17.06.2019

Evde büyüyen goslings: perspektifler ve özellikler 68

Evde büyüyen goslings: perspektifler ve özellikler

Kaz eti değerli ve kullanışlı bir üründürmükemmel tat kalitesi olan yiyecekler. Bu nedenle, kırsal sakinlerden bahsetmemekle birlikte, kır evi sahiplerinin birçoğu evde kuzenleri büyütmek gibi heyecan verici bir işle uğraşmayı tercih etmektedir. Buna ek olarak, bu işgal doğru yaklaşımı ile çok karlı bir iş haline gelebilir, zira sadece iki ayda kaz 4 kilogram ağırlığa ulaşır.

evde büyüyen goslings

Evde büyüyen goslings, kuşu sağlıklı bir şekilde izlemek ve yalnızca yüksek kalitede yem vermek için gerekli olduğunda bakımını sağlamayı gerektirir.

Hafifçe yetiştirilen kazlarMera, çimin bol olması halinde. Böylece dölleme masraflarını düşürebilirsiniz. Aynı zamanda bir kaz, günde yaklaşık 50 ila 75 gram konsantre almalıdır. Böyle bir norm, kuşun ağırlık kazanması için en uygun kabul edilir.

Aynı zamanda, kaz, çeşitli hastalıklara karşı yeterince yüksek bir bağışıklığa sahipken, beslenme ve bakım koşullarına karşı iddiasızdır.

Evde büyüyen goslings, kanatlı kuru çöp için zorunlu kullanım sağlar. Bu, şiddetli donlardan pençeleri korumak için yapılır.

Kaz kurdu hemen sıcak,iyi aydınlatılmış oda, iyice yıkanmalı ve bembeyaz önce badanaltılmalıdır. Bir çöp olarak, kural olarak ahşap talaş veya küçük talaşlar kullanılır.

et için kazlar yetiştiriciliği

Evde büyüyen goslings mümkündür vekazsız, bu durumda kuluçka standart bir kauçuk sıcak su şişesinden ısı alır. Gosling üç haftalıkken, temizlenebilir. Kuşlara temiz temiz su da verilmelidir.

Diyette kilo alma sürecini hızlandırmakKazı beslemek kaliteli gübreleme ile tamamlanmaktadır. Tahıllardan, uzmanlar çavdar vermeyi önermez, çünkü yağın kalitesini etkiler.

Et için kültivasyon tam olarak yapılmalıdırSahte yem katkılarının kullanımını hariç tutar. Yukarıdaki kümes hayvanları için niteliksel üst pansuman opak bir polimer filmde paketlenmelidir, sadece içinde bulunan eser elementler ve mineraller yararlı özelliklerini korurlar. Ürünün üretim tarihine dikkat etmeyi ihmal etmeyin, ağırlığa göre yiyecek almayın, ihtiyacınız olan ürünün kisvesi altında bir tür analog olarak satmanız olasıdır.

büyüyen kazlar

Kazların yetkin ekimi de içerirKuzukulağı, ısırgan otu, civanperçemi, bezelyede bol miktarda bulunan bu kümes hayvanı bitkisel protein bileşenlerinin diyetine katılması. Ayrıca kazların günlük diyetinin balık unu, süzme peynir, balık kızartma, süt ile zenginleştirilmesi tavsiye edilir. Aynı zamanda, çim beslenme temelidir.

Yukarıdaki ipuçlarını kullanarak,evde kaz yetiştirmede başarılı olmak için gereklidir, bu yüzden masanızda her zaman taze et olacaktır. Ayrıca, aile bütçenizi ciddi şekilde güçlendirebilirsiniz.Related news

 • Mayasız Hamur Kızartması
 • Antalya Haberleri: Muratpaşa Kaleiçiyle EMITTte
 • Minecraftda bir distribütör nasıl oluşturulacağı ile ilgili ayrıntılar
 • Mutfak Havlusu Kenarı Yapılışı Türkçe Videolu
 • Smartphone F52 - kurumsal kimlik BenQ, mükemmel performans

 • Evde büyüyen goslings: perspektifler ve özellikler 4

  Evde büyüyen goslings: perspektifler ve özellikler


  Evde büyüyen goslings: perspektifler ve özellikler 82

  Evde büyüyen goslings: perspektifler ve özellikler 82

  Evde büyüyen goslings: perspektifler ve özellikler 14

  Evde büyüyen goslings: perspektifler ve özellikler 61

  Evde büyüyen goslings: perspektifler ve özellikler 9

  Evde büyüyen goslings: perspektifler ve özellikler 28

  Evde büyüyen goslings: perspektifler ve özellikler 89

  Evde büyüyen goslings: perspektifler ve özellikler 83

  Evde büyüyen goslings: perspektifler ve özellikler 59

  Evde büyüyen goslings: perspektifler ve özellikler 48

  Evde büyüyen goslings: perspektifler ve özellikler 83

  Evde büyüyen goslings: perspektifler ve özellikler 26

  Evde büyüyen goslings: perspektifler ve özellikler 62