Fevronia ve Peterın simgesi: efsaneler ve modern gerçekler 2019

Fevronia ve Peterın simgesi: efsaneler ve modern gerçekler 2019
21.07.2019

Fevronia ve Peterın simgesi: efsaneler ve modern gerçekler 47

Fevronia ve Peter'ın simgesi: efsaneler ve modern gerçekler

Fevronia ve Peter'ın simgesi ortaya çıktı çünküyüzyıllar önce, Rusya topraklarında, beklendiği gibi, gizemli bir hikaye vardı. Rus prenslerinden birinin karısına kötülükle ilişkili olan bir yılan uçmaya başladı. Bunu kocasına (Murom prens Paul) anlattı ve erkek kardeşi Peter ile birlikte davetsiz bir misafir için avlamaya başladı. Bu konuda başarılı oldular, canavar Peter tarafından öldürüldü Kral Herod Agric oğlu tarafından dövülmüş efsanevi kılıç yardımıyla. Chronicles, kılıcın mavi bir ışıkla parıldadığını ve herhangi bir zırhı kolayca kesebileceğini ve bu silahın olası doğaüstü ya da yüksek teknoloji niteliğini gösterdiğini ortaya koyuyor.

Şubat ve peter simgesi

Fevronia ve Peter'ın simgesi yüzlerin taşıyıcısıdıryakın iki aziz (bazen şehrin arka planda tasvir). Eğer kutsal bir rütbe gibi hale gelmeden önce Fakat, bu insanlar uzun bir yol kat ettik. ejderha ile savaş sırasında Peter tedaviye yanıt vermeyen cilt ülseri aldığınız düşman kanıyla sıçramış oldu. Ama kurtuluş o arıcı (yabani bal arılarının kollektör) ve otlar hakkında bilgi farklıydı kızı Fevronia, yaşadığı sevgiyle köyünde bulunmuştur. merhem eşiyle olarak onu götürecek olmasıdır için bu karşılığında prens içindi.

Onlar ayrılmadılar

Fevronia ve Peter'ın simgesi konjugalları yakalar.çünkü Prens gerçekten bir köylü kızı ile evlendi. Büyük ağabeyinin ölümünden sonra Petrus, Borom'un, sevdiği şeylerden hoşlanmayan Fevronia ile birlikte hükümdar oldu. Ortakların topluma katılması istemediler. Ayrılmamaları için, çift Murom'u terk etti, daha sonra şehirde kanlı çekişmeler patlak verdi ve kasaba halkı, sürgün edilen hükümdarların geri dönmesini istediklerini kabul ettiler.Peter ve Murom şubesi

Murom'un Peter ve Fevronia'nın yanı sıra kalıntılarıOnlar Holy Trinity Manastırı'nda, Murom bulunmaktadır. Buna ek olarak, başkentte kutsal ibadet edebiliyor. Emanetler MOI ve Nikitskaya sokak tapınaklarda Moskova'da bulunmaktadır. Ölümünden kısa bir süre önce, çiftin (Peter David adı altında Fevronia Euphrasinia oldu) manastır sipariş aldı. çift ​​(kendi takdirine bağlı olarak, efsaneye göre) aynı gün ölmüş ve farklı mezarlara gömüldüğü zaman, birkaç kez açıklanamaz ölümünden sonra birleşmiş. Onlar bölünmez tarafından dinlenme ve hayatlarının hikayesi şimdiye kadar hiçbir doğruladı ne de yalanladı bulamadım.

Simgeye kim yardımcı olur?

Aziz Peter ve Febronia simgesi

Aziz simgesi Peter ve Fevronia, aile hayatını uyumlaştırmaya, anlaşmazlıkları gidermeye, huzur ve refahı evde kurtarmaya yardımcı olacak. Başarılı bir evlilik için dua etmeden önce, aile ocağının gücü, devletin gücünün güçlenmesi, çocukların armağanı. Fevronia ve Petra, 8 Temmuz'da Büyük Peter Bayramı'nı kutluyor. Bu tatil, sevgililerin batılı günlerinden farklı olarak, aile içindeki ilişkilere tam olarak adamıştır.

Eski ve modern tatil

Fevronia ve Peter'ın simgesi özellikle saygıyla karşılandı.2008 yılından bu yana, bu azizlerin gününde, Rusya-Rusya'nın sevgilisi, ailesi ve sadakati bayramının kutlanması, o zamanlar ülkenin Cumhurbaşkanı'nın eşi Svetlana Medvedeva tarafından başlatıldı. Halkın takvimlerine göre, bu gün ilk biçme işlemi yapıldı ve su kütlelerinde yıkanmanın güvenli olduğuna da inandılar. Denizkızları kıyıdan göllerin ve nehirlerin derinliklerine giderler ve bir rüyaya düşerler.

Fevronia ve Peterın simgesi: efsaneler ve modern gerçekler 2019

Fevronia ve Peterın simgesi: efsaneler ve modern gerçekler 2019

Related news

 • Diyet Yaparken Neden Halsiz Kalırız
 • Bebeğinizi sakın sarsmayın
 • Evde kedi besleyenler için tüyolar
 • Dondurulmuş fasulye baklalarının nasıl pişirileceği ile ilgileniyor musunuz Bu çok basit
 • Asteno-nevrotik sendrom

 • Fevronia ve Peterın simgesi: efsaneler ve modern gerçekler 62

  Fevronia ve Peterın simgesi: efsaneler ve modern gerçekler


  Fevronia ve Peterın simgesi: efsaneler ve modern gerçekler 75

  Fevronia ve Peterın simgesi: efsaneler ve modern gerçekler 30

  Fevronia ve Peterın simgesi: efsaneler ve modern gerçekler 20

  Fevronia ve Peterın simgesi: efsaneler ve modern gerçekler 86

  Fevronia ve Peterın simgesi: efsaneler ve modern gerçekler 13

  Fevronia ve Peterın simgesi: efsaneler ve modern gerçekler 64

  Fevronia ve Peterın simgesi: efsaneler ve modern gerçekler 52

  Fevronia ve Peterın simgesi: efsaneler ve modern gerçekler 56

  Fevronia ve Peterın simgesi: efsaneler ve modern gerçekler 1

  Fevronia ve Peterın simgesi: efsaneler ve modern gerçekler 12

  Fevronia ve Peterın simgesi: efsaneler ve modern gerçekler 53