Finlandiyadan Avrupaya ve Rusyaya Loucosters 2019

Finlandiyadan Avrupaya ve Rusyaya Loucosters 2019
19.08.2019

Finlandiyadan Avrupaya ve Rusyaya Loucosters 51

Finlandiya'dan Avrupa'ya ve Rusya'ya Loucosters

Finlandiya'dan Avrupa'ya düşük finansörlerGeçen yüzyılın sonlarında 90'ı geçti. Son zamanlarda, bu tür havayolları geleneksel seçkin taşıyıcılar için oldukça güçlü bir rakip statüsünü kazanmıştır. Finlandiya'lı düşük maliyetli kişilerin uçuştan tasarruf edebileceklerini öğrenelim mi? Neden bu tür şirketler bilet için düşük fiyatlar ayarlıyorlar?

Düşük fiyatların sebepleri

Uygulamanın gösterdiği gibi, biletlerin maliyetini düşürmek için,Finlandiya'dan düşük ücret alanlar kendi masraflarını en aza indirmeye çalışıyorlar. Bu nedenle, bu tür havayolu şirketlerinin tekliflerini kullanan yolcular, geleneksel hizmetlerin tam paketini kullanmaya dayanmak zorunda değildirler. Bilet masraflarını azaltmak için Finlandiya'dan düşük maliyetli kişiler tarafından hangi çözümler kullanılır?

Finlandiya'dan Avrupa'ya düşük maliyetli ürünler

 1. Bütçe taşıyıcıları aynı tip uçakların kendi filosunu taşırlar. Bu, personelin eğitiminin yanı sıra ekipmanların bakım ve onarım maliyetlerini düşürmeyi de mümkün kılar.
 2. Uçakta, ait olan uçakloukost-taşıyıcılar, uçuşta harcanan bir yolcu süresini neşelenmek yolcular, ses ve video donanımları, diğer yenilikler için kişisel çubuğunu görmez.
 3. Finlandiya'dan Fransa'ya düşük fiyatlar, diğerleriAvrupa ülkeleri, nadiren yolculara ücretsiz alkolsüz içecekler ve yemekler sunmaktadır. Doğal olarak, hepsi gemide ancak ek bir ücret karşılığında satın alınır.
 4. Çoğu loukosterov'un ofisleri yok.bilet satışı. Uçuş belgeleri genellikle çevrimiçi olarak satın alınır. Genellikle biletler, uçaktaki koltuk sayısını bile göstermez.
 5. Uçakların kalkış ve kalkışlarıbütçeli taşıyıcılara aittir, büyük hava limanlarının çevresindeki uzak havaalanlarında meydana gelebilir. Bu nedenle, bazen yolcular kendi giderleri ile varış yerlerine bir transfer organize etmek zorundalar.
 6. Finlandiya'lı düşük masraflıların bazıları yalnızca akşamın geç saatlerinde veya sabahın erken saatlerinde kalkış yapıyor.
 7. Düşük maliyetli havayolu şirketlerinin maliyetini düşürmeuçağın maksimum dolumuna katkıda bulunur. Belirli bir uçuşa gitmek istiyorsanız, bu yeterli değil, yolcular yeteri kadar alıncaya kadar iptal edilebilir.

Görünüşe göre, seyahat organizasyonu yardımı ileDüşük koloni hizmetlerinin dezavantajları vardır. Ancak, çok sınırlı bir bütçeye sahip olan ve ücretsiz yemek eksikliğinden şikayetçi olmayan yolcular için, diğer olanaklar, ucuz bilet satın almak, uzun mesafeli uçuşlar için iyi bir çözüm olabilir. Ayrıca, bütçe transferlerinin organizasyonu için uygun olan en yetkili havayolu şirketlerini seçeceğiz.

AirBaltic

Bu Letonya loukoster uçarHelsinki "Vantaa" nın merkezi havaalanı. Uçuşlar günlük. Bütçe havayolları, transfer olmadan doğrudan Riga'ya ve arkaya uçuşlar gerçekleştiriyor.

Finlandiya'dan düşük kolluklar

Snowbird Havayolları

2015 yılına kadar şirket en büyük işbirliği yaptıHavayolu taşıyıcıları, ellerinde oldukça etkileyici bir uçak filosu olarak kalmıştır. Bugün Snowbird Havayolları, esas olarak Rusya ve Doğu Avrupa'dan gelen yolculara odaklanan bağımsız ve bağımsız bir şirketin statüsüne sahiptir.

Bir loukosterin hizmetleri sayesindeLappeenranta Havaalanı'ndan Londra'ya, Barselona'ya, Finlandiya'nın bazı eyaletlerine ucuz uçuşlar. Geçtiğimiz günlerde, St. Petersburg ve Moskova'ya ekonomik uçuşlar yolculara açık hale geldi.

Norveçli

Sunulan loukoster en çokFinlandiya'da popüler. Bir önceki şirket gibi, bu taşıyıcı havalimanı "Vantaa" dan direkt uçuşlar gerçekleştiriyor. Onun yardımı ile oldukça popüler bir ücret karşılığında Avrupa'nın popüler turistik şehirlerine ulaşabilirsiniz: Paris, Londra, Roma, Atina, Prag.

