En iyi oyun fare. Yeni başlayan siber atlet ne seçsin 16 12.02.2019, 22:14

En iyi oyun fare. Yeni başlayan siber atlet ne seçsin?

Sıradan kullanıcı için, fare sıradan bir farebilgisayar yönetimi için manipülatör. Sisteme komut vermek için, yeterince iki düğme ve bir tekerlek var. Profesyonel oyuncular bu durumda değil. Onlar için bilgisayar faresi ana araçtır. Çeşitli siber turnuvalarla mücadele eden insanlar, mümkün olan en iyi oyun fare ihtiyaç duyar.en iyi oyun fare

Herhangi bir sağlam oyuncuyla turnuvaya gelirkendi "emek aracını". Aslanın zafere veya yenilgiye düşen payı, farenin oyuncunun elindeki yatkınlığına bağlıdır. İlk oyun faresi için mağazaya gitmeden önce, bir siber atlet, hangi manipülatör türünün onun için daha uygun olduğuna karar vermelidir. En iyi oyun faresi - eldiven gibi avucunun oturur, o yüzden manipülatör seçimi ergonomisi ile başlar.

Ergonomi veya bir "fare" gövdesi biçimi, buen önemli parametre manipülatördür. Tüm oyun cihazlarının şekli üç tipe ayrılmıştır. Oyuncunun elinin alışık olduğunun kavranmasına bağlıdırlar. En yaygın olanı avucun kavramasıdır. Manipülatörün gövdesi oyuncunun avucuna tamamen sığar, başparmak ve küçük parmakla cihaza yapışır ve bilekle hareket eder.en iyi oyun fareBöyle bir kavrayış için oluşturulan en iyi oyun fareleri, avucun bükülmelerini tekrar eden orta büyüklükte bir kasada bulunur.

İkinci en popüler yer gripparmakları. Oyuncu manipülatörü parmak uçlarıyla elinde tutar ve küçük ve hafif fareler için uygundur. Debriyaj "pençe" çok daha az yaygındır. Bu varyant, önceki iki türü birleştirir. Elin avucuyla manipülatörün arkasını tutarak, oyuncu küçük parmakla ve başparmağıyla tutuyor ve tırnaklar gibi eğilmiş olan indeks ve orta ile düğmeye bastırıyor. Böyle standart dışı tutma ve oyun fareleri için özel gerekir. Kural olarak, büyük ve düz, geniş düğmeler vardır.

Böylece, ergonomi türü seçildi. Şimdi "kemirgen" bilgisayarının teknik özelliklerine dikkat edelim. Her şeyden önce, fareler PC sistemi ile iletişim biçiminde farklılıklar gösterirler. Bu cihazlar kablolu veya kablosuz olabilir. Sonuncusu nispeten yakın zamanda göründü ve zaten bir USB konektörü aracılığıyla bir PC'ye bağlanan cihazları yerinden etmeye başladı.oyun fareleriKablosuz manipülatörler ana avantajı- Hareket özgürlüğü. Bu tür cihazlar, bilgisayardan on metrelik bir mesafede çalışabilir, ancak aynı zamanda eksiklikleri vardır. En iyi oyun faresi derhal komutlara ve kablosuz aygıtlara uyku sırasında "uyu" ve hemen uyanma derhal uyanmalıdır. "Uyuşuk rüya" ya düşen kablosuz fareler, sadece manipülatöre ekstra ağırlık eklemekle kalmayan, aynı zamanda en önemli anda oturup pillerin enerjisini de korurlar. Boşuna değil, tüm oyun manipülatörleri sadece kablolu bir tip için geçerlidir.

"Fare" sensörünün anlamı da önemlidir.Cihazın yardımıyla oyuncunun hareketlerini yakalar. Optik fareler tarayıcı tipi ile ayrılırken, mekanik veya bilyalı fareler çoktan unutulmuştur. Ortalama manipülatörler, çoğu oyuncu için yeterli olan standart bir optik tarayıcı ile donatılmıştır. Bir lazer tarayıcı ile farelerin çözme gücü, optik "kemirgenler" in üç katıdır. Gerek duymadıkları kilimler - lazer manipülatörler sadece ayna yüzeylerini ayırt etmezler. En yeni tarayıcı türü Bluetrack olarak adlandırılır. Bir lazerden farklı olarak ayna üzerinde bile çalışır.Oyun Faresi

Oyun faresinin başka bir işareti yükseksensör çözünürlüğü. "Kemirgen" in bir inç karesindeki daha fazla nokta algıladığı zaman, reaksiyonu o kadar hızlı olacaktır. En büyük çözünürlük lazer sensörler - 5600 dpi'ye ulaşıyor.

Teknik özellikleri belirledik. Şimdi, yazılımı yazılım tarafından desteklenen uygun sayıda ve düğmelerle, ve cebinizde sahip olduğunuz en iyi oyun faresiyle cihazı seçin.Related news

 • Restoranlar Chita: adresler, değerlendirme, menü
 • Pilav Tarifi-Arpa şehriyeli sebzeli pilav-hindi eti kavurma nasil yapilir-Aksam yemegi-Yemek Tarifleri
 • Selda Bağcanın kedilerini zehirlediler
 • Ajvar Sos Tarifi – Kahvaltılık Tarifler

 • En iyi oyun fare. Yeni başlayan siber atlet ne seçsin 81

  En iyi oyun fare. Yeni başlayan siber atlet ne seçsin


  En iyi oyun fare. Yeni başlayan siber atlet ne seçsin 75

  En iyi oyun fare. Yeni başlayan siber atlet ne seçsin 93

  En iyi oyun fare. Yeni başlayan siber atlet ne seçsin 29

  En iyi oyun fare. Yeni başlayan siber atlet ne seçsin 98

  En iyi oyun fare. Yeni başlayan siber atlet ne seçsin 80

  En iyi oyun fare. Yeni başlayan siber atlet ne seçsin 10