Eskiden daha iyi olmak ve onu fethetmek nasıl 2019

Eskiden daha iyi olmak ve onu fethetmek nasıl 2019 Eskiden daha iyi olmak ve onu fethetmek nasıl

Gençlerin kesinlikle genç olduğu zamanlarmasum anne babalar çoktan ölüyorlardı. Evlenmek için acele etmiyoruz, ancak evlilikten önce karşı cinsle bir ilişkiye sahip olmayabiliriz. Bu vesileyle, mantıklı bir soru ortaya çıkıyor: eskiden daha iyi nasıl olunur?

Seninle ilişkiye giren bir erkek istiyorumSadece kendiniz hakkında, önceki ilişkileriniz ve ana katılımcıları hakkında değil. “En iyisi olmak” ne demektir ve bir ilişkide mutlu olmak için bunu takip etmeye değer mi? Bu yazıda bunun hakkında konuşalım.

eskiden daha iyi nasıl

En iyisi, iyinin düşmanıdır.

Söylemek üzücü, sık sıkher şeyin en iyisi olmaya çalışın. Neden "pişman"? Çünkü arzu birçok yönden doğal değildir. Belki de, yetiştirilmemiz suçludur - çocukluktan gelen ebeveynler çocuklarına ya şimdiye kadarki en iyileri ya da öyle olması gerektiği konusunda ilham verirler.

Ama unutmayın ki en iyisi olmak olmak demek değildir.mutlu. "En güzel" ya da "en zeki" kavramı çok koşulludur ve böyle bir etiket elde etmek için, bir kız çok, özellikle de kendisi ve onun bireyselliğini feda edebilir.

Diğerlerinden daha iyi olmak nasıl? Ve tam olarak kim daha iyi? Ve neyin içinde? Komşu bahçeden Masha'dan daha güzel olmak, Katya'nın komşusundan daha iyi pişirmek ve Marina'nın arkadaşlarıyla eğlenmek ister misiniz? Her bir haysiyetinizi ölçmenizi sağlayacak bir önlem olsa bile, içinde bulunduğunuz formda muhteşem ve eşsiz olduğunuzu düşünün. Kendin ol - en iyisi olmanın en önemli koşulu bu!

Ama bu, elbette, ya daNe için çaba göstermeliyim. Vücudunuzu geliştirmeniz ve spor yapmanız gerektiğini veya daha eğitimli olmak için daha fazla şey okuyacağınızı fark ederseniz, o zaman yapın. Ama unutmayın, bu sizin gelişiminiz için mantıklıdır ve genç bir insan için daha çekici olmamalıdır.

diğerlerinden daha iyi nasıl

Eskiden daha iyi olmak ve onu fethetmek nasıl?

Savaşmakla ilgili bir şey yoktur.bir erkek gibi ve onu fethetmek. Bayanların perdede pencereden itaatle bekledikleri zamanlar geçti. Şimdi kızlar önce "git" ve kazan. Ama bir erkek için "kavgada" zevk var mı? Fethedilenin tamamen size ait olmayacağı değil, aşk bağlarınızdan bir mahpus gibi hissedilecek mi?

Nasıl olabileceğinin (mümkün olduğu kadar) nasıl daha iyi olacağının altını çizeceğiz, ancak, bu durumda tavsiye, çabalarınız boşuna olabilir.

Şimdiki zamana müdahale eden ilişkiler

Kendini olduğun gibi sevdiğini söyleyelimÖylesin, gereksiz mükemmellik için çabalamıyorsun. Değerli genç bir adamla tanıştın ve bir ilişkiye girdin. Ve ... geçmiş davranışların agresif bir şekilde hayatınıza karıştığını hissediyorsunuz. Genç bir adam sık sık onun eski tutkusunu bir tür kelime ile hatırlar ve sadece eleştiri alırsınız. Bir düşünce doğal olarak ortaya çıkıyor: Eskiden daha iyi nasıl olunur? Bunu nasıl yapacağımızı ve bunu yapmaya çalışmamızın gerekip gerekmediğini anlayacağız.

Yemek yapmayı öğrenmek buna değer mi?

iyi bir sevgili olmak nasıl

Normalde para kazanırsınız ve bunu zaten düşünürsünüz.Yoğruyu kendiniz açmanız veya sosisleri kesmeniz iyi olur. Eğer şairin en iyi mayonez olduğu şakaydı, senin hakkında, o zaman genç adamın tatminsiz yorumları, eski kızın bacağı çok lezzetliydi ve ondan bir örnek almak güzel olurdu, temelsiz değil. Sorunun cevabı: "Eskiden nasıl daha iyi olur?" Açık bir cevabı vardır: "Yemek yapmayı öğrenin!" Kızlar, dişinin kadınsı, güzel ve görkemli bekçileri olarak doğmuşlardı. Erkekler, kadınların kariyer yaptıklarını ve çalıştıklarından memnundurlar, ancak bu, hanelerini beslemek için kadınların sorumluluklarından uzak değildir.