Vueling Havayolları

Finlandiya'dan düşük koloni arayan yolcular içinİspanya'da, şirket Vueling Havayolları'na dikkat etmek gerekiyor. Bu taşıyıcı, Nisan ayından ekim ayına kadar Helsinki'den Helsinki'ye düzenli seferler düzenlemektedir. Kalkışlar haftada 3 kez yapılmaktadır.

finlandiya ispanya'dan düşük maliyetli kabinler

Ryanair

İrlandalı havayolu şirketi, düşük kolordular arasında Avrupa'nın en büyüklerinden biridir. Sunulan havayolları, benzer hizmetler sunan şirketler arasında ilk sırada yer aldı.

Yaz aylarında, temsil edilen uçakBudapeşte, Milano, Londra, Malaga, Girona, Bremen ve Frankfurt'ta Fin Tampere kentinden loukostera düzenli uçuşlar. Kışın, mevcut hedeflerin sayısı önemli ölçüde azalır.

airberlin

Finlandiya’nın en iyi alt kollarından bahsedersekAlmanya'ya, burada ilk sırada Alman hava taşıyıcısı Airberlin. Şirketin gömlekleri dünya çapında düzenli uçuşlar gerçekleştiriyor. Temsil edilen havayollarının hizmetlerini kullanarak, Helsinki'den Münih'e, Berlin'e, Hamburg'a, Frankfurt'a ve Düsseldorf'a olan uçuşta önemli ölçüde tasarruf edebilirsiniz.

Finlandiya'dan Fransa'ya düşük dolgular

Wizz Air

Düşük koloni gerektiren yolcularFinlandiya'dan Bulgaristan'a, Wizz Air'in hizmetlerinin kullanılması tavsiye edilir. Macar taşıyıcı 2008 yılından beri Finlandiya'da faaliyet göstermektedir. Finlandiya'nın Turku şehrinin havaalanında sunulan havayollarına göre. Bulgaristan'a ek olarak, şirketin uçaklarına Polonya ve Macaristan'da ulaşılabilir.

Yararlı İpuçları

Loukosterov ile çalışırken dikkat etmeniz gereken bir takım önemli noktalar var:

 1. Biletin fiyatının maksimum olduğukarlı, önceden satın alınmalıdır. Yani, Helsinki'den Londra'ya uçuş için yapılan belge, uçuşundan birkaç gün önce satın alınması durumunda yaklaşık 50-70 avroya mal olacak. Aynı biletin kalkıştan bir ay önce sipariş edilmesi halinde, fiyat 30 avroya düşebilir.
 2. Yolcuların uyanık kalmaları tavsiye edilir,Bilet satın almak için elektronik form doldurmak. Lowcosters genellikle küçük numaralara başvurur. Özellikle, varsayılan onay kutuları ek, genellikle işe yaramaz hizmetlerin sırasını onaylayan öğelerin karşısına yerleştirilir.finlandiya'den bulgaria'ye ucuz maliyetli kabin
 3. Bir bütçe havayolu uçmayı önerdiğindeLondra için 25 Euro, bu nedenle cazip bir fiyat neredeyse her zaman nihai fiyat değildir. Loucaster, yakıt toplama, bagaj vb. Için ek ödeme ihtiyacından söz etmeyebilir. Çoğu zaman, bu gibi sürprizler işlemin onaylanması aşamasında ortaya çıkar.

Sonunda,

Kuşkusuz, düşük kolordular yolcuların ucuz uçuşlar yapmasına ve hizmet kalitesinden ödün vermelerine izin veriyor.

finlandiya almanya'dan düşük maliyetli kabinler

Ancak bazı durumlarda bütçe önerileriHavayolları, büyük, seçkin havayollarının hizmetlerinden eşdeğerdir ve bazen daha pahalıdır. Sonuçta, ikincisi genellikle indirimli indirimler sunuyor, promosyonlar yapıyor. Bu nedenle, bir gezi düzenlerken, mevcut tüm seçenekleri göz önünde bulundurmak her zaman yararlı olur.

Finlandiyadan Avrupaya ve Rusyaya Loucosters 2019

Finlandiyadan Avrupaya ve Rusyaya Loucosters 2019

Related news

 • PRATİK 3 PARÇA ELBİSELİ BABETLİ KIZ BEBEK TAKIM YAPIMI
 • Uyumluluk Koç ve Başak - mucizeler olur mu
 • Mihalıç Peynirli Kurabiye Tarifi Videosu
 • Yumuşacık Alman Pastası Tarifi Videosu
 • Patates ve diğer yaz ekipmanları için el çapa

 • Finlandiyadan Avrupaya ve Rusyaya Loucosters 94

  Finlandiyadan Avrupaya ve Rusyaya Loucosters


  Finlandiyadan Avrupaya ve Rusyaya Loucosters 77

  Finlandiyadan Avrupaya ve Rusyaya Loucosters 33

  Finlandiyadan Avrupaya ve Rusyaya Loucosters 16

  Finlandiyadan Avrupaya ve Rusyaya Loucosters 16

  Finlandiyadan Avrupaya ve Rusyaya Loucosters 6

  Finlandiyadan Avrupaya ve Rusyaya Loucosters 81

  Finlandiyadan Avrupaya ve Rusyaya Loucosters 73

  Finlandiyadan Avrupaya ve Rusyaya Loucosters 34

  Finlandiyadan Avrupaya ve Rusyaya Loucosters 95

  Finlandiyadan Avrupaya ve Rusyaya Loucosters 13

  Finlandiyadan Avrupaya ve Rusyaya Loucosters 85

  Finlandiyadan Avrupaya ve Rusyaya Loucosters 81

  Finlandiyadan Avrupaya ve Rusyaya Loucosters 80

  Finlandiyadan Avrupaya ve Rusyaya Loucosters 68