Evde orkide tutmak mümkün mü: işaretler ve batıl inançlar

Evde orkide tutmak mümkün mü: işaretler ve batıl inançlar

20.04.2019

Evde orkide tutmak mümkün mü: işaretler ve batıl inançlar 76

Evde orkide tutmak mümkün mü: işaretler ve batıl inançlar

Son zamanlarda işaretler ve batıl inançlar verildibüyük ilgi. Onlar hevesli çiçekçileri atlamıyorlardı. Evin renkleri sevenler arasında, bir orkide evde tutmak mümkün olup olmadığı konusunda aktif bir tartışma olmuştur? Uzmanların ve amatörlerin görüşlerinin bu açıdan tamamen katılmadığı ve işaretlerin son derece çelişkili olduğu unutulmamalıdır. Hangilerine inanılmalı ve ne yapılmalı - bireysel olarak karar vermek her birimize bağlıdır.

Orkide görünümünün tarihçesi

Orkide - en eski en güzel temsilcisirenkler. İlk sözü M.Ö. yedinci yüzyıla kadar uzanır, ancak uzmanlar aslında bu güzelliğin daha erken ortaya çıktığını iddia etmeye hazırdır. Uzun bir süre için saflık, mükemmellik, güzellik ve uyumun sembollerinden biri olarak kabul edildi.

Geçmişte, bu çiçek sadeceseçildi (herhangi bir yetenek veya olağanüstü bir görünüm sahiplerine). Adamlar sevgililerine sundular, böylece hayranlıklarını ifade ettiler ve düşüncelerinin tamamen saf olduğunu gösterdiler.

Evde orkide, işaretler ve gerçeklerle birlikte kalabilir mi?

Son zamanlarda, insanlar konulara giderek daha fazla ilgi gösteriyor:

 • Orkide nasıl bir çiçek?
 • Evi tutabilir miyim?

Onunla ilişkili işaretler daha az onlara ilgi vardır. Bu batıl inançlar, özellikle, bu bitkinin yapay ıslahının karmaşıklığı ile daha fazla ilişkilidir. Bazı işaretler atalarımızın biriktirdiği kişisel deneyimlerden gelir.

Orkide - enerji vampiri?

Sorusuyla ilgilenenlerBu çiçeğin gerçek bir enerji vampiri olduğu düşüncesine neredeyse getirilen orkide, işaret ve batıl inançları barındırır. Bitki, tek bir çatı altında yaşayanların yaşamsal enerjisini yiyor. Feng Shui'nin ünlü doktrini bile, bu teoriyi desteklemeye meyillidir, ancak çoğu zaman bitkilerin tarafını alır ve bir çok insan konutuna olumlu bir şekilde davranır. Ama gerçekten öyle mi?

Orkileri evde tutabilir miyim?

Suçlu bazılarının poleniSadece güçlü bir yatıştırıcı etkiye sahip olmayan, hatta bir insanı bile zorlayan orkide çeşitleri. Sonuç olarak, tesis enerji emicinin büyülü özelliklerini atfetmeye başladı.

Orkide - bir bitki muzhegon

Eğer yapabiliyorsanız sormak için derinlik varsaOrkide evde tutmak, halk işaretleri mutlaka bir tür muzhegon olduğunu söyleyecektir. Ancak, bu ifade tamamen doğru değil. Gerçek şu ki, bir orkide aslında insanlığın güzel yarısına fayda sağlayan bir dişi çiçeği. Daha adil seks tarafından sahip olunan kadınlık, çekicilik ve diğer özellikleri güçlendirebilir. Ancak, erkekler üzerindeki olumsuz etki, her şeyden önce, çok nazik ve hatta etkili olmalarıdır.

bir orkide evde işaretleri tutabilir

Uzmanlar, erkek temsilcilerinin yaşadığı odalarda orkide bulundurmayı önermezler. Bu bitkileri en az zaman harcadıkları odalara yerleştirmek daha iyidir.

Phalaenopsis orkide'yi evde tutabilir miyim?

Şimdi oldukça popüler orkidephalaenopsis. Evde böyle bir çiçek tutmak mümkün mü? Bu soru, onun kapalı çiçek bahçesi için bu güzelliğe bakan neredeyse herkesin ilgisini çekiyor.

Bu bitkiler ile ilgili negatif işaretler,hiçbir şekilde onları üremek yasaklar, ama sadece bu konuda belirli kısıtlamalar empoze ederler. Orkideler yatak odasında tutulmamalıdır, çünkü geceleri birçok bitki aktiftir. Ayrıca, evde erkeklerin orkidelerle bağlantısını en aza indirmeniz gerekiyor. Ve her durumda onları erkek odaları ve ofisleri ile dekore etmemeliyiz.

Feng shui evde orkide hakkında ne diyor?

Genel olarak, feng shui oldukça destekleyiciorkideler dahil olmak üzere evin içindeki herhangi bir bitki, ancak yukarıda belirtilen istekleri dikkate alınarak ekilmeleri gerekir. Bu olumsuz etkiyi önleyecek ve bu bitkiye gerçek bir dekorasyon yapacak ve sahibine sevinç getirecektir.

Orkide evleri işaret ve batıl inançlarla tutmak mümkün mü?

