Finansal konular: en kârlı katkı. Raiffeisenbank: popüler tarifeler hakkında en ilginç 2019

Finansal konular: en kârlı katkı. Raiffeisenbank: popüler tarifeler hakkında en ilginç 2019
15.09.2019

Finansal konular: en kârlı katkı. Raiffeisenbank: popüler tarifeler hakkında en ilginç 3

Finansal konular: en kârlı katkı. Raiffeisenbank: popüler tarifeler hakkında en ilginç

Zamanımızda herkes az çok zenginBazı tasarrufları olan bir kişi şöyle düşünür: "Belki bir depozito açabilir mi?" Raiffeisenbank, birçok insanın bu amaç için dönüştüğü bir finans kurumudur. Şimdi Rusya'nın 600 bankası arasında 13. sırada. Ve bu güvenilirliğini belirten sağlam bir derecelendirmedir. Pek çok insanın bu bankaya yönelmesi sürpriz değil. Ancak potansiyel müşterilere hangi tarifeleri sunabilir?

katkı raiffeisenbank

"Karlı"

İlk adım bu katkıyı anlatmaktır. Raiffeisenbank onu en popüler olanı olarak konumlandırıyor. Ve, anlayabileceğiniz gibi, ismine göre - en karlı.

Ve avantajları en iyi şekilde gösterilmektedir.açıklayıcı örnek. Bir insanın 1.000.000 dümen sahibi olduğunu ve bu miktar için "Uygun" bir depozito yatırmak istediğini varsayalım. 24 aylık bir süre için (bu arada, en fazla), büyük bir faiz oranıyla. Oran yıllık% 6,5 olacaktır. Dönem sonunda, kişi 138.400 ruble net kar faiz ödemesi alacak. Aynı zamanda bunun yenilenebilir bir katkı olduğunu da belirtmek gerekir. Ve bu, bir çıkar sermayesi ile resmileştirmek için daha kârlıdır. Bu olmadan, sürenin sona ermesinden sonra, kar 8.000 ruble daha az olacaktır.

"Üçlü fayda"

Bu katkı hakkında bilgi vermek gerekiyor. Bu durumda "Raiffeisenbank" aşağıdaki koşulları sunar: 6 veya 12 aylık bir süre, asgari 1 000 000 ruble (üç para birimi), en az% 50'sinin ruble olması gerekir.

Evet, bu tarifenin vurgulamak olduğunumevduatın üç para biriminde - ruble, avro ve dolar cinsinden - derhal açıldığını. Bu yüzden isim. En yüksek oranlar euro için% 1, dolar için% 2 ve ruble için% 5'tir. Aylık kapitalizasyonun bir işlevi vardır. Bu, gelirin her ay büyüyeceği anlamına gelir, çünkü faizler hesaba eklenir.

Bu katkı hakkında bilmeniz gereken başka neler var? "Raiffeisenbank", yukarıda belirtildiği gibi iki terim sunmaktadır. Ve daha olumlu bir çözüm, 366 gün için tutarın katkısıdır. Daha sonra fiyatlar maksimum olacaktır (yukarıda listelenmiştir).

Bireylerin raiffeisenbank yatakları

«Kişisel seçim»

Bu teklif veren bir başka popüler tarifedir"Raiffeisenbank". Bireylerin mevduatları şartlar açısından farklıdır. Ve bu durumda, avantaj, uygun faiz ödemesinde yatmaktadır. Müşterinin cari hesabına aktarılabilir veya depozito tutarına eklenebilir. Bu arada, herhangi bir miktar için, yenilenebilir.

Öyleyse, bir kişi 1.000.000bu oranda iki yıl. Kar 120 000 r olacak. Oran yıllık% 6'dır. faiz ödemeleri ile ilgili özel koşullar sağlanır, çünkü tarifelerin kalanı ile durumunda daha düşüktür. 6.5% - Ama arada, 12 ay yerine 24. Sonra oranı daha cazip olacaktır için "kişisel tercih" katkısını açmak için daha iyidir.

Bu arada, "Eylem Özgürlüğü" tarifesi de var,herhangi bir zamanda faizleri kaybetmeden fonların bir kısmını geri çekerek ve depozitoyu yeniden doldurma olasılığını ima eder. Ancak sadece bu durumda, bir yıl için düzenlendiğinde oran% 5,5 olacak. Ve bu 55.000 ruble bir milyondan geldi.

 Raiffeisenbank'taki fiziksel mevduatlar

"Maaş"

Hangi katkıların olduğu hakkında konuşmak"Raiffeisenbank" bireyler için bu tarife not etmekte başarısız olamayız. O çok popüler. Bunu yapmak isteyen insanlar için, kısmen (faiz kaybetmeden) fon çekilmesi ve mevduat ikmali mümkündür. Faiz aktifleştirilir ve mevduat tutarı artarsa ​​oran artar.

Bir kişi "Maaş" tarifesi ile ilgilenirse,O zaman potansiyel karı bilmeli. o 12 aylık dönemin sonunda 1 milyon $ s., yatırım Eğer kar 63 800 ruble alacak. Bu, kapitalizasyonu dikkate alıyor. Oran yıllık% 6,2'dir.

Bunlar en popüler teklifler. Belirli tarifeler de vardır. Örneğin, "Sigorta", "Yatırım", "Prim", vb. Ancak, daha önce listelenen mevduatlar, en çok talep görenlerdir.

Finansal konular: en kârlı katkı. Raiffeisenbank: popüler tarifeler hakkında en ilginç 2019

Finansal konular: en kârlı katkı. Raiffeisenbank: popüler tarifeler hakkında en ilginç 2019

Related news

 • Telefonunuzdaki hoparlörü nasıl temizlersiniz
 • Kötü alışkanlıklar
 • Haluk Levent Adanayı karıştırdı
 • 2019 Burberry yeni sezon ayakkabıları
 • Kömür santrallerinin kapatılması Almanyaya pahalıya mal olacak

 • Finansal konular: en kârlı katkı. Raiffeisenbank: popüler tarifeler hakkında en ilginç 29

  Finansal konular: en kârlı katkı. Raiffeisenbank: popüler tarifeler hakkında en ilginç


  Finansal konular: en kârlı katkı. Raiffeisenbank: popüler tarifeler hakkında en ilginç 97

  Finansal konular: en kârlı katkı. Raiffeisenbank: popüler tarifeler hakkında en ilginç 79

  Finansal konular: en kârlı katkı. Raiffeisenbank: popüler tarifeler hakkında en ilginç 86

  Finansal konular: en kârlı katkı. Raiffeisenbank: popüler tarifeler hakkında en ilginç 9

  Finansal konular: en kârlı katkı. Raiffeisenbank: popüler tarifeler hakkında en ilginç 65

  Finansal konular: en kârlı katkı. Raiffeisenbank: popüler tarifeler hakkında en ilginç 95

  Finansal konular: en kârlı katkı. Raiffeisenbank: popüler tarifeler hakkında en ilginç 13

  Finansal konular: en kârlı katkı. Raiffeisenbank: popüler tarifeler hakkında en ilginç 9

  Finansal konular: en kârlı katkı. Raiffeisenbank: popüler tarifeler hakkında en ilginç 62

  Finansal konular: en kârlı katkı. Raiffeisenbank: popüler tarifeler hakkında en ilginç 100