Franchise fırınında Tandyr ekmek: kendi iş imkânı 2019

Franchise fırınında Tandyr ekmek: kendi iş imkânı 2019
19.08.2019

Franchise fırınında Tandyr ekmek: kendi iş imkânı 91

Franchise fırınında "Tandyr ekmek": kendi iş imkânı

Tandiyeden ekmek yemek, yorumları geneldeçok onaylayan, binlerce yıldır neredeyse hiç değişmeyen, sadece lezzetli değil, ilginç olan özel bir uyarlamayla pişirildi. Sonuçta, uzaktan atalarımız tarafından bu aynı lezzet hissediliyor; bugün insanlar çevrelemek gibi rahat koşullardan uzakta. Böyle bir olasılık yaygın özel fırınlarda pişirme imalatında uzmanlaşmış birçok pastaneler tarafından sağlanmıştır ve özellikle geleneğe dayalı ve marka adı "tandır ekmek" başlığı altında piyasada faaliyet gösteren bir aile şirketi temsil fırın. Buna daha ayrıntılı bir şekilde göz atalım.

Neden "Tandır'dan ekmek"

tandırdan gelen ekmek

Ne zaman bir aile şirketi, ne zaman üründoğrudan aile itibarı ile ilgilidir müşterilerine sunulan, işinde tüm süreçlerle ilgili belirli kişilerin yatırım projeleri ile, örneğin, karşılaştırmalı olarak değişiyor. Çok doðru deðil sadece ruhla da kalpten baþlanmaya baþlar.

Dahası, babalar ve dedelerden bir tecrübe olduğunda,durum uzun yıllar oldu, o zaman herhangi bir nihai sonuç daha iyi - ürünler daha lezzetli, ruh daha iyi ve iş ortakları ile ilişkiler daha güvenilirdir. Her şey zaman ve iş yaparken göz önüne alınması gereken küçük ayrıntılar ve küçük ayrıntılar ve taahhütlü ve düzeltilmiş hataların sayısı ile ilgilidir. Gerçekten, deneyim zor hataların oğludur.

Franchise kabul edilen fırın ağı,bir düzineden fazla yıla iş formatında varolmaktadır. Bu, gerçek ustalığı sağlamıştır - yemek tarifleri iş yerinde kullanılan tandırda ekmek, sadece eşsizdir. Buna ek olarak, davanın varlığı sırasında, Asya'da tonar veya tonae olarak adlandırılan, bu iş için en uygun fırınların üretilmesinde deneyim kazandı. Aksi takdirde, bu gerçekleşemez; 5000'den fazla ton ses yapılır, kurulur ve kendi elleriyle başlatılır.

Franchise veya bağımsızlık

tandyra değerlendirmeden ekmek

Bir kişinin önünde bir iş biçimi seçerken,Ekmeğin üretimi ve satışı üzerinde çalışmaya karar veren kimseler, nasıl olacağı konusu sorulur. Başarılı bir iş için gerekli tüm tecrübeleri edinmek, belirli sayıda hata yaparak geçmek, bir franchise satın almak ve her şeyi hemen yapmak için daha iyi midir?

Fırında ekmek üretimi gibi bir durumda,cevap açıkça görülüyor, tek soru en uygun franchise arayışı. Parametrik verilerin toplamı üzerine, bir incelemenin İnternet'in tüm profesyonel kesiminde dolaştırıldığı bir seçenek olarak "tandyrdan ekmek", bir franchise olarak düşünmek için oldukça uygundur.

maliyetler

tandır franchise'indeki ekmek

Girişimciyi daha önce heyecanlandıran başlıca şey,nasıl açılır - gerekli maliyet tutarları. Bu düşüncenin ve uygulamanın gösterdiği gibi, maliyet unsurlarının bağımsız hesaplamalarındaki hataların deneyim eksikliği yüzünden% 50'ye ulaşıp ulaşmadığı "uygun fiyatlı" olarak anlamak önemlidir. Sonuçta olumsuz bir etkiye sahip olan küçük harcama maddeleri eksik.

Ekmek "Tandyr ekmek" in bir franchise varhangi masraflar başlangıçta en uygunudur. Bu da yalnızca çalışmasını sağlar değildir, aynı zamanda iş geliştirme düzgün dinamiklerini sağlamak için, bütçede tüm maliyet kalemleri sadece gerekli ve yeterli olmadığı anlamına gelir. Başlangıç ​​franchise paketinin dolum miktarına bağlı olarak maliyeti 450.000 ruble'dir. çünkü iş franchising modelinde orijinal makale kira maliyetlerinin içerme ait veya kiralanan, büyük bir anlaşma - Ayrıca, uygun tesislerin varlığı devam etmek zorundadır.

Ciro ve gelir

tandırdan ekmek ekmeği

Pratik deneyim, şehirlerdekiNüfus birkaç yüz imtiyaz olarak kabul edilir, fırın "Tandır gelen ekmeğin" satış binlerce olduğu günde 1000 birimlerinden (ortalama varyant olarak) bulunmaktadır. Ortalama 30 ruble satış fiyatı ile planlanan günlük ciro 30 bin ruble olacaktır.

