Filmografi Donnie Yena. Ünlü bir aktörün ve yönetmenin hayatından biyografi, ilginç gerçeklerFilmografi Donnie Yena. Ünlü bir aktörün ve yönetmenin hayatından biyografi, ilginç gerçekler


Filmografi Donnie Yena. Ünlü bir aktörün ve yönetmenin hayatından biyografi, ilginç gerçekler 23 27.02.2019, 22:24

Filmografi Donnie Yena. Ünlü bir aktörün ve yönetmenin hayatından biyografi, ilginç gerçekler

Aktör, film yönetmeni, dublör adam veyapımcı Donnie Yen tanınmış savaşçıları çeşitli aktörün oyuna dünyaca ünlü sayesindedir. Bu adamın muazzam yeteneği, dünya üzerindeki milyonlarca izleyicinin kalbini kazandı. Bizim yazıda film aktör en ilginç gerçekler değinilecektir.

filmografi donni en

Doğum ve çocukluk

Donnie Yong, 1963'te, 27 Temmuz'da doğdu.Çin, Guangzhou eyaletinde (Kanton). Memleketinde, gelecekteki oyuncu uzun süre yaşamadı - 2 yıl. Ebeveynler Çin'in kalbine geçmeye karar verdiler - Hong Kong.

Donnie'nin annesinin profesyonelce olduğu söylenmelidirWushu ve okçuluk yapan. Babası, yerel bir gazetede editör olarak çalışarak yaşamını kazandı. Eena'nın annesinin, Taijiquan tarzını çocuklara öğreteceği kendi okulunu açmak istediği söyleniyor. Ancak yerel mafya kadının planlarına karşı aktif şekilde karşı çıktı.

Hong Kong'da parlamadıklarını fark ederek, aileleryine Boston ikamet yerini değiştirmeye karar verir. Bu şehirde, Anne Donnie'nin rüyasını gerçekleştirmeyi başarması yolundadır. Çin Wushu Araştırma Enstitüsü adlı okulu, sadece Boston'da değil Amerika'da da tanınmış bir marka oldu.

Donnie ve Wushu

Filmografi çıkarları bulunan Donnie YongBirçoğu annesinin okulunda wushu yapmaya başladı. Ebeveynler, erken çocukluktan dövüş sanatlarının sevgisini kutladı. Ve onu "kung fu tarzını gösteren wushu filmleri uyguladığı için kutsasın". Ünlü tabloların parçalarındaydı, yeni püf noktaları araştırdı ve sonra onları eğitim hayatında şekillendirdi. Bruce Lee ve Jackie Chan'da ilham arıyordu.

donnen filmografisi

Hayatta kötü dönem

Donnie Yong, filmografisi ve biyografisiBu makalede ayrıntılı olarak açıklanmıştır, bu "Bölge kavgalardan" daimi üyesi oldu - düzenli kurallar olmadan kavgalar barındıran Boston konumu bilinmektedir. Sonra kader onu genç askerin kanadı altına alan Triad'ın temsilcilerine getiriyor. İşte Donny'nin hayatı baş aşağı döner. Kızlar, alkol, uyuşturucu, demontaj gelecekteki aktörün hayatındaki ana meslekler haline gelir. Oğlunu Pekin'e göndermeye karar veren Donnie'nin annesi olmasaydı, hikayeyi sonlandıracak bir şey bilinmezdi.

İlk başarılar. Filmografi

Pekin'deki Donnie Yong, Çin milli takımınaWushu. Koçu ünlü Li Yumen. Gelecek aktör yaklaşık 2 yıl sürüyor, ama yine de kader Donny'nin Amerika Birleşik Devletleri'ne döndüğünü kabul ediyor. Rastgele tesadüf eseri, Yuan Heping'in yönettiği Hong Kong'daki "Sarhoş Shaolin Ustası" filminin dökümüne düşüyor. Donnie'nin dövüş becerilerini izledikten birkaç dakika sonra Heping, Aena'yı ana role almaya karar verir. Kabul etmek için, başlangıç ​​oyuncusu kolay değildi çünkü yönetmen karmaşık bir insandı. Donnie'nin dediği gibi: "Heping hiçbir şeyi açıklamamıştır ve bir şeyden hoşlanmadığı zaman, sandalyesinden yukarı fırladı ve bağırmaya başladı." Daha sonra, Yong kamuoyunda yönetmen vasatlığını arardı.

