilişkileridir. Yetişkinler ayrıca duygu ve para arasında seçim yapmak zorunda.

Doram "Mirasçılar", ses (Rusça) hangiYeşil Çay tarafından uygulanan, ilgi çekici bir komplo ve iyi bir aktörün oyunu sayesinde izleyicinin sevgisini kazandı. Birkaç yıl sonra bile gösteri hayranlarını kaybetmedi.

Güney Koreli dorama Mirasçılar: aktörler ve roller, arsa 2019

Güney Koreli dorama Mirasçılar: aktörler ve roller, arsa 2019

Related news

 • Rusyada doğum izninde ne zaman hamilelik ne zaman
 • Hindistan Cevizi Yağı Kullanımı: Hindistan Cevizi Yağının Saça Faydası
 • 3 Haziran 2019 Perşembe
 • Çilek reçeli nasıl yapılır resimli reçel tarifleri püf noktaları
 • Kurumlar Guy. Genel özellikler ve ortaya çıkış tarihi

 • Güney Koreli dorama Mirasçılar: aktörler ve roller, arsa 84

  Güney Koreli dorama Mirasçılar: aktörler ve roller, arsa


  Güney Koreli dorama Mirasçılar: aktörler ve roller, arsa 62

  Güney Koreli dorama Mirasçılar: aktörler ve roller, arsa 29

  Güney Koreli dorama Mirasçılar: aktörler ve roller, arsa 2

  Güney Koreli dorama Mirasçılar: aktörler ve roller, arsa 14

  Güney Koreli dorama Mirasçılar: aktörler ve roller, arsa 8

  Güney Koreli dorama Mirasçılar: aktörler ve roller, arsa 1

  Güney Koreli dorama Mirasçılar: aktörler ve roller, arsa 4

  Güney Koreli dorama Mirasçılar: aktörler ve roller, arsa 54

  Güney Koreli dorama Mirasçılar: aktörler ve roller, arsa 71

  Güney Koreli dorama Mirasçılar: aktörler ve roller, arsa 99

  Güney Koreli dorama Mirasçılar: aktörler ve roller, arsa 64

  Güney Koreli dorama Mirasçılar: aktörler ve roller, arsa 2

  Güney Koreli dorama Mirasçılar: aktörler ve roller, arsa 64

  Güney Koreli dorama Mirasçılar: aktörler ve roller, arsa 59