Ev kredisi adlı haritayı Cosmos: yorumlar, koşullar, avantajları 2019

Ev kredisi adlı haritayı Cosmos: yorumlar, koşullar, avantajları 2019 Ev kredisi adlı haritayı Cosmos: yorumlar, koşullar, avantajları

"Ev kredisi" adlı haritayı "Cosmos": yorumlar, koşullar, avantajları

Şu anda bir dizi banka dikkat çekiyorGelişmiş, karlı ürünleri ile müşteri. “Ev Kredisi” ni birbirinden ayıran bu stratejidir. Bu bankadaki "Cosmos" kartının şartları cazip görünüyor. Değerlendirme inanıyorsanız, hizmet de üstte. Paranıza bu bankaya güvenmek buna değer mi? Özellikle ilgilenenler için - bankanın "Ev Kredisi" banka kartı "Cosmos" bir bakış.

ev kredisi uzay haritası yorumlar

Güvenilir mi, değil mi?

Geniş bir yelpazede bazı bankacılık yapılarıtüketiciler kuşku duymazlar. Örneğin, Sberbank her zaman var olmuş gibi görünüyor ve her zaman var olacak. Ancak, güvenilirlik için ödemek zorundasınız: mevduat oranları küçük, ancak kredi programları için - daha etkileyici. Devlet katılımı olan birkaç büyük banka var. Gücüne yatırım yapmış olmaları, yapılara güvenmenizi sağlar. Ancak Sberbank'taki gibi fayda, minimum düzeydedir. Ancak "Ev Kredisi" nden gelen "Cosmos" kartının şartları, sıradan bir müşterinin bakış açısından çok daha çekici. Öte yandan, yapı boyut olarak çok daha küçüktür, dolayısıyla herkes kazanılana yatırım yapmaya hazır değildir.

"Ev kredisi" haritasından "Cosmos" programının faydalarıŞirketin resmi web sitesinde açık ve ayrıntılı. Fon bakiyesi üzerinde yoğun ilgi gören müşteri, bir dizi bonus teklifine erişebilir. Bazı mağazalarda alışveriş yaparken bonus almak için bir fırsat var. Şirket ilk yıl için tamamen ücretsiz hizmet veriyor. "Evren Kredi" kartının "Ev Kredisi" ni nasıl etkinleştireceğine dair hiçbir soru kalmayacak: Değerlendirmelerde kullanıcılar oybirliğiyle bu yapının hizmetinin zirvede olduğunu belirtiyorlar. Yardım masası hızlı ve doğru bir şekilde herhangi bir soruyu cevaplar, tarife şebekesinin özelliklerini anlatır ve açıklar.

Neden ve kime?

Ürün özetinden görüldüğü gibi, yorumlar"Ev Kredisi" den "Cosmos" haritası hakkında, prim oranlarını bağladığınızda, çok özel çok özel tekliflere erişebilirsiniz. Ayrıca, müşteriler belirli bir basitleştirilmiş ödeme sistemi kullanma fırsatına sahiptir. Bir dizi ilginç, çekici fırsat, çok çeşitli insanlara açıktır. "Konut Kredisi" nden "Kosmos" kartı ile ilgili incelemelerden de görebileceğiniz gibi, yapının müşterilerinin çoğu bu avantajları çok takdir ediyor ve bankacılık yapısıyla işbirliği yapmaya değer olduklarına inanıyor.

Banka kendisi finansal ürün olduğunu bildirdiGünlük kullanım için bir kart ihtiyacı olanlar için öncelikle tasarlanmıştır. "Ev kredisi" kartından "Kosmos" kartı ile ilgili incelemelerden de görebileceğiniz gibi, ürün hem mağazalarda hem de sanal mağazalarda hizmet vermek için çeşitli mağazalarda, satış noktalarında kullanım için en uygun seçenektir. Mali durumu kontrol altında tutmanızı sağlayan uygun bir kişisel kabin sağlar. Herhangi bir zamanda, "Ev Kredisi" nden "Uzay" haritasındaki geri bildirimlerle kanıtlandığı gibi, kullanıcılar kişisel hesaplara başvurarak herhangi bir ihtiyaç için ödeme yapabilirler. Operasyonlar hızla uygulanır, başarısız olmadan geçer. Aylık ödemelerin iyi düşünülmüş bir sistemi vardır. İncelemelerden de görebileceğiniz gibi, "Kosmos" kartının "Ev Kredisi" ni yenilemesi ve diğer kişilerin uzlaşma hesaplarına aktarılması da zorlukları temsil etmemektedir. Herhangi bir sorunuz varsa, teknik destek tüm soruları hızlı bir şekilde cevaplar. Bu amaçla, Ev Kredisi bankasının sıcak hattı tasarlanmıştır.

