Evde çayın hazırlanması veya meringlerin nasıl hazırlanması 2019

Evde çayın hazırlanması veya meringlerin nasıl hazırlanması 2019
25.08.2019

Evde çayın hazırlanması veya meringlerin nasıl hazırlanması 28

Evde çayın hazırlanması veya mering'lerin nasıl hazırlanması

Sadece çocuklar değil, aynı zamanda meringues gibi yetişkinler,çünkü çok lezzetli bir muamele. Muhtemelen, birçok anne bebeklerini kendi hazırladıkları meringues'lar ile memnun eder, çünkü evde meringues pişirmek çok basittir ve fazla zaman almaz. Bu kek yüksek kalorik değeri nedeniyle her gün için bir tedavi olarak uygun değildir, ancak tatiller veya önemli günlere mutlaka hoş bir tada beze eşlik eder.

Bize hayatta kalma tarafından yargılayarak, pişirme beze icatefsaneler, farklı ülkelerden birkaç şef oldu. Böylece, İsviçre'de elde edilen incelik, ilk üretildiği şehir ile uyumlu olarak adlandırıldı, buna "meringues" denir. Görünüşünün bir başka versiyonu daha var, 1692'ye dayanıyor ve Francois Massialo'nun adıyla ilişkili. Onun Rusça'da sözü, Turgenev dönemine aittir. Kremayı "İspanyol hayranı" olarak nitelendirdi. İsim - daha sonra Fransızca kelimesinin "baiser" - "öpücüğü" çarpıtmasından geldi. Böylece 19. yüzyılın sonunda. "İspanyol hayranı" bir "öpücük" oldu ve mutfak kitapları bir reçete, meringues nasıl yapılır ile tamamlandı. O zaman, bir fırın içinde bir fırınlama yapıldı.

Temada Değişiklikler: "Farklı ülkelerin ev koşullarında beze pişirme."

İtalyan aşçılar tariflerini şöyle sunuyor:nasıl meringues yapmak, bu arada, onlara "meringues" diyorlar ve yumurta akı ile sıcak şeker şurubu temelinde hazırlanır, bir köpük içine çırpılır. Tipik olarak, kek, yemek için daha küçük parçalara ayırma ihtiyacına yol açan büyüktür.

İsviçre'deki Merengi su banyosunda hazırlanır. Bu işlem çok zaman alır, aşağıdaki adımlar - fırında soğutma ve pişirme. Sonuç olarak, ortaya çıkan kekler yoğun bir kıvama sahiptir.

Fransız-Rus muameleleri farklıdırHavadar, narin ve viskoz kıvamlı, aynı zamanda akıllı bir kabuk. Bu seçeneği düşünün, meringues nasıl yapılır. Tarif basittir, ancak pişirme teknolojisine sıkı sıkıya bağlılık gerektirir. Öncelikle, proteinleri sarısından dikkatlice ayırın (yeterli yumurta 3). Bu prosedürü dikkatli bir şekilde yapmak önemlidir, böylece sarısı patlamaz ve proteine ​​girmez, aksi takdirde çanak başarılı olmaz. Sonra proteinleri kalın, kalın bir köpük haline getirmeniz gerekir. Bu sonuç elde edildikten sonra, yavaş yavaş pudra şekeri veya kum (250 gram) sunmalısınız. Bitmiş kütleyi bir şekerleyicinin çantasına aktarın. Tava parşömen ile kaplanmış ve kekleri küçük bezelye olarak ekstrüze ettik. Bir şekerleme torbası yerine bir selofan çantası kullanabilirsiniz. Karışımı içine koy, üstünü bağla ve köşede küçük bir delik aç. Fırın tepsisinde pişirilen kekler fırında en az bir saat bekletilir, böylece incelikte kabuklu bir kabuk bulunur. Sonuç olarak, fırını kapatın, ancak beze alınmaz, çünkü kurumaya fazladan zaman vermeniz gerekir. Unutmamak gerekir ki, pişirmeye başlamadan fırına, sonuçlara bakmak için açılmamalıdır, çünkü bu durumda protein yerleşecek ve artık orijinal şeklini geri getirmeyecektir.

Meringues yapmak için bir reçete var, hangi olacakDüşük karbonhidratlı. Böyle bir incelik bazen çocuklar veya diyet için bakım yapan insanlar için hazırlanabilir. İlk olarak, her zamanki sürümde olduğu gibi, üç yumurtadan ayrılmış proteinleri çırpın, sonra yavaş yavaş 250 gramı, ancak şeker ve yerine koyun. Hazırlanan fırın tepsisine çırpılmış hamur kütlesini koyarız ve üstte yer yer sedir fındıklı kekleri dökürüz. Onların yardımıyla tatlılığını yitirmiş bir lezzet, mükemmel bir tat kazanır.

Temel olarak hazır meringues kullanımı yapılabilir.çeşitli tatlılar kümesi. Bunlardan biri doldurma ile bir beze. Bunu yapmak için, hazırlanan bezeği kesmek ve yarısı arasındaki dolguyu bırakmak gerekir. Bir dolgu olarak, bir muhallebi, bir ıstakoz meyveleri veya meyvesi idealdir.

Az miktarda hindistan cevizini veya rendelenmiş çikolatayı çırpmaya ekleyerek inceliklerinizi çeşitlendirebilirsiniz.

Evde çayın hazırlanması veya meringlerin nasıl hazırlanması 2019

Evde çayın hazırlanması veya meringlerin nasıl hazırlanması 2019

Related news

 • BİM 25 Ocak 2019 aktüel ürünler kataloğu çıktı BİMde bu hafta hangi ürünler indirimli İşte tam liste
 • Peskov: Rus-Türk İdlib anlaşması uygulanmaya devam ediyor
 • Martini: vermut nasıl yenir
 • Guarana Nedir
 • Adams’ın Ödül Adaleti ve Eşitliği Kuramı (Equity Theory)

 • Evde çayın hazırlanması veya meringlerin nasıl hazırlanması 66

  Evde çayın hazırlanması veya meringlerin nasıl hazırlanması


  Evde çayın hazırlanması veya meringlerin nasıl hazırlanması 9

  Evde çayın hazırlanması veya meringlerin nasıl hazırlanması 11

  Evde çayın hazırlanması veya meringlerin nasıl hazırlanması 56

  Evde çayın hazırlanması veya meringlerin nasıl hazırlanması 33

  Evde çayın hazırlanması veya meringlerin nasıl hazırlanması 70

  Evde çayın hazırlanması veya meringlerin nasıl hazırlanması 90

  Evde çayın hazırlanması veya meringlerin nasıl hazırlanması 58

  Evde çayın hazırlanması veya meringlerin nasıl hazırlanması 20

  Evde çayın hazırlanması veya meringlerin nasıl hazırlanması 71

  Evde çayın hazırlanması veya meringlerin nasıl hazırlanması 72

  Evde çayın hazırlanması veya meringlerin nasıl hazırlanması 38

  Evde çayın hazırlanması veya meringlerin nasıl hazırlanması 71