Fallout 4 oyununda Podzemka yı bulup onun menajeri olmak nasılFallout 4 oyununda Podzemka yı bulup onun menajeri olmak nasıl


Fallout 4 oyununda Podzemka yı bulup onun menajeri olmak nasıl 37 13.02.2019, 07:06

Fallout 4 oyununda "Podzemka" yı bulup onun menajeri olmak nasıl?

Kaç tane öldürülen saldırganın, süpermutantın,sinyaller ve radyasyondan etkilenen diğer varlıklar, kahraman yüzünden. Sonuçta, Commonwealth'in bekarları sevmediğini anlamamız gerekecek. Bir noktada örgütlerden birini bulup ona katılmanız gerekecek. İşte bazıları hiç istemiyorlar. Öyleyse, Fallout 4'te olduğu gibi, "Underground" u bulun ve onun tam üyesi olun.

Şirketteki çeşitli görevlerden sonraDedektif Nick Valentine'in kahramanının elinde enstitü avcısı başkanından atılmış bir çip bulacaksınız. Bunu çözmek için yine Mahallemizdeki "Anıt Evi" ni ziyaret etmeliyiz. Bir zamanlar paralı asker Kellogg'un beynini ortaya çıkaran Dr. Amari, bu kez Podzemka organizasyonunun uzmanlarıyla iletişime geçmenizi önerir. Sorun şu ki bu insanlar nerede olduğunu bilmiyor.

Fallout 4'te "Underground" ı nereden bulabilirim?

Aramayı başlatmak için, aramayı başlatmak gerekir.görev "Moleküler düzey". "Podzemka" bir yeraltı organizasyonu ve kurtuluş hareketi. Enstitüye olan ilgileri ana karakterinkinden daha az değil, bu nedenle kesinlikle yardımcı olacaklardır. Sadece onları bulmalısın.

çöküş 4 metroyu bul 4. Fallout'da "Underground" bulmak için,Boston Common'da bulunan "Kuğu Göleti" nin girişinde, robot kılavuzunun bulunduğu yere gidin. Yerde yazıtlarla dairesel bir kiremit ve kırmızı bir çizgi var. Bu başlangıç ​​noktası olacak. Eski kilise görününceye kadar hat boyunca hareket ediyoruz.

Binanın içinde, dikkatle yürümek zorunda kalacaksınıztüneller, gulyabanilerle dolup taşan tüneller. Sonunda, sağdaki duvarda, bir şifre (RAILROAD) gereken bir kombinasyon kilidi olacak. Çiniler üzerine yazılmış harflerden oluşur.

Öldüm 4 (geçiyor). "Yeraltı" bul - bu sadece başlangıcıdır

Ayrıca çok daha zor olacak. Kahramanı, bağlılığını gösterene kadar güvensiz olacaktır. Bunu yapmak için birkaç talimatını yerine getirmek zorunda kalacaksınız. Ve birincisi ajans işleriyle bağlantılı.

Desdemona ile konuştuktan sonra,Deacon harita üzerindeki işaretleyiciye gidin. Amaç: Podzemki'nin merkez ofisi olarak hizmet veren binaya girmekti. Bununla birlikte, önce acentelerden biriyle görüşmeniz gerekecek. Eski karargahın iyi korunduğunu ve ona yönelik tüm yaklaşımların mayınlı olduğunu söyleyecektir. En iyi seçenek tünelden geçmektir. Bir düzine sinzı öldürdükten sonra, Carrington prototipini alıp Podzemka'ya geri göndermeniz gerekecek.

fallout 4 içinde metro nerede Şimdi Desdemona'ya gidebilir ve gösterebilirsin.Aydınlık Gölü üzerinde yaşayan süper bir mutant olan Brian Vergil'in çizimleri. Bu noktada, çizimler zaten kahramanın cebinde olmalıydı. Desdemona Teknisyen Tom ile konuşmayı teklif edecek. Teleport inşaatı için birkaç nesne oluşturmanın gerekli olacağını açıklayacaktır. Herhangi bir atölyede yapabilirsin.

İlk olarak Teknisyen Tom binayı önerecekplatforma yansıtıcı. Bunu yapmak için, Alüminyum (10), Çelik (5), Kablolama (3) gerekir. Bundan sonra, liste bir tekrarlayıcı anten, bir radyatör ve bir konsol ile doldurulacaktır. Bu oyunun görevi (Fallout 4) "Bir metro bul" dan farklı olarak, bu kez, hafif bir yürüyüşün gitmediğini belirtmekte fayda var.

