Enchanted oyuncular ve büyüleyici taraftarlar

Enchanted oyuncular ve büyüleyici taraftarlar


Enchanted oyuncular ve büyüleyici taraftarlar 97 11.03.2019, 17:22

"Enchanted" oyuncular ve büyüleyici taraftarlar

Seyirciyi kelimenin tam anlamıyla ve mecazi olarak büyüleyen Çhkov'un üç kızkardeşi değil zaten sekiz sezon boyunca!

Büyüleyici aktörler Kuşkusuz başarı

Görünüşte, tamamen sıradan (bunun dışındaposhupatichnee çok) San Francisco sakinleri - kalıtsal büyücüler. Hollywell ailesindeki nesilden nesile (sadece dişi hattında) gizli bilgi aktarılır. Şimdi Phoebe, Prue ve Piper'ı yaratmaya başlamanın zamanı geldi. Ölen büyükannenin malikanesinde, kızkardeşler sihirli bir kitap keşfediyor ve onunla birlikte yeni yapılmış büyü cadıların inanılmaz ve öngörülemeyen maceraları "Enchanted" başlıyor.

Bu projenin sonbaharda başlayacak aktörleri1998 küçük Amerikan kanallarından birinde, hemen televizyon izleyicisinin samimi sevgisini kazandı. Serinin kuşku götürmez bir başarı ilginç bir konu nedeniyle oldu (zaten ekranlara 7 milyondan fazla izleyiciler pilot serisinden topladığı): kötü sihirbaz karşı iyi mücadele. Onların süper güçler, sihirli öğeleri, hem de Gotik çevresi, aşk deneyimleri zorlu rakipler - tüm filmin lehine oynadığı "Büyülü." Oyuncular da röportajı rüşvetle karşılayamayacak şekilde hazırladılar.

Bu, içinde en popüler televizyon projelerinden biridir.ana roller kadınlar tarafından gerçekleştirilir. Gerçekten de, "Charmed" (daha doğrusu aktris) filminin birçok oyuncusu için öncelikle Alissa Milano ve Holly Mary Combs, Rose McGowan ve Shannen Doherty var.

Oyuncular büyülü aktörleri

İlk huzursuzluğun arkasında. "Enchanted" filmi 2. sezon

Oyuncular birbirlerini ovuşturmuş görünüyorlar. Ve karakterleri büyülü bir güç kazanıyor. Kızkardeşler İyi Dünyayı kontrol eden Yaşlılar ve Triad'ın ana rakibini öğrenirler. Piper Leo ile olan mutluluğunu buluyor. Ayrıca her sezon ana karakterlere büyülü güçler katıyor ve görevlerini zorlaştırıyor. Genç Phoebe'yi oynayan Alyssa Milano, çocukken film endüstrisinde ilk adımlarını attı. Ünlü "Komando" da Arnold Schwarzenegger karakterinin kızı kaçırılan aynı kız rolünü oynadı. Holly'nin (Sister Piper) çekilmesindeki meslektaşlarından sadece biri istisnasız olarak "Charmed" televizyon programlarının tüm serilerinde yer aldı. Bölümden bölüme 8 yıl üst üste ateş eden aktörler (ve 176 kadar var!) - modern film üretiminde ender rastlanan.

Doherty olmadan

Güzellik Shannen Doherty (trinin en büyüğü - Prue) sadece ilk üç mevsime katıldı. Kariyerine yeterince erken başlamış olan aktris, sözde yıldız hastalığını hızla aldı.büyüleyici sezon 2 aktörlerBu binde iki binin başında bu hastalık elde edildiCiddi kapsamı: Phoebe ve Prue'yu: mürettebat ve diziler kız kardeş araba alkollü araba ile sürekli çatışmalar ... Milano direktör ültimatom koydu.

Yönetmen Aaron Spelling oyundan kaldırmaya karar verdi.senaryoyu abla. Böylece, üçüncü sezonun perde altında Prue bir iblis öldürdü. Yaratıcıların “Üçün Gücü” teorisini desteklemek için, Paige'in kızlarının üvey kız kardeşi olan yeni bir karakter tanıtmak zorunda kaldıklarını. Döküm çarpıcıydı: yıldızlar bu rolü üstlendi. Yazarlar, az bilinen Rose McGowan'a odaklanan Jennifer Love Hewitt, Eliza Dushku, Sarah Brown ve diğerlerini reddettiler.

İlk başta, telenovela hayranları bunu kabul ettisüngü süngülü, ama sezonun ikinci yarısı 4, eroin Rose ekibine katılır. aktris diğer önemli rolleri arasında rollicking "PLANET TERÖRE" Robert Rodriguez güzelliğini hatırlıyorum: o bacağını-protez gelen zombi patlamaları sulanan! Kariyeri kazayı, sakatlanmış yüzünü ve gözünü tehlikeye attı. Plastikten sonra sisteme geri döndü. İyi sertleşme - "Charmed" filmi! Bu projeden aktörler teslim değil.

Enchanted oyuncular ve büyüleyici taraftarlar

Enchanted oyuncular ve büyüleyici taraftarlar

Related news

 • Bademli çorba tarifi
 • Tırtıl Kurabiye
 • Tencerede Etli Patlıcan Yemeği Videosu
 • Kavrulmuş enginar tarifi
 • Kategori yöneticileri - kim Görevler ve işlevler
 • Kısa tatilleri en iyi şekilde değerlendirebilmeniz için 7 öneri

 • Enchanted oyuncular ve büyüleyici taraftarlar 20

  Enchanted oyuncular ve büyüleyici taraftarlar


  Enchanted oyuncular ve büyüleyici taraftarlar 76

  Enchanted oyuncular ve büyüleyici taraftarlar 21

  Enchanted oyuncular ve büyüleyici taraftarlar 52

  Enchanted oyuncular ve büyüleyici taraftarlar 41

  Enchanted oyuncular ve büyüleyici taraftarlar 5

  Enchanted oyuncular ve büyüleyici taraftarlar 76

  Enchanted oyuncular ve büyüleyici taraftarlar 16

  Enchanted oyuncular ve büyüleyici taraftarlar 74

  Enchanted oyuncular ve büyüleyici taraftarlar 33

  Enchanted oyuncular ve büyüleyici taraftarlar 73

  Enchanted oyuncular ve büyüleyici taraftarlar 43

  Enchanted oyuncular ve büyüleyici taraftarlar 58

  Enchanted oyuncular ve büyüleyici taraftarlar 7

  Enchanted oyuncular ve büyüleyici taraftarlar 79

  Enchanted oyuncular ve büyüleyici taraftarlar 86