banka kartı uzayı ev kredisi

Karlı ve güvenilir

"Ev" bankasının "Kosmos" kartının tarifelerinden görüldüğü gibiKredi ", günlük kullanım dışında, ürün aynı zamanda kişisel fon birikimi için uygundur. İyi düşünülmüş bir program, kıskanç bir düzenlilik ile küçük bir yüzdelik para kazanmanızı sağlar. Miktar, müşterinin ne kadar büyüdüğüne bağlıdır.

Ek gelir de nakit geri ödeme ile sağlanır"Ev Kredisi" den "Cosmos" kartı. Bu, kullanıcı israfı miktarıyla belirlenen nispeten küçük bir avantajdır. Belirli bir program "Faydalar" geliştirilmiştir. Bu "Ev Kredisi" den gelen "Cosmos" önbellek kartıdır: harcanan miktarın neredeyse üçte biri müşteriye iade edilebilir. Teklif, sınırlı sayıda satış noktası için geçerlidir, ancak bunların listesi oldukça kapsamlıdır. Teklif, bankanın birkaç yüz ortaklarında geçerlidir. İade miktarı mağazadan mağazaya değişir. Banka "Ev Kredisi" nin sıcak hattı hakkında spesifik bilgileri belirtin.

Aktif yaşam için her şey

Reklam kampanyasından da görülebileceği gibi bir banka kartı"Uzay" Ev Kredisi öncelikle aktif modern insanlar için oluşturuldu. Gençlere, orta yaşlı insanlara - kısacası, en büyük satın alma gücüne sahip olan ve paralarını zihnine yatırım yapmaya ve kendileri için fayda sağlamaya istekli olanlara uygundur. Aynı zamanda, herhangi bir kısıtlama yoktur. Banka kartı "Cosmos" "Ev Kredisi" sahibi, kesinlikle ilgilenen herkes olabilir.

Kartta bir denge varsa, üzerlerindefaiz tahsil edilir. Program, ne kadar büyük olursa olsun, her durumda çalışır. "Kosmos" kart "Ev Kredisi" ikramiye hesaplamak için kurallar, zeka ile satın almak ve kendileri için parası seven öğrenciler, emekliler için özellikle ilginç. Koşullar oldukça basit, bu yüzden herkes programa katılabilir. Ancak istatistiki bilgilerden de görüleceği gibi, çoğunlukla genç ve orta yaştaki aktif insanlar bu haritaya başvurmaktadırlar.

ev kredi dükkan ortaklarından alan haritası

avantajları

Programa dikkat ederseniz, ayrıntılı olarak"Cosmos" Ev Kredisi kartını nasıl kullanacağınızı açıklayan en büyük faydaların "Platin" statüsüyle ilişkili olduğunu görebilirsiniz. Bu durumda, müşteri bir dizi özel ayrıcalığa erişir ve özellikle büyük indirimler bekleyebilir. Buna ek olarak, banka tarafından değil, "Visa" ödeme sistemi ile geliştirilen bazı avantajlı teklifler kullanmak mümkündür. Böyle bir kartın hizmet ömrü, iki yıl boyunca başka bir banka için daha uzundur. Hizmetin ilk yılı komisyon olmadan gerçekleşir. Bu süre dolduğunda, kullanım ödenir, ancak platin banka kartı için tarife planları uygun fiyattan daha fazladır. Kısmen bu, "Ev Kredisi" nden "Kosmos" kartındaki ortak mağazalar tarafından sağlanan bonuslar, indirimlerle dengeleniyor.

Diğer olumlu kullanımlar arasındakartlar - fonların ödenmesinde yüksek limitler. Bu göstergeler, diğer bankacılık yapılarının benzer tekliflerinden daha yüksektir. Kart, bankacılık programında belirlenen koşulları yerine getiriyorsa kullanıcılara açıktır. Gelir seviyesi ortalama olan bireyler için oldukça basit, erişilebilir, bu yüzden harita bir bütün olarak kitleler için en uygunudur. Denge, daha yüksek bir yüzdeyle, daha çok para kartındaki uzlaşma döneminin sonunda tahsil edilir. Diğer bankaların ATM'lerini kullanırken bile kartı ilk beş kez komisyon olmadan gerçekleştirebilirsiniz. Bu gerçekten faydalıdır, ekstra para harcamadan doğru miktarı hızlıca elde etmenizi sağlar.