Ardından, çalışma duo dostu olur. Donnie Heping ile birlikte, "Kaplan Kafesi", "Sarhoş tai chi", "Taoist sarhoş" diye vuruyor. 5 yıl sonra yönetmenin tandemi ve Yena ayrılıyor. Donnie, "Çin-2 Zamanında Bir Zaman" adlı filmde rol aldı. Bu performans, aktör ününü Hong Kong'a getiriyor ve gelecekte de filmi "En İyi Erkek Oyuncu" ödülüne layık görüyor.

donnen filmografisi ve biyografi

Televizyon. Filmografi

Donnie Yong kariyerine devam ederek devam ediyordizilere katılım. Bu kez, aktör iki iyi bilinen proje ile bir sözleşme imzaladı. Sonra, Donnie kendini yönetmeye çalışıyor. “Kurt Efsanesi” ve “Kurşun Öpücükleri” adlı bir dizi çekiyor. Bu bir "En İyi Yönetmenlik Debut" ödülü için (filmografi makalemizde ayrıntılı olarak açıklanmaktadır) Donnie Yen gidebilir eserleri, sonunda olduğunu.

Orada Stephen Sigal ile tanışır.filminin genç bir yetenek yönetmeni olmayı öneriyor. Ama Segal üretenler 48 milyon $ değerinde. Acemi bir proje emanet asla açıklıyor.

katılımıyla donnen filmleri

Kişisel yaşam ve kendi görüşü

Donnie Yong (katılımı ile filmleri birçok kişi tarafından bilinirmilitanların hayranları), diğer ünlü yönetmenler hakkındaki açık beyanlarından tereddüt etmeyen oldukça skandal bir kişidir. Örneğin, Tsui Harka, aşırı evlilik itaatinden dolayı “küfürlü” olarak değerlendirir ve Heping, gerçek bir yetenek eksikliğidir. Tercihi Donnie, Michael Bayu, yanı sıra "Rock", "Armageddon" ve "Blade" filmlerini veriyor.

Oyuncu "Blade 2", "Oyuncuların Tanrısı", "Her şey iyi biter", "Highlander: oyunun sonu", "Kahraman", "Şangay Şövalyeleri" vb.

Filmografisi ile başka hangi filmler yenilenecek? Donnie Yen, "Star Wars: Outcast" ve "Ip Man 3D" adlı yeni bir kasette rol aldı. Resimler 2016 yılında satışa sunulacak.

Oyuncu ve yönetmenin kişisel hayatı

Seyirci sadece Donnie'nin filmografisiyle ilgilenmiyorEna, ama aynı zamanda aktörün kişisel hayatı. Birçok savaşçının yönetmeni Çinli oyuncu Cecilia Sissi Van'la evli. Gençler 2003 yılında ilişkilerini kaydetti. Cecilia'nın "Toronto'da yaşayan en güzel Çinli kadın" olduğu unutulmamalıdır. Donny'nin bir oğlu ve kızı var.

Filmografi Donnie Yena. Ünlü bir aktörün ve yönetmenin hayatından biyografi, ilginç gerçeklerFilmografi Donnie Yena. Ünlü bir aktörün ve yönetmenin hayatından biyografi, ilginç gerçekler

Related news

 • KOT PANTOLON ŞEKLİNDE PASTA ŞEKİLLENDİRME VİDEO ANLATIMLI
 • Vişneli Minik Ekmekler
 • Ebru Polat: Mert Fıratın yaptığı saygısızlık
 • Portakal likörü denedin mi
 • Rusya: Türkiye ile S-400 konusundaki görüşmelerimiz sürüyor
 • Kamburluk egzersizleri resimli faydaları ile Etiketlenen Konular

 • Filmografi Donnie Yena. Ünlü bir aktörün ve yönetmenin hayatından biyografi, ilginç gerçekler 56

  Filmografi Donnie Yena. Ünlü bir aktörün ve yönetmenin hayatından biyografi, ilginç gerçekler


  Filmografi Donnie Yena. Ünlü bir aktörün ve yönetmenin hayatından biyografi, ilginç gerçekler 22

  Filmografi Donnie Yena. Ünlü bir aktörün ve yönetmenin hayatından biyografi, ilginç gerçekler 57

  Filmografi Donnie Yena. Ünlü bir aktörün ve yönetmenin hayatından biyografi, ilginç gerçekler 60

  Filmografi Donnie Yena. Ünlü bir aktörün ve yönetmenin hayatından biyografi, ilginç gerçekler 100

  Filmografi Donnie Yena. Ünlü bir aktörün ve yönetmenin hayatından biyografi, ilginç gerçekler 5

  Filmografi Donnie Yena. Ünlü bir aktörün ve yönetmenin hayatından biyografi, ilginç gerçekler 65

  Filmografi Donnie Yena. Ünlü bir aktörün ve yönetmenin hayatından biyografi, ilginç gerçekler 44

  Filmografi Donnie Yena. Ünlü bir aktörün ve yönetmenin hayatından biyografi, ilginç gerçekler 75

  Filmografi Donnie Yena. Ünlü bir aktörün ve yönetmenin hayatından biyografi, ilginç gerçekler 45

  Filmografi Donnie Yena. Ünlü bir aktörün ve yönetmenin hayatından biyografi, ilginç gerçekler 15