Estee Lauder - enfes bireyler için parfüm 2019

Estee Lauder - enfes bireyler için parfüm 2019
19.09.2019

Estee Lauder - enfes bireyler için parfüm 21

Estee Lauder - enfes bireyler için parfüm

1 Temmuz 1908'de New York ortaya çıktıJosephine Esther Mentzer. Anne-babası Macaristan'dan göç ediyor. Kız, erken bir çocukluğundan beri "gerçek bir Amerikalı kadın" olma hayaliydi. Birçoğu, kendi şirketi Esther'in kurulmasının eğitime göre bir kimyager olan amcası tarafından hocalık için kadınlara yönelik kremlerin üretilmesine uğradığına inanmaktadır. Esther onur derecesi ile mezun oldu. 1930'da Joseph Lauter'in karısı oldu. Daha sonra çift, adlarını Lauder olarak değiştirmeye karar verdi.

estee lauder parfümBugün dünyaca ünlü marka kozmetik, parfüm, saç bakım ürünleri ve lüks deri lider üreticisidir.

İlk Estee Lauder - 1953'te çıkan parfüm, çarpıcı bir başarı bekliyordu. İlk dondurma olarak da bilinen Young Dew, yılda 5 milyon dolarlık satışlara ulaştı.

Daha önce kadınlar parfüm almadıBağımsız olarak, adam sevdiği aromayı seçti ve sevgili kadına verdi. Fakat Esther, her kadının kendi kokusu lehine kendi seçimini yapması gerektiğine ikna oldu.

Tercümede, yeniliğin adı "Rosa" anlamına gelirgençlik ". Kompozisyon, açıkça ve belirgin bir şekilde tütsü gibi geliyor. Sıcak bir oryantal kokuydu. Uzmanlar, onu şirketin parfüm koleksiyonunun tamamındaki en cinsel içerik olarak görüyorlar. Turuncu, bergamot, şeftali ve baharatların ilk taze ve temiz notaları ortaya çıkarılır; tarçın, kayısı kuşu, orkide, yasemin, ylang-ylang ve gülün şehvetli notaları ortaya çıkar.

Şirket Estee Lauder parfüm Maceracı serbest bırakıldı2011'de. Ünlü markanın hayranları hayal kırıklığına uğramadı. Parlak ve zengin aroma kompozisyonu ayrı notlara bölmez, büyüleyici, tekrar tekrar tekrar geri getirir.parfüm estee lauder

Parfüm Estee Lauder Maceracı - için kompozisyonKırılganlık ve hassaslık, tutku ve enerjiyi birleştiren zarif bir kişi. Bazı egzotizm, yumuşak gölgelerle lotus ve şehvetli yasemin ile verilir, üst akorlarda tazelik yeşil notalar verir, misk ve vetiver ile birlikte karamelin aromasını yumuşatır.

En son parfüm dükkanlarındasonraki yenilik Estee Lauder - parfüm Bronz Tanrıça. Tatlı kokuların tadını çıkaranlara uygundu. Kompozisyon tatlı vanilya ile doymuş, ama boğucu değil. Bu, eğlenceli bir tatil için tasarlanmış mükemmel bir koku.

Bronz Tanrıça Estee Lauder - parfüm buGöz kamaştırıcı bir güneşin, deniz kıyısındaki küçük kafelerde canlandırıcı ve serinletici içeceklerin bulunduğu bir deniz plajını hatırlatın. İlk aroma notları bir mandalina spreyi ve bir siyah frenk üzümü spreyi ile tazelenir. Biraz sonra, vadinin şakayık, yasemin ve zambakının tutkulu ve çılgın notaları vardır.

Muhteşem şirket Estee Lauder incelemeleri alırdünyanın her yerinden hayranlarından büyük miktarlarda. Daha çok, yaptıkları iş için minnettarlık gösterirler, ancak şirketin çalışanlarının herhangi bir kusurunu düzeltmelerine yardımcı olacak eleştirel ve eleştirel görüşler vardır.

este lauder yorumlarÜnlü marka sadece kokuları için bilinirKadın, çok saygın bir erkek koleksiyonuna sahiptir. Erkek kokularının çoğu zaten klasikleşmiş, ancak daha modern gelişmeler var. Klasik erkek kokuları arasında 1985'te yayınlanan Erkekler için Estee Lauder bulunmaktadır. Moda markasının yaratıcılığının hayranları, büyük ilgi ile görünümünü bekledi. Ve hayal kırıklığına uğradılar.

Estee Lauder - enfes bireyler için parfüm 2019

Estee Lauder - enfes bireyler için parfüm 2019

Related news

 • İşaret ve sembollerin kullanımı: kurallar, özellikler ve alıştırmalar
 • SEYAHAT
 • Soğanlı Börek
 • Kare Kurtçuklu Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
 • Un nasıl yapılır

 • Estee Lauder - enfes bireyler için parfüm 24

  Estee Lauder - enfes bireyler için parfüm


  Estee Lauder - enfes bireyler için parfüm 95

  Estee Lauder - enfes bireyler için parfüm 88

  Estee Lauder - enfes bireyler için parfüm 37

  Estee Lauder - enfes bireyler için parfüm 62

  Estee Lauder - enfes bireyler için parfüm 85

  Estee Lauder - enfes bireyler için parfüm 10

  Estee Lauder - enfes bireyler için parfüm 65

  Estee Lauder - enfes bireyler için parfüm 3

  Estee Lauder - enfes bireyler için parfüm 63

  Estee Lauder - enfes bireyler için parfüm 42

  Estee Lauder - enfes bireyler için parfüm 8

  Estee Lauder - enfes bireyler için parfüm 98

  Estee Lauder - enfes bireyler için parfüm 93

  Estee Lauder - enfes bireyler için parfüm 64

  Estee Lauder - enfes bireyler için parfüm 62