Sevenler için kaydetmek ve harcamak

Yukarıda açıklanan olumlu anlara dayanarak,Neden "Cosmos" kartı "Ev Kredisi" yapmak için bilmek isteyenlerin sayısı son zamanlarda daha fazla anlayabilirsiniz. Nitekim, avantajlı teklifler koşulu altında, program son derece cazip görünmektedir. Buna ek olarak, banka dikkat çektiği için, kullanıcı karttan küçük bir miktar para çekmek istiyorsa, ödeyeceği komisyon asgari düzeyde olacaktır. Alt sınırda herhangi bir kısıtlama yoktur - kart sahibinin ihtiyacı olan miktarı tam olarak çekebilirsiniz. Para ruble olarak verilir, hizmetin yüzdesi tahsil edilmez.

Özel ilgi bir bonus hak ediyorprogramı. "Ev Kredisi" nden "Kosmos" kartındaki birçok iş ortağı, ek indirimler sağlar ve harcanan paranın bir kısmı, süre sona erdikten sonra kullanıcıya geri gönderilir. Cashback değişir - hem belirli mağazaya, mevcut teklife ve işlem miktarına bağlıdır. Yine de, böyle bir fırsat her zaman bir faydadır. En çok ziyaret edilen M.Video, L'Etoile, Daughters ve Sons gibi birkaç yüz mağazada kullanabilirsiniz.

Herhangi bir dezavantaj var mı?

"Ev Kredisi" den "Cosmos" birnispeten uygun mali teklif, ama bazı dezavantajları yok. Özellikle, SMS-mesajlarını kullanarak servis para için bağlanmış olması gerekir. Tabii ki, aynı Sberbank da bu hizmetler için ücret alıyor, ancak yine de modern bankaların çoğunda SMS paketi ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Buna ek olarak, bankadan bankaya para transferi yapılması gerekiyorsa, Ev Kredisi böyle bir işlem için büyük bir ilgi görecektir. Bunu yapmak için, ofise gitmeniz, sipariş vermeniz gerekecek, ancak transfer gerçekleşecek.

ev kredisi koşullarından alan haritası

Bir başka yönü, puanların aktarılması için prosedürdür."Ev Kredisi" den "Cosmos" haritası. Prosedür kolay değildir ve ilk defa hata yapmamak için operatörün yardım hattını kullanarak yardımını kullanmak daha iyidir. Bu, karını ve fikrini, "tam olarak" dedikleri gibi kullanmaktan çekinmeyecek.

Nasıl alınır?

Hizmet şartlarından görülebileceği gibi,Kart, banka bürosuna başvurmanız gerekiyor. Burada, kullanıcı hizmet sözleşmesi tarafından belirlenen evrakları çizer, bunları kendi eliyle imzalar, ancak kredi şirketi programa katılanların sayısına dahil olur. Banka web sitesi aracılığıyla şu anda sipariş veremezsiniz. Bir kart almak için pasaportunuzla birlikte Ev Kredisi bölümüne gelmeniz gerekir. Genellikle başvuru bankanın temsilcisi tarafından doldurulur ve kullanıcı sadece başvuruyu imzalar ve belgelerin doldurulma tarihini gösterir. Bu, serbest bırakma işlemini etkinleştirir ve hizmetin potansiyel kullanıcısının hizmet oranlarını kabul ettiğini gösterir. Genellikle prosedür on dakikadan fazla sürmez. Ancak, bankacılık yapısının gözden geçirilmelerinden de görülebileceği gibi, özellikle de iş gününün sonunda, birçok branşta, kuyruk sorunuyla karşılaşılabilir. "Ev Kredisi" ne bir gezi planlarken, kuyruklar genellikle 10-15 dakika geciktiği için ofiste en az yarım saat harcamaya hazır olmalısınız.

