En iyi bahçe aracı Fokine uçağıdır. İncelemeler ve Teknik Özellikler 2019

En iyi bahçe aracı Fokine uçağıdır. İncelemeler ve Teknik Özellikler 2019
18.08.2019

En iyi bahçe aracı Fokine uçağıdır. İncelemeler ve Teknik Özellikler 97

En iyi bahçe aracı Fokine uçağıdır. İncelemeler ve Teknik Özellikler

Organik tarımın bağlıları uzunTarımsal işlerde toprağı yetiştirmek için bir düz yatak kullanın. Fokine düzlemi özellikle çok fonksiyonlu ve etkilidir. Bilim adamları tarımsal faaliyetleri araştırırken, artık tam olarak tüm faydalı mikro-organizmaları ve maddeleri tutmak çünkü ploskoreznoj işleme araçları takdir ise, organik çiftçilik, toprak, daha derin 10 cm (kulaklı derin bir şekilde çiftçilik) pulluk olamaz sonucuna toprağın

flatbed fokin yorumlarFokine Kesici

Bahçe severlerin geribildirimBu aracı, toprağı gevşetmek, yabani otları ayıklamak ve hatta delikler ve yataklar oluşturmak için çok uygun olarak tanımlayın. Pek çok çiftçi rahatsızlıktan şikayet ediyor, Fokine'in düzlemsel düzlemi gibi bir araçla çalışmaya başlıyor, onların yorumları ilk başta en gurur verici değil. Ancak bir süre sonra, ilk rahatsızlıkların, herhangi bir yeni araçta olduğu gibi, doğrudan tatsızlıkla ilişkili olduğunu da beyan ederler. Çiftçiler Fokine düz kesiciyi kullanmak için doğru tekniği kullanmaya başladıklarında, toprağı gevşetmek ve ot çimlerini çıkarmak için minimum çaba harcadıklarını fark ederler. Sonuç harika! Kısa süreli, kallus ve sırt ağrısı olmadan minimum çaba! Günde 6 dönümlük bir tedaviden hoşnut ve işinizi çekici kılıyor. Buna ek olarak, Fokine'nin düz plakası gibi bir cihazda, müşteri yorumları inanılmaz bir çok işlevliliği işaret ediyor: tek başına bir aletle yapılabilecek yaklaşık 20 çalışma türü. Böylelikle, bu aracın benzersizliği, ona 21. yüzyılın tarımsal-endüstriyel keşfinin çağrılması hakkını vermektedir.

flatbed fokin çizimiPeki, Fokine düzlemi neyi içeriyor? Onun "iş kapasitesi" nin yorumları çok şaşırtıyor. Bu mucize enstrümanın yapımının sadeliği inanılmazdır. Bunlar iki tip kavisli bıçak - büyük ve küçük. Büyük bir kural olarak, esas olarak ana çalışmalarda kullanılır: yatakların oluşumu, toprağın gevşemesi, sürtünme, vb. Ve küçük olanı - ekili bitkilerin radikal alanlarının yabani otlarından hassas işleme için. Bu aracın iş için hazırlanması ve hazırlanması şeması çok basittir. Her kavisli ve sivri uçlu bıçak saplara cıvatalarla tutturulur. Ve büyük yassı kesici içinde, cıvatalar için iki delik bile vardır, böylece gerekirse, bıçağın açısını ayarlayabilirsiniz. Sap, dört yüzle seçilmelidir, çünkü cıvata bağlı bıçak çok güçlü olacaktır. Fokine'in düzlemsel düzlemini kendi ellerimizle toplamak mümkün mü? Gösterilen boyutlarda bir çizim şekilde gösterilmiştir, deneyin.

Fokine'in orman arazileri, toprağı sürtünme kolaylığı için örneğin bir halka şeklinde farklı bir şekle sahip olabilir.

fokin düz kesicilerBıçağın optimum konumda olduğu zaman önerileriş en basit olanı, ama onlara bağlı kalmak hala daha iyidir. daha derin 5-7 cm ve yabani otların çıkarılması hareket olmamalıdır bıçak gevşetme toprak zaman - .. 2-3 cm çok toprağın humus geliştirmek için önemli ve üretkenlik içindir. Düzlemsel her zaman düzgün bir şekilde topraklanmış olduğundan emin olmak önemlidir. Bu daha keskin, daha iyi olduğu anlamına gelmez. Satın alma anında nasıl hapsedildiğine de dikkat edilmelidir. Planya bıçağın altından en fazla 40-45 derece keskinleştirilmiştir. Ve üstteki sadece basitçe çapaklardan temizlenir. Ama ipucu, ve sadece, daha keskin keskinleştirebilirsin, böylece yabani otlarla uğraşmak daha kolay olurdu. Araziyi dikkatli bir şekilde önemseyin ve tüm çalışmalarınız ödüllendirilecek, ödül mükemmel bir hasat olacaktır.

En iyi bahçe aracı Fokine uçağıdır. İncelemeler ve Teknik Özellikler 2019

En iyi bahçe aracı Fokine uçağıdır. İncelemeler ve Teknik Özellikler 2019

Related news

 • Piller AA ve dijital teknoloji için diğer güç kaynakları
 • Kabaklı Börek
 • Çıtır Karnabahar Lokmaları Tarifi – Sebze Tarifleri
 • Güzel aşk sözleri facebook için
 • En kötü üç büyükler

 • En iyi bahçe aracı Fokine uçağıdır. İncelemeler ve Teknik Özellikler 33

  En iyi bahçe aracı Fokine uçağıdır. İncelemeler ve Teknik Özellikler


  En iyi bahçe aracı Fokine uçağıdır. İncelemeler ve Teknik Özellikler 47

  En iyi bahçe aracı Fokine uçağıdır. İncelemeler ve Teknik Özellikler 67

  En iyi bahçe aracı Fokine uçağıdır. İncelemeler ve Teknik Özellikler 42

  En iyi bahçe aracı Fokine uçağıdır. İncelemeler ve Teknik Özellikler 64

  En iyi bahçe aracı Fokine uçağıdır. İncelemeler ve Teknik Özellikler 42

  En iyi bahçe aracı Fokine uçağıdır. İncelemeler ve Teknik Özellikler 67

  En iyi bahçe aracı Fokine uçağıdır. İncelemeler ve Teknik Özellikler 75

  En iyi bahçe aracı Fokine uçağıdır. İncelemeler ve Teknik Özellikler 21

  En iyi bahçe aracı Fokine uçağıdır. İncelemeler ve Teknik Özellikler 35

  En iyi bahçe aracı Fokine uçağıdır. İncelemeler ve Teknik Özellikler 28

  En iyi bahçe aracı Fokine uçağıdır. İncelemeler ve Teknik Özellikler 16