Yani gerçekten daha iyi olmak istiyorsanBu özel durumda, bir arkadaş, anne veya büyükanneden birkaç ücretsiz ustalık dersi alın. Bunun sizin için olmadığını anlıyorsanız, ilişki muhtemelen sorulmayacaktır - nasıl bir kız kendi lehine olmayan biriyle sürekli karşılaştırmaları tolere edecek?

Daha güzel olmak için (daha ince, daha sportif)?

Görünüşe göre her şey ilişkilerinde iyidir. Ama sevgililer zaman zaman üzücü bir fotoğraf tutkusuyla gözüküyor, ve o zaman size hiç de memnun değil. Burada anlamak gerekiyor.

Nasıl eskiden daha iyi olur? Ve gerekli olup olmadığı? Görünüşünüzün görüşünüzde bile mükemmel olmadığını varsayalım - birkaç ekstra kilo, kıyafetlerde ince tadın olmaması ya da bir burun ucu burnu. Ama biliyor musun, sevgi dolu bir bakış, kusurları sevimli favorilere dönüştürüyor mu?

Eskiden daha iyi nasıl olunur

Eğer hafızasız genç bir adam sana aşıksa veOnunla fitness yapmak için çalışmayı teklif ediyor, böylece daha sağlıklı ve daha güzel hale geliyorsunuz, bu bir şey. Fena değil, eğer kıyafetlerden yeni bir şeyler denemeyi denersen ve seni alışverişe götürürsün. Eğer sevgili, spor salonuna gitmen için idealini karşılamadığın için teklif ederse, o zaman kötüdür. Hayallerinin şeklini aldığın zaman (farketmez, kendi değil), rinoplasti yapmak, saç yapmak ya da bir şey yapmak zorunda kalmazsın.

Nasıl Olmalı? Diğerlerinden daha iyi, sadece kısa bir süre için olabilirsiniz, seçtiğiniz kişinin dikkatinin ufkunda birisi daha ilginç olmayacaktır. Ve sonra yeni bir hedef belirlemeden önce - dili öğren, yoga kurslarına git ya da götüne implant yerleştir. Bununla birlikte, kendi düşüncesine ya da arzularına sahip olamayacak Galatea'yı kasten yapacaksınız.

Daha iyi olmak istiyorum

Nasıl iyi bir metres olunur?

Cinsel yaşam da artık bir şey değilutanç verici ve çok hassas. Ortaklar arzuları, tercihleri, fantezileri hakkında birbirleriyle konuşabilir ve konuşmalıdır. Bu, yakınlaşmanıza ve rahat eğlencenize katkıda bulunur. Ama kabul edersiniz, fark büyüktür - daha rahat olmanız veya eski sevgilinizle (sizin lehinize değil) karşılaştırmanız size önerilebilir.

Nasıl iyi bir metres olunur? Cevap evrenseldir - mümkün olduğunca rahat olmalı, arzularınızı takip edin, doğal olmayan veya hoş olmayan şeyleri yapmayın. "Ortağı düşünün" gibi ipuçları atıyor - birisini düşündüğünüzde, köleleştiriliyorsunuz, süreci aşırı bir şekilde izlemeye başlıyorsunuz.

Ancak karşılaştırmalar için dikkatli olun. Yatağında başkasıyla başka biri varsa, durum değişmeyebilir. Kendini ve saygıyı sev! Genç bir adam ne kadar iyi olursa olsun, her halükarda tek kişi olmayı hak ettiğinizi bilin!

Aklı geliştirmek

en iyi olmak ne demektir

Bir adam seni suçluyorsa çok hoş değilaptallığı. Tabii ki, birden fazla tezini savundu ve geçen sene Nobel Ödülü'ne aday gösterildi, bu yüzden her şey bir araya geldi! Hayır? Öyleyse bu genç adam neden kendini bir şeyle suçlamaya izin veriyor? Bilginin her alanında zeki mi? Fizik yasalarını bilmemenize veya coğrafyada güçlü olmamasına izin verin, fakat görüyorsunuz ki, sizin neye sahip olduğunuzda bir şey var. Örneğin, zamanımızın tüm aktörlerini biliyorsunuz, nasıl pişireceğimizi biliyorsunuz veya okumayı seviyorsunuz. Her şeyi bilen hiç kimse yok. Başarılı herhangi bir bilim adamı, sadece kendini tamamen geri kalanından soyutlanmış ilginç bir konunun çalışmasına vermiş olduğu için oldu.