Operatör ile etkileşime girerek, dikkatmüşteri kartın anında serbest bırakılmasıyla ilgilenir. Alternatif seçenek - "Ev Kredisi" kişisel bir plastik kart "Cosmos". Bir süre için bir tane bekleyin: bazen sadece birkaç gün ve bazen iki hatta üç hafta. Kural olarak, bir siparişin verildiği sırada kredi yapısının yöneticisi, bekleme süresinin mümkün olan en yüksek süresini bildirir. Kart kullanıma hazır olduğunda, müşterinin uygulamayı bıraktığı ofise gönderilir. Bundan sonra, yönetici kullanıcı tarafından belirtilen telefon numarasına başvurur, ödeme plastiğiniz için gelebilirsiniz. Ancak başvuru sahibi, kağıt temizleme süreci biter bitmez anlık konunun kartını alır. Ancak, dikkat edin: Bu kartların kuralları ve tarifeleri biraz farklıdır. Nominal daha avantajlıdır ve genel olarak uygulama için daha fazla olasılık vardır. Bazı mağazalar, anında kartlar üzerinde işlem yapılmasına izin vermez ve pahalı bir satın alma işlemi yaparken böyle bir kartın sunumunu onaylamaz.

Herkesin yararına "Fayda"

Programın açıklamasından görüldüğü gibi, "Ev Kredisi""Faydalar" bonus programı ile "Cosmos" kartını kullanırken belirli bir avantaj elde etmenizi sağlar. Finansal yapının ortaklarından alım yapanlara fayda sağlanır. Sistem, mantığıyla, geri ödeme olasılığını andırır ve harcanan paranın neredeyse üçte birini geri almanızı sağlar (bazı durumlarda).

Mağazalar farklı koşullar için puan sağlar. Bazılarında, bu mükemmel bir kazanımın yüzdesi olacaktır, ancak diğerlerinde sabit sayıda bonus verir ve çek miktarı önemli değildir. "Ev Kredisi" ek olarak, sanal özel bir ofis aracılığıyla ödeme yapanların bonus puanlarını hesaplar. Bu sayede konut ve toplu hizmetler veya para cezaları ödeyerek ve herhangi bir hizmet için para aktararak bir ödül alabilirsiniz. Bonus puanlarının hesaplanma süresi programdaki belirli katılımcılara bağlıdır, genel olarak bu işlemden sonraki üçüncü veya beşinci günde gerçekleşir. Kayıt için en uzun süre bir buçuk aydır. Banka, nadir durumlarda, sürenin 70 gün boyunca bile uzayabileceğini uyardı. Bonus programındaki puanlar zamanında gelmediyse (karttaki incelemelerde de görülebileceği gibi), yardım hattının destek servisine başvurmanız gerekir. Buna ek olarak, şirketin web sitesindeki sohbet sürekli olarak çalışır, bu noktada operatörler müşterinin sorusunu yanıtlayabilir.

Bonusların özellikleri

Sunulan listede görüldüğü gibiBankanın resmi web sitesi, "LitEx" web sitesinde bir satın alma yaparak ve "AliExpress" ile ilgili anlaşmalarda bulunarak bonus alabilirsiniz. "Ev Kredisi", moda mağazalarında alışveriş yaparken bonuslar sunuyor - bu popüler "BiFri", ve "Otto" nun geniş kitlelerine erişebiliyor ve uygun bir sanal katalog "LaModa". Krasny Kube ve Technosila teknik mağazalarında, HomeVideo, Media Markt'da bir Ev Kredi kartı ödeyerek bonuslar halinde geri almanızdan biraz para alabilirsiniz. Kısacası, birçok fırsat var ve programın ortakları, vatandaşlarımızın çoğunluğunun düzenli olarak alışveriş yaptığı yer.

sıcak hat ev kredisi bankası

İkramiye değişimi analoji ile gerçekleştirilir.bonus - çek bir ruble ". Bu durumda, dönüşüm 10 gün içinde gerçekleşir. Programı kullanmak için, kişisel hesabınız üzerinden bankanın web sitesinde bir talepte bulunmanız gerekir. İlgili uygulamanın alınmasından sonra, dönüşüm süreci kullanıcının sonunda bir uyarı almasıyla başlar.

Fayda dünyasına vize

Premium kart seçerken "Ev Kredisi""Cosmos" kullanıcı Visa ödeme sistemi tarafından geliştirilen özel teklifleri kullanma fırsatını yakalar. Özellikle, bu, sanat dünyasındaki en önemli olaylara gidebileceğiniz popüler bir "Yaratıcı Hafta Sonu" eylemidir. Sadece bu ödeme sisteminin katılımcıları, hem kendi sırasını beklemek zorunda kalmadan hem de bilet ödemeye gerek kalmadan fırsatı kullanabilirler.