Oldukça belirsiz bir orkide bitkisi. Evi tutabilir miyim? İşaretler ve batıl inançlar genellikle tam tersini konuşuyor. Ama aynı zamanda, temizlik ve saflık, tüm artıları ve eksileri ölçeklere koymanızı sağlar. Pratikte görüldüğü gibi, bu çiçeği almış olanlarla hiçbir şey korkunç değildir, olmaz. Bununla birlikte, bununla ilgilenmek ve her durumda hastalıklara ve solmaya izin vermemek gerekir.

Orkide gerçek şifacı olabiliradil seks için. Gençleri, iyi bir ruh halini ve hatta sağlığını döndürüyorlar. Ayrıca, çiçek kadınların niteliklerini ve karakter özelliklerini geliştirebilir. Evdeki pozitif enerji de bu yeşil arkadaşın yardımı ile çekilebilir. Bu durumda önemli olan renk tomurcuklarıdır, çünkü her biri farklı şekillerde başkalarını etkileyebilir.

Orkide - savunucuları

Eğer hala yapabileceğinden şüphe ediyorsanOrkileri evde tutmak için, bazen onun ustalarının gerçek bir koruyucusu haline geldiğini belirtmek gerekir. Olumsuz düşüncelere sahip olan veya kötülük yapmak isteyen bir kişi ziyarete gelirse, o zaman onun çiçeği kesinlikle kaçar ve kötü sağlığa kavuşur. Bir ormanın ayakta durduğu, konutunuzu ziyaret eden açık ya da gizli düşmanlar, sonunda baş ağrısı, endişe ya da diğer olumsuz koşulları hissedecektir.

Evde orkide tutmak mümkün mü: işaretler ve gerçekler

Muhtemelen orkide negatif değil.onun sahibi üzerinde etkisi, ancak hepsi bitkinin çiçeklerinin rengine bağlıdır. Zor bir karar vermeniz durumunda belirleyici olabilir: Ormanın başlaması ya da başlatılmaması.

Phalaenopsis orkide evde yapabilir miyim

İşaretlere göre kırmızı ve mor çiçeklertembellik ile mücadelede yardım. Bir kadın olumsuz alışkanlıklardan kurtulmaya veya diyete devam etmeye karar verirse - bu seçim sadece onun için. Bu rengin bitkisi irade gücünü harekete geçirir ve tasarlananda başarıya ulaşmaya yardımcı olur. Herhangi bir nedenden dolayı, belirli bir vakayı ertelerseniz, kırmızı renk onu kararlı bir şekilde almanıza yardımcı olur.

Hala sorudan şüphe duyanlar,Orkide evde tutmak, bu bitki lehine başka bir argüman verebilir. Sarı orkide sadece maddi zenginliğin artmasına katkıda bulunmaz, aynı zamanda kariyer basamaklarındaki basamakların üstesinden gelmede de yardımcı olur. Aynı turuncu bir renk ile çiçek atfedilebilir. Aktif bir yaşam tarzını teşvik ediyorlar.

Beyaz ve pembe renk orkide yardımcı olabiliriç uyumu bulmak. Dünyayı sadece siyah tonlarda ve depresyona yatkın bireyler için görenler için ideal çözüm budur.

Orkide evde halk işaretlerini tutmak mümkün mü

Orkide - sizin için mükemmel bir bitkiherhangi bir kadın. Başkalarının olumsuz enerjisine karşı korunmaya yardımcı olacak ve sahiplerinin iç güzelliğini vurgulayacaktır. Bununla birlikte, bu çiçek, diğer bitkiler gibi, dikkatli bir bakım ve özen gerektirir.

Evde orkide tutmak mümkün mü: işaretler ve batıl inançlar

Evde orkide tutmak mümkün mü: işaretler ve batıl inançlar

Related news

 • Eski Zamanlardaki Korkunç Ölümleri Tüm Çıplaklığıyla Gözler Önüne Seren 30 Olay Yeri Fotoğrafı
 • Ev dekorasyonunda ayna kullanmanın yolları
 • Örgü Papatya Modeli Yapılışı
 • Kalın Sürme Nasıl Çekilir
 • SİNEK KANADI YAPRAKLI İĞNE OYASI YAPILIŞI

 • Evde orkide tutmak mümkün mü: işaretler ve batıl inançlar 91

  Evde orkide tutmak mümkün mü: işaretler ve batıl inançlar


  Evde orkide tutmak mümkün mü: işaretler ve batıl inançlar 69

  Evde orkide tutmak mümkün mü: işaretler ve batıl inançlar 73

  Evde orkide tutmak mümkün mü: işaretler ve batıl inançlar 46

  Evde orkide tutmak mümkün mü: işaretler ve batıl inançlar 6

  Evde orkide tutmak mümkün mü: işaretler ve batıl inançlar 72

  Evde orkide tutmak mümkün mü: işaretler ve batıl inançlar 54

  Evde orkide tutmak mümkün mü: işaretler ve batıl inançlar 43

  Evde orkide tutmak mümkün mü: işaretler ve batıl inançlar 82

  Evde orkide tutmak mümkün mü: işaretler ve batıl inançlar 52

  Evde orkide tutmak mümkün mü: işaretler ve batıl inançlar 75

  Evde orkide tutmak mümkün mü: işaretler ve batıl inançlar 2

  Evde orkide tutmak mümkün mü: işaretler ve batıl inançlar 77