Bu nedenle, eğer aptallıkla suçlanıyorsanızEski kız arkadaşı ile karşılaştırıldığında, bu ikilem çözülemez. Böyle bir durumda eskiden nasıl daha iyi olunur? Evet, hiçbir şey. Ne kadar okursanız olun, gözlerinde yeterince akıllı olmazsınız.

Şimdiki zamanda rekabet

Ve eğer bir erkeğin dikkati yönlendirilmezseGeçmiş, şimdiki mi? Eğer şimdi başka biri seçmiş olduğunuzın dikkatini çekecek mi? Nasıl daha iyi bir rakip olunur? Ölçülemeyen niteliklerin olduğunu unutmayın. Bu kişiyi neden özellikle seviyoruz? çünkü o en iyisi, ya da bizim için özel bir şey olduğu için mi? Gerçek şu ki, rakibinizi her açıdan aşabilir, daha güzel, daha zeki, esprili olabilirsiniz, ama adam hala sana aşık olur. Bu durumda mücadelenin uygun olmadığını düşün. Yani, senin için başka biri var ve onunla henüz tanışmadın. Ancak bir toplantı var, bu kaçınılmaz!

Başarının bir başka bileşeni

daha iyi bir nasıl olunur

Çok güzel, eğitimli kızlarkişisel yaşamlarında mutsuz. Şüphesiz, zeki ve güzel, ama yalnız olan birden fazla arkadaşınız var. Neden böyle? Belki de cevap aşağıdaki gibidir: Bu kız kendine güvenmiyor ve kendini beğenmiyor.

Talepte bulunan kişileri hatırlayınkarşı cins, deli gibi aşık, kimsede değil, ama kendinde. Bu hasta gururu değil, sağlıklı bencillik hakkında. Sadece kendinize değer verirseniz, kendinize iyi bakarsanız ve başkalarına karşı kendinizi suçlamadığınızda, ilişkide şanslı olursunuz. Kendini seven bir kadın bir erkek tarafından sevilecek ve eski ya da gerçek rakiplerin şansı olmayacak.

Ve sonunda

Gizli bir silahın var, sorunun cevabı,eskiden daha iyi nasıl olunur. Cevabın bileşeni, daha iyisi olduğunuz, en iyi, benzersiz ve sıradışı olduğunuzu ifade etmektir. Eğer şimdi seçip sonra geçmişe bakar ve senin lehine olmayan karşılaştırmalar yaparsa, o zaman belki de bu ilişkiler hala bitmez.

Bu arada, her birimiz gelişmeli vegeliştirmek - biri için değil, kendiniz için. Ne istersen onu yap. Fitness derslerine, aşçılık kurslarına katıl, bir kariyer yap ya da sadece hayattan zevk al.

Eskiden daha iyi olmak ve onu fethetmek nasıl 2019

Eskiden daha iyi olmak ve onu fethetmek nasıl 2019

Related news

 • Sinaflan - ilacın kullanımı ve açıklaması için talimatlar
 • Düşük Tansiyona iyi Gelen Bitkiler ve Bitki Çayları
 • Hindistan Cevizi Yağı Neye İyi Gelir: Hindistan Cevizi Yağının Faydaları
 • Tuapsede ne görmek lazım. Kaçırılmaması gereken yerler
 • Pişirmeden Ahududu reçeli: Bir tarif. Ev Boşlukları

 • Eskiden daha iyi olmak ve onu fethetmek nasıl

  Eskiden daha iyi olmak ve onu fethetmek nasıl


  Eskiden daha iyi olmak ve onu fethetmek nasıl

  Eskiden daha iyi olmak ve onu fethetmek nasıl

  Eskiden daha iyi olmak ve onu fethetmek nasıl

  Eskiden daha iyi olmak ve onu fethetmek nasıl

  Eskiden daha iyi olmak ve onu fethetmek nasıl

  Eskiden daha iyi olmak ve onu fethetmek nasıl

  Eskiden daha iyi olmak ve onu fethetmek nasıl

  Eskiden daha iyi olmak ve onu fethetmek nasıl

  Eskiden daha iyi olmak ve onu fethetmek nasıl

  Eskiden daha iyi olmak ve onu fethetmek nasıl

  Eskiden daha iyi olmak ve onu fethetmek nasıl

  Eskiden daha iyi olmak ve onu fethetmek nasıl

  Eskiden daha iyi olmak ve onu fethetmek nasıl

  Eskiden daha iyi olmak ve onu fethetmek nasıl

  Eskiden daha iyi olmak ve onu fethetmek nasıl

  Eskiden daha iyi olmak ve onu fethetmek nasıl

  Eskiden daha iyi olmak ve onu fethetmek nasıl

  Eskiden daha iyi olmak ve onu fethetmek nasıl

  Eskiden daha iyi olmak ve onu fethetmek nasıl