Ödeme sisteminden "Cosmos" kart sahiplerine“Visa” nın başka avantajları vardır: çeşitli kurum ve kuruluşlardaki indirimlere güvenebilirsiniz. Bu belirli bir bankanın ortakları değil, firmanın ödeme sistemi ile çalışıyor. Mağazalara ek olarak, özel teklifler, hizmet, otel ve eğlence tesisleri salonları yapar. Rusya'da Azimut otel ağı ve Ascona zincir mağazaları tarafından sunulan hizmetler için kart sahipleri tarafından özel fiyat etiketleri kullanılmaktadır. Ayrıca, "Sunlight" mücevher mağazalarının ağında veya "Oceanarium RIO" yu ziyaret ederken özel teklifler alabilirsiniz.

En iyi olmak isteyenler için en iyisi

Açıklamanın görüldüğü gibi, Ev Kredisi geliştirildiMali yapının ikramiye teklifini kullanmak isteyenler için "Kosmos" haritası. Program iyi bir kar elde etmenizi ve sadece kazanılan paradan tasarruf etmenizi sağlamaz, aynı zamanda herhangi bir çaba harcamadan da artırır. Anlaşma süresinin bitiminde kartın üzerinde tutarın yüz ila beş yüz bin arasında değişmesi durumunda, banka bu tutarın% 7,5'ini tahsil eder. Para daha da büyükse, faiz oranı% 3 ila% 7.5 arasında değişir.

ev kredisi nakit alanından harita alanı

Bir kart için ilk yıl için banka hiç para almaz.ve daha sonra bir aylık hesaplamada hizmetler için ödemek zorunda: bir ay 99 ruble. Kartta her gün on bin rubleyi aşan bir miktar varsa veya kullanıcı beş bin lira için bir kart kullanarak bir işlem yaparsa, bu ay kendisi için tamamen ücretsizdir. Doğru, 59 ruble bankanın SMS hizmetleri için ödemek zorunda kalacak.

Karlı ve uygun fiyatlı

Bir kart için başvururken, kullanıcıŞüphe etmeyin: Hiçbir şey ödemek zorunda kalmayacaksınız. Ana kart ilk kez tamamen yayınlandı. Yaşı 21 ve daha büyükse, ülkemizin herhangi bir vatandaşı tarafından alınabilir. Yaşınızı ve vatandaşlığınızı doğrulamak ve ayrıca bir kredi şirketi ile anlaşmaya girmek için gerekli tüm kişisel verilere sahip olmak için, ofisi ziyaret ettiğinizde yanınızda bir pasaportunuz olmalıdır. Müşterinin belgelerine dayanarak şirket yöneticisinin dolduracağı anket, bankanın internet sitesinde genel olarak incelenebilir. Önce okuyabilirsin ve sonra ofise git - eğer tabii ki, müşteri programda beyan edilen tüm şartları kabul ederse.

Bazı özellikler

Ayda "Ev Kredisi" bankasından "Uzay" haritasındaATM'ler 500 bin ruble çekebilirsiniz. Servisler için ödeme, mağazalardaki ürünler için limit - üç kat daha, yani bir buçuk milyon. Kullanılan miktarın yaklaşık% 1'i, hangi mağaza parasının harcandığı ve hangi hizmet için kullanıldığına bakılmaksızın, her zaman geri bonuslar getirir. Bir ay boyunca tahakkuk eden azami ikramiye tutarı iki bin. Malların en popüler kategorileri, harcanan miktarın en az yüzde üçü olan bonus programına geri dönüştür. Böyle popüler olanlar, benzin istasyonları, turizm ve halk yemekleri ile ilgili hizmetlerdir. Bir ayda üç bine kadar puan kazanabilirsiniz. Banka ile ortaklığa girmiş olan bir dizi sanal perakende satış noktası, "Cosmos" kartı ile% 10 oranında ödeme yaparken indirimler sunuyor.

Aynı zamanda, harita notunun kullanıcıları olarak,bazı zayıflıklar var. Bu yüzden kartı yenilemek zahmetlidir - bunun için ofise gelmeniz ve tutarı kasiyere koymanız gerekir. Yurtdışı alımlar yapılırsa, banka döviz kurunu kendi oranına çevirir, ki bu her zaman Rusya Federasyonu Merkez Bankası tarafından belirlenen ile aynı değildir. Bazı durumlarda, büyük miktarlarda satın alımlar için, bu dönüşümler oldukça kârlı olabilir. Hoş olmayan bir durumda olmamak için, yurtdışı satış noktalarında işlem yaparken dikkatli olmak gerekir.