Bu hesaplamalar bir şekilde herhangi bir yere,fırının içinde bulunduğu ve özellikle günde ortalama olarak geçen ve 10 dakikalık bir yürüme mesafesinde yaşayan insanların sayısı. Bazı tahminlere göre, konut sakinlerinin 3000 kişiden başladığı arzulanan bir durum ancak kritik ve zorunlu bir koşul değil. Tandır ekmeğinin perakende ve toptan satış fiyatlarını karşılaştırırsanız oran 1/4 olacaktır. Bu nedenle, fırının bulunduğu yerin ciro üzerindeki potansiyel etkisinin% 25 ile sınırlı olduğunu söyleyebiliriz.

geri ödeme

Tandır tarifinde ekmek

"Sıfır gitmek" ve noktaya ulaşmak içinHer gün 150'den fazla kek satmak zorunludur. Ekmek "tandyr ekmek" basit önerilerini takip ederseniz, bunu yapmak oldukça kolaydır. Kural olarak, yüksek deneyimli uzmanların desteğiyle franchise alıcıları, çalışmanın ilk haftalarında kırılgan seviyeye ulaşır.

Ek bir artı olarak değerlendirmek mümkündür.franchise başlangıç ​​paketinde promosyon malzemeleri bulunur. Bu, tanıtım metinleri aracılığıyla bağımsız düşünmenin, verimliliği denemenin (nadiren kimsenin yapması gereken) olduğunu ve reklam sitelerinin etki için test edilmesinin gereğini ortadan kaldırır.

Bütün bunlar tamamen geri ödemeyi mümkün kılıyorİlk ay veya iki iş için iş açma ve geliştirme maliyetleri. Ayda 15000 ruble olan franchise franchising telif şartları uyarınca, işin 4 aya ödemeye başlamalıdır - periyodu rahatlamış telif ödeme karlılık serbest bırakılması için gereksiz mali yükünden ortakları üzerinde kırmak için "bir hisse senedi ile" alınır.

gelişme

Ekmek gelişiminin ana vektörüekipman ikram kafe ve restoranlar her türlü taşınabilir ticaret .. - Tandır", franchise açmak, elbette, toptan Uygulaması toptan mevcut ciro% 75'ine bağlı potansiyel endişe tarafın maksimum sayısını göstermek için ürünlerin toptan kaynağı sunmak için bu nedenle tavsiye olduğunu gösterir ve diğer seçenekler.

Perakende satışlarla ilgili olarak,müşteriye ürün teslimatı ile satış yapmak. Pratikte bu, perakende satışların% 30'unu talep ediyor. Bu satış kanalının bu franchise'ın finansal modeline de dahil olmasının nedeni budur.

umutları

tandır franchise gelen ekmek yorumlar

Bu tür iş için beklentiler harikaesnek - hemen her ay yeni bir bölgede bir fırın açabilir ve coğrafi olarak gelişebilir. Ortalama% 300-500 oranında bir işaretleme ve tahmini ciroya çıkış ile bu oldukça mümkündür. Mini bir kafede başarılı bir yerde bir fırının dönüşümü vakası vardı.

Unutulmamalıdır ki bir fırının kendisiBir bakış açısı haline - franchise süreci yönetmek için tüm süreçleri, süreç harita ve talimatlar tam ve ayrıntılı bir açıklama içerir, bu sizin ana iş yeri ile birleştirerek, bu tür ekmek açmak ve başarılı bir şekilde geliştirmek için izin verir.

Sonuçlandırmak yerine

Muhtemelen başarıdaki en büyük rolBir işi açmak için faaliyetler "Tandırdan ekmek" fikrinin kişisel çekiciliğini yapıyor. Bunu yapmak için "beğeninize" denir. Bu durumda, diğer her şey zor değildir.

Franchise fırınında Tandyr ekmek: kendi iş imkânı 2019

Franchise fırınında Tandyr ekmek: kendi iş imkânı 2019

Related news

 • T-70 - üniversal traktör traktörü. Genel bakış, özellikler, fotoğraflar
 • İncili Fıstıklı Tığ Oyası Yapılışı Türkçe Videolu
 • Desenli Örgü Bayan Eldiven Modelleri
 • Merkez Haberleri: Anne ve çocuklarının öldürüldüğü çiftlik evinde katliamın izleri
 • Göz kapağındaki çeneni nasıl ortadan kaldırabilirim

 • Franchise fırınında Tandyr ekmek: kendi iş imkânı 18

  Franchise fırınında Tandyr ekmek: kendi iş imkânı


  Franchise fırınında Tandyr ekmek: kendi iş imkânı 65

  Franchise fırınında Tandyr ekmek: kendi iş imkânı 60

  Franchise fırınında Tandyr ekmek: kendi iş imkânı 14

  Franchise fırınında Tandyr ekmek: kendi iş imkânı 62

  Franchise fırınında Tandyr ekmek: kendi iş imkânı 35

  Franchise fırınında Tandyr ekmek: kendi iş imkânı 10

  Franchise fırınında Tandyr ekmek: kendi iş imkânı 5

  Franchise fırınında Tandyr ekmek: kendi iş imkânı 77

  Franchise fırınında Tandyr ekmek: kendi iş imkânı 24

  Franchise fırınında Tandyr ekmek: kendi iş imkânı 66

  Franchise fırınında Tandyr ekmek: kendi iş imkânı 4

  Franchise fırınında Tandyr ekmek: kendi iş imkânı 65

  Franchise fırınında Tandyr ekmek: kendi iş imkânı 47

  Franchise fırınında Tandyr ekmek: kendi iş imkânı 14