Tekrarlayıcı anten

Yapısı için ihtiyacınız olacak: Altın (3), Tekstil (6), Bakır (3), Çelik (3) ve bir dokunmatik modül. Bu bölüm eksikse, radyo iletişimi ile bağlantılı herhangi bir binada bulunabilir. Örneğin, en kolay yol, Diamond City şehrinin güneybatısında bulunan aktif bir WRVR radyo istasyonunu ziyaret etmektir.

fallout 4 walkthrough metro bulmak Dokunmatik modül tabloda olacak. Sorun şu ki, Commonwealth'in sakinleri orada çalışıyorlar - George Cooper ve Anne Hargraves. Bir dokunma modülü formundaki hediye görevini yerine getirdikten sonra bile, beklememelidir. Yani çalmalısın.

konsol

Çok şey yapıldıktan sonraOyunun kahramanı (Fallout 4) "Podzemka" yı bulmayı başardı ve kimse ona yardım etmeyecek. Bu nedenle, o da tek başına bir konsol inşa etmek zorunda. Bunu yapmak için ihtiyacınız olacak: Bakır (3), Çelik (5), Kauçuk (2) ve biyometrik tarayıcı. Bu parça, örneğin, Milton Hastanesinde herhangi bir tıbbi merkezde bulunabilir.

fallout 4 moleküler düzeyde metro bulmak Onun yanında birçok mutant kamikaze olacak ve hepsiNe kadar tehlikeli olduklarını biliyorlar. Binada birkaç robot olacak ve bazılarının doğru olanı olabileceği olası. Bu yüzden onları yok etmeye çalışıyoruz.

Başka bir seçenek: ikinci kata çık ve zemindeki deliği olan bir oda bul. Oraya atlıyoruz, odadan çıkıp sağdaki kapıyı kırıyoruz. Biyometrik tarayıcıya ait bir masa olacak.

emitör

Listede son nesneyi oluşturmak içinTom'un tekniğine ihtiyacınız olacak: Kauçuk (2), Bakır (5), Çelik (10), Kablo Demeti (3) ve askeri elektrik devresi. Örneğin, "Bravo" gözlem mesajını inceledikten sonra birçok askeri bölgede bulunabilir.

Buranın yakınlarında tehlikeli, çünkü alabilirsiniziki taretin bombardımanı altında. Başka bir nesne robot polisi "Protectron" tarafından korunmaktadır. Ama onun kahramanı emir ihlalidir, o yüzden müdahale etmesi gerekecek. Asansörün içinde, bir dolap var ve içinde bir elektrik devresi olacak.

Teleportörü başlatmak

Bu oyun Fallout 4'ün görevindeki son aşamadır("Moleküler seviye"). Bul "Podzemka" oldukça basit, ama onun ajan olmak, denemek zorunda kaldı. Artık tüm cihazları tek bir elektrik şebekesine bağlamak kalır. Bunu yapmak için, atölye birkaç jeneratörler inşa etmek ve onlarla bir konsol, bir radyatör ve bir anten bağlamak zorunda kalacak.

çöküş 4 metroyu bul Başlamadan önce Desdemona bir iyilik isteyecektir, çünküPodzemki'nin Enstitü'nün pahasına kendi çıkarları vardır. Sonra, teleport, oradaki kahramanı transfer edecek. Bu görevde, "Moleküler seviye" sona erecek ve yeni bir görev başlayacak - "Yeraltı ve örtü altında". Ama şimdi Podzemki'nin gerçek ajanı olacak.

Fallout 4 oyununda Podzemka yı bulup onun menajeri olmak nasılFallout 4 oyununda Podzemka yı bulup onun menajeri olmak nasıl

Related news

 • İbrahim Saraçoğlu Keten Tohumu Yağı Faydaları Ve Kullanımı
 • IWatch
 • Evde bir ev orkide çoğaltılması - nasıl birinden bir tane almak için
 • Türk Telekom, OTAŞ için BTKya izin başvurusunda bulundu
 • Kurban kesiminde bunlara dikkat

 • Fallout 4 oyununda Podzemka yı bulup onun menajeri olmak nasıl 92

  Fallout 4 oyununda Podzemka yı bulup onun menajeri olmak nasıl


  Fallout 4 oyununda Podzemka yı bulup onun menajeri olmak nasıl 31

  Fallout 4 oyununda Podzemka yı bulup onun menajeri olmak nasıl 18

  Fallout 4 oyununda Podzemka yı bulup onun menajeri olmak nasıl 29

  Fallout 4 oyununda Podzemka yı bulup onun menajeri olmak nasıl 3

  Fallout 4 oyununda Podzemka yı bulup onun menajeri olmak nasıl 34

  Fallout 4 oyununda Podzemka yı bulup onun menajeri olmak nasıl 10

  Fallout 4 oyununda Podzemka yı bulup onun menajeri olmak nasıl 86

  Fallout 4 oyununda Podzemka yı bulup onun menajeri olmak nasıl 2

  Fallout 4 oyununda Podzemka yı bulup onun menajeri olmak nasıl 3

  Fallout 4 oyununda Podzemka yı bulup onun menajeri olmak nasıl 63

  Fallout 4 oyununda Podzemka yı bulup onun menajeri olmak nasıl 58