Uygun ve göze batmayan

Banka notunun birçok müşterisi olarak,üstte "Ev Kredisi". mali programlarına katılım için kayıt yaparken kullanıcı başka bankacılık yapısı, hem de bağlantı için irtibat telefon numarasını bırakır ve sonra yeni karlı tarife seçenekleri sunan teknik servis operatörleri gelen aramalar bir dizi karşı karşıya kalabilir. Bir kişi bu şekilde bilgi almak istiyor ise, müşteri veritabanında sayısını korur ve dikkatinizi çekmesine istemiyorsanız sadece veritabanından telefon numarasını silmek arzusundan söz yöneticisini bilgilendirir. Bundan sonra, banka adına hiçbir endişe olmaz: CMC ne de müdahaleci çağrılar ne. Birçok özellikle açıkça müşterilerin sürekli çağrılar, spam ve reklam bülteni şikayetçiler diğer mali şirketler, bir dizi ile karşılaştırıldığında görülen, kesin bir artı olarak söylüyorum. Buna ek olarak, banka dikkatle veritabanını korur, böylece yetkisiz kişilerin müşterilerinin iletişim bilgilerine erişimi yoktur. Onların güvenliği için korku olamaz.

ev kredi transferi sipariş noktalarından kart alanı

İncelemelerde görüldüğü gibi, birçok çekiliş kartı,Mevduat için “Ev Kredisi” parasının verilmesi - bu bankacılık yapısı, özellikle müşterinin etkileyici bir miktarı varsa, işbirliği ile oldukça olumlu bir ilgi sunmaktadır. Maaşınızı buraya aktarabilir ve kartınızı verdiğinizde, müşteri ek bir bonus alır (şu anda - 500 ruble). Banka kartlarına ek olarak, plastik de verebilir ve kredi verebilirsiniz. Bu, birçok karttan kaçınmayı tercih etse de, oldukça faydalıdır.

Ev kredisi adlı haritayı Cosmos: yorumlar, koşullar, avantajları 2019

Ev kredisi adlı haritayı Cosmos: yorumlar, koşullar, avantajları 2019

Related news

 • Kitapların Sararması Nasıl Önlenir
 • Yeni Doğan Yeleği Nasıl Yapılır
 • Paten Nasıl Bir Spordur
 • Daha Fazla Kilo Vermek İçin Neler Yapılır
 • Domates Suyu Detoksu Nasıl Yapılır

 • Ev kredisi adlı haritayı Cosmos: yorumlar, koşullar, avantajları

  Ev kredisi adlı haritayı Cosmos: yorumlar, koşullar, avantajları


  Ev kredisi adlı haritayı Cosmos: yorumlar, koşullar, avantajları

  Ev kredisi adlı haritayı Cosmos: yorumlar, koşullar, avantajları

  Ev kredisi adlı haritayı Cosmos: yorumlar, koşullar, avantajları

  Ev kredisi adlı haritayı Cosmos: yorumlar, koşullar, avantajları

  Ev kredisi adlı haritayı Cosmos: yorumlar, koşullar, avantajları

  Ev kredisi adlı haritayı Cosmos: yorumlar, koşullar, avantajları

  Ev kredisi adlı haritayı Cosmos: yorumlar, koşullar, avantajları

  Ev kredisi adlı haritayı Cosmos: yorumlar, koşullar, avantajları

  Ev kredisi adlı haritayı Cosmos: yorumlar, koşullar, avantajları

  Ev kredisi adlı haritayı Cosmos: yorumlar, koşullar, avantajları

  Ev kredisi adlı haritayı Cosmos: yorumlar, koşullar, avantajları

  Ev kredisi adlı haritayı Cosmos: yorumlar, koşullar, avantajları

  Ev kredisi adlı haritayı Cosmos: yorumlar, koşullar, avantajları

  Ev kredisi adlı haritayı Cosmos: yorumlar, koşullar, avantajları

  Ev kredisi adlı haritayı Cosmos: yorumlar, koşullar, avantajları

  Ev kredisi adlı haritayı Cosmos: yorumlar, koşullar, avantajları

  Ev kredisi adlı haritayı Cosmos: yorumlar, koşullar, avantajları

  Ev kredisi adlı haritayı Cosmos: yorumlar, koşullar, avantajları

  Ev kredisi adlı haritayı Cosmos: yorumlar, koşullar, avantajları

  Ev kredisi adlı haritayı Cosmos: yorumlar, koşullar, avantajları

  Ev kredisi adlı haritayı Cosmos: yorumlar, koşullar, avantajları

  Ev kredisi adlı haritayı Cosmos: yorumlar, koşullar, avantajları

  Ev kredisi adlı haritayı Cosmos: yorumlar, koşullar, avantajları